Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 6c: Ένα πανέμορφο concept


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/02/2015 - 21:54

Για 6c γνώμη μου πολύ δύσκολα... Το 5c είχε βγει για να σπρώξει το 5s και για να το "σώσουν" με το ελαττωματικό 5αρι. Τώρα για 6 mini μέχρι προτεινος ήλπιζα κι εγώ αλλά το φιλοσόφησα παραπάνω και πήγα στο 4,7" και θα μείνω εκεί. Γενικώς δεν μου αρέσει να μένω πίσω όποτε γι αυτό προχώρησα στην αλλαγή. Γνώμη μου πάντα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mpa3

mpa3

    iPH Addict

  • 690 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Thanoc2129

Δημοσίευση 25/02/2015 - 22:50

iPhone-6c-concept-3D-Future-006.jpg


Αν και προς το παρόν δεν υπάρχουν πληροφορίες ή leaks σχετικά με το ενδεχόμενο μελλοντικής κυκλοφορίας ενός μοντέλου "iPhone 6c" (παράλληλα με την παρουσίαση του επόμενης γενιάς iPhone), η 3DFuture.net προχώρησε στη σχεδίαση ενός mock-up που φαίνεται σαν το επόμενο λογικό βήμα.

Το mockup του iPhone 6c αποτελεί ουσιαστικά μία μείξη των σχεδιαστικών γραμμών του iPhone 6 & iPhone 5c. Απολαύστε το:


iPhone-6c-concept-3D-Future-004.jpg

iPhone-6c-concept-3D-Future-002.jpg

iPhone-6c-concept-3D-Future-001.jpg

iPhone-6c-concept-3D-Future-003.jpg

iPhone-6c-concept-3D-Future-005.jpg

Πως σας φαίνεται;
τι πανεμορφο concept να πω την αληθεια το περιμενω..το κοκκινο το κ το μαυρο ολα μα ολα τα λεφτα!

#33   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 27/02/2015 - 01:58

Πράγματικα πολύ όμορφο! Αλλά δεν νομίζω να δούμε πάλι c έκδοση! Όπως ειπώθηκε ήταν φθηνή λύση ανάγκης. Γιατί για να σώσει το ξεφλουδισμα του 5αριου πιο εύκολο και οικονομικό ήταν να το καλύψει με πλαστικό. Θα πουν μερικοί πως και τώρα πρέπει να καλύψει το "bendgate" (που προσωπικά δεν τον πιστεύω καθόλου πως υφίσταται). Κι εγώ πιστεύω πως θα δούμε τα
6s mini με ίδια χαρακτηριστικά και εμφάνιση με το 6αρι αλλά στο μέγεθος παρόμοιο με το 5s (αν και αυτό κατά πάσα πιθανότητα θα σκοτώσει την μπαταρία.)
Το 6s που θα είναι ένα 6αρι βελτιωμένο στα σημεία
Το 6s Plus που θα είναι ένα 6plus επίσης βελτιωμένο στα σημεια.
Αυτά πιστεύω θα δούμε τότε. Αλλα ποτέ δεν ξέρεις με την Apple όσο πρόβλεψη και να είναι πάντα έχει να δώσει κάτι το καλό! Έχουμε όμως μέχρι τότε 6.5 μήνες αν και προς το Μάιο θα μάθουμε το 80% των χαρακτηριστικων των νέων iPhone!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες