Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

iOS 11.1


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
787 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#706   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/11/2017 - 00:28

Με ρεστορ γιαυτο μου κανει εντυπωση, σα να εχασε το φλας που ειχε γενικως, data δε δοκιμασα αλλα με wifi βαρηνε

Μπορείς να τσεκάρεις με επ. ρυθμ. δικτύου.

 

Πρώτα όμως απεν/ποίησε τον διακόπτη της κλειδοθήκης.

 

Μπήκα στο beta testing με την ελπίδα ότι σε κάθε έκδοση θα πλησιάζουμε στην 10.3.3.

735.gif

 

Καλό πάσχα.

 

Λες επίσημα την άλλη βδομάδα; Πάντως πριν λίγο βγήκε beta 4 λογικά μέχρι 5 beta δεν πάει και μετά επίσημα;

Δύσκολα νομίζω.

 

Έχουν δοθεί και περισσότερες Beta, οπότε πάει ανάλογα.

 

Καλησπερα σε όλους!
Σίγουρα δεν είναι το κατάλληλο μερος που γράφω αλλά συνέβει μετά από αναβάθμιση σε iOS 11 το όλο σκηνικό!
Φίλος με iPhone SE αγορασμένο από istorm και είχε πληρώσει και έξτρα για εγγύηση κλοπής νομίζω ή κάτι τέτοιο! Τέλος πάντων μετά την αναβάθμιση του iOS 11 το Touch ID σταμάτησε να λειτουργεί και η μπαταρία ήταν σε τραγική κατάσταση!
Το κινητό το έχει 1 χρόνο και κάτι και το πήγε στο istorm για να του το φτιάξουν!
Και του απάντησαν ότι η μπαταρία δεν έχει πρόβλημα και το Touch ID που έχει θέμα δεν υπάρχει συμβατό ανταλλακτικό, όποτε πρέπει να προχωρήσουν σε αντικατάσταση! Και μετά του λένε ότι επειδή έχει η συσκευή μικρό χτυπήματα δεν ισχύει η εγγύηση όποτε πρέπει να πληρώσει! Επειδή έχω δει τη συσκευή από κοντά και επειδή κι εγώ είμαι ψειρας με τις συσκευές οκ η συσκευή έχει κάποιες γρατσουνιές περιμετρικά αλλά όχι τπτ τραγικό έλεος! Είναι με θήκη και με προστασία οθόνης επίσης ! Μπορεί να κάνει κάτι;

Να μιλήσει με το Support να ανοίξει Case.

 

Αυτό αν μιλάμε για μικρο-γρατζουνιές βέβαια και όχι χτυπήματα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#707   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 18/11/2017 - 07:42

Τι;;;!!! Δηλαδή έχοντας η συσκευή βλάβη μέσα στην εγγύηση, δεν καλύπτεται λόγω κάποιας μικρής γρατσουνιας ή σημάδι;


Sent from my iPhone using Tapatalk

φίλε μου γράφω ξεκάθαρα

αν υπαρχει ρωγμή η βαθούλωμα στο σασι βγαινει εκτός .δεν γραφω για γρατζουνιες που καλυπτονται αν ειναι επιφανειακες


Sent from my iPhone using Tapatalk

#708   PaNoSS®

PaNoSS®

    iPH User

  • 158 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 18/11/2017 - 13:31

11 ώρες οθόνη με 11.1.1 σε 8plus

Συνημμένα αρχεία



#709   galanakop

galanakop

    iPH Enthousiast

  • 511 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/11/2017 - 17:39

Όντως και η 11.1.1 αλλά και η δύο τώρα δεύτερη μέρα που το δουλεύω είναι απαικτη παιδιά σε μπαταρία!!!

Nikos iPhone x

#710   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 17:48

Στην 11.0.3 έχει κανείς χαζό-κρασαρίσματα στην κάμερα στο appstore και τα λοιπά?

 

Παίζει η κάμερα κανονικά αλλά ενίοτε μπορεί να κρασάρει και να με πετάξει στο αρχικό μενού.


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 18/11/2017 - 17:49


#711   Caveman

Caveman

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 20:56

Καλησπέρα.

Είμαι με 11.1.1 σε iPad Air 2. Εχει στις ρυθμίσεις επιλογή να ξεκλειδώνουμε το iPad με δακτυλικό αποτύπωμα. Όμως είτε πρέπει να πατάω για να ανοίγει η οθόνη το home ή power button και ύστερα ξεκλειδώνει με το αποτύπωμα. Δε γίνεται να ξεκλειδώνει με του ακουμπάω το δάχτυλο στο home button?

#712   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 21:08

Καλησπέρα.

Είμαι με 11.1.1 σε iPad Air 2. Εχει στις ρυθμίσεις επιλογή να ξεκλειδώνουμε το iPad με δακτυλικό αποτύπωμα. Όμως είτε πρέπει να πατάω για να ανοίγει η οθόνη το home ή power button και ύστερα ξεκλειδώνει με το αποτύπωμα. Δε γίνεται να ξεκλειδώνει με του ακουμπάω το δάχτυλο στο home button?

Αν καταλαβα καλα....Ρυθμισεις....Γενικα....Προσβασιμοτητα...Κουμπι Αφετηριας....πηγαινε κατω κατω και τικαρε Ανοιγμα με αγγιγμα



#713   Caveman

Caveman

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 21:58

Αν καταλαβα καλα....Ρυθμισεις....Γενικα....Προσβασιμοτητα...Κουμπι Αφετηριας....πηγαινε κατω κατω και τικαρε Ανοιγμα με αγγιγμα


Ναι το έχω ενεργοποιημένο, αλλά δε φαινεται να λειτουργεί.

#714   GRchris

GRchris

    iPH Addict

  • 840 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/11/2017 - 22:05

Ναι το έχω ενεργοποιημένο, αλλά δε φαινεται να λειτουργεί.

Σε μένα πάντως λειτουργεί άψογα. Μήπως έχεις καιρό να κάνεις hard reset ή restore;



#715   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 22:26

Ναι το έχω ενεργοποιημένο, αλλά δε φαινεται να λειτουργεί.

με σβηστη συσκευη δεν ξεκλειδωνει με απλο touch. Πρεπει να ενεργοποιηθει η οθονη η απο power button η με σηκωμα της συσκευης (αν το εχεις ενεργοποιημενο)



#716   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 22:28

Στην 11.0.3 έχει κανείς χαζό-κρασαρίσματα στην κάμερα στο appstore και τα λοιπά?

 

Παίζει η κάμερα κανονικά αλλά ενίοτε μπορεί να κρασάρει και να με πετάξει στο αρχικό μενού.

Κανείς???



#717   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/11/2017 - 22:31

με σβηστη συσκευη δεν ξεκλειδωνει με απλο touch. Πρεπει να ενεργοποιηθει η οθονη η απο power button η με σηκωμα της συσκευης (αν το εχεις ενεργοποιημενο)

Δεν γίνεται αυτό που θες.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: deltakilo, 18/11/2017 - 22:32


#718   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 22:38

Κανείς :huh:

οχι δεν εχω παρατηρησει αυτα που λες, πηγαινε στην τελευταια επ' ευκαιριας και μην καθεσαι πισω.



#719   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 22:43

οχι δεν εχω παρατηρησει αυτα που λες, πηγαινε στην τελευταια επ' ευκαιριας και μην καθεσαι πισω.

Μη μου πεις οτι παίζει να είναι hardware? Μαυρίζει η οθόνη και με πετάει στο αρχικό μενού(δεν κάνει restart η συσκευή) το κάνει περιοδικά και όχι πάντα. Στις 10 φορές μπορεί να τύχει 1 ή 2. Το μόνο που πέρασα ήταν το Beta profile 10 για να μην πάρω αναβαθμίσεις. Δεν βλέπω restart γενικά ή freeze της συσκευής. Αγχώθηκα τώρα. :(


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 18/11/2017 - 22:44


#720   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2017 - 22:51

Μη μου πεις οτι παίζει να είναι hardware? Μαυρίζει η οθόνη και με πετάει στο αρχικό μενού(δεν κάνει restart η συσκευή) το κάνει περιοδικά και όχι πάντα. Στις 10 φορές μπορεί να τύχει 1 ή 2. Το μόνο που πέρασα ήταν το Beta profile 10 για να μην πάρω αναβαθμίσεις. Δεν βλέπω restart γενικά ή freeze της συσκευής. Αγχώθηκα τώρα. :(

σιγα μην ειναι hardware. Δεν τσεκαρεις λιγο τις εφαρμογες σου?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες