Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Τα iPhone 6 και iPhone 6 Plus σε σύγκριση με ανταγωνιστικά μοντέλα Android


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
154 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 06/10/2014 - 10:45

Ναι βλέπεις η Apple θέλει να τα έχει νοικοκυρεμένα όλα και σε μερικούς έχει φανεί βουνό το iTunes..  Δεν το αλλάζω για κανένα μπάχαλο του Android.. 

 

Και αν το χειρίζεσαι χρόνια το iTunes όπως εγώ, είναι παιχνιδάκι!!

 

Καλά τα λες.. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.. :P


@CaLi@


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/10/2014 - 10:53

Το Α και το Ω του iOS, είναι η απλοικότητά του. Δεν το λέω εγώ, δεν το λέει κάποιος άλλος Απλάκιας, ΟΛΗ Η ΥΦΗΛΙΟΣ το λέει - αν για κάτι φημίζεται η Αpple, είναι η άκρως (μακράν) απλοικότητά της.

 

Τώρα, αν ΚΑΙ αυτό το χέσαμε και βάλαμε το Android ΚΑΙ εκεί να υπερτερεί, τί να πω...!



#153   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 06/10/2014 - 11:08

Το τηλέφωνο μου έχει πέσει στον ενάμιση χρόνο 10 φορές και δεν έχει πάθει ΤΙΠΟΤΑ.

 

 

 chris79 ο αγρατσούνιστος !!

 

σε iphone 5 που γρατσουνιώταν ακόμα και από τη θήκη !!! Είπαμε αγαπάμε apple  αλλά ....



#154   chris79

chris79

    iPH User

  • 164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/10/2014 - 11:24

Το τηλέφωνο μου έχει πέσει στον ενάμιση χρόνο 10 φορές και δεν έχει πάθει ΤΙΠΟΤΑ.

chris79 ο αγρατσούνιστος !!

σε iphone 5 που γρατσουνιώταν ακόμα και από τη θήκη !!! Είπαμε αγαπάμε apple αλλά ....

ενταξει είπαμε ρε παιδιά μια απλή θηκουλα του 1.50 ευρώ ίσα ισα για το πλάι υπάρχει !

#155   hgemwn

hgemwn

    iPH newbie

  • Pip
  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2014 - 22:44

Συγγνώμη να ρωτήσω κάτι; έχει κανείς από εσάς δοκιμάσει νεξους και είναι πιο αργό από το iPhone? Πιο δύσκολο στο ui? Είναι μπάχαλο? Και όσα αλλά έχετε πει; εγώ επειδή τυγχάνει να το έχω και αυτό μαζί με iphone 6 ειλικρινά δεν βλέπω διαφορά.. Και το ios 8 έχει προβλήματα. Και το lollipop έχει.. Αλλά πάρτε πρώτα pure android και μετά κραζουμε όλοι μαζί. Είτε μας αρέσει είτε όχι το Android εχει κάνει τεράστια βήματα από 4,1,2 και μετά και με την 5,0 δεν μαρεσει αυτό που θα πω αλλά αρχίζει να ξεφεύγει...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες