Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 21 ψήφοι

Θήκη για iPhone 6/6S & 6/S Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7605 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#421   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 23/10/2014 - 11:51

Η αμέσως επόμενη ιδέα είναι κάτι πολύ λεπτό και διάφανο , με συνδιασμό glass στην οθόνη ....

41afZqzGZqL._SY300_.jpg


Λεπτό!! Όταν την βάλεις θα αλλάξεις γνώμη!!
Τελικά φέτος μόνο με φλίδες θήκες θα την βγάλουμε και γουστάρουμε!! 3mm πιο πάνω θεωρείτε παχιά!! :P

@CaLi@


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#422   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 23/10/2014 - 11:53

Τι ναι εσύ ρε? Έχεις και εκεί στο χωριό σου, στο Αμέρικα Public :P


Όταν έχεις τα μέσα και από το public ψωνίζεις!!

Μάλιστα έχω και απόδειξη, μην με χάσουν από πελάτη!! Οι καραβλαχοι!!!

@CaLi@


#423   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 23/10/2014 - 11:56

Eτσι τέτοιο λεπτό τηλέφωνο - κόσμημα τί να βάλεις πανοπλία ?? :P



#424   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 23/10/2014 - 15:24

Τόλη για δες αυτό το screen protector δέιχνει να πιάνει από άκρη σε άκρη


http://www.public.gr...49f9c2-21535233

#425   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 23/10/2014 - 15:27

Και glass για 6

http://www.public.gr...49f9c2-21535233

#426   thomac

thomac

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/10/2014 - 15:34

είναι glass effect μάλλον και όχι glass



#427   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/10/2014 - 15:38

αυτο ειναι μεμβρανη ...το glass της ιδιας εταιρειας ειναι αυτο  και ειναι στα 17 ευρω περιπου.Αλλα ολα "αναμενονται"... ;)

 

ΥΓ για το 6 plus μιλαω


Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 23/10/2014 - 15:40


#428   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 23/10/2014 - 15:41

αυτο ειναι μεμβρανη ...το glass της ιδιας εταιρειας ειναι αυτο  και ειναι στα 17 ευρω περιπου.Αλλα ολα "αναμενονται"... ;)
 
ΥΓ για το 6 plus μιλαω

Έχεις δίκιο

#429   baspil66

baspil66

    iPH Enthousiast

  • 432 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 23/10/2014 - 15:49

Καλησπέρα και απο εμένα .μετα απο 3,4 θηκες δεν μου αρέσει καμία.μονο η puro που όμως εμένα στο 6 ακουμπάει οριακά η κάμερα και οχι δεν ακουμπάει οριακά.εχει διαφορα .spigen metal χαλια και με αυτοκόλλητα για διόρθωση,Apple γνήσια με κενό κάτω!δεν μου αρέσει τίποτα.θα μείνω τελικά με την απλή spigen neo που ήταν η πρώτη που πήρα και τσάμπα τόσα λεπτά πεταμένα.α ρε Apple!!!!

#430   winnie74

winnie74

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 23/10/2014 - 16:13

  • Νταξ...διαφημίζει μεμβράνη οθόνης για το iPhone 6 και στο τέλος γράφει:  Διατήρησε την οθόνη του Samsung Galaxy S5 καινούρια και καθαρή με το προστατευτικό οθόνης......

 


My brain has two sides. Left and Right. Right has nothing left and Left has nothing right.


#431   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 23/10/2014 - 21:26

  • Νταξ...διαφημίζει μεμβράνη οθόνης για το iPhone 6 και στο τέλος γράφει: Διατήρησε την οθόνη του Samsung Galaxy S5 καινούρια και καθαρή με το προστατευτικό οθόνης......

Εντάξει!! Respect!!! Δεν φτάνει που έχει γίδια να σε εξυπηρετήσουν τα επεκτείνουν και στην σελίδα τους!!

@CaLi@


#432   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/10/2014 - 21:37

Α καλά παιδιά δεν σας είπα τι τράβηξα για να βρω αυτή την θήκη της Puro από τα Public...

 

Το πρωί και ενώ είχαν έρθει τα iPhone στο σπίτι και ήμουν στη δουλειά, λέω να πάω στο Αιγάλεω που έχει Public να την πάρω...Φυσικά στο site έγραφε άμεσα διαθέσιμο...

 

Πάω και φυσικά δεν την είχε, μετά ο κολλητός μου που ήταν κοντά στου Περιστερίου πάει κι αυτός τίποτα κι εκεί...

 

Γυρίζω σπίτι, ε λέω θα πάω στο Mall στο Μαρούσι, εκεί σίγουρα θα την έχει...Αλλά λέω ας πάρω κι ένα τηλέφωνο να δω που υπάρχει...

 

Μου λένε Νέα Ερυθραία και Σύνταγμα...Η ώρα εν το μεταξύ είχε πάει 7 το απόγευμα και τα iPhone κλειστά στα κουτιά τους κι εγώ δεν τα άνοιγα αν δεν έβρισκα την θήκη...

 

Έρχεται ο κολλητός μου να τα ανοίξουμε και μου λέει πάμε Ν. Ερυθραία να την πάρουμε, λέω ας κάνω ένα τηλέφωνο να σιγουρευτώ και μου λένε από το τηλέφωνο : καλά ποιος σας είπε ότι υπάρχει στη Νέα Ερυθραία?? Μόνο Σύνταγμα...

 

Βουρ για Σύνταγμα λοιπόν...Αφού έχει πάει 20:30 και ο κολλητός μου είχε μαζί του και την κόρη του 1 έτους και εμείς τρέχαμε να πάρουμε θήκη για το iPhone φτάνω Σύνταγμα.

 

Ναι γεια σας, την τάδε θήκη θέλω έχω ενημερωθεί ότι υπάρχει εδώ...Ο πρώτος πωλητής μου λέει ρώτα έναν άλλο πωλητή, ο άλλος πωλητής μου λέει δεν υπάρχει...

 

Του λέω φίλε δεν φεύγω αν δεν μου φέρεις την θήκη...Φωνάζει και καλά τον υπεύθυνο...Μου λέει κι αυτός, καλά σας είπαν από το τηλέφωνο ότι την έχουμε :huh: Ναι λέω...

 

Κοίτα στην αποθήκη σου να δεις...Κοιτάει...Έχετε δίκιο μου λέει και μου την φέρνει...

 

Τα συμπεράσματα δικά σας...


Τελευταία επεξεργασία από: jimmakos, 23/10/2014 - 21:38

Once You Go Mac You Never Go Back

#433   pens

pens

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/10/2014 - 22:33

Ουφ...και τώρα; επειδή δέν είμουν σίγουρος ποια θήκη να παρώ (spingel tough armour ή τη δερμάτινη τής apple) της πήρα και τις δύο για να αποφασίσω. ε τελικά μπερδεύτηκα πιό πολλύ. απο τη μιά η δερμάτινη εφαρμόζει τέλεια και δίνει ωραία αίσθηση στο χερί και απο την άλλη η spingel την αισθάνομαι πιο ασφαλή. καμία γνώμη;

#434   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 24/10/2014 - 06:25

Ουφ...και τώρα; επειδή δέν είμουν σίγουρος ποια θήκη να παρώ (spingel tough armour ή τη δερμάτινη τής apple) της πήρα και τις δύο για να αποφασίσω. ε τελικά μπερδεύτηκα πιό πολλύ. απο τη μιά η δερμάτινη εφαρμόζει τέλεια και δίνει ωραία αίσθηση στο χερί και απο την άλλη η spingel την αισθάνομαι πιο ασφαλή. καμία γνώμη;


Η δερματινη ειναι λεπτη η το χοντραινει πολυ το κινητο;

#435   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 24/10/2014 - 08:00

Ουφ...και τώρα; επειδή δέν είμουν σίγουρος ποια θήκη να παρώ (spingel tough armour ή τη δερμάτινη τής apple) της πήρα και τις δύο για να αποφασίσω. ε τελικά μπερδεύτηκα πιό πολλύ. απο τη μιά η δερμάτινη εφαρμόζει τέλεια και δίνει ωραία αίσθηση στο χερί και απο την άλλη η spingel την αισθάνομαι πιο ασφαλή. καμία γνώμη;

Σήμερα μου ήρθε αυτή!!!

 

         iPhone 6 Plus Case, Spigen® [AIR CUSHION] iPhone 6 Plus (5.5) Case Bumper **NEW** [Ultra Hybrid Series] [Metal Slate] Air Cushion Technology Corners B     

 

Επιτέλους ίσως η καλύτερη θήκη μέχρι τώρα πάνω από τα 3mm!!! Εφαρμογή τέλεια, ασφάλεια και το σημαντικό δεν δίνει όγκο στο κινητό και είναι και το Plus!

 

Για όποιον θέλει Clear καλής ποιότητας μετά από την δοκιμή μπορώ να πω πως την συνιστώ ανεπιφύλακτα!! 

 

+1


Τελευταία επεξεργασία από: velkus, 24/10/2014 - 08:01

@CaLi@


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες