Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone Xs και iPhone Xs Max: Επίσημη παρουσίαση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
999 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#916   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 28/09/2018 - 21:52

Παιδια προσπαθω να αγορασω το AppleCare+ αλλά μου βγαζει country of residence USA. Δεν μπορώ να το αλλάξω.

Ξέρει κανείς να μου πει τι πρέπει να κάνω . Αγόρασα τη συσκευή σήμερα απο Κωτσόβολο



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#917   aelaraole

aelaraole

    iPH Member

  • 206 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2018 - 02:30

Προσωπικά βλέπω ότι συμφέρει πολύ καλύτερα να το πάρεις από deals365, να το προσέχεις όσο γίνεται και αν τυχόν και σπάσει θα πληρώσεις να το φτιάξεις και τέλος. Μοιάζει λίγο σχιζοφρενικό να αγοράζεις ένα κινητό 1229 ευρώ (το λιγότερο) και να πληρώνει από πάνω 59 ευρώ ασφάλεια και 50 θήκη και όταν και εφόσον σπάσει η οθόνη να πρέπει να δώσεις άλλα 150 ενώ ήδη είσαι ασφαλισμένος. 



#918   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 29/09/2018 - 13:31

Προσωπικά βλέπω ότι συμφέρει πολύ καλύτερα να το πάρεις από deals365, να το προσέχεις όσο γίνεται και αν τυχόν και σπάσει θα πληρώσεις να το φτιάξεις και τέλος. Μοιάζει λίγο σχιζοφρενικό να αγοράζεις ένα κινητό 1229 ευρώ (το λιγότερο) και να πληρώνει από πάνω 59 ευρώ ασφάλεια και 50 θήκη και όταν και εφόσον σπάσει η οθόνη να πρέπει να δώσεις άλλα 150 ενώ ήδη είσαι ασφαλισμένος.

Το deals365 100 ευρώ φθηνότερα το πουλάει δεν το δινει και τσάμπα.Και οι περισσότεροι αγοράζουν με τιμολόγιο όποτε βγάλε και 24%.


Sent from my iPad using Tapatalk

#919   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 29/09/2018 - 14:36

Το deals365 100 ευρώ φθηνότερα το πουλάει δεν το δινει και τσάμπα.Και οι περισσότεροι αγοράζουν με τιμολόγιο όποτε βγάλε και 24%.


Sent from my iPad using Tapatalk


Κι εγώ με τιμολόγιο . 1241€ το Xs Max 256 Gold

Το κινητό είναι καταπληκτικό σε όλα του .ταχυτατο , οθοναρα , πολύ καλό μέγεθος .το Face ID πολύ γρήγορο κλπ.

Τώρα παιδιά από θήκες τι παίρνουμε ; Την Apple folio case την έχει κανείς έστω για το χ ;

#920   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 29/09/2018 - 14:44

Κι εγώ με τιμολόγιο . 1241€ το Xs Max 256 Gold

Το κινητό είναι καταπληκτικό σε όλα του .ταχυτατο , οθοναρα , πολύ καλό μέγεθος .το Face ID πολύ γρήγορο κλπ.

Τώρα παιδιά από θήκες τι παίρνουμε ; Την Apple folio case την έχει κανείς έστω για το χ ;

Εγω πήρα την apple leather case σε χρωμα taupe...Ξέρω θα λερώσει αλλά μου άρεσε το χρωμα της μπεζ-γκρι


Sent from my iPhone using Tapatalk

#921   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 29/09/2018 - 15:43

Εγω πήρα την apple leather case σε χρωμα taupe...Ξέρω θα λερώσει αλλά μου άρεσε το χρωμα της μπεζ-γκρι


Sent from my iPhone using Tapatalk


Είναι καταπληκτική . Όμως όσες έχω πάρει στο παρελθόν λερωθηκαν και ήταν άσχημες μετά . Έτσι έπαιρνα μόνο σιλικόνης. Πάντως πρόσεχε την ώστε αργήσει να λερωθεί . Είναι πανέμορφη θήκη

#922   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2018 - 15:43

Η νεα καμερα των iphone xs και xs max εχει διαφορες συμφωνα με τις κριτικες σοβαρων φωτογραφων.


http://austinmann.co...review-zanzibar


Sent from my iPhone using Tapatalk

#923   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 29/09/2018 - 15:46

Είναι καταπληκτική . Όμως όσες έχω πάρει στο παρελθόν λερωθηκαν και ήταν άσχημες μετά . Έτσι έπαιρνα μόνο σιλικόνης. Πάντως πρόσεχε την ώστε αργήσει να λερωθεί . Είναι πανέμορφη θήκη

Οσο και να την προσεχείς όταν είσαι όλη μέρα με το κινητό στο χέρι δεν εχει σωτηρία η θήκη..Έλα μωρε δεν πειράζει καλά να μαστε..Όταν γίνει χάλια θα πάρω την silicone σε χρωμα stone που είναι παρόμοιο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#924   LaQuaLe

LaQuaLe

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/09/2018 - 16:09

Είναι καταπληκτική . Όμως όσες έχω πάρει στο παρελθόν λερωθηκαν και ήταν άσχημες μετά . Έτσι έπαιρνα μόνο σιλικόνης. Πάντως πρόσεχε την ώστε αργήσει να λερωθεί . Είναι πανέμορφη θήκη

Ακριβώς για αυτό τον λόγο και εγώ παίρνω πλέον μόνο σιλικόνης και συγκεκριμένα την Product Red.



#925   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 29/09/2018 - 16:10

Έτσι έτσι καλορίζικα και η θήκη και το κινητό

#926   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 30/09/2018 - 00:42

Να κάνω και μια ενημέρωση για το Max. Το αποσύνδεσα από το φορτιστή 8 το πρωί . Όπως καταλαβαίνετε , πρώτη μέρα χρήσης το έλιωσα . Κατέβασα ένα σωρό εφαρμογές και έκανα ρυθμίσεις κλπ. Λόγω της κακοκαιρίας δεν είχα τηλεόραση και για ένα τρίωρο έστελνα με AirPlay εκπομπές στην Apple TV , έπαιξα και καμία ώρα Clash Royale αρκετό σερφάρισμα , επίδειξη σε φίλους φωτογραφίες , σύνδεση AirPods και ακρόαση μουσικης μισή ώρα , ρύθμιση και ζεύγοποίηση του Applewatch κλπ κλπ . Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για το ποσό εξαιρετική είναι η συσκευή αλλά θα πω ότι αυτή τη στιγμή είναι 2 παρά 20 τα ξημερώματα και η Μπαταρια είναι στο 20%

#927   Tsopanos

Tsopanos

    iPH Honoured Member

  • 595 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/09/2018 - 09:31

Να κάνω και μια ενημέρωση για το Max. Το αποσύνδεσα από το φορτιστή 8 το πρωί . Όπως καταλαβαίνετε , πρώτη μέρα χρήσης το έλιωσα . Κατέβασα ένα σωρό εφαρμογές και έκανα ρυθμίσεις κλπ. Λόγω της κακοκαιρίας δεν είχα τηλεόραση και για ένα τρίωρο έστελνα με AirPlay εκπομπές στην Apple TV , έπαιξα και καμία ώρα Clash Royale αρκετό σερφάρισμα , επίδειξη σε φίλους φωτογραφίες , σύνδεση AirPods και ακρόαση μουσικης μισή ώρα , ρύθμιση και ζεύγοποίηση του Applewatch κλπ κλπ . Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για το ποσό εξαιρετική είναι η συσκευή αλλά θα πω ότι αυτή τη στιγμή είναι 2 παρά 20 τα ξημερώματα και η Μπαταρια είναι στο 20%


Η μπαταρία είναι «τούμπανο» δεν έχω καταφέρει να τη φτάσω κάτω από το 50% το βράδυ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#928   panos027

panos027

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:PANOYKLAS027

Δημοσίευση 30/09/2018 - 10:34

Να κάνω και μια ενημέρωση για το Max. Το αποσύνδεσα από το φορτιστή 8 το πρωί . Όπως καταλαβαίνετε , πρώτη μέρα χρήσης το έλιωσα . Κατέβασα ένα σωρό εφαρμογές και έκανα ρυθμίσεις κλπ. Λόγω της κακοκαιρίας δεν είχα τηλεόραση και για ένα τρίωρο έστελνα με AirPlay εκπομπές στην Apple TV , έπαιξα και καμία ώρα Clash Royale αρκετό σερφάρισμα , επίδειξη σε φίλους φωτογραφίες , σύνδεση AirPods και ακρόαση μουσικης μισή ώρα , ρύθμιση και ζεύγοποίηση του Applewatch κλπ κλπ . Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για το ποσό εξαιρετική είναι η συσκευή αλλά θα πω ότι αυτή τη στιγμή είναι 2 παρά 20 τα ξημερώματα και η Μπαταρια είναι στο 20%

 

Να κάνω και μια ενημέρωση για το Max. Το αποσύνδεσα από το φορτιστή 8 το πρωί . Όπως καταλαβαίνετε , πρώτη μέρα χρήσης το έλιωσα . Κατέβασα ένα σωρό εφαρμογές και έκανα ρυθμίσεις κλπ. Λόγω της κακοκαιρίας δεν είχα τηλεόραση και για ένα τρίωρο έστελνα με AirPlay εκπομπές στην Apple TV , έπαιξα και καμία ώρα Clash Royale αρκετό σερφάρισμα , επίδειξη σε φίλους φωτογραφίες , σύνδεση AirPods και ακρόαση μουσικης μισή ώρα , ρύθμιση και ζεύγοποίηση του Applewatch κλπ κλπ . Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για το ποσό εξαιρετική είναι η συσκευή αλλά θα πω ότι αυτή τη στιγμή είναι 2 παρά 20 τα ξημερώματα και η Μπαταρια είναι στο 20%


Στισ ρυθμισεις τι επιλογες εχεις βαλει για να μν καταναλωνεται η μπαταρια και να εχεις τοσο καλη αυτονομια ?



#929   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 30/09/2018 - 11:07

Καμία απολύτως . Ούτε και τη λειτουργία χαμηλής ισχύος ! Ήταν η πρώτη φόρτιση . Να δούμε πως θα πάει από δω και πέρα . Πιστεύω θα παει και καλύτερα αν στρώσει η μπαταρία .

#930   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/10/2018 - 18:50

Τόσο θα είναι μέχρι την Δευτέρα.τους το είπα και εγώ,ότι στο σάιτ είναι 79,μην γίνει καμία στραβή και δεν με καλύψετε επειδή πλήρωσα 59.και μου είπαν ότι θα αλλάξει από Δευτέρα η τιμή και θα είναι 79.
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι είναι ακριβώς η ίδια ασφάλεια με την του Ξηρογ.απλα επέλεξα από istorm γιατί αν ερθει η κακιά στιγμή,να απευθυνθώ κατευθείαν σε αυτούς.


Πήγα σήμερα από iStorm για να βάλω το tempered glass της Belkin και ρώτησα και για το iPlus. Αν δεν έχεις πάρει το κινητό από εκεί δεν μπορείς να αγοράσεις iPlus και ακόμα και αν το έχεις πάρει από εκεί,έχεις δικαίωμα να το κάνεις μόνο κατά την αγορά. Οπότε μονόδρομος ο Ξηρογιαννόπουλος


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες