Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 6-6plus προστασία οθόνης


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
125 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   daisy3

daisy3

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 12/12/2014 - 23:46

η εγκατασταση της ειναι wet υποψιν...εχεις ξαναβαλει?

Δεν αναφερει παχος καπου εκτος και αν δεν το ειδα.Spigen δεν ξερω...αστη καλυτερα

Φορας θηκη?....σε ενδιαφερει να πηγαινει απο ακρη σε ακρη? Η πιο λεπτη μεχρι στιγμης προστασια ειναι της Mime (Feather+) οπως και μερικες στο Ebay (αν ισχυουν αυτα που λενε) αλλα αυτες δεν αγκαλιαζουν ολη την επιφανεια πραγμα το οποιο δεν ειναι και κακο αν φορας καποιες θηκες στο τηλεφωνο.

Επισης δες και αυτες, 1. 2.  που ειναι συνδυασμος καλων κριτικων και καλου support

Tωρα αν σκεφτεσαι για γυαλι απο ακρη σε ακρη αλλαζει το θεμα

οταν λες απ ακρη σ ακρη τι εννοεις; δεν καλυπτουν ολες την οθονη? εχω σκοπο να βαλω θηκη αλλα θελω να μου προτεινετε ενα γυαλι καλο.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   daisy3

daisy3

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 12/12/2014 - 23:54

βλεπω της iloome τωρα που απ οτι καταλαβα καλυπτει απ ακρη σ ακρη! ειναι καλη λετε?



#33   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 12:46

Εβαλα τις spigen το glass αλλά δεν μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένος !! Ούτε καν την οθόνη δεν καλύπτει επαρκώς .αφηνει δυο μικρά κενά στα πλαϊνά και όταν είναι χρησιμοποιείς την συσκευή με χαμηλό φωτισμό σε ένα δωμάτιο για παράδειγμα .τα μικρά κενά που υπάρχουν βγάζουν μάτι..γνώριζα ότι δεν ήταν edge to edge αλλά όχι και να μην καλύπτει ούτε την οθόνη!
Γενικά φέτος η spg ειναι απογοήτευση !

Τελευταία επεξεργασία από: tzigis, 13/12/2014 - 12:54


#34   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 12:51

βλεπω της iloome τωρα που απ οτι καταλαβα καλυπτει απ ακρη σ ακρη! ειναι καλη λετε?

το να βαλεις ενα γυαλι απο ακρη σε ακρη ειναι σχετικα ευκολο να διαλεξεις....το θεμα ειναι τι θηκη σκοπευεις να παρεις γιατι πολλα edge to edge γυαλια εχουν προβλημα με αρκετες θηκες οποτε να βαλεις κατι τωρα και η θηκη μετα να στο "πεταει" δεν λεει.Για αυτο ρωτησα τι θηκη εχεις η σκοπευεις να παρεις


Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 13/12/2014 - 12:52


#35   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 13/12/2014 - 13:08

Λοιπόν παιδιά αφού τελικά κατέληξα σε θήκη τώρα έμεινε το θέμα οθόνη...τι προτείνετε σε ζελατίνα που να μη καλύπτει όλη την οθόνη; Από eBay αν είναι εύκολο

#36   antonispap40

antonispap40

    iPH Enthousiast

  • 354 μηνύματα
  • Twitter:@antonispap40
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:antonispap40

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:38

η εγκατασταση της ειναι wet υποψιν...εχεις ξαναβαλει?


Τι εννοείς με αυτό;;

#37   meletis14

meletis14

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 13/12/2014 - 22:48

http://store.i-syste...a-iphone-6.html

Εχει δοκιμασει κανεις αυτο το glass?



#38   daisy3

daisy3

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/12/2014 - 22:55

το να βαλεις ενα γυαλι απο ακρη σε ακρη ειναι σχετικα ευκολο να διαλεξεις....το θεμα ειναι τι θηκη σκοπευεις να παρεις γιατι πολλα edge to edge γυαλια εχουν προβλημα με αρκετες θηκες οποτε να βαλεις κατι τωρα και η θηκη μετα να στο "πεταει" δεν λεει.Για αυτο ρωτησα τι θηκη εχεις η σκοπευεις να παρεις

λεω για το air jacket της power support η καμια της Puro που ειναι λεπτες αυτες κ οι 2! εχεις κατι να μου προτεινεις που να καθεται καλα με το συγκεκριμενο γυαλι; ξερεις καποιο αλλο γυαλι απ ακρη σ ακρη;



#39   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 22:57

Λοιπόν παιδιά αφού τελικά κατέληξα σε θήκη τώρα έμεινε το θέμα οθόνη...τι προτείνετε σε ζελατίνα που να μη καλύπτει όλη την οθόνη; Από eBay αν είναι εύκολο


Εδώ είσαι άριστη ποιότητα γρήγορη παράδοση http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT

#40   antonispap40

antonispap40

    iPH Enthousiast

  • 354 μηνύματα
  • Twitter:@antonispap40
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:antonispap40

Δημοσίευση 07/01/2015 - 13:55

Σήμερα μου ήρθε η πρώτη φθηνή (3 € - 26 Νοεμ. ) tempered από το Hong Kong! Η αλήθεια είναι πως έπρεπε να παραγγείλω παραπάνω από ένα κομμάτια αλλά δεν είχα λεφτά τότε! Δεν θα την βάλω ακόμη γιατί δεν έχω κάτι άλλο για back up οπότε θα περιμένω να έρθουν και κάτι άλλα γυαλιά και μεμβράνες που έχω παραγγείλει! Η συγκεκριμένη αναφέρει πως είναι 0.26

#41   japan

japan

    iPH Addict

  • 620 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 27/01/2015 - 23:43

καποια δοκιμασμενη λυση απο ελλαδα εχετε να προτεινεται σε iphone 6 .θελω η ζελατινα η κρυσταλο αλλα να ειναι τοπ σε ποιοτητα αισθηση και προστασια.



#42   giorgosh

giorgosh

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 17/02/2015 - 00:48

Βρήκες τίποτα γιατι κι εγώ κατι αντίστοιχο ψάχνω.Στο 5 είχα την PerfectFit και βόλεψε κ προστάτευσε απίστευτα! Απλά ψάχνω κατι για πιο άμεσα απο Ελλάδα

#43   japan

japan

    iPH Addict

  • 620 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/02/2015 - 14:39

Βρήκες τίποτα γιατι κι εγώ κατι αντίστοιχο ψάχνω.Στο 5 είχα την PerfectFit και βόλεψε κ προστάτευσε απίστευτα! Απλά ψάχνω κατι για πιο άμεσαπο

απο οσο εψαξα η zagg hdx νομιζω ειναι αυτο που ψαχνω ,και μαλλον αυτην θα παρω.



#44   donasp

donasp

    iPH Enthousiast

  • 592 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:donasp

Δημοσίευση 17/02/2015 - 15:48

Εγώ εδώ και δυο μήνες έχω στο 6 και 6+ glass της Stilgut από www.Amazon.de. Μέσα το κουτάκι έχει 2 glass στην τιμη των 19,99Ε συν 7,70Ε μεταφορικά.

 

Για 6 δείτε εδώ: http://www.amazon.de...8&psc=1&s=ce-de

 

Για 6+ δείτε εδώ: http://www.amazon.de...8&psc=1&s=ce-de

 

Μου ήρθαν και τα δυο πάρα πού γρήγορα! Είναι απίστευτες!!!. Οι δαχτυλιές φεύγουν πάρα πολύ γρήγορα με ένα πέρασμα π.χ. από το πουκάμισο. Εχουν τέλεια ποιότητα και εφαρμόζουν πολύ καλά. Όπως όλα τα γυαλιά υπάρχει ένα μικρό κενό περιμετρικά το οποίο όμως εμένα δεν μ' ενοχλεί καθόλου.

 

Στο Amamzon.de υπάρχουν φυσικά κι άλλες. Ενα φιλαράκι έχει βάλει της iprotect στο 6 το οποίο είναι πάρα πολύ οικονομικό με την προσφορά που έχει τώρα. 6,99Ε συν 3,50Ε μεταφορικά 

 

Εγώ της Stilgut έχω βάλει και στο iPad Air το οποίο ούτε που καταλαβαίνεις ότι έχει γυαλί η οθόνη. Η οθόνη φαίνετε απίστευτη!!!! Νομίζεις ότι είναι η οθόνη του iPad χωρίς γυαλί.

 

Καλό ψάξιμο!!!



#45   merkon

merkon

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:Merkon5

Δημοσίευση 01/03/2015 - 09:21

Τελικά παιδιά σε 6 plus ζελατίνα ή τζαμι; :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες