Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Apple Watch: Οι πρώτες παραλαβές, τα εγκαίνια του Apple Watch store και 3 νέες διαφημίσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
111 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   gmakris

gmakris

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 27/04/2015 - 21:57

σε καποιους μπορει να αρεσει ενα μοντερνο σπιτι, αλλοι το θελουν minimal, μερικοι κλασσικο και αλλοι παραδοσιακο....
υπαρχουν δεκαδες ρολογια που εχω ξεχωρισει και μεταξυ αυτων το apple ειναι με διαφορα το ποιο ασχημο που εχω δει...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   great

great

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Twitter:@great_vc
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 28/04/2015 - 09:23

Καμια από τις διαφημίσεις δεν με πείθει να το αγοράσω



#33   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 28/04/2015 - 11:08

Καμια από τις διαφημίσεις δεν με πείθει να το αγοράσω


Και μένα το ίδιο.. Μέχρι την στιγμή που το έβαλα στο χέρι μου.. Εκεί άλλαξαν ολα

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 28/04/2015 - 11:09


#34   valandis

valandis

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 28/04/2015 - 17:11

Το Apple watch store έχει 3000 διαθέσιμες εφαρμογές; Εμενα γιατί μου εμφανίζει καμιά εκατοστή με το ζόρι;

Όσοι το αγοράσατε από που το πήρατε;

#35   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 28/04/2015 - 18:28

Το Apple watch store έχει 3000 διαθέσιμες εφαρμογές; Εμενα γιατί μου εμφανίζει καμιά εκατοστή με το ζόρι;

Όσοι το αγοράσατε από που το πήρατε;


Εγώ online παρέλαβα στις 24 ένα και ένα δεύτερο από τα Selfridges στο Λονδίνο.

#36   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 28/04/2015 - 18:38

Το Apple watch store έχει 3000 διαθέσιμες εφαρμογές; Εμενα γιατί μου εμφανίζει καμιά εκατοστή με το ζόρι;

Όσοι το αγοράσατε από που το πήρατε;

Μήπως εχει να κανει με το που έχεις λογαριασμό δηλαδή αν έχεις σε αμερικανικό AppStore εχει τόσες αλλα άμα έχεις ελληνικό εχει λιγότερες;;;;

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 28/04/2015 - 18:38

Knowledge Is Power


#37   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2015 - 20:37

Εγώ online παρέλαβα στις 24 ένα και ένα δεύτερο από τα Selfridges στο Λονδίνο.


Καλορίζικα...
Tα Sport επέλεξες;
Χρώματα;
Στην γλώσσα του μενού, δεν έχει επιλογή τα Ελληνικά;
Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου και καλοφόρετα!

#38   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2015 - 23:23

Παιδια ειναι μαπα, μακριαα  :P

 

Οποιος βεβαια το πουλαει ας μου στειλει ενα pm.

Αν το εχει σφραγισμενο ακομα καλυτερα.

Το σιγουρο ειναι οτι στην τιμη δεν θα τα χαλασουμε!!

 

 

ps

Eκτος απο ασπρο λουρακι ολα τα αλλα δεκτα :)

 

 

αααααα, το 42mm


Τελευταία επεξεργασία από: jig, 28/04/2015 - 23:23

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#39   Nerazzurro10

Nerazzurro10

    iPH Enthousiast

  • 423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 29/04/2015 - 01:14

Το δικό μου βρίσκεται στη διαδικασία "Processing" και το παράγγειλα 2 λεπτά μετά που άνοιξε το Store! Είμαι μεταξύ 24/04-08/05 αλλά τίποτα ακόμη. Γνωρίζει κανείς γιατί καθυστερούν τόσο;

#40   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 29/04/2015 - 02:17

Εγώ online παρέλαβα στις 24 ένα και ένα δεύτερο από τα Selfridges στο Λονδίνο.

 

Kαλοριζικο φιλε μου, περιμένω και εγώ το δικό μου αρχές Ιουνίου.

 

Μιας που έχεις παραλάβει ήδη, να σου κάνω 2 ερωτησούλες;

 

Σε έχει τρελάνει στο μπιπ από νοτιφικειτονς, όπως το να σηκώνεσαι 1 λεπτό κάθε μια ώρα , ακόμα και το βράδυ που κοιμάσαι, (viber + notifc.) social network, mail's, mesages, etc. ;;  Και αν ναι, πόση μερα ώρες σου βγάζει;

 (εντάξει το βραδυ μπορείς να το βάλεις και σε σλιπ μοντ, και γλιτώνεις όλα τα νοτιφικ.)

 

Γιατί αν έχω καταλάβει σωστά, η βγάζεις το νοτιφικειτον και δεν σου έρχεται τίποτα, οποτε μισό ρολοι στην ουσία, και τσάμπα η αγορα κατά εμε, η το έχεις ενεργό και σου έρχονται όλα μαζι!! 

 

Αν ισχύει το τελευταίο, ελπίζω η Αππλ να έχει αρχίσει ήδη δουλειά στην μερική η ακόμα καλύτερα την απενεργοποίηση εκάστης εφαρμογής από μονη της, και μονο αυτή.

 

Δεύτερη ερώτηση, όταν έκανε συγχρονισμό τα μειλ σου μέσω iPhone, να φανταστώ ότι πηρε όλες τις διευθύνεις που έχεις. Δλδ σου έρχονται ειδοποιήσεις από κάθε μειλ ξεχωριστά κάθε λίγο και λιγάκι;; Γιατί αν είναι έτσι, δεν το βλέπω να τη βγάζει την μερα από θέμα μπαταριάς. (έχω 5 διαφορετικές)  

 

Επίσης αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο, γίνεται να αφαιρέσεις κάποιες διευθ. και να κρατήσεις μονο αυτή που θέλεις στο ρολοι;; 

 

Σε ευχαριστώ εκ των πρότερων για όποια απάντηση. 

 

Και πάλι καλοφόρετο. 


Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 29/04/2015 - 02:21

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#41   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 29/04/2015 - 09:52

Για το βράδυ, δεν νομίζω να το φοράμε όταν το πάρουμε στα χέρια μας. Στο κομοδίνο, στο σταντ θα είναι να φορτίζει. Και όταν είναι εκτός χειρός, είμαι 99% σίγουρος ότι δεν θα έρχονται ειδοποιήσεις.

#42   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 29/04/2015 - 13:29

Kαταγραφει τον κύκλο του ύπνου, οποτε είναι κάτι που πολύς κόσμος θα ήθελε έστω να το δοκιμάσει. 

Στο εξωτερικό έχουν μεγάλη απήχηση τέτοιου είδους εφαρμογές. 

 

Οποτε κρίμα να μην μπορείς να το βάλεις το βραδυ μονο και μονο για να μην λαμβάνεις τα αλλα νοτιφικειτονς. 

 

Επίσης το ''όταν είναι εκτός χειρός, είμαι 99% σίγουρος ότι δεν θα έρχονται ειδοποιήσεις...'' δεν το πολυκατάλαβα να σου πω την αλήθεια!

 

​Δλδ αναγνωρίζει αν φοριέται στον καρπό, και τότε μονο  στέλνει  τα νοτιφικειτονς, αλλιώς αν δεν το φοράμε σταματάει να στέλνει αυτόματα από μονο του!;


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#43   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 29/04/2015 - 13:50

Καλορίζικα...
Tα Sport επέλεξες;
Χρώματα;
Στην γλώσσα του μενού, δεν έχει επιλογή τα Ελληνικά;
Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου και καλοφόρετα!

Ευχαριστω πολυ!! :) ελληνικά όχι δεν εχει σαν γλώσσα αλλα η υπαγορεύσει δουλεύει. Stainless steel Αςημενια είναι και τα δυο. Το ένα 38 για την κοπέλα μου και το άλλο 42 για μένα. Το φοράω και το χρησιμοποιώ συνέχεια από την στιγμή που το πήρα και η κοπέλα μου το ίδιο. Για μένα είναι φανταστικό και μπορώ να πω οτι έχω μείνει υπερευχαριστημένος με την μπαταρία. Ποτέ δεν φοράω το ρολόι στον ύπνο όποτε δεν μου κάνει κόπο να το βάζω για φόρτιση το βράδυ. Ήδη έχω παραγγείλει και stand για να το βάζω να φορτίζει. Άνετα μου βγάζει μια ολόκληρη μέρα και με περίσσευμα και έχω άπειρες ειδοποιήσεις από πολλές εφαρμογές μια εκ των οποίων το Mail που λαμβάνω καθημερινα πάνω από 500.

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 29/04/2015 - 13:51


#44   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 29/04/2015 - 13:54

Kαλοριζικο φιλε μου, περιμένω και εγώ το δικό μου αρχές Ιουνίου.

Μιας που έχεις παραλάβει ήδη, να σου κάνω 2 ερωτησούλες;

Σε έχει τρελάνει στο μπιπ από νοτιφικειτονς, όπως το να σηκώνεσαι 1 λεπτό κάθε μια ώρα , ακόμα και το βράδυ που κοιμάσαι, (viber + notifc.) social network, mail's, mesages, etc. ;; Και αν ναι, πόση μερα ώρες σου βγάζει;
(εντάξει το βραδυ μπορείς να το βάλεις και σε σλιπ μοντ, και γλιτώνεις όλα τα νοτιφικ.)

Γιατί αν έχω καταλάβει σωστά, η βγάζεις το νοτιφικειτον και δεν σου έρχεται τίποτα, οποτε μισό ρολοι στην ουσία, και τσάμπα η αγορα κατά εμε, η το έχεις ενεργό και σου έρχονται όλα μαζι!!

Αν ισχύει το τελευταίο, ελπίζω η Αππλ να έχει αρχίσει ήδη δουλειά στην μερική η ακόμα καλύτερα την απενεργοποίηση εκάστης εφαρμογής από μονη της, και μονο αυτή.

Δεύτερη ερώτηση, όταν έκανε συγχρονισμό τα μειλ σου μέσω iPhone, να φανταστώ ότι πηρε όλες τις διευθύνεις που έχεις. Δλδ σου έρχονται ειδοποιήσεις από κάθε μειλ ξεχωριστά κάθε λίγο και λιγάκι;; Γιατί αν είναι έτσι, δεν το βλέπω να τη βγάζει την μερα από θέμα μπαταριάς. (έχω 5 διαφορετικές)

Επίσης αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο, γίνεται να αφαιρέσεις κάποιες διευθ. και να κρατήσεις μονο αυτή που θέλεις στο ρολοι;;

Σε ευχαριστώ εκ των πρότερων για όποια απάντηση.

Και πάλι καλοφόρετο.



Έχω και εγώ πολλούς λογαριασμούς μαιλ και ναι έρχονται ολα. οι ειδοποιήσεις είναι πολλές αλλα όποτε με ενοχλούν και δεν θέλω τον ήχο το βάζω αθόρυβο. Εγώ τις χρειάζομαι τις ειδοποιήσεις όποτε τις έχω ανοιχτές ειδικά στο μαιλ. Χτες όλη μέρα χρήση το βράδυ είχα 30% μπαταρία πριν πάω για ύπνο (και μιλάμε για πολυ tapping από την κοπέλα μου...:) )

#45   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 29/04/2015 - 13:56

Kαταγραφει τον κύκλο του ύπνου, οποτε είναι κάτι που πολύς κόσμος θα ήθελε έστω να το δοκιμάσει.
Στο εξωτερικό έχουν μεγάλη απήχηση τέτοιου είδους εφαρμογές.

Οποτε κρίμα να μην μπορείς να το βάλεις το βραδυ μονο και μονο για να μην λαμβάνεις τα αλλα νοτιφικειτονς.

Επίσης το ''όταν είναι εκτός χειρός, είμαι 99% σίγουρος ότι δεν θα έρχονται ειδοποιήσεις...'' δεν το πολυκατάλαβα να σου πω την αλήθεια!

​Δλδ αναγνωρίζει αν φοριέται στον καρπό, και τότε μονο στέλνει τα νοτιφικειτονς, αλλιώς αν δεν το φοράμε σταματάει να στέλνει αυτόματα από μονο του!;


Όντος όταν δεν είναι στο χέρι δεν έρχονται ειδοποιήσεις και επίσης όταν έχω ανοιχτό το τηλέφωνο πάλι δεν έρχονται γιατί έρχονται στο τηλ το οποίο είναι πρακτικό..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες