Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θέλω την υποστήριξή σας και την θετική σας ψήφο!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
58 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   bene

bene

    iPH Member

  • 271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:42

μικρέ μαζί σου..πάνω τους

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   satmasterboy

satmasterboy

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:44

Καλή επιτυχία και από μένα....η ψήφος μου καταχωρήθηκε!

#18   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:45

το εχω κανει ηδη..... 8)

#19   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:52

Ευχαριστώ και πάλι παιδιά πααααααααααααααααααααααααααααααααααρα πολύ είστε εκπληκτικοί!!!! :D B) :)

#20   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 03/02/2010 - 21:25

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάθε φορά που ποστάρω και δεν αρέσει σε κάποιους αυτό που γράφω, πέφτουν σαν τα σκυλιά να με φάνε και με λούζουν με χαρακτηρισμούς και ειρωνίες. Θεωρώ ότι οι απορίες μου, με βάση τα όσα αναφέρονται στο site και στο αρχικό Post του JWR, ήταν τουλάχιστον εύλογες. Πάλι καλά δηλαδή που ο ίδιος ο JWR είχε την ευσυνειδησία και την ευπρέπεια να απαντήσει κατατοπιστικότατα στο Post μου, λύνοντας τις απορίες μου. Εκτός πια κι αν αυτοί που με είπαν κομπλεξικό και "κύριο" ξέραν εκ των προτέρων πως η συγκεκριμένη θέση εργασίας προσφέρεται απο την ηλικία των 14ρων και όχι των 18 και άνω όπως γίνεται με πλοίστες άλλες εργασίες, ή ότι έχει να κάνει με part time - on screen presentation mobile συσκευών...

#21   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 03/02/2010 - 22:11

Επανέρχομαι στο θέμα, καθώς μόλις είδα τα βιντεάκια και των 5 φιναλίστ. Δεν ξέρω αν έκανε και κανείς άλλος τον κόπο να τα δεί, και στην συνέχεια να διαβάσει και τα σχόλια που παίζουν απο κάτω: Αυτό που συμβαίνει είναι σκέτη φρίκη. Ουσιαστικά μιλάμε για μια κατάσταση όπου καθενός φιναλίστ οι φίλοι εκθειάζουν τον κολλητό τους στην σελίδα του, και μετά πάνε και θάβουν τους άλλους φιναλίστ στις δικές τους! Εντελώς ψυχοφθόρα κατάσταση! Anyway, βάζωντας στην άκρη τα σχόλια και τις σκοπιμότητες, η αξιολόγηση των 5 φιναλίστ με βάση την δουλειά που έκαναν στο video που παρουσίασαν, δεν είναι ιδίαίτερα δύσκολη δουλειά (με βάση πάντα το για τι δουλειά μιλάμε, και το πόσο κολλάει αυτό που βλέπουμε με το γυαλί). Καταρχάς: Γιάννη, σου εύχομαι καλή τύχη, αλλα το βλέπω δύσκολο. Το video του Κωνσταντίνου είναι μια τάξη παραπάνω, απλά και μόνο επειδή το δούλεψε και επειδή διαθέτει την επιμελώς ατημέλητη παλαβομάρα που θέλει η δουλειά. Απο εκεί και πέρα παίζει καλά και το βίντεο του Βασίλη, απλά επειδή έχει άνεση λόγου. Ο Κώστας μου φάνηκε πολύ δήθεν, και η Τζούλια το κούρασε μέχρι εκεί που δεν έπαιρνε άλλο. Κοίνως, καλή επιτυχία, αλλά προβλέπω να έρχεσαι δεύτερος ή τρίτος (ελπίζω να μην σε πάρει απο κάτω η πρόβλεψη μου, μπορεί και να βγώ εντελώς λάθος)...

#22   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 03/02/2010 - 22:19

τι οτι γινεται ενας χαμος στα comments απο κατω μπορω να πω οτι γινετε!και πολυ μαλιστα!Και εγω εχω φαει αρνητικες απο κομπλεξικα ατομα που εχω παρατηρησει οτι το εχουν κανει σε ολους μας καποια συγκεκριμενα ατομα!Θα συμφωνησω για τον Κωστα αλλα ολο το θεμα ειναι οι ψηφοι!Ετσι περνας στην επομενη δοκιμασια προς το παρον!Και χαρη σε ολους εσας και αλλους με τα comments σας με βοηθησατε να ανεβω στις 140 κρτικες σε μια μολις μερα! :D και προς το παρον παααααρα πολυ λιγες αρνητικες!Σας ευχαριστω απο την μερια μου και παλι!

#23   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 03/02/2010 - 22:53

Καλή επιτυχία! Και αν περάσεις σε επόμενη φάση και ξαναχρειαστείς ψήφους εδώ είμαστε!

#24   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 03/02/2010 - 23:04

μολις απεσπασες και την δικη μου ψηφο.καλη επιτυχια να εχεις και με τη νικη.

#25   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 03/02/2010 - 23:39

και γω σε ψηφισα φιλε μου.καλη επιτυχια σου ευχομαι.

#26   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/02/2010 - 23:45

Μόλις πήρες και από μένα ένα 5αρακι φίλε!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!! :D

#27   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2010 - 00:04

σε ψηφισα αλλα αποφασισε..οταν εισαι με τους φιλους σου παιζεις playstation η μπασκετ? :P

#28   tesalat

tesalat

    iPH Enthousiast

  • 443 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/02/2010 - 00:15

Καλή επιτυχία Γιαννακη.
Οτι και να γινει μην σε πάρει από κάτω. Εχεις καλη παρουσια και μεγαλη ανεση για την ηλικια σου.
Η βελτιωση που χρειαζεσαι στην εκφορά του λόγου θα έλθει με τον χρόνο και το διαβασμα.
Αν σου αρεσουν επαγγελματα με αντικείμενο τις δημόσιες σχεσεις, την δημοσιογραφία, τις πωλήσεις κλπ, θα πρεπει να κινηθείς προς αυτη την κατευθυνση.
Μειωσε τον χρόνο των games και διαβαζε οτι πεφτει στα χερια σου και στο mouse σου :lol: . Φυσικα δεν εννοώ να σταματησεις το play station , τα παιχνιδια εκτός απο διασκεδαση προσφερουν παρα πολλα αρκει να υπάρχει μετρο.

Πήρες και την δική μου ψήφο και μάλιστα οχι χατηρικα.

#29   IMarios

IMarios

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 04/02/2010 - 00:16

Καλή τύχη φίλε μου...

#30   chris

chris

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/02/2010 - 02:21

Απο εκεί και πέρα παίζει καλά και το βίντεο του Βασίλη, απλά επειδή έχει άνεση λόγου. Ο Κώστας μου φάνηκε πολύ δήθεν, και η Τζούλια το κούρασε μέχρι εκεί που δεν έπαιρνε άλλο. Κοίνως, καλή επιτυχία, αλλά προβλέπω να έρχεσαι δεύτερος ή τρίτος (ελπίζω να μην σε πάρει απο κάτω η πρόβλεψη μου, μπορεί και να βγώ εντελώς λάθος)...

Το ιδιο πιστευω και γω πανω κατω. Εγω προσωπικα εριξα την ψηφο μου στο Βασιλη! Χαχα γαματο τυπακι! snow, clubbing, gaming, κορυφαιος ο τυπος! anyway...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες