Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

expansys παραλαβη ;νεοτερα .......


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
399 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 07/11/2014 - 11:03

DHL



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2014 - 11:18

Και εγώ 16/10 νομίζω το παράγγειλα βέβαια δεν μου είπε αν 6 ειναι οι παραγγελίες ανεξάρτητος μοντέλου η για το μοντέλο που παραγγηλει. Πιστεύω ότι αυτό με την προμηθευτή ειναι δικαιολογία και τα παραλαμβάνουν λίγα λίγα και τα στέλνουν με προτερεοτητας απλά το λένε έτσι ότι τους καθυστέρησε για να μην ρίχνουμε την ευθύνη σε αυτούς και να μας λένε ότι δεν φταίνε αυτοί για την καθυστέρηση . Επίσης μου είπε ότι ο προμηθευτής τους έστειλε την μισή παραγγελία την Παρασκευή

Μανο καλημερα εχεις καμια ενημερωση ?



#228   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2014 - 15:17

Με dhl στελνουν ... Εγω ειδα διαθεσιμο το 6 128 gb και το παρηγγειλα.τους εστειλα στο καπακι μειλ να ακυρωσουν το 64 gb.αμεσως μετα αυτο που παρηγγειλα ελεγε "αναμενετε σε 3 μερες." Νευριασα τοσο πολυ που τους εστειλα και αλλο μειλ οτι αν και τα εχω παρει δεν τους εχω ακομα δυσφημιση στα τεχνολογικα φορουμ αλλα δεν μου αφηνουν αλλη επιλογη .τους ειπα ανευθυνους,οτι δεν σεβονται τους πελατες τους και αλλα πολλα..

.μετα απο 10 λεπτα μου ηρθε μειλ οτι η παραγγελια μου εφυγε με dhl.

Φιλος μου παραγγειλε το ipad air 2 και του ελεγε σε 30 μερες.τους αρχισε και αυτος και του το εστειλαν σημερα !

Τυχαιο ; δεν νομιζω...

#229   Daffy

Daffy

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2014 - 20:02

Εγώ τελικά την ακύρωσα και το πήρα από Vodafone.

#230   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 07/11/2014 - 21:03

Από το expansys με την εγγύηση τι γίνεται; Αν χαλάσει που το στέλνεις;

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#231   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 07/11/2014 - 21:36

Από το expansys με την εγγύηση τι γίνεται; Αν χαλάσει που το στέλνεις;

infoquest

#232   manos4ever

manos4ever

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:manosand

Δημοσίευση 08/11/2014 - 15:43

ελα Γιωργο μετα απο πολλα emails  και τελεφωνα μου το εστειλαν την Τεταρτη και την πεμπτη το ειχα στα χερια μου. Εγω ειχα παραγγηλει 64αρη ασημί plus. Τελικα τι εγινε το ξανα αλλαξαν και τον πηγαν στην επομενη παρασκευη? Εσυ ποιο μοντελο εχεις παραγγείλει?



#233   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2014 - 00:30

ελα Γιωργο μετα απο πολλα emails  και τελεφωνα μου το εστειλαν την Τεταρτη και την πεμπτη το ειχα στα χερια μου. Εγω ειχα παραγγηλει 64αρη ασημί plus. Τελικα τι εγινε το ξανα αλλαξαν και τον πηγαν στην επομενη παρασκευη? Εσυ ποιο μοντελο εχεις παραγγείλει?

Μανο με πηγαν για 15/10 εχω παραγγειλει το 6 64 gb space grey αυριο θα στειλει η κοπελια μου ακυρωτικο mail και θα τουσ κραξει..για να επιστρεψουν τα λεφτα ,με γεια το 6plus  μου αρεσει αλλα δεν παλεύεται με ενα χερι σιγουρα θα μου εφευγε απο το χερι αν το προσπαθουσα να το κουμανταρω



#234   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2014 - 00:54

Μανο με πηγαν για 15/10 εχω παραγγειλει το 6 64 gb space grey αυριο θα στειλει η κοπελια μου ακυρωτικο mail και θα τουσ κραξει..για να επιστρεψουν τα λεφτα ,με γεια το 6plus  μου αρεσει αλλα δεν παλεύεται με ενα χερι σιγουρα θα μου εφευγε απο το χερι αν το προσπαθουσα να το κουμανταρω



Φιλε μου σου προτεινω να μπαινεις καθε μερα να κοιτας στο site τους .μολις δεις κανα 128αρι η 64 διαθεσιμο τσιμπησε το.στειλε τους μειλ οτι θελω αυτο που ειναι διαθεσιμο στη θεση της προηγουμενης μου παραγγελιας. Εγω ετσι το εκανα τους εκραξα κιολας επειδη ηταν διαθεσιμο και μετα που εκανα την παραγγελια ελεγα τα δικα του παλι και μου το στειλανε ..... Η διαφορα ειναι μικρη χωρις το φπα.

#235   manos4ever

manos4ever

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:manosand

Δημοσίευση 09/11/2014 - 11:36

Εμένα μου είπαν την προηγούμενη Παρασκευή ότι παρέλαβαν αλλά δεν παρέλαβαν το μοντέλο που ήθελα μετά είδα ότι έλεγε διαθέσιμο και τους πήρα τηλ και μου είπαν ότι είχε έρθει αλλά τα έστειλαν άλλου και μου είπαν ότι είμαι 7ος στην σειρά προτεραιότητας μετά νομίζω την Δευτέρα μου είπαν ότι άλλαξε η παραλαβή από Τεταρτη σε Παρασκευή και άρχισα να τους κράζω , τους είπα ότι εφόσον είναι έτσι τα πράγματα δεν πρέπει να βάζετε καθόλου ημερομηνίες για να μην παραπλανάτε τον κόσμο και πολλά αλλά διαφορά και την Τετάρτη το πρωί με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι το έστειλαν.

#236   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2014 - 12:15

Εμένα μου είπαν την προηγούμενη Παρασκευή ότι παρέλαβαν αλλά δεν παρέλαβαν το μοντέλο που ήθελα μετά είδα ότι έλεγε διαθέσιμο και τους πήρα τηλ και μου είπαν ότι είχε έρθει αλλά τα έστειλαν άλλου και μου είπαν ότι είμαι 7ος στην σειρά προτεραιότητας μετά νομίζω την Δευτέρα μου είπαν ότι άλλαξε η παραλαβή από Τεταρτη σε Παρασκευή και άρχισα να τους κράζω , τους είπα ότι εφόσον είναι έτσι τα πράγματα δεν πρέπει να βάζετε καθόλου ημερομηνίες για να μην παραπλανάτε τον κόσμο και πολλά αλλά διαφορά και την Τετάρτη το πρωί με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι το έστειλαν.

 

Εμένα μου είπαν την προηγούμενη Παρασκευή ότι παρέλαβαν αλλά δεν παρέλαβαν το μοντέλο που ήθελα μετά είδα ότι έλεγε διαθέσιμο και τους πήρα τηλ και μου είπαν ότι είχε έρθει αλλά τα έστειλαν άλλου και μου είπαν ότι είμαι 7ος στην σειρά προτεραιότητας μετά νομίζω την Δευτέρα μου είπαν ότι άλλαξε η παραλαβή από Τεταρτη σε Παρασκευή και άρχισα να τους κράζω , τους είπα ότι εφόσον είναι έτσι τα πράγματα δεν πρέπει να βάζετε καθόλου ημερομηνίες για να μην παραπλανάτε τον κόσμο και πολλά αλλά διαφορά και την Τετάρτη το πρωί με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι το έστειλαν.

εμενα απλος μου αλλαζουν ημερομηνιες και τους εχω πληρώσει να φανταστεις..δεν μπορει να μην εχουν παραλαβη iphone 6 64gb space grey τοσο καιρο...και αυτο θα τους πω και εγω..ας γραφουν παραδοση unknown



#237   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2014 - 10:27

Λοιπον η dhl ειναι κορυφη.στο site της ειχε και ενημερωση που βρισκοταν την συγκεκριμενη στιγμη!!! ..αντιθετως το expansys μας μ@μησε για να το στειλει...

παρασκευη εφυγε απο αγγλια δευτερα ηταν εδω .
Το τεσταρω και θα σας πω νεα !!
ηρθε με εκδοση 8.0.2.
Week 42 ,μεσα οκτωβρη δηλ κατασκευαστηκε ......(βδομαδα 13 -19/10)

Αντε με το καλο να παραλαβετε και οι υπολοιποι!

Τελευταία επεξεργασία από: bagg21, 11/11/2014 - 10:29


#238   chrisbas

chrisbas

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 12/11/2014 - 20:49

+150 κομματια, τρεχατε ποδαρακια μου!

Συνημμένα αρχεία



#239   zEr0c0oL

zEr0c0oL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:valexo83

Δημοσίευση 23/09/2015 - 08:33

Καλημέρες! Έκανα 1 παραγγελία για iPhone 6s 64αρι ,αφού το expansys.com.gr λέει διαθέσιμο σε 8 ημέρες (περίπου). Εάν μου έρθουν μετά την παραγγελία -κάτι πολύ πιθανό,αφού διάβασα το νήμα πριν απαντήσω- που θα κάνω από το Apple Store NL, θα μπει αγγελία..  :wub:

Έχει παραγγείλει κανείς άλλος??



#240   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 23/09/2015 - 09:45

Λεω να βάλω κι εγώ τώρα !!  Μόλις το έβαλα !! iphone 6S 16gb space grey , σε 8 μέρες λέει !!!

 

 

Κανε πλάκα να είναι αλήθεια !! Αντε να δούμε !!


Τελευταία επεξεργασία από: gas, 23/09/2015 - 09:52


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες