Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 9 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 8 / 8Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1514 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1291   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/01/2018 - 22:51

Κανείς κάποια βοήθεια!!

Μα δεν δείχνεις την φωτογραφία πάνω από το facebook. Τι να σου απαντήσει κανείς? Μάλλον για μάντες ψάχνεις δεν εξηγείται αλλιώς.  :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1292   tsita78

tsita78

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/01/2018 - 23:27

καλησπερα σε ολους!θα ηθελα τα φωτα σας!κατοχος 4αρι κ ετοιμη να αγορασω κινητο.εχω προβληματιστει σε ποιο να καταληξω.στην αρχη σκεφτομουν το 7 plus λογω καμερας αλλα με την αποτομη αυξηση της τιμης του που εφτασε το 8 plus σκεφτομαι σε ποιο θα ηταν καλυτερα να παω.επισης σκεφτομαι κ το 8 λογω μεγεθους κ αυτο ειναι που με εχει μπερδεψει πολυ.εχω παει τα εχω δει απο κοντα,με κεντριζει το πλας αλλα οταν το βλεπεις χωρις θηκη κτλ φαινεται νορμαλ.το θεμα ειναι τι γινετε με την θηκη κ ποσο βολικο θα ειναι οταν μιλας.εχω συνηθισει να γραφω μηνυματα κ με τα δυο χερια οποτε δεν ειναι θεμα.το βαρος δεν το ειχα σκεφτει .γενικα οσοι απο εσας εχουν εμπειρια κ με τα 3 που αναφερω τι με συμβουλευετε να δωσω προσοχη για να κατασταλαξω επιτελους?



#1293   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 23/01/2018 - 23:36

Μόνο Plus. Τώρα πιο απο τα δύο, 7S 8 ή το 7, είναι καθαρά θέμα της τσέπης σου.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1294   tsita78

tsita78

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/01/2018 - 23:46

πλεον η ιδια τιμη ειναι πανω κατω κ στα 2 για αυτο κ ζηταω βοηθεια!



#1295   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 23/01/2018 - 23:47

Προφανώς πας στο 7S 8 τότε.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1296   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 24/01/2018 - 00:02

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας! Σήμερα έβγαλα το κινητο από την φόρτιση με 100% μπαταρία πήγα στη δουλειά και όταν είδα πριν λίγο την χρήση μου φάνηκε υπερβολική 8 ώρες. Ενώ εγώ δούλευα.. άρα κάτι γινόταν σας επισυνάπτω φωτογραφία παρακάτω. Πείτε μου τι γίνετε και την γνώμη σας!

Συνημμένα αρχεία



#1297   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 24/01/2018 - 00:03

Μα δεν δείχνεις την φωτογραφία πάνω από το facebook. Τι να σου απαντήσει κανείς? Μάλλον για μάντες ψάχνεις δεν εξηγείται αλλιώς.  :P

Την είχα βάλει στο προηγούμενο ποστ

Συνημμένα αρχεία



#1298   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/01/2018 - 00:30

Την είχα βάλει στο προηγούμενο ποστ


Έχεις βάλει την εικόνα που δείχνει τους χρόνους αυτό που θελουμε να δούμε είναι ποιες εφαρμογες καταναλώνουν περισσότερη μπαταρία και στην εικόνα σου φαίνονται μόνο οι τελευταίες εφαρμογες με 2% , 3% κατανάλωση.
Οι πρώτες εφαρμογες με την μεγαλύτερη κατανάλωση δεν φαίνονται.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1299   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2018 - 00:36

Να ρωτήσω. Το κινητό το έστειλα αψεγάδιαστο στο Istorm. Σε περίπτωση που μου δώσουν συσκευή που φέρει χαρακιές ή σημάδια ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο, μπορώ να μην παραλάβω την συσκευή και να αρνηθώ? Το κινητό έφυγε από μένα αψεγάδιαστο. Με θήκες και tempered και μέσα στην εγγύηση. Μου ανέφεραν πως θα το έβλεπαν οι τεχνικοί και εάν υπήρχε όντως πρόβλημα θα έφευγε Ολλανδία.


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 24/01/2018 - 00:39


#1300   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2018 - 00:54

Την είχα βάλει στο προηγούμενο ποστ

Και στο προηγούμενο πόστ φίλτατε δεν μας δείχνεις πάνω από το facebook. Αυτό περιμένουμε να δούμε.



#1301   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 24/01/2018 - 01:04

Έχεις βάλει την εικόνα που δείχνει τους χρόνους αυτό που θελουμε να δούμε είναι ποιες εφαρμογες καταναλώνουν περισσότερη μπαταρία και στην εικόνα σου φαίνονται μόνο οι τελευταίες εφαρμογες με 2% , 3% κατανάλωση.
Οι πρώτες εφαρμογες με την μεγαλύτερη κατανάλωση δεν φαίνονται.
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Συνημμένα αρχεία



#1302   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 24/01/2018 - 01:05

Και στο προηγούμενο πόστ φίλτατε δεν μας δείχνεις πάνω από το facebook. Αυτό περιμένουμε να δούμε.

Συνημμένα αρχεία



#1303   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2018 - 01:11

Ok 

1. Βασική αιτία για την μεγάλη διαφορά που βλέπεις στην μπαταρία μπορεί να αποδοθεί στον κύριο ένοχο φυσικά που είναι το σήμα σου. Εάν δεν πιάνει καλά ή ανοιγοκλείνεις το 4G θα σου πίνει την μπαταρία όπως όταν ρουφάω εγώ το μικελοτσίνο.

2. Έλεγξε αν η δεύτερη εφαρμογή σου, εάν χρησιμοποιεί gps και εάν είναι στο πάντα ή στο κατά τη χρήση της εφαρμογής. Να ξέρεις πως το gps ρουφάει απίστευτη μπαταρία.

3. Δες σε ποια έκδοση είσαι. Η 11.2.2 εάν κάτσεις και κάνεις αντίγραφα στο icloud και τα ξανασετάρεις ένα ένα να ξέρεις πως είχε τρομερή απόδοση μπαταρίας.


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 24/01/2018 - 01:12


#1304   alex336

alex336

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 24/01/2018 - 01:16

Κάθε φορά που διαβάζω στο φόρουμ διάφορα θέματα για 8αρια κτλ τρέμω και με πιάνει πανικός. Τόσα προβλήματα πια περιμένω πότε θα σκάσει και σε μένα κάτι (8αρι της γυναίκας μου). Χαμός γίνεται ρε παιδιά. Τί να πω

#1305   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 24/01/2018 - 01:19

Ok 
1. Βασική αιτία για την μεγάλη διαφορά που βλέπεις στην μπαταρία μπορεί να αποδοθεί στον κύριο ένοχο φυσικά που είναι το σήμα σου. Εάν δεν πιάνει καλά ή ανοιγοκλείνεις το 4G θα σου πίνει την μπαταρία όπως όταν ρουφάω εγώ το μικελοτσίνο.
2. Έλεγξε αν η δεύτερη εφαρμογή σου, εάν χρησιμοποιεί gps και εάν είναι στο πάντα ή στο κατά τη χρήση της εφαρμογής. Να ξέρεις πως το gps ρουφάει απίστευτη μπαταρία.
3. Δες σε ποια έκδοση είσαι. Η 11.2.2 εάν κάτσεις και κάνεις αντίγραφα στο icloud και τα ξανασετάρεις ένα ένα να ξέρεις πως είχε τρομερή απόδοση μπαταρίας.

Καλησπέρα. Δεν έχω καθόλου καλό σήμα γενικά. Στο σπίτι και στη δουλειά. Έχω κόσμοτε. Τι μπορώ να κάνω πάνω σε αυτό.
Όσον αφορά το tinder το έχω κατά την χρήση της εφαρμογής το gps όπως και όλες τις εφαρμογές.
Έχω την 11.2.2 και έκανα ξανά από την αρχή σαν νέο iPhone..
Άρα που καταλήγουμε τι συμβαίνει;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες