Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

iOS 11.1


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
787 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#691   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/11/2017 - 15:44

Άγνωστο. Πιθανόν και την επόμενη βδομάδα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#692   alabis

alabis

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 17/11/2017 - 16:43

Εγώ βλέπω με 11.1.2 πιο αργή τη συσκευή και πιο αργό wifi, τι κάνουν άραγε;


Sent from my iPhone SE using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: alabis, 17/11/2017 - 16:44


#693   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/11/2017 - 16:56

Όταν λες αργό WiFi?

OTA τη πέρασες?


Sent from my Ericsson T28s using Tapafone Ultimate Edition
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#694   alabis

alabis

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 17/11/2017 - 17:23

Όταν λες αργό WiFi?
OTA τη πέρασες?
Sent from my Ericsson T28s using Tapafone Ultimate Edition


Με ρεστορ γιαυτο μου κανει εντυπωση, σα να εχασε το φλας που ειχε γενικως, data δε δοκιμασα αλλα με wifi βαρηνε

#695   pakos30

pakos30

    iPH Hero

  • 4.038 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/11/2017 - 19:00

Ποια ΟΤΑ και restore εγώ πλέον βλέπω όπως και να τις περάσουμε τις νέες εκδόσεις στο iOS 11 το ίδιο πράγμα δεν αλλάζει τίποτα..

#696   GRchris

GRchris

    iPH Addict

  • 840 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 17/11/2017 - 19:18

Μπήκα στο beta testing με την ελπίδα ότι σε κάθε έκδοση θα πλησιάζουμε στην 10.3.3.
Έφαγα να μην πω τι, και βρίζω την ώρα και την στιγμή που έβαλα την 11 σε iPad και iPhone.
Στο τέλος θα μας πει η απλ ότι η λύση στο πρόβλημα μας είναι το iPhone X...ο νοών νοείτω...
Ευτυχώς δεν την εγκατέστησα στο iPhone της γυναίκας μου της οποίας πάει μαμιωντας κυριολεκτικά.
Εγώ έβγαλα τα συμπεράσματα μου ήδη. Έστειλα από τρεις και τέσσερις φορές τις ίδιες αναφορές σε bugs.
Στο κουφού την πόρτα....

Τελευταία επεξεργασία από: GRchris, 17/11/2017 - 19:19


#697   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/11/2017 - 20:59

Άγνωστο. Πιθανόν και την επόμενη βδομάδα.

Λες επίσημα την άλλη βδομάδα; Πάντως πριν λίγο βγήκε beta 4 λογικά μέχρι 5 beta δεν πάει και μετά επίσημα;


Knowledge is power

Knowledge Is Power


#698   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 17/11/2017 - 22:02

Καλησπερα σε όλους!
Σίγουρα δεν είναι το κατάλληλο μερος που γράφω αλλά συνέβει μετά από αναβάθμιση σε iOS 11 το όλο σκηνικό!
Φίλος με iPhone SE αγορασμένο από istorm και είχε πληρώσει και έξτρα για εγγύηση κλοπής νομίζω ή κάτι τέτοιο! Τέλος πάντων μετά την αναβάθμιση του iOS 11 το Touch ID σταμάτησε να λειτουργεί και η μπαταρία ήταν σε τραγική κατάσταση!
Το κινητό το έχει 1 χρόνο και κάτι και το πήγε στο istorm για να του το φτιάξουν!
Και του απάντησαν ότι η μπαταρία δεν έχει πρόβλημα και το Touch ID που έχει θέμα δεν υπάρχει συμβατό ανταλλακτικό, όποτε πρέπει να προχωρήσουν σε αντικατάσταση! Και μετά του λένε ότι επειδή έχει η συσκευή μικρό χτυπήματα δεν ισχύει η εγγύηση όποτε πρέπει να πληρώσει! Επειδή έχω δει τη συσκευή από κοντά και επειδή κι εγώ είμαι ψειρας με τις συσκευές οκ η συσκευή έχει κάποιες γρατσουνιές περιμετρικά αλλά όχι τπτ τραγικό έλεος! Είναι με θήκη και με προστασία οθόνης επίσης ! Μπορεί να κάνει κάτι;



Sent from my iPhone using Tapatalk

#699   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 17/11/2017 - 22:07

Καλησπερα σε όλους!
Σίγουρα δεν είναι το κατάλληλο μερος που γράφω αλλά συνέβει μετά από αναβάθμιση σε iOS 11 το όλο σκηνικό!
Φίλος με iPhone SE αγορασμένο από istorm και είχε πληρώσει και έξτρα για εγγύηση κλοπής νομίζω ή κάτι τέτοιο! Τέλος πάντων μετά την αναβάθμιση του iOS 11 το Touch ID σταμάτησε να λειτουργεί και η μπαταρία ήταν σε τραγική κατάσταση!
Το κινητό το έχει 1 χρόνο και κάτι και το πήγε στο istorm για να του το φτιάξουν!
Και του απάντησαν ότι η μπαταρία δεν έχει πρόβλημα και το Touch ID που έχει θέμα δεν υπάρχει συμβατό ανταλλακτικό, όποτε πρέπει να προχωρήσουν σε αντικατάσταση! Και μετά του λένε ότι επειδή έχει η συσκευή μικρό χτυπήματα δεν ισχύει η εγγύηση όποτε πρέπει να πληρώσει! Επειδή έχω δει τη συσκευή από κοντά και επειδή κι εγώ είμαι ψειρας με τις συσκευές οκ η συσκευή έχει κάποιες γρατσουνιές περιμετρικά αλλά όχι τπτ τραγικό έλεος! Είναι με θήκη και με προστασία οθόνης επίσης ! Μπορεί να κάνει κάτι;



Sent from my iPhone using Tapatalk

υπάρχει οδηγός απο την apple προς τα εξουσιοδοτημένα σχετικα με τον τυπο των γρατζουνιων και ποιες καλυπτονται.αν ομως υπαρχει και η παραμικρη ρωγμη ή βαθούλωμα αυτομάτως βγαίνει εκτός εγγυησης.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#700   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/11/2017 - 22:45

Ποια ΟΤΑ και restore εγώ πλέον βλέπω όπως και να τις περάσουμε τις νέες εκδόσεις στο iOS 11 το ίδιο πράγμα δεν αλλάζει τίποτα..

εμενα μια χαρα δουλευε το ταπεινο 6s στην 11.1.1 το ιδιο καλα δουλευει και τωρα. Κι οταν λεω καλα δεν εννοοω το απολυτο 100% αλλα πολυ κοντα.



#701   gousias

gousias

    iPH Contributor

  • 1.027 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/11/2017 - 22:47

υπάρχει οδηγός απο την apple προς τα εξουσιοδοτημένα σχετικα με τον τυπο των γρατζουνιων και ποιες καλυπτονται.αν ομως υπαρχει και η παραμικρη ρωγμη ή βαθούλωμα αυτομάτως βγαίνει εκτός εγγυησης.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Τι;;;!!! Δηλαδή έχοντας η συσκευή βλάβη μέσα στην εγγύηση, δεν καλύπτεται λόγω κάποιας μικρής γρατσουνιας ή σημάδι;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#702   pakos30

pakos30

    iPH Hero

  • 4.038 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/11/2017 - 22:56

Δημήτρη και εμένα ψιλό καλά δουλεύει και το 6s και το 6 εκτος από κάτι τρέλα που κάνει αραιά και που... απλά εννοώ είτε πάω με restore είτε με ΟΤΑ δεν παρατηρώ καμία διαφορά βέβαια μην κρυβόμαστε δεν δουλεύει καμία συσκευή μου όπως δούλευε στη 10.3.3 ...

#703   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/11/2017 - 23:03

Δημήτρη και εμένα ψιλό καλά δουλεύει και το 6s και το 6 εκτος από κάτι τρέλα που κάνει αραιά και που... απλά εννοώ είτε πάω με restore είτε με ΟΤΑ δεν παρατηρώ καμία διαφορά βέβαια μην κρυβόμαστε δεν δουλεύει καμία συσκευή μου όπως δούλευε στη 10.3.3 ...

οχι τρελλα δεν εχω, ειχα κατι λιγα μαζι με καποια bug στις αρχες της 11, με τον καιρο εχουν ελαχιστοποιηθει . Οποιος με ρωταει αν πρεπει να την περασει πια λεω αφοβα ναι.Βεβαια παιζει ρολο και ο χρηστης γιατι τα ματακια μου εχουν δει συσκευες με το απολυτο χαος να βασιλευει αλλα οκ αυτοι ειναι λιγοι σχετικα.



#704   christos1414

christos1414

    iPH Contributor

  • 1.665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 17/11/2017 - 23:43

Λες επίσημα την άλλη βδομάδα; Πάντως πριν λίγο βγήκε beta 4 λογικά μέχρι 5 beta δεν πάει και μετά επίσημα;


Knowledge is power

βγηκε και η public....



#705   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 00:20

Εγώ παρέλαβα το 8αρη μου με την έκδοση 11.0.3 έχω κάτι crash στο appstore περιοδικά και που αλλά δεν με ενοχλεί. Θα μείνω εδώ που είμαι!


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 18/11/2017 - 00:20


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες