Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

AirPods


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
172 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 19/01/2017 - 16:49

Εμφανιστηκαν τα airpods σε μαγαζι στο skroutz.τιμη για τους βιαστικους 290.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μαυρο στους μαυραγορίτες.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   GariasA

GariasA

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 3

Δημοσίευση 21/01/2017 - 13:48

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να τα αγοράσω. Αν τα παραγγείλω από amazon θα πληρώσω εκτελωνισμό ; Τα βρήκα με 181 λίρες τελική τιμή και παράδοση αρχές Φεβρουαρίου.  



#18   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 21/01/2017 - 14:46

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να τα αγοράσω. Αν τα παραγγείλω από amazon θα πληρώσω εκτελωνισμό ; Τα βρήκα με 181 λίρες τελική τιμή και παράδοση αρχές Φεβρουαρίου.

Αν η αγορά είναι εντός ΕΕ δεν υπάρχουν εκτελωνισμοι


Sent from my iPhone using Tapatalk

#19   silence0021

silence0021

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Silence0024

Δημοσίευση 08/02/2017 - 12:40

καλησπέρα και από μένα, Προσπαθώ να βρω να παραγγείλω τα airpods άλλα τίποτα ! δεν υπάρχουν πουθενά. 

Έχεις κανείς καμιά ιδέα ?



#20   psab

psab

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 13/02/2017 - 11:07

 Καλημέρα, 

 

τα έχω εδω και 2 εβδομάδες. Είναι εντυπωσιακά εύχρηστα χωρις προβλήματα αποσυνδέσεων ή αντίστοιχα. Μόνο αρνητικό είναι οτι δεν μπορείς να αλλάξεις το volume και χρειάζεται η χρήση του τηλεφώνου - που συνηθως αν χρησιμοποιώ τα airpods, αυτό είναι στην πιο εσωτερική τσέπη που διαθέτω...

 

Καλύτερος ήχος από τα του καλωδίου. Η μπαταρία τους μου βγάζει όλη την ημέρα και με βαριά χρήση κλήσεων αλλά και μουσικής. Η δε θήκη μπαταρία δεν σε τρομάζει αν την ξεχάσεις και μια μέρα εκτός φόρτισης.

 

Δεν ρώτησα αν αξίζουν. Παρ'όλα αυτά αν τα έχεις χρησιμοποιήσει και έχεις κάποια εμπειρία ευπρόσδεκτη.


Sent from my iPhone using Tapatalk



#21 Guest_fitspiros_*

Guest_fitspiros_*

Δημοσίευση 13/02/2017 - 18:22

Γενικά η μπαταρία ποσό κρατάει. Έχεις δοκιμάσει να τρέξεις ή να γυμναστείς; αν ναι σου βγαίνουν; Μιλάς με αυτά στις εισερχόμενες κλήσεις;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#22   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 13/02/2017 - 22:21

Αυτό να ρωτήσω και εγώ. Βγαίνουν στο τρέξιμο; Η αίσθηση στο αυτή είναι όπως αυτά με το καλώδιο ή είναι γκουμούτσες που φεύγουν με το παραμικρό


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#23 Guest_fitspiros_*

Guest_fitspiros_*

Δημοσίευση 15/02/2017 - 12:59

Καλημέρα,

τα έχω εδω και 2 εβδομάδες. Είναι εντυπωσιακά εύχρηστα χωρις προβλήματα αποσυνδέσεων ή αντίστοιχα. Μόνο αρνητικό είναι οτι δεν μπορείς να αλλάξεις το volume και χρειάζεται η χρήση του τηλεφώνου - που συνηθως αν χρησιμοποιώ τα airpods, αυτό είναι στην πιο εσωτερική τσέπη που διαθέτω...

Καλύτερος ήχος από τα του καλωδίου. Η μπαταρία τους μου βγάζει όλη την ημέρα και με βαριά χρήση κλήσεων αλλά και μουσικής. Η δε θήκη μπαταρία δεν σε τρομάζει αν την ξεχάσεις και μια μέρα εκτός φόρτισης.


Καλησπέρα. Η μπαταρία ποσό σου κρατάει ; σε βολεύουν για να απαντάς σε κλήσεις ; έχεις δοκιμάσει να γυμναστεις βγαίνουν από το αυτί ; Σε ευχαριστώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#24   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 17/02/2017 - 22:37

Άρχισαν και εμφανίζονται παίδες! Αύριο παραλαβή από Πλαίσιο!


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#25   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 17/02/2017 - 23:46

παιδια επειδη δουλευω σε γνωστη αλυσιδα με ηλεκτρονικα μου τα παραγγειλε ενας φιλος κου και ηρθαν σε 5-6 μερες.Αυτο που με εντυπωσιασε...βαζεις κατι στο κινητο και το ακους απο το ηχειο του κινητου,και μεντοψπου βαλεις τα airpods στο αυτι ο ηχος μεταφερεται κατευθειαν στα airpods!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#26   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/02/2017 - 17:32

Yaaaaay!

Συνημμένα αρχεία


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#27   sdk

sdk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 18/02/2017 - 21:09

Καλησπέρα, σκέφτομαι και εγώ να τα πάρω αλλά με κρατάει το ότι πρέπει να τα λέω με τη Siri.

Δεν είναι δύσχρηστο να χρησιμοποιείς τη Siri για την αυξομείωση της έντασης, την εναλλαγή τραγουδιών κτλ;

 

Παρόλο που χρησιμοποιώ τη Siri συνέχεια μου φαντάζει πολύ εκνευριστικό για τα earpods.

 

Και 2-3 γρήγορες ερωτήσεις σε όποιον τα έχει και δε βαριέται να απαντήσει

 

1. Αν τα συνδέσεις και με το iPhone και με το Mac μπορείς να εναλλάσεις από ποια συσκευή θα ακούς ήχο; Είναι ο νούμερο ένα λόγος που θα τα έπαιρνα.

2. Στις κλήσεις μπορείς να φοράς μόνο το ένα;

3. Αν δεν έχεις wifi/3g η Siri δουλεύει;



#28   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/02/2017 - 21:25

Αυτό να ρωτήσω και εγώ. Βγαίνουν στο τρέξιμο; Η αίσθηση στο αυτή είναι όπως αυτά με το καλώδιο ή είναι γκουμούτσες που φεύγουν με το παραμικρό


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Δεν βγαίνουν στο τρέξιμο. Αλλά είναι καθαρά θέμα αυτιού. Αν σου κάνουν τα απλά, τότε σίγουρα θα σου κάνουν κ αυτά.

 

Καλησπέρα, σκέφτομαι και εγώ να τα πάρω αλλά με κρατάει το ότι πρέπει να τα λέω με τη Siri.

Δεν είναι δύσχρηστο να χρησιμοποιείς τη Siri για την αυξομείωση της έντασης, την εναλλαγή τραγουδιών κτλ;

 

Παρόλο που χρησιμοποιώ τη Siri συνέχεια μου φαντάζει πολύ εκνευριστικό για τα earpods.

 

Και 2-3 γρήγορες ερωτήσεις σε όποιον τα έχει και δε βαριέται να απαντήσει

 

1. Αν τα συνδέσεις και με το iPhone και με το Mac μπορείς να εναλλάσεις από ποια συσκευή θα ακούς ήχο; Είναι ο νούμερο ένα λόγος που θα τα έπαιρνα.

2. Στις κλήσεις μπορείς να φοράς μόνο το ένα;

3. Αν δεν έχεις wifi/3g η Siri δουλεύει;

1. Ναι, κανονικά αρκεί να είσαι στην τελευταία έκδοση του OS.

2. Ναι, μπορείς.

3. Όχι. Αλλά, αν κλείσεις το Siri και έχεις το Voice Control θα δουλεύει, αλλά δεν θα έχεις Sir γενικά :)


Follow me on twitter


#29   sdk

sdk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 18/02/2017 - 21:27

Δεν βγαίνουν στο τρέξιμο. Αλλά είναι καθαρά θέμα αυτιού. Αν σου κάνουν τα απλά, τότε σίγουρα θα σου κάνουν κ αυτά.

1. Ναι, κανονικά αρκεί να είσαι στην τελευταία έκδοση του OS.
2. Ναι, μπορείς.
3. Όχι. Αλλά, αν κλείσεις το Siri και έχεις το Voice Control θα δουλεύει, αλλά δεν θα έχεις Sir γενικά :)


Σε ευχαριστώ!

2 gestures παραπάνω να έβαζαν και θα ήταν τέλεια

#30   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 18/02/2017 - 21:29

Ήμουν έτοιμος για αγορά τους ... τελευταία στιγμή χτύπησα τα jaybird x3
Δυστυχώς η εναλλαγη τραγουδιού στο τρέξιμο είναι ένα πρόβλημα ...για μένα μιας και μόνο με data ανοιχτά μπορεί να γίνει η αλλαγή με Siri
Επίσης για το τρέξιμο τώρα καλοκαιράκι θα είναι ένα θέμα σε γρήγορα sprint κομμάτια ..
Πρέπει να σου ταιριάζουν απόλυτα για να μην πέσουν
Τώρα χειμώνα οκ αλλά όταν αρχίσεις να ιδρώνεις τότε θα αρχίσουν τα ψιλό προβλήματα :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: canecorso, 18/02/2017 - 21:29

  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες