Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Apple Watch - Αγορά απο εξωτερικό !


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
49 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 11/08/2015 - 15:38

Εννοείς μετά την εγγύηση ; Ποιος τα φτιάχνει ; Και πάλι νομίζω η arvato τα iPhone όχι το. Istorm

Όταν είναι στον 1ο χρόνο η εγγύηση(με βάση τον σειριακό αριθμό) απευθύνεσαι είτε στα εξουσιοδοτημένα service(iSystem, Document, InfoQuest), είτε στο κατάστημα αγοράς. Αν είναι για την 2ετή απευθύνεσαι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ στο κατάστημα αγοράς.

 

Η Arvato και ο Γερμανός έxουν sevice για τα iPhone αλλά είναι ότι να 'ναι + ότι θέλουν 2 βδομάδες τουλάχιστον. Γιατί να μπλέξει κάποιος μαζί τους? Δεν υπάρχει κανένας λόγος πλέον.


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 11/08/2015 - 15:40

Όταν είναι στον 1ο χρόνο η εγγύηση(με βάση τον σειριακό αριθμό) απευθύνεσαι είτε στα εξουσιοδοτημένα service(iSystem, Document, InfoQuest), είτε στο κατάστημα αγοράς. Αν είναι για την 2ετή απευθύνεσαι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ στο κατάστημα αγοράς.

Η Arvato και ο Γερμανός έxουν sevice για τα iPhone αλλά είναι ότι να 'ναι + ότι θέλουν 2 βδομάδες τουλάχιστον. Γιατί να μπλέξει κάποιος μαζί τους? Δεν υπάρχει κανένας λόγος πλέον.


Ευτυχώς τόσα χρόνια δεν χρειάστηκα service ! Αλλα για να το λες το έχεις ψάξει ! Εγώ δεν ξέρω

#48   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 11/08/2015 - 15:41

Ενημερώνω γιατί ποτέ δε ξέρεις :)


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#49   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 25/08/2015 - 18:34

Προχωρησα κι εγω τελικα αγορα Apple Watch απο Apple Store UK.

Απο τη στιγμη που εγινε η δεσμευση χρηματων σημαινει οτι προχωραει ετσι δεν ειναι?



#50   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 26/08/2015 - 17:24

μπορει να εχω προβλημα που εβαλα Finland στο billing address :(






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες