Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

[Solved] Παραξενη κίτρινη γραμμή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
90 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 08/06/2015 - 15:30

Δεν ξερω ρε συ αλλη λενε για σημερα αλλη λενε τελος ιουνιου δεν ξερω πραγματικα!!!αγνωστο τι θα κανει η apple!!!απλα γενικα να ξερεις οτι απο το κινητο μπορει καποιες φορες να μην κατσει καλα η αναβαθμιση και γενικα οπως ειπε ο φιλος πιο πανω καλυτερα απο κομπιουτερ με καλωδιο να κανεις της αναβαθμισεις!!!δεν ειναι δυσκολο το itunes μπορεις να κανεις πολλα βλεπεις της αγορες σου κανεις backup μπορεις μεχρι και να ακους μουσικη!!!εγω επειδη ειχα μαθει ετσι απο τα android που ειχα κραταω backup και στο itunes και στο pc μου εγω θελω να ειμαι σιγουρος!!!εσενα δεν σου χρειαζεται να κανεις ενα backup καθε τοσο μεγαλες αναβαθμισεις πχ απο 8.4 σε 9 κομπιουτερ για να εισαι σιγουρη και μετα να χαρεις το τηλεφωνακι σου και παλι μεγεια
Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 08/06/2015 - 15:47

α! Οκ! Αυτο θα κανω.. Λες να περιμενω το 8.4; Θα ναι καλο;

οταν το κανεις το update στειλε εαν κολησεις παλι καπου στειλε ξανα αλλα δεν ειναι καθολου δυσκολο να ξερεις!!!!!ciao
Rafael Nadal

#78   giotatz

giotatz

    iPH Enthousiast

  • 525 μηνύματα
  • Twitter:@Panaiotatz
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2015 - 18:04

οταν το κανεις το update στειλε εαν κολησεις παλι καπου στειλε ξανα αλλα δεν ειναι καθολου δυσκολο να ξερεις!!!!!ciao

αω να κανω update και ρνω περιμενω να κατεβει μου βγαζει σφαλμα ληψης λογισμικου... Τι να κανω;

#79   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 08/06/2015 - 18:22

αω να κανω update και ρνω περιμενω να κατεβει μου βγαζει σφαλμα ληψης λογισμικου... Τι να κανω;

ολα σε εσενα πια χαχαχαχαχαχ ελα πλακιτσα κανω το βαζεις στο itunes και πατας ενημερωση λογισμικου σου βγαζει οτι μια αναβαθμιση ειναι διαθεσιμη!!!ετσι;;;; Καταρχην μπαινεις ρυθμισεις και σβηνεις το συνθηματικο να μην εχει καθολου κι οταν κανεις την αναβαθμιση το βαζεις ξανα!!!ποια εκδωση του itunes εχεις κοιταξες μηπως υπαρχει αναβαθμιση;;;;
Rafael Nadal

#80   giotatz

giotatz

    iPH Enthousiast

  • 525 μηνύματα
  • Twitter:@Panaiotatz
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2015 - 18:24

ολα σε εσενα πια χαχαχαχαχαχ ελα πλακιτσα κανω το βαζεις στο itunes και πατας ενημερωση λογισμικου σου βγαζει οτι μια αναβαθμιση ειναι διαθεσιμη!!!ετσι;;;; Καταρχην μπαινεις ρυθμισεις και σβηνεις το συνθηματικο να μην εχει καθολου κι οταν κανεις την αναβαθμιση το βαζεις ξανα!!!ποια εκδωση του itunes εχεις κοιταξες μηπως υπαρχει αναβαθμιση;;;;

την τελευταια itunes νομιζω, πως το βλεπω αυτο; Κανω αλλη μια δοκιμη ακομα. Δ εχω σβησει συνθηματικο βεβαια.. Απλα εβγαλε error..

#81   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 08/06/2015 - 18:36

Δεν ειμαι σε κομπιουτερ τωρα να σου απαντησω ποια ειναι η τελευταια εκδοση itunes!!!εψαξα λιγο απο το κινητο δεν βρικα κατι ισως βοηθησει καποιος αλλος φιλος!!!καπου στης ρυθμισεις θα σου λεει εκδοση 12.1.2 νομιζω πρεπει να ειναι για το συνθιματικο ειναι ρυθμισεις και συνθιματικο απενεργοποιηση και οταν κανεις την αναβαθμιση το βαζεις ξανα
Rafael Nadal

#82   giotatz

giotatz

    iPH Enthousiast

  • 525 μηνύματα
  • Twitter:@Panaiotatz
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2015 - 18:38

Δεν ειμαι σε κομπιουτερ τωρα να σου απαντησω ποια ειναι η τελευταια εκδοση itunes!!!εψαξα λιγο απο το κινητο δεν βρικα κατι ισως βοηθησει καποιος αλλος φιλος!!!καπου στης ρυθμισεις θα σου λεει εκδοση 12.1.2 νομιζω πρεπει να ειναι για το συνθιματικο ειναι ρυθμισεις και συνθιματικο απενεργοποιηση και οταν κανεις την αναβαθμιση το βαζεις ξανα

το κανε!!! Απλα δεν εκανα restore αλλα backup καταλαθως.. Τωρα επαναφορα ρυθμισεων απο ρυθμισεις γ αντιγραφο icloud θα κανω λεω!

#83   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 08/06/2015 - 18:40

Αφου περασες το backup εισαι ενταξει!!!ολα δεν εχουν περασει οπως ηταν πριν το τηλεφωνο σου;;;;βαζεις τους κωδικους σου κι οτι ειχες στο προηγουμενο τηλεφωνο θα ειναι και σε αυτο
Rafael Nadal

#84   giotatz

giotatz

    iPH Enthousiast

  • 525 μηνύματα
  • Twitter:@Panaiotatz
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2015 - 19:44

Αφου περασες το backup εισαι ενταξει!!!ολα δεν εχουν περασει οπως ηταν πριν το τηλεφωνο σου;;;;βαζεις τους κωδικους σου κι οτι ειχες στο προηγουμενο τηλεφωνο θα ειναι και σε αυτο

ναι όλα τέλεια! Μου έφερε πίσω επαφές, μηνύματα, σημειώσεις, εφαρμογές, ρυθμίσεις, κωδικούς..! Ακόμα γυρίζει φωτογραφίες και βίντεο! Περίεργο γιατί σε iCloud. Com δεν εμφανίζεται καν το συσκευή..

#85   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 08/06/2015 - 20:20

ναι όλα τέλεια! Μου έφερε πίσω επαφές, μηνύματα, σημειώσεις, εφαρμογές, ρυθμίσεις, κωδικούς..! Ακόμα γυρίζει φωτογραφίες και βίντεο! Περίεργο γιατί σε iCloud. Com δεν εμφανίζεται καν το συσκευή..

κατσε να τελιωσει θα παρει πολυ ωρα!!!!μην ανισυχεις δικες σου φωτο ειναι λες να κατεβαζεις δικες μου;;;χαχαχαχαχαχ ολα καλα να χαρεις το τηλεφωνακι σου
Rafael Nadal

#86   giotatz

giotatz

    iPH Enthousiast

  • 525 μηνύματα
  • Twitter:@Panaiotatz
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2015 - 21:58

κατσε να τελιωσει θα παρει πολυ ωρα!!!!μην ανισυχεις δικες σου φωτο ειναι λες να κατεβαζεις δικες μου;;;χαχαχαχαχαχ ολα καλα να χαρεις το τηλεφωνακι σου

χαχαχα φαντάσου να γινόταν κάνα "λάθος" και να κατεβάζω αλουνου.. (χαχαχα) όχι εντάξει όλα καλά! Τα κατέβασα όλα τέλεια!

#87   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 08/06/2015 - 23:32

χαχαχα φαντάσου να γινόταν κάνα "λάθος" και να κατεβάζω αλουνου.. (χαχαχα) όχι εντάξει όλα καλά! Τα κατέβασα όλα τέλεια!

ποσο τυχερη ατυχη να ησουν να το κανεις αυτο να πετυχεις κωδικους αλλου!!!αρα ολα ενταξει κινητακι καινουργειο αναβαθμιση backup ολα καλα εισαι αψογη μπραβο σου
Rafael Nadal

#88   giotatz

giotatz

    iPH Enthousiast

  • 525 μηνύματα
  • Twitter:@Panaiotatz
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/06/2015 - 10:13

ποσο τυχερη ατυχη να ησουν να το κανεις αυτο να πετυχεις κωδικους αλλου!!!αρα ολα ενταξει κινητακι καινουργειο αναβαθμιση backup ολα καλα εισαι αψογη μπραβο σου

θα φανει πολυ κουλο που μολις πριν ενα λεπτο κρασαρε το tapatalk,, και μου κανε επαννακινηση το τηλεφωνο??

#89   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 10/06/2015 - 10:18

θα φανει πολυ κουλο που μολις πριν ενα λεπτο κρασαρε το tapatalk,, και μου κανε επαννακινηση το τηλεφωνο??

καλημερα καταρχην τυχαιο περιστατικο ειναι το λογισμικο που λεγαμε πιο πανω της 8.3!!!γι αυτο θελουν ολοι και περιμενουν την 9 που θα ναι πιο stable
Rafael Nadal

#90   giotatz

giotatz

    iPH Enthousiast

  • 525 μηνύματα
  • Twitter:@Panaiotatz
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/06/2015 - 11:03

καλημερα καταρχην τυχαιο περιστατικο ειναι το λογισμικο που λεγαμε πιο πανω της 8.3!!!γι αυτο θελουν ολοι και περιμενουν την 9 που θα ναι πιο stable

καλημρα κιολας! ειπα κ εγω..! ευχαριστω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες