Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

iPhone X - iPhone 8/Plus (Γενικές Πληροφορίες - Ειδήσεις)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3118 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#451   Dukat0s

Dukat0s

    iPH Member

  • 221 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/04/2017 - 13:35

Έγινε περικοπή της επισυναφθείσας φωτό της #443 δημοσίευσης για ευνόητους λόγους.

Παρακαλώ μείνετε στο Θέμα.

ναι φιλε θενκς και ολας στο αναφερα πιο πανω λαθος φωτο ανεβασα !:) σβησε τα σχολια μου αν θελεις εδω μιλαμε για design και ο αλλος για χωραφια και πατατες δεν βγαζω ακρη ! :)


Sent from my Jetblack 7+

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#452   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 20/04/2017 - 16:59

Αν καταφερουν να φτασουν εστω στα μισα το design του S8+ θα το παρω χθες κ ολας το iP8. .. προς το παρον παω να παιξω με τα κουβαδακια μου και το jetblack μου


Sent from my Jetblack 7+

attachicon.gif447d36fd5c129a06efd85b5c90b82b68.jpg

Δεν φαινεται να σ αρεσει τοσο το jet black σ!
Ελα πες την αληθεια...εισαι απο αυτους που αλλαζουν συσκευη καθε εξι μηνες για να εχουν την τελευταια...


Sent from my iPhone using Tapatalk


#453   Dukat0s

Dukat0s

    iPH Member

  • 221 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/04/2017 - 17:03

Δεν φαινεται να σ αρεσει τοσο το jet black σ!
Ελα πες την αληθεια...εισαι απο αυτους που αλλαζουν συσκευη καθε εξι μηνες για να εχουν την τελευταια...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τι σημασια εχει το καθε ποσο ? =) καθε 2 θα ελεγα Insomnia/xda/fb μαρτυρες μου :P αλλα και παλι δεν σε πιανω ! για Design Και μονο Design ειναι χαωδες η διαφορα φιλε μ. αντικειμενικα ! πανε σε ενα καταστημα και δες τα διπλα διπλα =)



#454   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/04/2017 - 17:44

αν κι η Apple μας έχει συνηθίσει σε εκπλήξεις

Πρώτη αυτή κι ύστερα όλοι οι υπόλοιπη ακολουθούν γνώμη μου πιστεύω κι εγω θα είναι μεγάλο λάθος το Touch ID στο πίσω μέρος της συσκευής

Όλες η θήκες θα ναι με τρύπες στο πίσω μέρος και δεν γίνεται να έχεις μια συσκευή που κάνει τόσα χρήματα χωρίς κάποια προστασία για να μπορείς εύκολα να πατας το Touch ID στο πίσω μέρος της συσκευής


Rafael Nadal

προσωπικα δεν με πειράζει η τρύπα στην θήκη γιατί απεχθάνομαι κάθε είδους θήκη και το έχω πάντα γυμνό. Αλλά είναι απαίσιο για μένα το Touch ID στην πλάτη. Ειδικά σε μεγάλα μεγέθη όπως το plus (επειδή έπιασα στα χέρια μου το s8) δεν βρίσκεις που είναι ο αισθητήρας με τίποτα. Πολύ άβολο για μένα, όποτε ελπίζω να μείνει στο iPhone μπροστά.

#455   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 20/04/2017 - 19:05

προσωπικα δεν με πειράζει η τρύπα στην θήκη γιατί απεχθάνομαι κάθε είδους θήκη και το έχω πάντα γυμνό. Αλλά είναι απαίσιο για μένα το Touch ID στην πλάτη. Ειδικά σε μεγάλα μεγέθη όπως το plus (επειδή έπιασα στα χέρια μου το s8) δεν βρίσκεις που είναι ο αισθητήρας με τίποτα. Πολύ άβολο για μένα, όποτε ελπίζω να μείνει στο iPhone μπροστά.

εγω ποτέ φίλε μου επειδή όσες Apple έχω πάρει και γενικά πάντα περνώ καινουργεια και τα προσέχω σαν τα μάτια μου

Και παλαιότερες συσκευές δικές μου να δεις είναι σαν καινούργιες

Πάντα μου την έσπαγαν η θήκες με την τρύπα στην πλάτη

Για μενα ήταν σαν να θέλεις να δείξεις κοιτά έχω Apple

Τώρα αν μπει το Touch ID πίσω να δούμε που θα μπει το μηλαρακι ίσως πιο κάτω

Κι αν βγούμε θήκες θα ναι σαν ξεχειλωμένες εντελώς

Ασε που δεν θα μπορείς να βάλεις την συσκευή σου σε κάποιο τράπεζι με το Touch ID θα φοβάσαι μην μαζέψει σκόνη


Rafael Nadal
Rafael Nadal

#456   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 20/04/2017 - 19:26

Καλό θα ήταν όπως κάθε χρόνο να συγκρίνουμε συσκευές που έχουν βγει το ίδιο χρόνο και όχι κάτι νέο με περσινό ...

 

Από την άλλη σίγουρα δεν είναι αυτό το θέμα μας σε αυτό το νήμα .. Όταν με το καλό βγει το Χ.Ψ.Ω iPhone τότε μπορείτε να κάνετε συγκρίσεις σε ανάλογο θέμα!

 

 

Εδώ ακόμα μιλάμε για φήμες που σιγά σιγά προς στο Σεπτέμβριο θα γίνονται πιο πιστευτές ... :) Πάντα με την Apple κρατάμε μικρό καλάθι και περιμένουμε...

Σε ότι αφορά το Touch iD αν δεν μπορέσει να το βάλει φέτος στην οθόνη σίγουρα θα το κάνει του χρόνου η δεν θα πάει σε αυτή την λογική οθόνης .. Όλα αυτά μέσα στους επόμενους μήνες οι απορίες θα λυθούν  ...


Τελευταία επεξεργασία από: velkus, 20/04/2017 - 19:27

@CaLi@


#457   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 20/04/2017 - 19:54

Καλό θα ήταν όπως κάθε χρόνο να συγκρίνουμε συσκευές που έχουν βγει το ίδιο χρόνο και όχι κάτι νέο με περσινό ...

Από την άλλη σίγουρα δεν είναι αυτό το θέμα μας σε αυτό το νήμα .. Όταν με το καλό βγει το Χ.Ψ.Ω iPhone τότε μπορείτε να κάνετε συγκρίσεις σε ανάλογο θέμα!


Εδώ ακόμα μιλάμε για φήμες που σιγά σιγά προς στο Σεπτέμβριο θα γίνονται πιο πιστευτές ... :) Πάντα με την Apple κρατάμε μικρό καλάθι και περιμένουμε...
Σε ότι αφορά το Touch iD αν δεν μπορέσει να το βάλει φέτος στην οθόνη σίγουρα θα το κάνει του χρόνου η δεν θα πάει σε αυτή την λογική οθόνης .. Όλα αυτά μέσα στους επόμενους μήνες οι απορίες θα λυθούν ...

μαζι σου φίλε μου μέχρι τότε έχουμε να δούμε και να ακούσουμε τόσα πολλά

Όμως δεν μπορούμε να μην σχολιάσουμε την κατάσταση με αυτά που έχουν βγει μέχρι σήμερα αν μας αρέσει η όχι συν και πλην

Γι αυτό και αυτό το θεμα έχει τόσες αναρτήσεις λέμε την γνώμη μας το τι θα μας άρεσε και τι όχι κι αν η Apple κάνει καλά αν βάλει το Touch ID στο πίσω μέσο της συσκευής


Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 20/04/2017 - 19:54

Rafael Nadal

#458   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 20/04/2017 - 23:44

μαζι σου φίλε μου μέχρι τότε έχουμε να δούμε και να ακούσουμε τόσα πολλά

Όμως δεν μπορούμε να μην σχολιάσουμε την κατάσταση με αυτά που έχουν βγει μέχρι σήμερα αν μας αρέσει η όχι συν και πλην

Γι αυτό και αυτό το θεμα έχει τόσες αναρτήσεις λέμε την γνώμη μας το τι θα μας άρεσε και τι όχι κι αν η Apple κάνει καλά αν βάλει το Touch ID στο πίσω μέσο της συσκευής


Rafael Nadal



Μπράβο έρχεσαι στα λόγια μου !

Εγώ μίλησα για την σύγκριση S8 - iPhone 7 .

Σε ότι αφορά την συσκευή και βέβαια να αναφερθούμε και να συζητήσουμε !

@CaLi@


#459   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/04/2017 - 00:05

Εγώ αγοράζω πάντα τα νέα iphone για το prestige και μόνο. Το αφήνω απαλά στο μπαρ, στην καφετέρια κοκ, περιμένοντας τους άλλους να ρίχνουν κλεφτές ματιές. Αισθάνομαι λεφτάς. Τώρα εάν η γραμματοσειρά του iphone είναι με καλλιγραφικά ή ιερογλυφικά ποσώς με ενδιαφέρει.



#460   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 21/04/2017 - 04:18

Μπράβο έρχεσαι στα λόγια μου !

Εγώ μίλησα για την σύγκριση S8 - iPhone 7 .

Σε ότι αφορά την συσκευή και βέβαια να αναφερθούμε και να συζητήσουμε !

ποτε φίλε μου δεν κοιτούσα συγκριτικά το Iphone με το Samsung

Κοιτούσα η επόμενη συσκευή της Apple αν θα μου αρέσει τι θα μου προσφέρει καλύτερο με την υπάρχων συσκευή που έχω και αν θα βγάλει προβλήματα κτλ για να προχωρήσω στην αγορά της η όχι


Rafael Nadal
Rafael Nadal

#461   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 21/04/2017 - 06:58

ποτε φίλε μου δεν κοιτούσα συγκριτικά το Iphone με το Samsung

Κοιτούσα η επόμενη συσκευή της Apple αν θα μου αρέσει τι θα μου προσφέρει καλύτερο με την υπάρχων συσκευή που έχω και αν θα βγάλει προβλήματα κτλ για να προχωρήσω στην αγορά της η όχι


Rafael Nadal

Αυτός είσαι !!!

Δεν θα με δεις σε καμιά σύγκριση σε κανένα VS σε καμία αντιπαράθεση ! Από την στιγμή που επιλέγω την συγκεκριμένη εταιρία δεν παν να βγάλουν πύραυλο οι άλλοι και συσκευή μέσα στο εγκέφαλο, εμένα η Apple με ενδιαφέρει τι κάνει στα επόμενα βήματα της γιατί έχω επιλέξει το iOS και το iPhone!

Και άσε τους άλλους να σκοτώνονται ποιος έχει το καλύτερο κτλ κτλ και οι κολοσσοί να θησαυρίζουν και να τα έχουν κάνει πλακάκια για το χρήμα . .

Ανούσιες κουβέντες για το εγώ μας και μόνο ...

Κάτι σαν την μπάλα ένα πράγμα .


On_7+

Τελευταία επεξεργασία από: velkus, 21/04/2017 - 07:00

@CaLi@


#462   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 21/04/2017 - 08:01

Αυτός είσαι !!!

Δεν θα με δεις σε καμιά σύγκριση σε κανένα VS σε καμία αντιπαράθεση ! Από την στιγμή που επιλέγω την συγκεκριμένη εταιρία δεν παν να βγάλουν πύραυλο οι άλλοι και συσκευή μέσα στο εγκέφαλο, εμένα η Apple με ενδιαφέρει τι κάνει στα επόμενα βήματα της γιατί έχω επιλέξει το iOS και το iPhone!

Και άσε τους άλλους να σκοτώνονται ποιος έχει το καλύτερο κτλ κτλ και οι κολοσσοί να θησαυρίζουν και να τα έχουν κάνει πλακάκια για το χρήμα . .

Ανούσιες κουβέντες για το εγώ μας και μόνο ...

Κάτι σαν την μπάλα ένα πράγμα .


On_7+

οχι φίλε μου εδώ λάθος κανείς

θα κοιτάξω καταρχήν τι θα βγάλει η εταιρεία που γουστάρω τόσα χρόνια κι αν δεν με καλύπτει δεν μου αρέσει σαν άνθρωπος τότε θα κοιτάξω της άλλες εταιρείες τι έχουν βγάλει

Αλλά ποτέ με γνώμονα σύγκριση μπορεί να μου αρέσει μια LG συσκευή θα την πάρω όχι γιατί τσεκάρω χαρακτηριστικά πιο είναι καλύτερο τι κάνει κτλ

Αν εμένα με καλύπτει και πίστεψε με λίγο πολύ

Πολλες εταιρείες βγάζουν αρκετές καλές συσκευές

Είμαι ένας άνθρωπος να γνωρίζεις που ήρθα από android

γούσταρα ρουτ ρομ κτλ φλασαρα κάθε μέρα και πήρα το iphone 5 δοκιμαστικά για λίγο καιρό κι από τότε εδώ με iphone 5 και 5s


Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 21/04/2017 - 08:02

Rafael Nadal

#463   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/04/2017 - 08:29

χρόνια τώρα χρήστης iphone από το 3GS δεν ζήλεψα τίποτα από τα android όλο αυτόν το καιρό αντιθέτως όλοι οι άλλοι το μόνο πους καίει είναι να βγάλουν μια συσκευη για να την κάνουν τεστ με ένα  iphone αυτό νομίζω αυτό  λέει όλα και για μην λέτε ότι εχω παρωπίδες σας λέω ναι είμαι  φαν της apple  :P



#464   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 21/04/2017 - 08:33

χρόνια τώρα χρήστης iphone από το 3GS δεν ζήλεψα τίποτα από τα android όλο αυτόν το καιρό αντιθέτως όλοι οι άλλοι το μόνο πους καίει είναι να βγάλουν μια συσκευη για να την κάνουν τεστ με ένα iphone αυτό νομίζω αυτό λέει όλα και για μην λέτε ότι εχω παρωπίδες σας λέω ναι είμαι φαν της apple :P

σωστα φίλε μου όλοι λίγο πολύ κάτι γουστάρουμε από ομάδες μάρκες κτλ

Εγω αυτό λέω πίσω αν δεν με καλύπτει καπου η Apple θα πάω καπου άλλου την γνώμη μου είπα για το Touch ID και βγήκα ότι συγκρίνω την Samsung με την Apple


Rafael Nadal
Rafael Nadal

#465   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/04/2017 - 08:40

σωστα φίλε μου όλοι λίγο πολύ κάτι γουστάρουμε από ομάδες μάρκες κτλ

Εγω αυτό λέω πίσω αν δεν με καλύπτει καπου η Apple θα πάω καπου άλλου την γνώμη μου είπα για το Touch ID και βγήκα ότι συγκρίνω την Samsung με την Apple


Rafael Nadal

και μόνο που είχες άλλη εταιρία εκτός apple είσαι στην μαύρη λίστα ,από πληροφορίες που εχω μέσα στο 2017 όλοι οι χρήστες εκτός apple θα τους φέρουν εδώ στην Σπιναλογκα σαν τους λεπρούς :P   



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1), Google (4)