Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Apple AirPods (Απορίες)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
519 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 07/10/2018 - 23:16

Φυσικα οποιο θες χρησιμοποιεις εχει ρυθμιση.
Καλοριζικα και να ξερεις οτι ο ηχος και στη μουσικη και στην ομιλια ειναι πεντακαθαρος θα τα χαρεις ειμαι σιγουρος

Σε ευχαριστω πολυ!!Επειδη τρεχω κι ολας ελπιζω να με βολεψουν και στο τρεξιμο και να μην βγαινουν απο τ αυτια!Γιατι τα eqrpods ισως και λογω βαρους καλωδιου γλιστρανε σιγα σιγα και χρειαζονται καθε τρεις και λιγο να τα σπρωχνω για να μην μου φυγουν.

Τελευταία επεξεργασία από: georgioskio, 07/10/2018 - 23:17

XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 07/10/2018 - 23:28

Σε ευχαριστω πολυ!!Επειδη τρεχω κι ολας ελπιζω να με βολεψουν και στο τρεξιμο και να μην βγαινουν απο τ αυτια!Γιατι τα eqrpods ισως και λογω βαρους καλωδιου γλιστρανε σιγα σιγα και χρειαζονται καθε τρεις και λιγο να τα σπρωχνω για να μην μου φυγουν.


Και σε μενα το ιδιο για τα earpods οχι οτι δεν μου καθοντουσαν καλα αλλα το καλωδιο τα τραβουσε και τα διορθωνα και γω,στα airpods ολα πολυ καλα αν και στην αρχη θα τα τσεκαρεις συνεχεια αν ειναι στην θεση τους γιατι δεν θα τα νιωθεις οτι τα φορας
Καλο ειναι οταν τρεχεις να ενεργοποιησεις την αυτοματη ανιχνευση αυτιου ωστε οταν βγει το ενα απο το αυτι να κανει παυση η μουσικη
Αυτο για την αρχη μεχρι να καταλαβεις οτι δεν φευγουν με τιποτα

#93   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:03

Mολις αγορασα τα airpods και για να πω την αληθεια μου για την κυρίως χρηση που τα ηθελα απογοητευτηκα λιγο...

Τα πηρα για να ακουω μουσικη ενω τρεχω και τα airpods δεν μου φαινονται σταθερα στα αυτια και μου δινουν την αισθηση οτι μετα απο λιγο θα πεσουν...

Χωρις καν να τρεχω ξεγλιστρανε σιγα σιγα προς τα εξω και δεν καθονται μεσα μεσα στο αυτι.

Ποτέ βεβαια δεν μου εφυγαν τελειως, αλλα και μονο που δεν στεκονται τελείως μεσα ειναι θεμα γιατι εκτος της αισθησης οτι θα σ φυγουν δεν ακουγεται και η μουσικη ακριβως οπως θα ηθελα.

Παρηγγειλα απο το ιντερνετ γατζους για να πιανουν πισω απο τα αυτια μπας και βελτιωθει λιγο η κατασταση!

Εσεις εχετε το ιδιο προβλημα ή μονο εγω το εχω και εσας δεν κουνιουνται καθολου και μενουν ακριβως οπως τα βαζετε στο αυτι?


XS Max 256 Gb Space Gray

#94   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.909 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:16

Mολις αγορασα τα airpods και για να πω την αληθεια μου για την κυρίως χρηση που τα ηθελα απογοητευτηκα λιγο...

Τα πηρα για να ακουω μουσικη ενω τρεχω και τα airpods δεν μου φαινονται σταθερα στα αυτια και μου δινουν την αισθηση οτι μετα απο λιγο θα πεσουν...

Χωρις καν να τρεχω ξεγλιστρανε σιγα σιγα προς τα εξω και δεν καθονται μεσα μεσα στο αυτι.

Ποτέ βεβαια δεν μου εφυγαν τελειως, αλλα και μονο που δεν στεκονται τελείως μεσα ειναι θεμα γιατι εκτος της αισθησης οτι θα σ φυγουν δεν ακουγεται και η μουσικη ακριβως οπως θα ηθελα.

Παρηγγειλα απο το ιντερνετ γατζους για να πιανουν πισω απο τα αυτια μπας και βελτιωθει λιγο η κατασταση!

Εσεις εχετε το ιδιο προβλημα ή μονο εγω το εχω και εσας δεν κουνιουνται καθολου και μενουν ακριβως οπως τα βαζετε στο αυτι?

Προσωπικα δεν μου πεφτουν καθολου στο τρεξιμο. Ουτε κινηση κανω να δω αν ειναι στα αυτια μου, ουτε να τα στρωσω ξανα απο την αρχη. Πλεον μετα απο 200 χιλιομετρα που εχω τρεξει μαζι τους, δεν καταλαβαινουν τιποτα. Ουτε απο ιδρωτα ουτε απο βροχη. 


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#95   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:17

Mολις αγορασα τα airpods και για να πω την αληθεια μου για την κυρίως χρηση που τα ηθελα απογοητευτηκα λιγο...

Τα πηρα για να ακουω μουσικη ενω τρεχω και τα airpods δεν μου φαινονται σταθερα στα αυτια και μου δινουν την αισθηση οτι μετα απο λιγο θα πεσουν...

Χωρις καν να τρεχω ξεγλιστρανε σιγα σιγα προς τα εξω και δεν καθονται μεσα μεσα στο αυτι.

Ποτέ βεβαια δεν μου εφυγαν τελειως, αλλα και μονο που δεν στεκονται τελείως μεσα ειναι θεμα γιατι εκτος της αισθησης οτι θα σ φυγουν δεν ακουγεται και η μουσικη ακριβως οπως θα ηθελα.

Παρηγγειλα απο το ιντερνετ γατζους για να πιανουν πισω απο τα αυτια μπας και βελτιωθει λιγο η κατασταση!

Εσεις εχετε το ιδιο προβλημα ή μονο εγω το εχω και εσας δεν κουνιουνται καθολου και μενουν ακριβως οπως τα βαζετε στο αυτι?

Ήταν ο βασικός λόγος που τρέναρα την αγορά, μιας και τα Earpods οτέ δε κάθονταν σωστά.

 

Με τα AirPods, το άλλο άκρο. Δεν φεύγουν με τίποτα.

 

Δε ξέρω τι σκ@τά έχουν κάνει και το κατάφεραν αυτό.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#96   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:18

Προσωπικα δεν μου πεφτουν καθολου στο τρεξιμο. Ουτε κινηση κανω να δω αν ειναι στα αυτια μου, ουτε να τα στρωσω ξανα απο την αρχη. Πλεον μετα απο 200 χιλιομετρα που εχω τρεξει μαζι τους, δεν καταλαβαινουν τιποτα. Ουτε απο ιδρωτα ουτε απο βροχη. 

Τα ακουστικα μενουν ακριβως στη θεση που τα πρωτοβαζεις μεσα στο αυτι?

Δεν ειπα οτι φευγουν τελειως και πεφτουν...Απλα οτι μετα απο λιγο σαν να ξεγλιστρανε ελαφρως μεσα απο τ αυτι και σου δινουν μια αισθηση οτι θα φυγουν...


XS Max 256 Gb Space Gray

#97   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:18

Και εγώ κανένα πρόβλημα ούτε με τρέξιμο ούτε στο γυμναστήριο δεν μου έχουν φύγει ποτέ.
Και κοιλιακούς και μπάρα κάνω εκεί στην θέση τους.
Ούτε στο ποδήλατο μου έχουν φύγει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#98   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:21

Ήταν ο βασικός λόγος που τρέναρα την αγορά, μιας και τα Earpods οτέ δε κάθονταν σωστά.

 

Με τα AirPods, το άλλο άκρο. Δεν φεύγουν με τίποτα.

 

Δε ξέρω τι σκ@τά έχουν κάνει και το κατάφεραν αυτό.

Εμενα παλι μου φαινονται και μου καθονται ακριβως οπως τα earpods...Δεν καθονται μεσα μεσα στο αυτι και αυτο μ δινει την αισθηση οτι θα φυγουν χωρις ομως να μου εχουν φυγει ως τωρα...Βεβαια δεν εχω τρεξει ακομα να το δω αν και πολυ το φοβαμαι μην πεσουν και χαλασουν

Η ερωτηση ειναι αλλη!Οχι αν σας εχουν φυγει αλλα αν καθονται στην ιδια ακριβως θεση οπως οταν τα πρωτοβαζετε...


Τελευταία επεξεργασία από: georgioskio, 10/10/2018 - 15:22

XS Max 256 Gb Space Gray

#99   Lefty79

Lefty79

    iPH Addict

  • 665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:24

Τα Airpods ειναι φοβερά!!!

Δεν εχουν φυγει ποτέ ακόμα κι αν γείρω το κεφάλι μου στο πλάι...

Ούτε έχουν κουνηθεί ούτε τιποτα!

Και επίσης μου εχουν πέσει 3-4 φορές κάτω από υψος(ανάθεμα τα χέρια μου που γλυστρούσαν) και ευτυχως δεν έχουν πάθει τίποτα...

Φοβερά! Πολλά μπράβο στην Apple!



#100   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.909 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:28

Εμενα μενουν στην ιδια θεση ακομα και οταν κανω ταχυτητες. Που εκει το φοβομουν. 


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#101   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:34

Tι να πω...Ισως ειναι ιδεα μου και ο φοβος επειδη ειναι κατι καινουργιο και ξενο στο αυτι μου...Και επειδη εχω συνηθισει με τα in ear ακουστικα που κουμπωνουν τελεια μεσα στο αυτι γι αυτο εχω αυτη την αισθηση!Θα τα δοκιμασω σε τρεξιμο και θα επαναλθω.Αν και με τον ιδρωτα βλεπω να γλιστανε πιο ευκολα


XS Max 256 Gb Space Gray

#102   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:37

Εμενα παλι μου φαινονται και μου καθονται ακριβως οπως τα earpods...Δεν καθονται μεσα μεσα στο αυτι και αυτο μ δινει την αισθηση οτι θα φυγουν χωρις ομως να μου εχουν φυγει ως τωρα...Βεβαια δεν εχω τρεξει ακομα να το δω αν και πολυ το φοβαμαι μην πεσουν και χαλασουν

Η ερωτηση ειναι αλλη!Οχι αν σας εχουν φυγει αλλα αν καθονται στην ιδια ακριβως θεση οπως οταν τα πρωτοβαζετε...

Άλλο να έχεις την αίσθηση (αυτό ειδικά στην αρχή υπάρχει) και άλλο να σου φεύγουν.

 

Προσωπικά ακόμα και σε τρέξιμο ή άσκηση μένουν όπως τα έβαλα εξ' αρχής.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#103   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 10/10/2018 - 15:40

Άλλο να έχεις την αίσθηση (αυτό ειδικά στην αρχή υπάρχει) και άλλο να σου φεύγουν.

 

Προσωπικά ακόμα και σε τρέξιμο ή άσκηση μένουν όπως τα έβαλα εξ' αρχής.

Κοιτα να μου φυγουν δεν μου εχουν φυγει...Αλλα μολις τα τοποθετω και να χτυπησω λιγο με το χερι δεν θα φυγουν γιατι ειναι αρκετα μεσα και σταθερα...

Μετα απο ωρα που οπως εγραψα εχουν βγει λιγο προς τα εξω αν τα χτυπησω ελαφρα με το χερι φευγουν...Γενικα μετα απο λιγη ωρα τα ακουστικα ισα που τα συγκρατει το κοκκαλακι που εχουμε στο αυτι..Οποτε αν δεν ειναι τερμα μεσα στο αυτι δεν θα εχεις και τον απαιτουμενο ηχο!


XS Max 256 Gb Space Gray

#104   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/10/2018 - 16:12

Κοιτα να μου φυγουν δεν μου εχουν φυγει...Αλλα μολις τα τοποθετω και να χτυπησω λιγο με το χερι δεν θα φυγουν γιατι ειναι αρκετα μεσα και σταθερα...

Μετα απο ωρα που οπως εγραψα εχουν βγει λιγο προς τα εξω αν τα χτυπησω ελαφρα με το χερι φευγουν...Γενικα μετα απο λιγη ωρα τα ακουστικα ισα που τα συγκρατει το κοκκαλακι που εχουμε στο αυτι..Οποτε αν δεν ειναι τερμα μεσα στο αυτι δεν θα εχεις και τον απαιτουμενο ηχο!

Εδώ είσαι τότε.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#105   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 10/10/2018 - 16:16

Εχω παραγγειλει ηδη το ιδιο ακριβως απλα απο αλλο προμηθευτη...

Και για καλο και για κακο μηπως δεν με βολεψει ουτε αυτο πηρα και ενα γατζο που στερεωνεται πισω απο το αυτι...

Μεχρι τοτε υπομονη ετσι!Εξαλλου απλά για handsfree μια χαρα ειναι και ετσι!


Τελευταία επεξεργασία από: georgioskio, 10/10/2018 - 16:16

XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες