Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 μπαταρία


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
94 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 17/06/2016 - 17:57

λοιπον παιδια απο ebay δεν μπορω να ψωνισω γιατι την θελω αυριο το πολυ δευτερα.αν βρεθει καποιος χριστιανος να με ενημερωσει για αξιοπιστο πωλητη καλώς.
ευχαριστώ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/06/2016 - 17:58

Εχω reports για τα post μου, εσυ εισαι moderator οποτε τα βλεπεις.

 

Οπως εσυ ξερεις με τι ασχολουμαι εγω, το σωστο ειναι να ξερω κι εγω με τι ασχολεισαι εσυ, αλλιως δε μου λεει κανει οτι πχ δε προμοταρεις συγκεκριμενα καταστηματα απο ebay και ifixit κτλ κτλ

Δουλεύω στο ebay και Part Time τώρα για το καλοκαίρι στο iFixit.

 

Τα λεφτά δε μπορώ να πω, καλά είναι.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#33   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2016 - 18:59

ελευθερη αγορα εχουμε ο καθενας απο οπου θελει αγοραζει παιδια,υπαρχουν πολυ αξιοπιστα ατομα στο ebay για αγορα μπαταριας,σορρυ αλλα τα μαγαζια ειναι που δεν εμπιστευομαι και οχι τους πωλητες στο ebay.ο πωλητης στο ebay θα σου την παρει και πισω αν χρειαζεται,στο καταστημα ειναι που θα βρουνε χιλιες δικαιολογιες για να μην την επιστρεψεις



#34   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:03

Λοιπον τελοσπαντων και χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο του διαβολου θα πω οτι καλο ειναι να αγοραζουμε απο εδω οτι θελουμε για να μπορουμε σε περιπτωση που βγει σκαρτο να εχουμε την δυνατοτητα να το γυρισουμε πισω και να το αλλαξουμε η (να κανουμε φασαρια κτλ)...να μην αρχισω να θυμαμαι περιπτωσεις φιλων απο δω μεσα που αγοραζαν απο ebay και περιμενανε τοσο καιρο να ερθει και αφου ερχοταν ηταν μια μαλακια και μιση και μετα αντε στειλε mail και αντε βγαλε ακρη και αντε στειλτο πισω και αντε περιμενε αλλο τοσο να ερθει το "καλο" και ΑΝ ερχοταν παλι.....
Οποτε εκτος οτι πρεπει να βοηθαμε την εγχωρια αγορα ενας αλλος λογος ειναι και η ταλαιπωρια μας......αυτα και τιποτα αλλο.

Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 17/06/2016 - 19:03


#35   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:05

Λοιπον τελοσπαντων και χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο του διαβολου θα πω οτι καλο ειναι να αγοραζουμε απο εδω οτι θελουμε για να μπορουμε σε περιπτωση που βγει σκαρτο να εχουμε την δυνατοτητα να το γυρισουμε πισω και να το αλλαξουμε η (να κανουμε φασαρια κτλ)...να μην αρχισω να θυμαμαι περιπτωσεις φιλων απο δω μεσα που αγοραζαν απο ebay και περιμενανε τοσο καιρο να ερθει και αφου ερχοταν ηταν μια μαλακια και μιση και μετα αντε στειλε mail και αντε βγαλε ακρη και αντε στειλτο πισω και αντε περιμενε αλλο τοσο να ερθει το "καλο" και ΑΝ ερχοταν παλι.....
Οποτε εκτος οτι πρεπει να βοηθαμε την εγχωρια αγορα ενας αλλος λογος ειναι και η ταλαιπωρια μας......αυτα και τιποτα αλλο.

αγορασα μια smart tv απο το ιντερνετ οχι απο ebay απο ενα σιτε που πουλαει μεσω ιντερνετ μονο, η οθονη μου ηρθε σπασμενη,τους πηρα τηλεφωνο εστειλα ενα εμαιλ με μια φωτογραφια με το προβλημα και ακριβως την επομενη μερα ηρθε ο courier την παρελαβε με δικα τους εξοδα και μετα απο μια βδομαδα μου εστειλαν καινουργια,πες μου λιγο ποιο καταστημα το κανει αυτο?και σε μια βδομαδα μεσα και εντελως δωρεαν


Τελευταία επεξεργασία από: PoluxGreece, 17/06/2016 - 19:07


#36   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:15

αγορασα μια smart tv απο το ιντερνετ οχι απο ebay απο ενα σιτε που πουλαει μεσω ιντερνετ μονο, η οθονη μου ηρθε σπασμενη,τους πηρα τηλεφωνο εστειλα ενα εμαιλ με μια φωτογραφια με το προβλημα και ακριβως την επομενη μερα ηρθε ο courier την παρελαβε με δικα τους εξοδα και μετα απο μια βδομαδα μου εστειλαν καινουργια,πες μου λιγο ποιο καταστημα το κανει αυτο?και σε μια βδομαδα μεσα και εντελως δωρεαν

δεν θελω να κανω διαφημιση σε κανενα και δεν θα σου πω μαγαζι....αλλα εχω παρει μπαταριες-οθονες μαλακιουλες διαφορες και οταν δεν μου κανανε για τον αβ λογο τα γυρναγα πισω εγω ο ιδιος και μου δινανε αλλο χωρις πολλα πολλα.
Και που εισαι.προσφατα αγορασα ψυγειο για το σπιτι απο εδω(παλι δεν σου λεω μαγαζι) και οταν ηρθε αφου ηταν τυλιγμενο με φελιζολ και ζελατινες ειχε κατι ψιλοχτυπηματακια.οταν τους το ειπα στο τηλ μου στειλανε αλλο και πηραν πισω αυτο.οποτε ναι υπαρχουν και εδω τετοια μαγαζια.

Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 17/06/2016 - 19:16


#37   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:20

Το τραβάμε πολυ παιδιά αλλα ο μόνος λόγος να αγοράσουμε απο εδω ειναι για να τονωσουμε την οικονομία...Μη θελουμε ανάπτυξη οταν αγοράζουμε τα παντα απο έξω..Πολυ σωστα το ειπε ο Βασίλης αργα ή γρήγορα θα το βρούμε μπροστά μας...Παρόλα αυτά ελεύθερη αγορά εχουμε και ο καθένας πράττει οπως θελει.


You'll Never Walk Alone **JFT96**

#38   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:21

δεν θελω να κανω διαφημιση σε κανενα και δεν θα σου πω μαγαζι....αλλα εχω παρει μπαταριες-οθονες μαλακιουλες διαφορες και οταν δεν μου κανανε για τον αβ λογο τα γυρναγα πισω εγω ο ιδιος και μου δινανε αλλο χωρις πολλα πολλα.
Και που εισαι.προσφατα αγορασα ψυγειο για το σπιτι απο εδω(παλι δεν σου λεω μαγαζι) και οταν ηρθε αφου ηταν τυλιγμενο με φελιζολ και ζελατινες ειχε κατι ψιλοχτυπηματακια.οταν τους το ειπα στο τηλ μου στειλανε αλλο και πηραν πισω αυτο.οποτε ναι υπαρχουν και εδω τετοια μαγαζια.

υπαρχουν δεν λεω αλλα σπανια,ο ανταγωνισμος ειναι πολυ μεγαλος πλεον,αν θελει το καθε μαγαζι οι πελατες να βοηθανε την εγχωρια αγορα θα πρεπει και το μαγαζι να βοηθαει τους πελατες και οχι να τους αφηνει στο ελεος του θεου,ο καθενας πλεον κοιταει την τσεπη του και πως θα την βγαλει ποιο φθηνα,αν ξερεις να κανεις αγορες απο το ιντερνετ απο τους καταλληλους πωλητες και προβλημα δεν θα εχεις και καλο εμπορευμα θα παρεις.τωρα οσο για τα μαγαζια ας ριξουν τις τιμες τους και ας ειναι ποιο σωστοι στην δουλεια τους και τοτε ισως κερδισουν πελατες



#39   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:25

Το τραβάμε πολυ παιδιά αλλα ο μόνος λόγος να αγοράσουμε απο εδω ειναι για να τονωσουμε την οικονομία...Μη θελουμε ανάπτυξη οταν αγοράζουμε τα παντα απο έξω..Πολυ σωστα το ειπε ο Βασίλης αργα ή γρήγορα θα το βρούμε μπροστά μας...Παρόλα αυτά ελεύθερη αγορά εχουμε και ο καθένας πράττει οπως θελει.


You'll Never Walk Alone **JFT96**

να την τονωσουμε οχι να μας γδερουν,οσοι μπορουν και ειναι ανταγωνιστικοι καλος οσοι δεν μπορουν και νομιζουν πως οι αγοραστες ειναι προβατα να κλεισουν.πλεον σε μια τοσο μεγαλη αγορα πρεπει να εισαι κυριος για να κερδισεις πελατες,οσοι πιστευουν πως θα τα οικονομισουν απο εμας ειναι γελασμενοι,πολυ απλα ας αλλαξουν δουλεια


Τελευταία επεξεργασία από: PoluxGreece, 17/06/2016 - 19:25


#40   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:35

υπαρχουν δεν λεω αλλα σπανια,ο ανταγωνισμος ειναι πολυ μεγαλος πλεον,αν θελει το καθε μαγαζι οι πελατες να βοηθανε την εγχωρια αγορα θα πρεπει και το μαγαζι να βοηθαει τους πελατες και οχι να τους αφηνει στο ελεος του θεου,ο καθενας πλεον κοιταει την τσεπη του και πως θα την βγαλει ποιο φθηνα,αν ξερεις να κανεις αγορες απο το ιντερνετ απο τους καταλληλους πωλητες και προβλημα δεν θα εχεις και καλο εμπορευμα θα παρεις.τωρα οσο για τα μαγαζια ας ριξουν τις τιμες τους και ας ειναι ποιο σωστοι στην δουλεια τους και τοτε ισως κερδισουν πελατες

τον λογο που εκανες bold το κειμενο;;;ναι πλεον μια χαρα βοηθανε τους πελατες τους και δεν τους αφηνουν στο ελεος.μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

#41   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:37

τον λογο που εκανες bold το κειμενο;;;ναι πλεον μια χαρα βοηθανε τους πελατες τους και δεν τους αφηνουν στο ελεος.μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

κοιτα εσυ σαν πωλητης εχεις το δικο σου δικαιο εγω σαν αγοραστης τα βλεπω αλλιως,οταν μου αποδειξουν το αντιθετο ισως με κερδισουν,μεχρι τοτε θα κοιταω την τσεπη μου και το δικο μου συμφερον


Τελευταία επεξεργασία από: PoluxGreece, 17/06/2016 - 19:38


#42   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:39

κοιτα εσυ σαν πωλητης εχεις το δικο σου δικαιο εγω σαν αγοραστης τα βλεπω αλλιως,οταν μου αποδειξουν το αντιθετο ισως με κερδισουν,μεχρι τοτε θα κοιταω την τσεπη μου και το δικο μου συμφερον

εγω σαν πωλητης;;;σορρυ φιλε δεν εχω κανενα μαγαζι.αγοραστης μονο ειμαι.

#43   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:42

εγω σαν πωλητης;;;σορρυ φιλε δεν εχω κανενα μαγαζι.αγοραστης μονο ειμαι.

α σορρυ τοτε εχουμε αλλη φιλοσοφια μαλλον στο θεμα της αγορας :D :D



#44   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:42

να την τονωσουμε οχι να μας γδερουν,οσοι μπορουν και ειναι ανταγωνιστικοι καλος οσοι δεν μπορουν και νομιζουν πως οι αγοραστες ειναι προβατα να κλεισουν.πλεον σε μια τοσο μεγαλη αγορα πρεπει να εισαι κυριος για να κερδισεις πελατες,οσοι πιστευουν πως θα τα οικονομισουν απο εμας ειναι γελασμενοι,πολυ απλα ας αλλαξουν δουλεια

7,80 εχει μια μπαταρια iPhone 5 στην Ελλάδα δεν το λες και γδάρσιμο...Επισης η τιμη του iPhone στην Ελλάδα ειναι η χαμηλότερη πανευρωπαϊκά..Αγόρασα τηλεόραση απο πλαίσιο μοντέλο 2016 σε προσφορά..Πριν την αγοράσω ειδα τιμές στην Ευρώπη και ηταν παντού ακριβότερη...Αν θελουμε να αγοράσουμε απο δω κατι, θα το βρούμε σε αξιοπρεπεστατες τιμές..Μιλάμε για τιμές και οχι aftersale πολιτική..Επισης τα Jean τα diesel και τα replay έχουν τιμές πανομοιότυπες με τα site τους..Napapijri το ιδιο οπως και πολλές άλλες μάρκες...Δεν μας γδέρνουν ολοι αρκεί να ξέρουμε τι αγοράζουμε,απο που και πότε.
Για μερικά προϊόντα συγκεκριμενα που δε τα βρίσκουμε εδω οπως κατι θηκες ή τζαμακια αναγκαστικά θα πάρουμε απο έξω,αν όμως τα φέρουν οι πωλητές εδω ,παλι ο ανταγωνισμός θα ρίξει της τιμές απο μόνος του.


You'll Never Walk Alone **JFT96**

#45   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:45

Το τραβάμε πολυ παιδιά αλλα ο μόνος λόγος να αγοράσουμε απο εδω ειναι για να τονωσουμε την οικονομία...Μη θελουμε ανάπτυξη οταν αγοράζουμε τα παντα απο έξω..Πολυ σωστα το ειπε ο Βασίλης αργα ή γρήγορα θα το βρούμε μπροστά μας...Παρόλα αυτά ελεύθερη αγορά εχουμε και ο καθένας πράττει οπως θελει.

Ο σωστός επαγγελματίας δε χάνεται. Ο σωστός επαγγελματίας δεν έχει ανάγκη τον Νίκο, τον Δημήτρη, τον Κώστα απο ένα φόρουμ.

 

Αυτούς που πραγματικά αξίζουν, προφανώς και θα τους προτιμήσεις.

 

Δε μπορώ όμως να πληρώνω χρυσάφι εδώ πράγματα που είναι "Wannabe Original" στο 10πλάσιο της τιμής τους σε σχέση με έξω.

 

Όπως πιέζεται ο καταστηματάρχης, άλλο τόσο πιέζεται και ο καταναλωτή/αγοραστής. Αμφίδρομο είναι.

 

Ο κόσμος δεν είναι μακ@κας. Έχει ξυπνήσει καιρό τώρα. Και ευτυχώς υπάρχουν μαγαζιά και καταστήματα που έχουν πιάσει το παλμό.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 17/06/2016 - 19:56

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες