Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4G Mockups/Concepts


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   leuterismarkakis

leuterismarkakis

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:iLeuteris

Δημοσίευση 18/01/2010 - 20:31

Ναι πραγματικά είναι πανέμορφο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2010 - 21:14

Το πρώτο mockup που μου αρέσει πραγματικά!!

#18   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2010 - 21:32

ειναι πραγματι πολυ ομορφο... εχω την εντυπωση ομως πως ξεχασαν το φλας.. καπου πρεπει να το βαλουν και αυτο... τοσα εκατομυρια led παρηγγειλαν.. :)

#19   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2010 - 21:58

Είναι πανέμορφο!...Κουκλί σκέτο!!!Ένας άξιος συνεχιστής και διάδοχος του 3G μου...

Υ.Γ. : Οταν είπα στους γονείς μου ότι σκέφτομαι τα Χριστουγεννα 2010-2011 να πάρω το 4G που κατα 99% θα βγει Ιουνιο-Ιουλιο , (...Όπως έκανα και με το 3G με τα χρήματα που μάζεψα από τα κάλαντα...) ,μου είπαν(....Και πραγματικά με ξαφνιασαν, γιατί δεν το συνηθίζουν...) ,ότι αν βγει τότε θα κατεβουμε Βολο (...Γιατι καλοκαίρι κάθε χρόνο είμαι στο Χωριο μου στο Πηλιο!...) για να το πάρω!!! :P LoL

#20   fillipos

fillipos

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2010 - 22:07

Επιτέλους, ένα ακόμα iPhone στη συλλογή μου! Το περιμένω πως και πως

#21   darkrider

darkrider

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2010 - 22:17

αυτο το τελευταιο concept θυμιζει λιγο τα προηγουμενα που βγηκαν.Αλλα και καπως ξεχωριστω κιολας κατι που θα κανει πολλους που πειραν το 3gs να καταριουντε την ωρα και την στιγμη πιστευω

#22   ther1stakos

ther1stakos

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2010 - 23:27

πολυ ωραιο φαινεται.

Μηπως ξερουμε ποσο θα κοστιζει ?

#23   S3aFaS1a

S3aFaS1a

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/01/2010 - 23:51

πολυ ωραιο φαινεται.Μηπως ξερουμε ποσο θα κοστιζει ?

σωστά,να πέσει κάπως η τιμή του 3gs να βολευτούμε όλοι.Η τιμή θα αργήσει να ανακοινωθεί,το πιθανότερο τον Μάρτη θα ξέρουμε

#24   IMarios

IMarios

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 19/01/2010 - 06:15

Παιδια ας περιμενουμε να το δουμε στα χερια του steve jobs πρωτα, και το κρινουμε.. Παντως οπως και να ειναι θα το παρουμε.. Α! πιστευετε οτι θα αρχησει ο κοσμος να πουλαει το παλιο iphone? :unsure:

Επίσης κοιταξτε λιγο και δω... τι λετε για αυτο???

Συνημμένα αρχεία



#25   virland

virland

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/01/2010 - 09:45

Αυτό μάλιστα ! Αυτό είναι κουκλί !


Ποιο είναι το κουκλί ρε παιδιά;;;;;
Ίδιο με αυτό που έχουμε είναι σχεδόν....τις διαφορές που έχει πρέπει να κάτσεις με τον μεγεθυντικό να τις βρεις!!!!!!
Ήμαρτον, είπαμε καλό είναι αυτό που έχουμε αλλά ας αλλάξουν και κάτι να φανεί ότι κάνανε και κάτι διαφορετικό!!!!!!

#26   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/01/2010 - 10:09

Μακάρι να είναι έτσι! Είναι πραγματικά πολύ ωραίο!!! Δείχνει πιο λεπτό και όχι τόσο στρογγυλοποιημενο στο πίσω μέρος! Το μεταλικο border όλα τα λεφτά και από hardware σκιζει! Το home button δεν δείχνει σαν να είναι αφής;

#27   damgr

damgr

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/01/2010 - 11:48

Ποιο είναι το κουκλί ρε παιδιά;;;;;
Ίδιο με αυτό που έχουμε είναι σχεδόν....τις διαφορές που έχει πρέπει να κάτσεις με τον μεγεθυντικό να τις βρεις!!!!!!
Ήμαρτον, είπαμε καλό είναι αυτό που έχουμε αλλά ας αλλάξουν και κάτι να φανεί ότι κάνανε και κάτι διαφορετικό!!!!!!


Μα αυτό είναι το θέμα μιας πετυχημένης συνταγής...δεν πειραματίζεσαι σε καινούργια σχέδια,πέρνεις την ήδη επιτυχιμένη έκδοση,κάνεις μικροαλλαγές και έτοιμο το νέο μοντέλο,ότι έγινε δηλαδή από το 2G σε 3G και πούλησε σαν τρελό.Επειτα σε εμένα οι αλλαγές φαίνονται και είναι και αρκετές.Ούτως ή άλλως οι ουσιαστικές αλλαγές θα είναι στο hardware και στις δυνατότητες του κινητού,οπότε η εμφάνιση (πόσο και αν αλλάξει) δεν μας καίει :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες