Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

expansys παραλαβη ;νεοτερα .......


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
399 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2014 - 03:02

Απορώ για ποιό λόγο καταφεύγετε στο συγκεκριμένο μαγαζί τη στιγμή  που άλλα ιντερνετικά μαγαζιά (Skroutz,BestPrice) το έχουν σε αισθητά χαμηλότερη τιμή και μάλιστα άμεσα διαθέσιμο......



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2014 - 10:09

Ο λογος ειναι οτι εκει το περνω 715 το 64



#213   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/11/2014 - 13:52

Ο λογος ειναι οτι εκει το περνω 715 το 64

πως γίνεται αυτο αφού 870 το εχει εκτός αν λες με ενδοκοινοτικο

#214   manos4ever

manos4ever

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:manosand

Δημοσίευση 03/11/2014 - 13:59

Ναι όντως είναι για γέλια είχα ρωτήσει αν έχουν σειρά προτεραιότητας και μου είπαν ότι δεν έχουν την μέρα και την επόμενη ότι έχουν αλλά η παραγγελία μου είναι στην επόμενη παραλαβή . Παρέλαβαν την Παρασκευή και ενώ στην αρχή έλεγαν ότι θα μου στείλουν μετά μου είπε ότι δεν ήρθε το μοντέλο που έχω παραγγείλει και σήμερα που ξανά πήρα μου λένε ότι το είχαν αλλά το έστειλαν άλλου και τώρα πας για την παραλαβή που ενώ ήταν την Τετάρτη την άλλαξαν πάλι για τηνπαρασκευη

#215   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2014 - 10:14

Και εμενα μου ειχαν πει τα ιδια και του πηρα χθες και οτι θα παραλαβουν τεταρτη μετα τους πηρε η κοπελα μου στην γερμανια  (το εχει πληρώσει στο ονομα της ενδοκοινοτικο) και ελεγαν για παρασκευη...και οτι και να τους ρωτησε απαντουσαν σαν να εχουν ταινια.Δεν ξερω τι να κανω να το ακυρώσω αν και το αγορασα 715 το 64 η να περιμενω μεχρι παρασκευη ετσι κι αλλιως ουτε εδω το βρισκω ευκολα..



#216   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2014 - 11:10

απο που :huh:

 

Απο αγγελια εδω μεσα 128αρι αριστο ολα κομπλέ στα 900 ευρω!!!



#217   manos4ever

manos4ever

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:manosand

Δημοσίευση 04/11/2014 - 12:11

Και εμενα μου ειχαν πει τα ιδια και του πηρα χθες και οτι θα παραλαβουν τεταρτη μετα τους πηρε η κοπελα μου στην γερμανια  (το εχει πληρώσει στο ονομα της ενδοκοινοτικο) και ελεγαν για παρασκευη...και οτι και να τους ρωτησε απαντουσαν σαν να εχουν ταινια.Δεν ξερω τι να κανω να το ακυρώσω αν και το αγορασα 715 το 64 η να περιμενω μεχρι παρασκευη ετσι κι αλλιως ουτε εδω το βρισκω ευκολα..


Γιώργο και εγώ το ίδιο σκέφτομαι δεν ξέρω αν θα το βρω εύκολα εδώ . Επίσης μου είπαν ότι πριν από εμένα ειναι άλλες 6 παραγγελίες άρα έχω μεγάλη πιθανότητα να μου το στείλουν στην επόμενη παραλαβή αλλά και πάλι μπορεί να πουν τα δικά τους την Παρασκευή.

#218   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2014 - 12:27

Γιώργο και εγώ το ίδιο σκέφτομαι δεν ξέρω αν θα το βρω εύκολα εδώ . Επίσης μου είπαν ότι πριν από εμένα ειναι άλλες 6 παραγγελίες άρα έχω μεγάλη πιθανότητα να μου το στείλουν στην επόμενη παραλαβή αλλά και πάλι μπορεί να πουν τα δικά τους την Παρασκευή.

πιο ευκολα ειχα βρει το πρωτο iphone το 2007 απο αμερικη παρα αυτο..ποτε το παρήγγειλες? εγω 16/10 και στην κοπελα μου τις ειπαν οτι εχουν 250 παραγγελίες



#219   manos4ever

manos4ever

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:manosand

Δημοσίευση 04/11/2014 - 12:44

Και εγώ 16/10 νομίζω το παράγγειλα βέβαια δεν μου είπε αν 6 ειναι οι παραγγελίες ανεξάρτητος μοντέλου η για το μοντέλο που παραγγηλει. Πιστεύω ότι αυτό με την προμηθευτή ειναι δικαιολογία και τα παραλαμβάνουν λίγα λίγα και τα στέλνουν με προτερεοτητας απλά το λένε έτσι ότι τους καθυστέρησε για να μην ρίχνουμε την ευθύνη σε αυτούς και να μας λένε ότι δεν φταίνε αυτοί για την καθυστέρηση . Επίσης μου είπε ότι ο προμηθευτής τους έστειλε την μισή παραγγελία την Παρασκευή

#220   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2014 - 12:55

Και εγώ 16/10 νομίζω το παράγγειλα βέβαια δεν μου είπε αν 6 ειναι οι παραγγελίες ανεξάρτητος μοντέλου η για το μοντέλο που παραγγηλει. Πιστεύω ότι αυτό με την προμηθευτή ειναι δικαιολογία και τα παραλαμβάνουν λίγα λίγα και τα στέλνουν με προτερεοτητας απλά το λένε έτσι ότι τους καθυστέρησε για να μην ρίχνουμε την ευθύνη σε αυτούς και να μας λένε ότι δεν φταίνε αυτοί για την καθυστέρηση . Επίσης μου είπε ότι ο προμηθευτής τους έστειλε την μισή παραγγελία την Παρασκευή

σιγουρα υπαρχει θεμα διαθεματικοτητας παντου ακομα και στην γερμανια που ειναι και μεγαλη αγορα..μαλλον ανεξάρτητος μοντέλου αναφερεται .εγω αν μου ξανα αλλαξει ημερομηνια θα το ακυρωσω την δευτερα και ασ το περνω 150 ευρω φθηνοτερα



#221   manos4ever

manos4ever

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:manosand

Δημοσίευση 04/11/2014 - 20:26

εγω σκευτομαι να την αφησω την παραγγελια και να το παραγγειλω και απο κανενα καστημα εδω και οποιο ερθει πρωτα . παντος αν ειναι οπως τα λενε πρεπει να μας στειλουν με την επομενη παραλαβη αλλα δεν ξερω μπορει να ειπε οτι ειμαι 7ος για να μην ακυρωσω την παραγγελια



#222   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/11/2014 - 19:49

μολις ειδα οτι ξανα αλλαξαν την ημερομηνια ...και το πηγαν στις 10 μερες και εγω περιμενα να μου το στείλουν αυριο ,αισχος θα ακυρώσω να δω ποτε θα μου επιστρεψουν τα λεφτα μου



#223   nikosg83

nikosg83

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/11/2014 - 23:03

Με πια εταιρία κάνουν την αποστολή;με ΕΛΤΑ;

#224   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2014 - 00:06

αν στειλει που δεν στελνει..παντος οχι με ελτα



#225   nikosg83

nikosg83

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/11/2014 - 10:58

Με ποιο courier?ρωταο για είμαι από επαρχία και θέλω να ξέρω εάν στέλνουν εδώ κ πως;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες