Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 5se: Αυτό είναι το νέο iPhone που θα παρουσιαστεί τον Μάρτιο (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
233 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/03/2016 - 12:42

Δε νομίζω τα χρώματα και οι χωρητικότητες να 'ναι λόγος μπερδέματος. Ανέκαθεν υπήρχαν αυτά.

 

3 διαφορετικές συσκευές υπάρχουν, που οι 2 μεταξύ τους εξωτερικά είναι και ίδιες.

 

Όσοι είναι απο την άλλη μεριά με Android τι πρέπει να πουν?


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 18/03/2016 - 12:52

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 18/03/2016 - 12:44

Οι συσκευες δεν ειναι πολλες, εχει πιασει ολο το ευρος των επιλογων πλεον!! Απο ποτε γιναμε samsung Και το δεν το πηρα χαμπαρι?? λετε να μας κοψουν και τα updates?



#168   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 18/03/2016 - 12:44

Στην ουσία τρεις συσκευές ειναι από κει και πέρα το χρώμα και η χωρητικότητα δεν ειναι κάποια καινούργια συσκευή.Η επιλογή ειναι απλή τι μέγεθος θέλω τι χώρο αποθηκευτικό να έχει και τι χρώμα σιγά το δύσκολο τρεις χωρητικότητες και 4 χρώματα.τωρα άμα το βρίσκεις δύσκολος να πεις θέλω 4" 64gb λευκό...οκ και στην καφετέρια ο κατάλογος έχει 100 προϊόντα αλλά πας ξέροντας τι θες φαντάζομαι αλλιώς κλάφτα...


Knowledge is Power

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 18/03/2016 - 12:44

Knowledge Is Power


#169   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 18/03/2016 - 13:15

μα ειναι 3 συσκευες... με την ιδια λογικη επρεπε καθε samsung =*αριθμο μοντελων*αριθμο χωριτηκοτητας *χρωμα  τοτε θα μιλαγαμε για τεραστιο αριθμο...αρα ειναι λαθος το σκεπτικο του φιλου ποιο πανω...



#170   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/03/2016 - 13:30

Βαλτε και την δυνατοτητα επιλογης cdma ή gsm μοντελο, αρα x2 τα μοντελα.
Κι επισης μπορεις να διαλεξεις να το παρεις με facetime ή χωρίς, πχ απο Ντουμπαι, άρα αλλο ενα x2.
32x2x2=128 μοντελα.

"Θα το παρω".


Sent from my iPad using Tapatalk

#171   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 18/03/2016 - 15:20

Εγώ πάντως με μία μικρή πρέζα τρολλιάς το έγραψα... Το μόνο εύκολο είναι να διαλέξεις από ελάχιστες επιλογές. Όταν έχεις "ελευθερία" επιλογών έχεις και το βάσανο της διαλογής/επιλογής. Die Qual der Wahl λένε μια γερμανική παροιμία...



#172   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/03/2016 - 15:52

Εγώ πάντως με μία μικρή πρέζα τρολλιάς το έγραψα... Το μόνο εύκολο είναι να διαλέξεις από ελάχιστες επιλογές. Όταν έχεις "ελευθερία" επιλογών έχεις και το βάσανο της διαλογής/επιλογής. Die Qual der Wahl λένε μια γερμανική παροιμία...

μια ελληνικη λεει "τι ειχες γιαννη,τι ειχα παντα"

#173   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 18/03/2016 - 18:35

Εγω συμφωνω, ειναι τραγικο ναχουμε πολλες επιλογες. 1 iphone, να πηγαινεις σε καταστημα και να λες θελω το iphone. Μπερδευεται ο κοσμος και τα αγοραζει ολα.

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1458318897.209181.jpg   173,17KB   56 λήψεις

You'll Never Walk Alone


#174   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/03/2016 - 18:42

Εγω πιστευω αυτη στην φωτο θα ειναι σαν αυτη που την ρωτησαν τοτε που βγηκε το 6αρι στην αμερικη "για πιο λογο πηρατε το iphone6" και απαντησε με αφοπληστικο τροπο "μα για να παιρνω τηλεφωνα και να στελνω μηνυματα".....φημες λενε οτι ο ρεπορτερ ακομα ψαχνει να βρει τα μαλλια του.

Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 18/03/2016 - 18:43


#175   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 18/03/2016 - 18:45

Εγω συμφωνω, ειναι τραγικο ναχουμε πολλες επιλογες. 1 iphone, να πηγαινεις σε καταστημα και να λες θελω το iphone. Μπερδευεται ο κοσμος και τα αγοραζει ολα.

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1458318897.209181.jpg

Λογικά φοβόταν για τη μπαταρία, για αυτό πήρε πολλά. Μην την παρεξηγείς.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#176   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 18/03/2016 - 20:54

Εγω πιστευω αυτη στην φωτο θα ειναι σαν αυτη που την ρωτησαν τοτε που βγηκε το 6αρι στην αμερικη "για πιο λογο πηρατε το iphone6" και απαντησε με αφοπληστικο τροπο "μα για να παιρνω τηλεφωνα και να στελνω μηνυματα".....φημες λενε οτι ο ρεπορτερ ακομα ψαχνει να βρει τα μαλλια του.

Η συγκεκριμένη κυρία στη φώτο και 10 αιφόνια να βγαίνουν κάθε χρόνο, εχει τη δυνατότητα κάθε μέρα να αγοράζει καινούργια  :lol:



#177   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 18/03/2016 - 23:10

Εγώ πάντως αναπολώ εποχές όπου κυκλοφορούσε 1 μοντέλο και δεν άλλαζε στο χρόνο. Είναι λογικό να δίνουμε 800€ iPhone 6s και 1 μήνα μετά την κυκλοφορία του να ακούς τι καινούριο θα έχει το 7; Δεν ήταν έτσι η Apple. Τι να το κάνω το iPhone 4s με iOS 9. Έτσι για να λέω ότι παίρνω τα update και να σέρνομαι; Πήρα το 6s για να διαβάζω πως το 7 θα είναι αδιάβροχο ή ακόμη χειρότερα ότι το 6splus έχει καλύτερη κάμερα; Και το 6 που έδωσαν τόσα λεφτά για να το πουλήσουν να πάρουν το 6s με 2gb ram? αυτά είναι παπαριες από την Apple που για μένα που περιμένω να βγει το 7s, που θα είναι αδιάβροχο, ίςως να έχει διπλή κάμερα που θα την έχει το 7 plus, για να αλλάξω το 6s μου δείχνουν ότι με κοροϊδεύουν.



Sent from my iPad using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: tsitadim, 18/03/2016 - 23:14


#178   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 18/03/2016 - 23:27

Εγώ πάντως αναπολώ εποχές όπου κυκλοφορούσε 1 μοντέλο και δεν άλλαζε στο χρόνο. Είναι λογικό να δίνουμε 800€ iPhone 6s και 1 μήνα μετά την κυκλοφορία του να ακούς τι καινούριο θα έχει το 7; Δεν ήταν έτσι η Apple. Τι να το κάνω το iPhone 4s με iOS 9. Έτσι για να λέω ότι παίρνω τα update και να σέρνομαι; Πήρα το 6s για να διαβάζω πως το 7 θα είναι αδιάβροχο ή ακόμη χειρότερα ότι το 6splus έχει καλύτερη κάμερα; Και το 6 που έδωσαν τόσα λεφτά για να το πουλήσουν να πάρουν το 6s με 2gb ram? αυτά είναι παπαριες από την Apple που για μένα που περιμένω να βγει το 7s, που θα είναι αδιάβροχο, ίςως να έχει διπλή κάμερα που θα την έχει το 7 plus, για να αλλάξω το 6s μου δείχνουν ότι με κοροϊδεύουν.

Plot twist τι θα έλεγες αν είχες iPhone πριν 4 χρόνια γιατί ή πρωτη φορά αγοράζεις iPhone ή δεν εχεις γερή μνήμη

 

"Είναι λογικό να δίνουμε 800€ iPhone 4S και 1 μήνα μετά την κυκλοφορία του να ακούς τι καινούριο θα έχει το 5; Δεν ήταν έτσι η Apple. Τι να το κάνω το iPhone 3Gs με iOS 5. Έτσι για να λέω ότι παίρνω τα update και να σέρνομαι; Πήρα το 4S για να διαβάζω πως το 5 θα εχει μεγαλύτερη οθόνη και καλύτερη κάμερα; Και το 4S που έδωσαν τόσα λεφτά για να το πουλήσουν να πάρουν το 5 με 1gb ram? αυτά είναι παπαριες από την Apple που για μένα που περιμένω να βγει το 5s, που θα είναι 64bit, ίςως να έχει δακτυλικο αποτυποωμα για να αλλάξω το 4s μου δείχνουν ότι με κοροϊδεύουν."



#179   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 18/03/2016 - 23:30

Εγώ πάντως αναπολώ εποχές όπου κυκλοφορούσε 1 μοντέλο και δεν άλλαζε στο χρόνο. Είναι λογικό να δίνουμε 800€ iPhone 6s και 1 μήνα μετά την κυκλοφορία του να ακούς τι καινούριο θα έχει το 7; Δεν ήταν έτσι η Apple. Τι να το κάνω το iPhone 4s με iOS 9. Έτσι για να λέω ότι παίρνω τα update και να σέρνομαι; Πήρα το 6s για να διαβάζω πως το 7 θα είναι αδιάβροχο ή ακόμη χειρότερα ότι το 6splus έχει καλύτερη κάμερα; Και το 6 που έδωσαν τόσα λεφτά για να το πουλήσουν να πάρουν το 6s με 2gb ram? αυτά είναι παπαριες από την Apple που για μένα που περιμένω να βγει το 7s, που θα είναι αδιάβροχο, ίςως να έχει διπλή κάμερα που θα την έχει το 7 plus, για να αλλάξω το 6s μου δείχνουν ότι με κοροϊδεύουν.



Sent from my iPad using Tapatalk


Δε θυμασαι καλα, καθε χρονο βγαινει iphone. Μηπως θες να μη ξαναβγει iphone οταν αγορασεις, για να εχεις εσαεί το τελευταιο μοντελο; Το θεατρο του παραλογου ωρες ωρες εδω μεσα.

You'll Never Walk Alone


#180   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/03/2016 - 23:30

Plot twist τι θα έλεγες αν είχες iPhone πριν 4 χρόνια γιατί ή πρωτη φορά αγοράζεις iPhone ή δεν εχεις γερή μνήμη

"Είναι λογικό να δίνουμε 800€ iPhone 4S και 1 μήνα μετά την κυκλοφορία του να ακούς τι καινούριο θα έχει το 5; Δεν ήταν έτσι η Apple. Τι να το κάνω το iPhone 3Gs με iOS 5. Έτσι για να λέω ότι παίρνω τα update και να σέρνομαι; Πήρα το 4S για να διαβάζω πως το 5 θα εχει μεγαλύτερη οθόνη και καλύτερη κάμερα; Και το 4S που έδωσαν τόσα λεφτά για να το πουλήσουν να πάρουν το 5 με 1gb ram? αυτά είναι παπαριες από την Apple που για μένα που περιμένω να βγει το 5s, που θα είναι 64bit, ίςως να έχει δακτυλικο αποτυποωμα για να αλλάξω το 4s μου δείχνουν ότι με κοροϊδεύουν."

στο μυαλο μου εισαι λεμε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες