Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 4 ψήφοι

iPhone 5c screen vertical lines....screen interlacing...τι γίνεται με τις οθόνες ;;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
47 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 15/09/2014 - 11:57

ναι ρε φιλε δεν την παλεψα!η οθονη ενω ειναι φοβερη με ευκρινεια οταν εχει αυτο το προβλημα ειναι χειροτερη απο 3gs.

Ποσες μερες σου ειπαν τωρα??



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/09/2014 - 12:06

ισως αυριο πρωτα ο θεος με το καλο να εχω αλλο


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#18   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 15/09/2014 - 12:09

ισως αυριο πρωτα ο θεος με το καλο να εχω αλλο

Σου εστειλα pm



#19   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 15/09/2014 - 12:17

Stevo κανε μου μια χάρη. Άνοιξε τις ρυθμίσεις ή τα μηνύματα και κανε διπλό home button και πες μου αν παίζουν οι γραμμές.

#20   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/09/2014 - 12:20

Stevo κανε μου μια χάρη. Άνοιξε τις ρυθμίσεις ή τα μηνύματα και κανε διπλό home button και πες μου αν παίζουν οι γραμμές.

δεν το εχω παρει ακομη απο το service αλλα αυτο που λες ναι ισχυει.το κανουν ολα,εχει να κανει με το animation αν θυμαμαι καλα


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#21   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/09/2014 - 15:45

λοιπον εχω νεοτερα.δεν διαπιστωσαν λεει βλαβη και οτι στα φορουμς ο καθενας γραφει οτι θελει και οτι δοκιμασαν 10 συσκευες και ολες ειχαν το ιδιο ''ΠΡΟΒΛΗΜΑ''....(καλα πως εγινε προβλημα αφου δεν διαπιστωσαν βλαβη;;;)

και οτι δεν μπορει να μου αλλαξει 10 συσκευες μεχρι να πετυχω την ΣΩΣΤΗ(καλα εσεις δεν ειπατε δεν ειναι βλαβη;;;;)

και φυσικα καταλαβαινετε εχουμε νεο γυρο συνομιλιων επισκεψεις απο κοντα emails case id apple φωτογραφιες και τα γνωστα....


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#22   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/09/2014 - 15:47

αυτα παθαινεις οταν στην εταιρεια σου που παρουσιαζεις ως premium προσλαμβανεις 20χρονα-25χρονων τεχνικους απο ΙΕΚ......


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#23   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/09/2014 - 16:44

να μην ξεχασω να αναφερω συνομιλια!!

μου λεει ο τεχνικος σας ενοχλει στην καθημερινη χρηση;;δεν στελνει μνμ;δεν παιρνει τηλεφωνο;δεν μπαινει ιντερνετ;εγω τετοιες βλαβες θελω μου λεει!!τα αλλα τωρα εσεις μπαινετε σε φορουμ και μετα τρεχετε τεστ που δεν αναγνωριζουμε δεν εχουν νοημα!!


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#24   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 15/09/2014 - 16:48

Σε ευχαριστώ αύριο κιόλας θα το κάνω.θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμος.

 

 

πηγα στην infoquest μπιχακη και το παληκαρι το ειδε το προβλημα και αναμενω.

Και μετά μου λες γιατί σε λέω troll έτσι...Ασχολήθηκε μαζί σου κάποιος από το forum και συ ΠΑΛΙ κάνεις το δικό σου..



#25   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/09/2014 - 18:00

Και μετά μου λες γιατί σε λέω troll έτσι...Ασχολήθηκε μαζί σου κάποιος από το forum και συ ΠΑΛΙ κάνεις το δικό σου..


Καλά θα σε γαμ@σταυριζα αλλα αστο
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#26   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 15/09/2014 - 18:03

Επειδή μιλάτε για υπερβολές και εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα και αν το πας εδώ στην Ιταλία σε ένα Apple Store εξαρτάται από ποιόν genius θα πετύχεις.Και η αντικατάσταση που μπορεί να σου κάνουν αν όντως το αναγνωρίσουν σαν πρόβλημα 90% θα έχει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.Συνήθως τα iPhone με serial από F κατι έχουν το συγκεκριμένο πρόβλημα.Αυτά που ξεκινούν από C όχι.Αν ψάξετε στο Ίντερνετ θα δείτε ότι είναι παρά πολλοί αυτοί που έχουν το πρόβλημα Για εμένα είναι απαράδεκτο για τα συγκεκριμένα προϊόντα.Οπότε και εγώ επειδή βαρέθηκα να να έχω ένα κινητό των 700 ευρώ με ένα πρόβλημα που δεν ξέρεις καν αν θα το αναγνωρίσουν το έδωσα και αγόρασα ένα HTC One M8 και τέλος με τις μακακίες της συγκεκριμένης εταιρίας.Είμαι πελάτης και απαιτώ τουλάχιστον μια άλφα ποιότητα αφού κάνουν διαφήμιση όλες αυτές τις "καινοτομίες".Από το 2008 χρησιμοποιώ iPhone αλλά αυτό παραπαει.Το 4αρι της κοπέλας μου έχει καλύτερη οθόνη.

Φίλε αν δεν ξέρεις το ιστορικό του ανθρώπου μη το συζητάς...είναι το 21 iphone απο αντικατάσταση και από τι βλέπω πάει για 22...το πρόβλημα είναι στον άνθρωπο όχι στο τηλέφωνο. Φιλικά...



#27   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 15/09/2014 - 18:09

Επειδή μιλάτε για υπερβολές και εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα και αν το πας εδώ στην Ιταλία σε ένα Apple Store εξαρτάται από ποιόν genius θα πετύχεις.Και η αντικατάσταση που μπορεί να σου κάνουν αν όντως το αναγνωρίσουν σαν πρόβλημα 90% θα έχει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.Συνήθως τα iPhone με serial από F κατι έχουν το συγκεκριμένο πρόβλημα.Αυτά που ξεκινούν από C όχι.Αν ψάξετε στο Ίντερνετ θα δείτε ότι είναι παρά πολλοί αυτοί που έχουν το πρόβλημα Για εμένα είναι απαράδεκτο για τα συγκεκριμένα προϊόντα.Οπότε και εγώ επειδή βαρέθηκα να να έχω ένα κινητό των 700 ευρώ με ένα πρόβλημα που δεν ξέρεις καν αν θα το αναγνωρίσουν το έδωσα και αγόρασα ένα HTC One M8 και τέλος με τις μακακίες της συγκεκριμένης εταιρίας.Είμαι πελάτης και απαιτώ τουλάχιστον μια άλφα ποιότητα αφού κάνουν διαφήμιση όλες αυτές τις "καινοτομίες".Από το 2008 χρησιμοποιώ iPhone αλλά αυτό παραπαει.Το 4αρι της κοπέλας μου έχει καλύτερη οθόνη.

κι εγω serial number απο F εχω στο 5s...ποιο ακριβώς μπορει να ειναι το πρόβλημα στο οποίο αναφερστε και πως το τεσταρω;

#28   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 15/09/2014 - 18:10

Καλά θα σε γαμ@σταυριζα αλλα αστο

Μάγκας μεγάλος... Άλλοι με τη μισή συμπεριφορά σου έφαγαν ban αλλά εσένα μάλλον σε κρατάνε για μασκότ.. Τραβά για καμία αντικατάσταση με κανένα μπλε 5άρι stevo..

#29   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/09/2014 - 18:12

κι εγω serial number απο F εχω στο 5s...ποιο ακριβώς μπορει να ειναι το πρόβλημα στο οποίο αναφερστε και πως το τεσταρω;

Συνημμένο αρχείο  image.jpg   155,04KB   22 λήψεις

Τελευταία επεξεργασία από: stevobmw, 15/09/2014 - 18:13

iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#30   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 15/09/2014 - 18:16

attachicon.gifimage.jpg

ωραια μόλις το ανοίγω βλέπω γραμμές για ενα κλάσμα του δευτερολέπτου και μετά γίνεται όλο γκρι...τι πρόβλημα υπάρχει;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες