Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θέλω την υποστήριξή σας και την θετική σας ψήφο!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
58 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   theoss

theoss

    iPH Addict

  • 729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Thomeas

Δημοσίευση 07/02/2010 - 05:51

τι να πω ο μονος λογος που εχεις ελπιδες γιατην δουλεια ειναι οτι ολοι ειστε χαλια...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/02/2010 - 09:13

αxαχαχαχαχα... για να πω την αλήθεια δεν είδα τα video των άλλων γιατί απέχω γενικώς από τηλεόραση και reality shows (προς τα εκεί πάει η φάση με τις ψηφοφορίες, άσε που όταν άκουσα για Καλομοίρα μου σηκώθηκε η τρίχα...)

Όταν μπεις στον χορό πρέπει όμως να χορέψεις και - χωρίς να θέλω να κρίνω το επίπεδο του διαγωνισμού - μιλάμε για μια πραγματική δουλειά και την ψήφο στον Γιάννη την δίνω από τα σημεία γραφής του όσον αφορά στην ενημέρωση του και την μετάδοση αυτής στο φόρουμ και όχι σώνει και καλά επειδή ανήκει σε αυτό.

Να δεχτώ επίσης πως μπορεί να θέλει λίγο "δουλειά" κρίνοντας από τα video του στον διαγωνισμό, θα συμφωνήσω όμως με τον tesalat ότι έχει καλη παρουσία και άνεση και είμαι σίγουρος πως αν πάρει την δουλειά θα γίνει άξιος gamer prince :D

Go get them Γιάννη!

#48   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 07/02/2010 - 11:31

Ψήφισα και εγώ!!
Καλή επιτυχία!!

#49   silence0021

silence0021

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Silence0024

Δημοσίευση 07/02/2010 - 12:39

καλή επιτυχία και από εμένα!!!!!

#50   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 07/02/2010 - 12:52

Σας ευχαριστώ πάραααααα πολύ για τις ψήφους σας! :D adenadoume σε ευχαριστω που μου το επισημανες :) την αλλη φορα θα προσπαθησω να κανω κατι πιο καλο! :)


Λοιπον εφαγα παρα πολλες ανουσιες κατα πολυ αρνητικες ψηφους διοτι ψηφιζουν χωρις να βλεπουν τους ορους ετσι λοιπον απαντησα εκει που λεει ο γιαννης εγραψε το παρακατω:

Απαντηση προς ολους.

θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους με ψήφισαν και μου εδωσαν την δυνατοτητα να φθασω σ αυτη την φάση του παιχνιδιου. τωρα οσον αφορα τις αρνητικες κριτικες μερικων που αναφερονται στην ηλικια μου και εαν πηγαινω σχολειο θα ηθελα να διευκρινισω οτι οι οροι του διαγωνισμου μου επιτρεπουν να συμμετασχω με την συγκαταθεση των γονεων μου και προφανως πηγαινω σχολειο, αυτο ομως δεν με εμποδισε να ειμαι συνεπης μεχρι τωρα στους μικρους χρονους που ειχα να παρουσιασω τα σχετικα video Αποδεχομαι τις κριτικες που εχουν επιχειρηματα σχετικα με αυτα που διαγωνιζομαι αλλα θα αγνοησω τα σχετικα με την ηλικια μου και οτι αφορα τις προσωπικες μου επιλογες οι οποιες δεν θα εχουν σχεση με τον πελατη που θα θελει να ενημερωθει για καποιο προιον μεσω του διαδικτυου. Η ολη διαδικασια ειναι μια πολυ καλη εμπειρια για εμενα και θα θελα να συνεχισω στην επομενη φαση του διαγωνισμου εχοντας την εμπιστοσυνη σας.


#51   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 10/02/2010 - 12:10

Εδώ τελειώνουν όλα..θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους με ψήφησαν και με βοήθησαν να φτάσω μέχρι εδώ!Δυστυχώς όμως δεν κατάφερα να περάσω.Αυτή την στιγμή ψάχνω για την "άδικη" αποχώρηση μου από το διαγωνισμό.


Κάτι "μαγείρεψαν"...

#52   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 10/02/2010 - 16:06

Γιατί θεωρείς ότι έφυγες άδικα? :S

#53   theoss

theoss

    iPH Addict

  • 729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Thomeas

Δημοσίευση 11/02/2010 - 04:39

aν δεις τα βιντεακια..σιγουρα δεν ηταν & πολυ καλος αλλα υπαρχαν & χειρωτεροι με διαφορα.Μαλλον γι'αυτο το λεει.

#54   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 11/02/2010 - 14:50

δεν εννοω αυτο απλα μου εβαζαν επειτηδες αρνητικες αντιπαλοι και αυτοι τα εγκρινανε!και μου ειπα οτι αμα αλλαζει η IP δεν μπορουν να κανουν κατι !δηλαδη αλλαζζα εγω την IP και με ψηφιζα 1000 φορες!ε δεν ειναι ετσι!και ουτως η αλλως σε ολες τις φασεις καθως και σε αυτην ειχα τις περισσοτερους ψηφους απο ολους και με διαφορα!

#55   eric11

eric11

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eric1987

Δημοσίευση 11/02/2010 - 19:02

Ενταξει φιλε, αραξε!! Χαλαρα επρεπε να ειχες φυγει νωριτερα, τυχερος εισαι που εμεινες μεχρι κ την 5αδα. Λογικα για να την συμπληρωσουν σε ειχαν. Anyway την αποψη μου εκφραζω. Good luck next time

#56   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2010 - 19:23

Δηλαδη οι αλλοι πιστευεις οτι ηταν καλυτεροι?

#57   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 11/02/2010 - 23:03

thanks για την υποστηριξη!παιδια κατα την γνωμη μου ολοι οι αλλοι ειναι χαλια εκτος του βασιλη!Δηλαδη ο πρωτος που εφυγε ο ζαχαρης,εφυγε και αυτος αδικα σαν και εμενα οι 3 καλυτεροι εκει μεσα ημασταν ο ζαχαρης,εγω και τωρα ο βασιλης!και ελπιζω να νικησει ο βασιλης γιατι οι αλλοι ειναι....

#58   napsterthegrey

napsterthegrey

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/02/2010 - 23:14

Ρε γαμώτο τώρα το είδα το thread!!
Και ήθελα να σε υποστηριξω... :( :(

#59   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2010 - 12:28

thanks για την υποστηριξη!παιδια κατα την γνωμη μου ολοι οι αλλοι ειναι χαλια εκτος του βασιλη!Δηλαδη ο πρωτος που εφυγε ο ζαχαρης,εφυγε και αυτος αδικα σαν και εμενα οι 3 καλυτεροι εκει μεσα ημασταν ο ζαχαρης,εγω και τωρα ο βασιλης!και ελπιζω να νικησει ο βασιλης γιατι οι αλλοι ειναι....


Ναιιιιιι το πηρε ο Βασιλης!! :D Απο τους 3 που εμειναν ηταν ο μονος που αξιζε..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες