Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Service Germanos


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
40 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 17/01/2010 - 03:22

Αμέ! Μου κόλλησαν το μικρόβιο για τα FPS ο πατέρας μου και ο αδερφός μου... Από τα αγαπημένα μου πάντως είναι το COD και MoH

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 17/01/2010 - 03:22


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   xilaren

xilaren

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2010 - 03:28

Άτσα! Διακρίνω και μια προτίμηση σε πολεμικά;... Ορίστε μας! Και πολύ καλά σου κάνανε μπαμπάς και αδελφός! Μπράβο, κορίτσι μου! Χαίρομαι ειλικρινά να βλέπω κοπέλλες, σα και σένα, να ασχολούνται με videogames! (Πάω στοίχημα, ο δικός σου θα σε λατρεύει!!! Χι χι χι!)
Να μου ζήσεις!!!

xilaren

#18   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 17/01/2010 - 03:33

Να 'σαι καλα!

Η αλήθεια είναι ότι καλά έπραξαν και με "κόλλησαν". Τουλάχιστον όταν βγαίνω με αντροπαρέες έχω κάτι να συζητήσω!

Λοιπόν πάω για ύπνο γιατί αύριο το ξυπνητήρι δε θα με λυπηθεί...

Καληνύχτα!

#19   xilaren

xilaren

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2010 - 03:36

Καλή σου νύχτα! Χάρηκα που τα είπαμε... Κι ελπίζω να σε βοήθησα -ή, να σε παρηγόρησα!
Α! Και συγγνώμη που σε κράτησα ξύπνια, έτσι;...
Καλό ξημέρωμα!

xilaren

#20   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 21/01/2010 - 16:46

Μόλις μίλησα με γερμανό και μου είπαν ότι σήμερα έφτασε το κινητό και μπορώ να πάω να το πάρω.

Μου είπαν ότι έγινε αντικατάσταση κυκλώματος.

Να φανταστώ ότι αυτό σημαίνει ότι μου δίνουν καινούρια συσκευή στο σακουλάκι? Γιατί από ότι ξέρω δεν μπορούν να κάνουν επισκευή κινητού στην Ελλάδα.

Θα πάω σε καμιά ωρίτσα να το πάρω και θα σας πω τι έγινε. Πάντως για κάθε ενδεχόμενο θα πάω με το laptop και θα το ενεργοποιήσω μπροστά τους :P (φύλαγε τo iphone σου για να το έχεις ολόκληρο...)

#21   minakiii

minakiii

    iPH Addict

  • 814 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 21/01/2010 - 17:10

μη κουβαλάς ολόκληρο το λάπτοπ στο γερμανό, πάρε μόνο το καλώδιο κ συνδεσέ το σε δικό τους υπολογιστή..

#22   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 21/01/2010 - 17:13

Το σκεφτηκα αυτό που λες αλλά επειδή θα πάω κατευθείαν στη σχολή θα πάρω το δικό μου λαπτοπ για περάσω καπάκια επαφες κλπ :rolleyes:

#23   pabou13

pabou13

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2010 - 17:42

Αναμενουμε απαντηση σου για να δουμε τι εγινε.. (και εγω το εχω παει για service και το περιμενω)

Τελευταία επεξεργασία από: pabou13, 21/01/2010 - 17:42


#24   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 21/01/2010 - 21:55

Λοιπόν παιδιά είμαι πολύ ευχαριστιμένη.

Το κινητό ήταν ολοκαίνουριο με την κλασσική ζελατίνα προστασίας που έχει όταν το αγοράζεις και ήταν μεσα σε ένα πλαστικό σακουλάκι προστασίας σε ένα κουτί γερμανός (το οποίο δεν το κράτησα). Το άνοιξα και το ενεργοποίησα μπροστά τους και δούλευε μια χαρά.

Όταν το πρωτοείδα εκνευρίστηκα γιατί είδα το mirror screen protector που του είχα βάλει ακόμα κολλημένο και ρώτησα τον υπάλληλο αν έγινε αντικατάσταση ή αλλαγή πλακέτας γιατί από ότι ξέρω δεν επιτρέπεται να βάλουν χέρι. Μου είπε ότι έγινε αντικατάσταση και επειδή έπρεπε να μου επιστρέψουν το mirror protector γιατί είναι δικό μου αναλώσιμο το έβαλαν στην καινούρια συσκευή μόνοι τους. Όντως το έβαλαν εκείνοι γιατί εγώ όταν το είχα βάλει δεν είχα κάνει φουσκάλες ενώ τώρα είχε κάνει μερικές φουσκαλίτσες ανεπαίσθητες τις οποίες έσπρωξα λίγο και έφυγαν. Το κινητό αγρατζούνιστο ολοκαίνουριο και με καινούριο imei. Μου έδωσαν ένα αυτοκόλλητο χαρτάκι με το imei + serial number για να το κολλήσω στο κουτί και επίσης μου έδωσαν και ένα χαρτί με καινούρια εγγύηση που ισχύει από σήμερα για ένα χρόνο +3 μήνες.

#25   minakiii

minakiii

    iPH Addict

  • 814 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 21/01/2010 - 22:01

οποτε μια χαρα.. αντε καλοριζικο λοιπον το καινουριο κινητο... εχει κ καινουρια bootrom??? αν εχει ειναι κομπλε...

#26   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2010 - 22:05

εμενα που μου το εκαναν αντικατασταση τον περασμενο φεβρουαριο και ρωτησα για κατι στην vodafone μου ειπανε εφοσον περασε η εγγυηση η κανονικη πρεπει να πληρωσεις η να το αφησεις αμα δε σε συμφερει εδω χωρις να δωσεις τιποτα...τι να πω...δε ασχοληθηκα καν με τους κομπλεξικους...που εχουμε μπλεξει με ολους αυτους τους συμφεροντολογους που μονο σαν χρηματα μας βλεπουν....

#27   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 21/01/2010 - 22:42

Παιδιά τελικά δεν το γλιτώνω το εγγεφαλικό.

Μόλις παρατήρησα ότι στο κάτω μέρος της οθόνης, εκεί που ενώνεται η οθόνη με το μεταλικό περίγραμμα υπάρχει ένα κομματάκι κόλλας ανάμεσα από το τζάμι και το μέταλο. Είναι πολύ λεπτό σαν μεμβράνη και εξέχει από την ένωση ελάχιστα. Συνέχεια μαζεύει χνούδια σε εκείνο το σημείο που κολλάνε πάνω στην κόλλα. Επίσης η οθόνη από την αριστερή πλευρά είναι ελάχιστα σηκωμένη, λιγότερο από ένα χιλιοστό ενώ από τη δεξιά εφάπτεται κανονικά. Αύριο θα το πάω στο κατάστημα και θα απαιτήσω καινούρια στο κουτί της αφού είναι προβληματική στο 1ο 3ήμερο...

Αν είναι δυνατόν...

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 21/01/2010 - 22:43


#28   minakiii

minakiii

    iPH Addict

  • 814 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 21/01/2010 - 22:52

αυτο με την οθονη που προεξεχει στο ενα σημειο το εχουν κ αλλοι, το εχω ξαναδιαβασει εδω μεσα καπου..

#29   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 21/01/2010 - 22:57

Και εγώ το διάβασα. Αλλά πουθενά δε διάβασα να πετάει στην άκρη 1mm κόλλας και 2.5mm σε μήκος

Είναι και άσπρη και κάνει μπαμ πάνω στο μαύρο

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 21/01/2010 - 22:57


#30   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/01/2010 - 23:01

Ποιο είναι το model number του κινητού?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες