Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2311   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 13/11/2014 - 19:18

Τελικα το plus δεν το μετανοιωσα ουτε μισο δευτερολεπτο και για να επιστρεψουμε στο τοπικ οποιος θελει μηλοφωνακι και ειναι ΟΤΕ μπορει να παει σε καταστημα οτε και να το παραγγηλει και να το παρει (γιατι ο ΟΤΕ εχει κομματια και το λεω γιατι ο αδερφος μου το παρηγγειλε εχθες και μολις παρελαβε 64αρι λευκο πλας, αλλα τα κρατανε) και απλα να το βαλει δοσεις στο λογαριασμο του ΟΤΕ μαζι με το λογαριασμο του σταθερου

ατοκα σε 3 λογαριασμούς γινεται αυτό, δηλαδή σε 6 μηνες αφου ο λαγαριασμος εκδίδεται ανα διμηνο.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2312   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 13/11/2014 - 19:18

Ακριβως

#2313   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/11/2014 - 21:45

Παρέλαβα σήμερα iphone 6 plus gold 128gb από τον κοτσόβολο eshop. Η συσκευασία αποστολής είχε κινέζικες επιγραφές και barcode - ετικέτα με κινέζικα, σαν να προέρχεται κατευθείαν από Κινέζο προμηθευτή και να έχουν παρακάμψει την επίσημη οδό που όπως βλέπετε καθυστερεί αδικαιολόγητα πολύ. Όντως το τηλέφωνο πρέπει να είναι η EU έκδοση γιατί οι οδηγίες δεν περιλαμβάνουν το ελληνικό booklet (αγγλικά - γερμανικά - γαλλικά) ούτε έχει το αυτοκόλητο έλληνα εισαγωγέα (voda - cote - wind). Ο φορτιστής όμως είναι ο ευρωπαικός (ελληνικός) και λογικά με καλύπτει εγγυητικά ο κοτσόβολος σαν να προέρχεται η συσκευή από την επίσημη εισαγωγή ( άντε το πολύ πολύ να το στείλω - ελπίζω όχι σε καμιά infoquest) (off topic: Κατα τ'άλλα το τηλέφωνο είναι άψογο και το μέγεθος είναι το ιδανικό για εμένα. Η ανάλυση είναι υψηλότερη και η πυκνότητα των pixels είναι μεγαλύτερη , βέβεια μόνο σε άμεση σύγκριση διπλα δίπλα με iphone 6 και 5s, όλα (γραματα και εικόνες)  είναι πιο καθαρά και περιγεγραμμένα. Μπαταρία δεν έχω δοκιμάσει ακόμη για να σας πω.)



#2314   amra13579

amra13579

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2014 - 21:59

παιδιά ξερουμε για τον γερμανό τι γίνεται?



#2315   Vito

Vito

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/11/2014 - 22:11

έτσι όπως πάει το πράγμα βλέπω πολλοί να ακυρώνουν τις παραγγελίες τους και να πηγαίνουν σε ''παρεισαγωγή'' αφού το EU φαίνεται να καλύπτει.

Πέρασαν πάρα πολλές εβδομάδες από την παρουσίασή τους, πέρασαν 2 ολόκληρες εβδομάδες (αύριο πάμε στην τρίτη) από την επίσημη κυκλοφορία του και στην χώρα μας και ακόμη τίποτα.

Και το εννοώ το τίποτα αφού δεν ξέρουν να μας πούνε ΤΙΠΟΤΑ για το πότε θα το έχουν διαθέσιμο.


Τελευταία επεξεργασία από: Vito, 13/11/2014 - 22:12


#2316   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 13/11/2014 - 22:13

Ένας φίλος μου παρέλαβε σήμερα iPhone 6 Plus Space Gray 128GB από Vodafone

#2317   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/11/2014 - 22:17

Αυριο θα χει και document 128 silver 6+ οποιος ενδιαφερεται.



#2318   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 13/11/2014 - 22:26

Εγώ παρέλαβα σήμερα το μόνο κακό είναι ότι είναι αρχαίο μάλλον,μου ήρθε με την 8.0 :)

#2319   and901

and901

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2014 - 22:30

Φιλε εσυ που λες οτι ενας φιλος σου παρελαβε iphone 6 plus spays gray 128gb εαν ειναι αληθεια απο ποια vodafone το παρελαβε;

#2320   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 13/11/2014 - 22:31

Φιλε εσυ που λες οτι ενας φιλος σου παρελαβε iphone 6 plus spays gray 128gb εαν ειναι αληθεια απο ποια vodafone το παρελαβε;

Αν ειναι αληθεια θα κανω μεγαλη φασαρια, που με εχουν 1 μηνα στο περιμενε



#2321   amra13579

amra13579

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2014 - 22:41

την κάτσαμε!



#2322   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/11/2014 - 22:56

έτσι όπως πάει το πράγμα βλέπω πολλοί να ακυρώνουν τις παραγγελίες τους και να πηγαίνουν σε ''παρεισαγωγή'' αφού το EU φαίνεται να καλύπτει.

Πέρασαν πάρα πολλές εβδομάδες από την παρουσίασή τους, πέρασαν 2 ολόκληρες εβδομάδες (αύριο πάμε στην τρίτη) από την επίσημη κυκλοφορία του και στην χώρα μας και ακόμη τίποτα.

Και το εννοώ το τίποτα αφού δεν ξέρουν να μας πούνε ΤΙΠΟΤΑ για το πότε θα το έχουν διαθέσιμο.

Εγώ πιστεύω και πως παραεισαγωγή να είναι, είναι οκ, άμα  διαθέτει η συσκευασία τον κατάλληλο φορτιστή (γνήσιο - όχι αντάπτορα) και δεν χρειάζεται να δώσεις άλλα 20 ευρώ για τον φορτιστή της apple, η διαφορά είναι στο χαρτάκι με τις ελληνικές οδηγίες και στο αν θα λένε arvato ή infoquest την εταιρία του service... Τα ίδια εργοστάσια τα κατασκευάζουν - Κίνα γράφει - foxconn  κτλ... τον εμπαιγμό με τις εταιρίες που βάλανε φόρμες εκδήλωσης ενδιαφέροντος δεν μπορώ... κάθε φορά τα ίδια... Η ουσία του προβλήματος είναι το γεγονός ότι μας αγνοεί η apple και δεν  έχει μπει στο κόπο να ανοίξει έστω και ένα apple store... είμαστε στην πραγματικότητα στο τέταρτο-πέμπτο κύμα χωρών διάθεσης... 



#2323   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 696 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2014 - 23:07

παιδιά ξερουμε για τον γερμανό τι γίνεται?

21/11

#2324   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 13/11/2014 - 23:08

Δεν ξέρω παιδιά. Ο φίλος μου το πήρε με εταιρικό συμβόλαιο. Δεν ξέρω να σας πω παραπάνω δυστυχώς.



#2325   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:25

Εν πάσει περιπτώσει μην ξεφεύγουμε ελπίζω το iPhone να έρθει μέχρι τις 20 που μου είπαν.

Να ρωτήσω κάτι αφελές γιατί περιμένετε έτσι υπόμονετικα από τα "μεγάλα" καταστήματα . Το παραμάγαζο έχουν πλέον ό,τι τραβάει η ψυχή σας

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες