Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iphone 6 or Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/11/2014 - 16:23

To plus ειναι μεγαλο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Tziko18

Tziko18

    iPH Contributor

  • 1.169 μηνύματα
  • Twitter:@Tziko18
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Tziko18

Δημοσίευση 23/11/2014 - 16:55

Παιδιά εγώ που το εχω στα φουλ καθε μερα το κινητο δεν εχω αποφασισει ακομα πιο θα μου ηταν καλυτερο.

 

Απο την μια θελω το 6 γιατι ειναι πιο ευκολο στην μετακινηση και χρηση γενικα αλλα απο την αλλη επειδη οπως ειπα το εχω ολη μερα στο κοκκινα σκεφτομουν το plus λογω μπαταριας και οθονης.

 

Επίσης επειδη τα επιασα στα χερια και τα 2 δεν ειδα καποια διαφορα στην καμερα τους.Τι προτεινετε?


We all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.  User

 


#18   soniasim

soniasim

    iPH Contributor

  • 1.498 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2014 - 17:16

Επειδή έχω πρόσβαση και στα δύο συνέχεια, (εγώ το Plus, ο φίλος μου το απλό) θεωρώ πως αν συνηθίσεις την οθόνη του Plus, του απλού σου φαίνεται μικρή.

 

Στην αρχή έλεγα κι εγώ τέρας, πώς θα το χειρίζομαι κλπ, μετά πήρε ο φίλος μου το Plus, αλλά δεν τον βόλεψε στην οδήγηση και είπαμε πριν το πουλήσει, να κάνουμε ανταλλαγή με το δικό μου, μπας και το συνηθίσω. Ε λοιπόν, μία μέρα μετά το είχα συνηθίσει τρομερά και δε θέλω να γυρίσω στο 6 με τίποτα! 

 

Και το κερασάκι είναι ότι και του φίλου μου άρχισε να του κακοφαίνεται το απλό τώρα που το συνήθισε και γλυκοκοιτάζει το Plus, αλλά δεν του το δίνω πίσω, χαχαχα!!!!



#19   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2014 - 23:27

Λοιπόν παιδιά εγώ κατέληξα στο 6 αλλά νομίζω το έχω μετανιώσει λίγο. Αρχικά τα είχα δει και τα δύο, τα δουλεψα λίγο και μου άρεσε το 6 γιατί του δούλευα άνετα,με είχε τρομάξει πολύ το μέγεθος του plus. Τώρα βέβαια που το βλέπω συχνά σε φίλο το plus μπορώ να πω πως συνηθίζεται εύκολα. Πάντως η μπαταρία δεν έχει και τόσο τρελή διαφορά από τη βλέπω εγώ, έχει καλύτερη το plus αλλά και το 6 δε πάει πίσω

Τελευταία επεξεργασία από: parex, 23/11/2014 - 23:29


#20   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 24/11/2014 - 01:08

Plus και τα μυαλά στα κάγκελα... Το έχω ερωτευτεί δεν το έχω μετανιώσει ούτε ένα δευτερόλεπτο... Βάλτο αγγελία φίλεγια ανταλλαγή, θα βγεις σίγουρα...

#21   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/11/2014 - 02:01

Το έχω βάλει και περιμένω!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες