Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Tempered Glass


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2185 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1651   laniel

laniel

    iPH Addict

  • 710 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/03/2018 - 09:01

το συγκεκριμένο είναι φιμέ.

καλημερα, αυτο πρεπει να ειναι το clear ε;
https://www.amazon.c... iphone x&psc=1

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1652   sofiawinny

sofiawinny

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 03/03/2018 - 10:01

καλημερα, αυτο πρεπει να ειναι το clear ε;
https://www.amazon.c... iphone x&psc=1

Ναι αυτό είναι διαφανές



#1653   laniel

laniel

    iPH Addict

  • 710 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/03/2018 - 14:33

Ok ευχαρστω πολυ!

#1654   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/03/2018 - 00:51

Νικολα δεν ειναι ματ ετσι?

Αυτή που έβαλες όχι.

 

Οι περισσότερες βασικά "Anti-Spy" δεν είναι.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1655   laniel

laniel

    iPH Addict

  • 710 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/03/2018 - 17:13

Παρηγγειλα οκ αναμονη τωρα
Ευχαριστω παιδια

#1656   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 05/03/2018 - 21:26

Είχα πάρει απόφαση να δοκιμάσω belkin με τη συσκευή τοποθέτησης, οπότε ενώ ήμουν Βερολίνο επισκέφθηκα το apple store. Εκεί με ενημέρωσαν να πάω μετά από καμία βδομάδα ώστε να έρθει η βελτιωμένη έκδοση καθώς η υπάρχουσα ξεκολλούσε. Προσπαθώ λοιπόν στο istorm σήμερα. Ενημερώνω το νεαρό και μου λέει δεν έχουμε διαπίστωσει κάτι τέτοιο και είναι η τελευταία έκδοση. Μου το βάζει πληρώνω και φεύγω άνετος καθώς μου το έδωσε με χαρά αφότου το είχε περιποιηθεί. Στο αυτοκίνητο αντιλαμβάνομαι στο αυτί αέρα και μάλλον κοκό σκόνης. Πάω πίσω μου το αλλάζει επιτόπου. Βλέπω να ζορίζεται το τελειώνει μετά από αρκετή ώρα. Με ενημερώνει πως και αυτό έχει λίγο αλλά να μη φοβάμαι πως θα το εξαπλωθεί και αν γίνει το αλλάζουμε. Ε τελικά με πιάσαν οι ανασφάλειες. Ευτυχώς μέχρι να πιω ένα καφέ μεγάλωσε η περιοχή με τον αέρα και όσο και να έσπρωξα με τη πιστωτική δε έφευγε. Γύρισα ζήτησα να το βγάλουν και να μου επιστραφούν τα χρήματα όπως και έγινε. Προσωπικά δε ξέρω αν έφταιγε το γυαλί. Αλλά από τη στιγμή που πέρναγε το αυτοκόλλητο να πιάσει τις σκόνες μέχρι να γυρίσει το κινητό και να το τοποθετήσει στο μηχάνημα περνούσαν μερικά κρίσιμα δευτερόλεπτα  :blush: , εκεί μπορεί να εγκλωβιζόταν η σκόνη και να δημιουργούσε το θέμα.



#1657   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2018 - 22:00

Είχα πάρει απόφαση να δοκιμάσω belkin με τη συσκευή τοποθέτησης, οπότε ενώ ήμουν Βερολίνο επισκέφθηκα το apple store. Εκεί με ενημέρωσαν να πάω μετά από καμία βδομάδα ώστε να έρθει η βελτιωμένη έκδοση καθώς η υπάρχουσα ξεκολλούσε. Προσπαθώ λοιπόν στο istorm σήμερα. Ενημερώνω το νεαρό και μου λέει δεν έχουμε διαπίστωσει κάτι τέτοιο και είναι η τελευταία έκδοση. Μου το βάζει πληρώνω και φεύγω άνετος καθώς μου το έδωσε με χαρά αφότου το είχε περιποιηθεί. Στο αυτοκίνητο αντιλαμβάνομαι στο αυτί αέρα και μάλλον κοκό σκόνης. Πάω πίσω μου το αλλάζει επιτόπου. Βλέπω να ζορίζεται το τελειώνει μετά από αρκετή ώρα. Με ενημερώνει πως και αυτό έχει λίγο αλλά να μη φοβάμαι πως θα το εξαπλωθεί και αν γίνει το αλλάζουμε. Ε τελικά με πιάσαν οι ανασφάλειες. Ευτυχώς μέχρι να πιω ένα καφέ μεγάλωσε η περιοχή με τον αέρα και όσο και να έσπρωξα με τη πιστωτική δε έφευγε. Γύρισα ζήτησα να το βγάλουν και να μου επιστραφούν τα χρήματα όπως και έγινε. Προσωπικά δε ξέρω αν έφταιγε το γυαλί. Αλλά από τη στιγμή που πέρναγε το αυτοκόλλητο να πιάσει τις σκόνες μέχρι να γυρίσει το κινητό και να το τοποθετήσει στο μηχάνημα περνούσαν μερικά κρίσιμα δευτερόλεπτα  :blush: , εκεί μπορεί να εγκλωβιζόταν η σκόνη και να δημιουργούσε το θέμα.

 

Εμένα μετά από 20 μέρες δεν μου το άλλαξαν. Έβαλα μια κινέζικη με 18 ευρώ και ησύχασα.



#1658   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 05/03/2018 - 22:45

Αυτή που έβαλες όχι.

Οι περισσότερες βασικά "Anti-Spy" δεν είναι.

https://rover.ebay.c...tm/282814727405

Νίκο πήγα σε κάτι τέτοιο για το Χ. Γενικώς κολλάνε καλά τέτοιου τύπου??

Είχα αυτό κλασικό με το κόψιμο στο notch και το βαρέθηκα.



On iPad Air 2

#1659   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/03/2018 - 23:05

Για 3€ και να μη κολλάει..

 

Το περίεργο είναι που δεν τους έχει κυνηγήσει ακόμα η Spigen.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1660   zvrikos

zvrikos

    iPH Addict

  • 668 μηνύματα
  • Twitter:@zvrikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 06/03/2018 - 00:55

Παρηγγειλα για το 7αρι μου από Σκρουτζομαγαζο tampered glass.
Προς μεγάλη μου απογοητευση το τζαμάκι ειναι πολύ ‘κοντο’ το σε ύψος όσο κι πλάτος...
Είχα παλιότερα ενα τζαμάκι με χρωμα πάνω κάτω που εφάρμοζε καλα αλλά έπεσε και έσπασε.
Επειδή η μεμβράνη που ήρθε ειναι παντελώς αντιαισθητική και όταν βάζω κ την θήκη ειναι χάλια, το έστειλα πίσω για refund.

Τώρα , τι προτείνετε για απόλυτα διαφανές τζαμάκι? Με πλήρη κάλυψη οθόνης από πάνω μέχρι κάτω;
100+ σελίδες ειναι πολλές.
Κόστος γύρω στα 10 θεωρώ λογικό. Αγορά προτιμότερο από Ελλάδα... η έστω από αμαζον..//
Ευχαριστώ όλους σας προκαταβολικά

Τελευταία επεξεργασία από: zvrikos, 06/03/2018 - 00:58


#1661   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/03/2018 - 01:01

Παρηγγειλα για το 7αρι μου από Σκρουτζομαγαζο tampered glass.
Προς μεγάλη μου απογοητευση το τζαμάκι ειναι πολύ ‘κοντο’ το σε ύψος όσο κι πλάτος...
Είχα παλιότερα ενα τζαμάκι με χρωμα πάνω κάτω που εφάρμοζε καλα αλλά έπεσε και έσπασε.
Επειδή η μεμβράνη που ήρθε ειναι παντελώς αντιαισθητική και όταν βάζω κ την θήκη ειναι χάλια, το έστειλα πίσω για refund.

Τώρα , τι προτείνετε για απόλυτα διαφανές τζαμάκι? Με πλήρη κάλυψη οθόνης από πάνω μέχρι κάτω;
100+ σελίδες ειναι πολλές.
Κόστος γύρω στα 10 θεωρώ λογικό. Αγορά προτιμότερο από Ελλάδα... η έστω από αμαζον..//
Ευχαριστώ όλους σας προκαταβολικά

Μόνο από εξωτερικό. Δες 2,5D klearlook όχι 3d  HD γιατί το πέρασμα είναι δύσκολο και αφήνει φυσαλίδες. Με το 2D δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Αγορά από amazon. Από Ελλάδα δύσκολο να βρεις. Εγώ βρήκα στο Seven Θεσσαλονικης 2,5D. Εάν είσαι από Θεσσαλονίκη μπορώ να σου προτείνω.



#1662   zvrikos

zvrikos

    iPH Addict

  • 668 μηνύματα
  • Twitter:@zvrikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 06/03/2018 - 01:04

Thank u
Το κάνω και παραγγελία αν υπάρχει κάτι καλό...
, seven έχει και Κοζάνη.. Να δω εκεί;

#1663   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/03/2018 - 01:07

Thank u
Το κάνω και παραγγελία αν υπάρχει κάτι καλό...
, seven έχει και Κοζάνη.. Να δω εκεί;

Μπορεί να μην το έχει. Κάθε Seven φέρνει δικά του προιόντα. Οπότε πολύ πιθανόν να μην μπορέσεις να το βρεις. Δες καλύτερα από amazon όπως σου είπα εξαρχής και δεν θα έχεις πρόβλημα. Πάνε σε 2,5D και όχι 3D στο λέει άτομο που την πάτησε 4,5 φορές με 3D και ουδέποτε έκατσε χωρίς φυσαλίδα. Πάντα είχε φυσαλίδα.



#1664   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/03/2018 - 01:26

https://www.amazon.d...arlook iphone 7

 

 

https://www.amazon.d...arlook iphone 7

 

 

Επέλεξε HD για να μην είναι κουραστικό για τα μάτια και 2,5D για να κάτσει ακριβώς γρήγορα και εύκολα.



#1665   zvrikos

zvrikos

    iPH Addict

  • 668 μηνύματα
  • Twitter:@zvrikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 06/03/2018 - 01:28

https://www.amazon.d...arlook iphone 7
 
 
https://www.amazon.d...arlook iphone 7
 
 
Επέλεξε HD για να μην είναι κουραστικό για τα μάτια και 2,5D για να κάτσει ακριβώς γρήγορα και εύκολα.


Ναι αλλά το 2.5 άλλου διαβάζω ότι καλύπτει ακριβώς άλλου ότι αφήνει κενό...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες