Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 7 Plus με dual lens camera και υποστήριξη 3D Depth Mapping


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1301 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1051   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/08/2016 - 13:56

Η αποψη της Spigen για το επερχομενο iPhone 7:
http://www.spigen.co...ctions/iphone-7

Συνημμένο αρχείο  image.jpg   49,67KB   109 λήψεις

Συνημμένο αρχείο  image.jpg   41,51KB   94 λήψεις


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1052   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/08/2016 - 19:07

Διερευσε συμφωνα με πληροφοριες το κουτι του νεου iPhone...6SΕ!

 

Συνημμένο αρχείο  image.png   399,8KB   66 λήψεις

 

Συνημμένο αρχείο  image.png   659,01KB   65 λήψεις

 

Συνημμένο αρχείο  image.png   500,27KB   66 λήψεις


Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 24/08/2016 - 19:07


#1053   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 24/08/2016 - 19:10

Διερευσε συμφωνα με πληροφοριες το κουτι του νεου iPhone...6SΕ!

 

 

 

Το οποίο στη συνέχεια αναγνωρίστηκε ως ψεύτικο από πολλά site :P 


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#1054   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 24/08/2016 - 19:16

Επίσης η Spigen στο 7 έχει καταργήσει την επιλογή "Crystal Clear" στην Thin Fit θήκη όπως βλέπω


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#1055   azriel84

azriel84

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2016 - 19:34

Note 7 φέτος. Δεν κάθομαι τρίτη χρονιά με το ίδιο design και καρούμπαλα στην κάμερα που τα κορόιδευα στα παλιότερα Galaxy, συγγνώμη Apple. Ο Steve θα γυρίζει στον τάφο του, από εκεί που κατηγορούσαν την Samsung για αντιγραφή να βρίσκονται πίσω τώρα στο design. Του χρόνου αν βάλεις μυαλό αγαπητό μήλο θα σου δώσω τα λεφτά μου, φέτος λυπάμαι θα τα πάρει άλλος.



#1056   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2016 - 20:04

δηλ τα αλλα δεν εχουν καρουμπαλα? Απορω τις δικαιολογιες γιατι τις χρειαζεστε για να παρετε κατι αλλο.Γουσταρω κατι αλλο και τελος



#1057   IJOHN

IJOHN

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 24/08/2016 - 21:01

Note 7 φέτος. Δεν κάθομαι τρίτη χρονιά με το ίδιο design και καρούμπαλα στην κάμερα που τα κορόιδευα στα παλιότερα Galaxy, συγγνώμη Apple. Ο Steve θα γυρίζει στον τάφο του, από εκεί που κατηγορούσαν την Samsung για αντιγραφή να βρίσκονται πίσω τώρα στο design. Του χρόνου αν βάλεις μυαλό αγαπητό μήλο θα σου δώσω τα λεφτά μου, φέτος λυπάμαι θα τα πάρει άλλος.

Φίλε θα σου έλεγα να περιμένεις τη παρουσίαση και εγώ έκανα preorder το Note λόγω εμφάνισης αλλά όταν είδα κάτι συγκριτικά και κάτι review απογοητεύτηκα για Android πάνω από 400 δεν αξίζει να δώσεις!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1058   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/08/2016 - 21:32

Note 7 φέτος. Δεν κάθομαι τρίτη χρονιά με το ίδιο design και καρούμπαλα στην κάμερα που τα κορόιδευα στα παλιότερα Galaxy, συγγνώμη Apple. Ο Steve θα γυρίζει στον τάφο του, από εκεί που κατηγορούσαν την Samsung για αντιγραφή να βρίσκονται πίσω τώρα στο design. Του χρόνου αν βάλεις μυαλό αγαπητό μήλο θα σου δώσω τα λεφτά μου, φέτος λυπάμαι θα τα πάρει άλλος.

Σιγουρα θα κανει μεγαλυτερη εντυπωση απο το "γερασμενο" 7αρι... ειδικα οταν αρχισουν τα βεγγαλικα:P



#1059   Melinas1998

Melinas1998

    iPH Contributor

  • 993 μηνύματα
  • Twitter:@melinas1998
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/08/2016 - 21:52

Note 7 φέτος. Δεν κάθομαι τρίτη χρονιά με το ίδιο design και καρούμπαλα στην κάμερα που τα κορόιδευα στα παλιότερα Galaxy, συγγνώμη Apple. Ο Steve θα γυρίζει στον τάφο του, από εκεί που κατηγορούσαν την Samsung για αντιγραφή να βρίσκονται πίσω τώρα στο design. Του χρόνου αν βάλεις μυαλό αγαπητό μήλο θα σου δώσω τα λεφτά μου, φέτος λυπάμαι θα τα πάρει άλλος.

και εγώ σκεφτόμουν να αλλάξω αλλα μετά από τα αποτελέσματα vs του 6s το ξανασκέφτηκα !


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1060   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2016 - 22:35

Και τι να παρεις; qualcomm που ειναι χωμα απο οτι φανηκε στο video ή exynos που δεν εχει υποστηριξη στο xda? Και αντε πες το πηρες και αντε βαζεις ρομ το πενακι τι το κανεις αφου δεν θα εχει υποστηριξη το χρησιμοποιεις σαν οδοντογλυφιδα;

#1061   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 24/08/2016 - 23:25

http://www.brikk.com Φρεσκοοοο!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Αυτό δείχνει 3 συσκευές 4.7, 5.5 και 5.7; Για το φετινό iPhone? Τι εταιρεία είναι αυτή; Υπαρχει καμία σοβαρή πιθανότητα να ισχύει αυτό;


Sent from my iPad using Tapatalk

#1062   IJOHN

IJOHN

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 25/08/2016 - 07:00

Αυτό δείχνει 3 συσκευές 4.7, 5.5 και 5.7; Για το φετινό iPhone? Τι εταιρεία είναι αυτή; Υπαρχει καμία σοβαρή πιθανότητα να ισχύει αυτό;


Sent from my iPad using Tapatalk

Στο 6αρι είχαν πέσει μέσα άσε που είναι πανάκριβα κινητά δε νομίζω να λένε βλακείες.Εν αναμονή λοιπόν την 7/9 θα ξέρουμε σίγουρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1063   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 25/08/2016 - 11:33

και εγώ σκεφτόμουν να αλλάξω αλλα μετά από τα αποτελέσματα vs του 6s το ξανασκέφτηκα !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αν ο λογος να παρεις αλλο ηταν η ταχυτητα ανοιγματος καποιας εφαρμογης ουτε να το σκεφτεσε,κατσε εκει που εισαι,εγω ειχα πανω απο 10 λογους οταν εφυγα απο το 6s και πηγα στο s7edge  μετα απο 4 μηνες πιστευω πολυ δυσκολα να ξαναγυρισω σε iphone εκτος αν ερθουν τα πανω κατω στην apple κατι που μαλλον δεν προβλεπεται  συντομα,οσο για το επιμαχο βιντεο ,το οποιο μου ειναι παντελως αδιαφορο γιατι δεν εφυγα απο το iphone λογω ταχυτητας εχω να πω το εξης,οταν ειδα το βιντεο το ιδιο βραδυ εκανα δοκιμες με τον φιλο μου που εχει το 6s στις ιδιες εφαρμογες μια ανοιγε το δικο του ποιο γρηγορα μια το δικο μου,πολυ δυσκολα να συγχρονιστουν 2 διαφορετικα δαχτυλα ομως στην τελικη ειναι τοσο μηδαμινη η διαφορα που κανεις δεν μπορει να την καταλαβει διαφορα,αλλου ειναι η σοβαρες διαφορες



#1064   IJOHN

IJOHN

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 26/08/2016 - 22:52

Και το site τις goldgenie έχει 3 μοντέλα Το 7αρι το plus και το pro https://www.goldgeni...ne-7-pro-elite/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: IJOHN, 26/08/2016 - 23:02


#1065   azriel84

azriel84

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2016 - 19:44

Ας απαντήσω επιγραμματικά χωρίς να κάνω πολλά quote στους παραπάνω φίλους :)

 

Κακά τα ψέμματα το Note 7 έχει φοβερό σχεδιασμό + αδιάβροχο. Του χρόνου αυτά η Apple; ΟΚ του χρόνου θα ξαναδεί τα λεφτά μου. Το μαύρο ειδικά είναι ηδονή. Hands down. Από την άλλη, το iPhone έχει το ίδιο design, bezel με το 2014 χώρια μεγαλύτερο καρούμπαλο στην πλάτη για την κάμερα. Φίλε @rromeodim δεν με νοιάζει το καρούμπαλο όσο το μέγεθός του για να γίνω συγκεκριμένος. Όλο το ιντερνετ παρακαλούσε για λίγο πιο παχύ κινητό με μεγαλύτερη μπαταρία και μικρότερο ή καθόλου καρούμπαλο στην κάμερα, η Samsung το έκανε η Apple στα @@ της. Όχι κύριοι συγγνώμη enough is enough. Οθόνη the best. Camera top tier. Exynos 8890 ότι καλύτερο υπάρχει για Android αυτή την στιγμή (δεν με ενδιαφέρει το xda καθόλου) γι'αυτό δεν δίνω σημασία στα reviews με SD820 την σούπα για τα Αμερικανάκια. Το πολύ πολύ να βάλω Nova launcher για να μην βλέπω το UI του TouchWiz αλλά να συνεχίσω να έχω τις λειτουργίες του S pen (υποθέτω αλλά δεν καίγομαι κιόλας). Συγκρίσεις με 6S κτλ τις θεωρώ τραγικές απλά. Άλλα λειτουργικά, άλλα hardware, άλλες αναλύσεις οθόνης, διαχείριση μνήμης κτλ, επιλογές είναι αυτές διαλέγεις και παίρνεις. Πλέον πάντως αργό κινητό δεν υπάρχει μην κοροϊδευόμαστε πόσο μάλλον ναυαρχίδες. Διυλίζουμε τον κώνωπα για μερικά ms δηλαδή.

 

iPhone πήρα πρώτη φορά στο 4 το 2010. Άμεσος κεραυνοβόλος έρωτας. Κάθε χρόνο το πουλάω και παίρνω το εκάστοτε καινούριο μοντέλο και μου βγαίνει πάνω κάτω ~250€ σε ετήσια βάση. Για να μην το κάνω και φέτος, πιστέψτε με, ήταν πολύ δύσκολη απόφαση αλλά που και που και μια αλλαγή δεν βλάπτει. Του χρόνου εδώ είμαστε για να τραγουδάμε "στα ίδια μέρη θα ξαναβρεθούμε"  :lol:



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες