Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 6 - Σχετικά με οθόνη...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
130 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   ChrisGrcck

ChrisGrcck

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Twitter:@chriskaramitso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 24/03/2015 - 18:34

Σε τετοια θεματα οι πιο ευτυχισμενες.... :P

   Μόνο...... εδώ η γυναίκα μου και η αδερφή μου, για να καταλάβουν οτι τους έχει καεί λάμπα προβολέα στο αμάξι, πρέπει κάποιος να τους το πεί.

Εχουν βρεί το νόημα!! Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί μας πέφτουν τα μαλλιά και φεύγουμε από τον μάταιο τουτο κόσμο, πρώτοι.....    :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 24/03/2015 - 18:36

Η λάμπα στο αμάξι φαίνεται μονο όταν εισαι απ'εξω ομως! Ειδικά αν έχουν 2 σε κάθε μεριά σωθηκες

#93   ChrisGrcck

ChrisGrcck

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Twitter:@chriskaramitso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 24/03/2015 - 18:58

φιλε παρακολουθώ το θέμα σου και ειλικρινά σε συμμερίζομαι αφάνταστα...αυτο που προτεινω εγω (και ουσιαστικά αυτο που πράττω) ειναι οτι παντα πρέπει να προτιμάμε τις s εκδόσεις κάθε μοντέλου ,που ουσιαστικά ειναι οι τελειοποιημενες εκδοχές του αρχικού μοντέλου...το ιδιο συνέβη και στο 4 και στο 5 και τώρα στο 6...ξέρω δεν ειναι δικαιολογία για την apple σε καμια περίπτωση αλλα αφού έτσι γίνεται στην πράξη τοτε κι εμείς σαν καταναλωτές των προϊόντων της πρέπει να σκεφτόμαστε με αυτόν τον τροπο...ελπίζω παντως να το ξεπεράσεις το ξενέρωμα γρήγορα και να χαρείς τη συσκευή σου!!!!

      Βασικά, είχα το 5... το πούλησα πριν 20 μέρες για να πάρω στο καπάκι το 6, λόγω μεγαλύτερης οθόνης, γιατί στέλνω-παίρνω καμιά 20-30 mail καθημερινά, λόγω της δουλειάς μου. Συνήθως δεν είμαι σε γραφείο και μου είναι δύσκολο να ανοιγοκλείνω το λαπτοπ στο αμάξι η σε πελάτη. 

      Κι εγώ το s περίμενα, αλλά πριν κανα μήνα μου είπε η γυναίκα, εφόσον έχεις σκάσει με τη μικρή οθόνη, πάρε το έξι και όταν βγεί το s στο παίρνω εγώ και μου δίνεις το έξι. Ε τι να έκανα?? Το πήρα κι έσκασα περισσότερο!!!   :P Το καλό είναι οτι συμφωνία δε χάλασε..... 



#94   ChrisGrcck

ChrisGrcck

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Twitter:@chriskaramitso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 24/03/2015 - 19:00

Η λάμπα στο αμάξι φαίνεται μονο όταν εισαι απ'εξω ομως! Ειδικά αν έχουν 2 σε κάθε μεριά σωθηκες

   Σωστό ΚΑΙ αυτό.....  :P



#95   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/03/2015 - 19:43

Βασικά, είχα το 5... το πούλησα πριν 20 μέρες για να πάρω στο καπάκι το 6, λόγω μεγαλύτερης οθόνης, γιατί στέλνω-παίρνω καμιά 20-30 mail καθημερινά, λόγω της δουλειάς μου. Συνήθως δεν είμαι σε γραφείο και μου είναι δύσκολο να ανοιγοκλείνω το λαπτοπ στο αμάξι η σε πελάτη.
Κι εγώ το s περίμενα, αλλά πριν κανα μήνα μου είπε η γυναίκα, εφόσον έχεις σκάσει με τη μικρή οθόνη, πάρε το έξι και όταν βγεί το s στο παίρνω εγώ και μου δίνεις το έξι. Ε τι να έκανα?? Το πήρα κι έσκασα περισσότερο!!! :P Το καλό είναι οτι συμφωνία δε χάλασε.....

φιλε εσυ δεν έχεις γυναίκα την Παναγία έχεις χαχαχαχα

#96   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 26/03/2015 - 17:48

Δες εδώ για το doa στα seven!!!!!

#97   Xavi6

Xavi6

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 26/03/2015 - 18:41

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΦΗ

 

chrisgrcck έχω και εγώ πρόβλημα με το 6αρι από sevenspot..εμένα το πρόβλημα ήταν ότι δεν κουμπωνε καλά η μπροστά προσοψη του κινητου και έκανε έναν θορυβο..

αυτό που θέλω να σε ρωτησω είναι..

πόσο χρόνο σου έκαναν μέχρι να ερθει η σφραγισμενη  συσκευη?

και αν σου τα μασησαν για το DOA..



#98   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 26/03/2015 - 18:45

Ποσες μερες εχεις που το αγορασες;



#99   ChrisGrcck

ChrisGrcck

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Twitter:@chriskaramitso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 26/03/2015 - 18:57

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΦΗ

 

chrisgrcck έχω και εγώ πρόβλημα με το 6αρι από sevenspot..εμένα το πρόβλημα ήταν ότι δεν κουμπωνε καλά η μπροστά προσοψη του κινητου και έκανε έναν θορυβο..

αυτό που θέλω να σε ρωτησω είναι..

πόσο χρόνο σου έκαναν μέχρι να ερθει η σφραγισμενη  συσκευη?

και αν σου τα μασησαν για το DOA..

 

    Το παραλάβαν την 7η μέρα και παρέλαβα το νέο 8 μέρες μετά. 'Επρεπε να στείλουν το προβληματικό στην infoquest για έλεγχο. Το DOA φυσικά και πήγαν να το κάνουν γαργάρα, απλά όπως σου είπα και στο άλλο thread πριν από λίγο, είχα ήδη ξεκινήσει να αναφέρω το θέμα στην γενική προστασία καταναλωτή και ήδη ζητήσα να μιλήσω με το νομικό τμήμα των seven. Και αφού άρχισε να "φουσκώνει" το θέμα, το πήραν σα DOA. Στην πρώτη επικοινωνία που είχα μαζί τους (3η μέρα), δε θέλαν καν να το παραλάβουν. Μου είπαν να απευθυνθώ μόνος στην infoquest. 

    Και όπως θα κατάλαβες όλη αυτή η φασαρία δεν απέδωσε ακόμα τίποτα. Και το δεύτερο που μου δώσαν είχε θέμα. Το έχω ξαναστείλει στην info και το περιμένω πάλι......  750 ευρώ.... 24 μέρες χωρίς τηλέφωνο και με τα νεύρα κρόσια!

    Και ρωτάω εγώ τώρα..... τόσο έντονο είναι το "κλίκ"???????????????



#100   Xavi6

Xavi6

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 26/03/2015 - 19:28

Ποσες μερες εχεις που το αγορασες;

 

Ποσες μερες εχεις που το αγορασες;

2 μερες 



#101   Xavi6

Xavi6

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 26/03/2015 - 19:31

    Το παραλάβαν την 7η μέρα και παρέλαβα το νέο 8 μέρες μετά. 'Επρεπε να στείλουν το προβληματικό στην infoquest για έλεγχο. Το DOA φυσικά και πήγαν να το κάνουν γαργάρα, απλά όπως σου είπα και στο άλλο thread πριν από λίγο, είχα ήδη ξεκινήσει να αναφέρω το θέμα στην γενική προστασία καταναλωτή και ήδη ζητήσα να μιλήσω με το νομικό τμήμα των seven. Και αφού άρχισε να "φουσκώνει" το θέμα, το πήραν σα DOA. Στην πρώτη επικοινωνία που είχα μαζί τους (3η μέρα), δε θέλαν καν να το παραλάβουν. Μου είπαν να απευθυνθώ μόνος στην infoquest. 

    Και όπως θα κατάλαβες όλη αυτή η φασαρία δεν απέδωσε ακόμα τίποτα. Και το δεύτερο που μου δώσαν είχε θέμα. Το έχω ξαναστείλει στην info και το περιμένω πάλι......  750 ευρώ.... 24 μέρες χωρίς τηλέφωνο και με τα νεύρα κρόσια!

    Και ρωτάω εγώ τώρα..... τόσο έντονο είναι το "κλίκ"? :huh:? :huh:? :huh:???

αμα έκανε 20.00 δεν θα ήταν καθόλου έντονο το κλικ..αλλά στα 750.00 ευρω σε κουφαινει..



#102   ChrisGrcck

ChrisGrcck

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Twitter:@chriskaramitso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 26/03/2015 - 19:36

αμα έκανε 20.00 δεν θα ήταν καθόλου έντονο το κλικ..αλλά στα 750.00 ευρω σε κουφαινει..

Ελήφθει! Κυνήγα τους τότε. Μάλλον το έχουν σύστημα να το τραβάνε, με την ελπίδα να μη δίνουν το DOA.



#103   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 26/03/2015 - 19:37

2 μερες 

Αν ως καταστημα διαφημιζουν doa, τοτε δε θα εχεις προβλημα, λογικα θα στο αλλαξουν



#104   Xavi6

Xavi6

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 26/03/2015 - 19:56

Το έχει τσεκάρει κανεις αν γράφει ότι δίνει το DOA το sevenspot? δεν το εχω προσεξει κάπου εγω..



#105   xxxpanoxxx

xxxpanoxxx

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:xxxpanosxxx

Δημοσίευση 26/03/2015 - 20:01

Το έχει τσεκάρει κανεις αν γράφει ότι δίνει το DOA το sevenspot? δεν το εχω προσεξει κάπου εγω..

To seven διαφιμιζει μαλιστα και το doa οποτε τραβατο μεχρι να παρεις καινουριο μην το αφησεις ετσι το θεμα διαφορετικα ζητα υπαναχωρηση αν δικαιουσε http://www.efpolis.g...tartdown&id=312  παντως να ξερεις το seven εχει μεγαλο προβλημα με το doa του.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες