Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone Xs και iPhone Xs Max: Επίσημη παρουσίαση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
999 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   kouroupelos

kouroupelos

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 13/09/2018 - 14:56

Χρόνια τώρα κάτοχος iPhone. Από το 4 μέχρι το 8 plus τα έχω όλα. Αλλά νομίζω φτάνει τέλος εποχής. Ότι και να λέμε η χθεσινή παρουσίαση ήταν για γέλια. Εν έτη 2018 και μας διαφήμιζει την μερικώς dual sim λες και ειναι πρωτότυπο; Πάλι χωρίς ένα fast charge; Τιμες πάλι ανεβασμένες; Νομίζω πλέον μόνο το IOS είναι το μόνο που κάνει διαφορά. Αν βελτιωθεί το Android, δύσκολα τα πράγματα για την μαμα Apple

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:02

Το όλο θέμα είναι καθαρά ψυχολογικό.
 
Π.χ. πως αισθάνονται ορισμένοι (λανθασμένα προφανώς) απο χθες, πως είναι πλέον η παλιότερη συσκευή τους (λέγε με 7, 7S 8, X)
 

iU1SwYe.gif


That’s right!!

#108   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 359 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:03

και γιατί δεν παίρνεις το 8 που αυτή τη στιγμή στο Σκρουτζ έχει 620€;;;Και θα βγάλεις αλλά 3 χρόνια άνετα με αυτό...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Θελω μια αλλαγη πλεον στο τηλεφωνο και δεν εννοω να αλλαξω απλα συσκευη σε μια νεοτερη-καλυτερη.

Οσο και να φαινεται παραξενο σε μερικους, μου αρεσουν απιστευτα ολα αυτα τα νεα χαρακτηριστικα που βγηκαν μετα τα iPhone 7, 8 στη καινουργια συσκευη δηλαδη τυπου notch, bezel less οθονες - full face screen, το design του Χ, κ.α 

Γενικα μου αρεσουν οι αλλαγες στα κινητα το να προσαρμοζεσαι σε κατι καινουργιο και ολο αυτο το αισθημα.. και γι'αυτο το λογο ηθελα να παρω τρελα καποιο εκ των X-series αλλα δυστυχως το οικονομικο σκελος μου τα χαλαει και δεν μπορω να διαθεσω 1000+ ευρω για να το αποκτησω. Ασε που δεν νιωθω καλα να δωσω τοσα λεφτα για ενα κινητο.

Με το 6S εσκασα 789 και δεν το μετανιωσα καθολου γιατι πρωτοηρθα στα iPhone και αυτο ηταν μια αλλαγη για μενα πολυ ωραια. Απιστευτο το iOS και μου ταιριαξε κουτι..

Πλεον ειμαι σε διλημμα με ολα αυτα και δεν ξερω τι να κανω..


Τελευταία επεξεργασία από: petran17, 13/09/2018 - 15:06


#109   nkarafo

nkarafo

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:03

Εμένα με ενοχλεί που ενώ θα ήθελα ένα καινούριο κινητό με μια όμορφη οθόνη πχ Super AMOLED, θα πρέπει να σκάσω με το ζόρι γύρω στα 900ευρώ !!! Δεν θα ήθελα ούτε touch ID, ούτε Face ID, ούτε AR, ούτε μπιχλιμπίδια και ιστορίες αλλά επειδή όλα αυτά ΔΕΝ γίνεται να τα αφαιρέσεις, αναγκαστικά θα πρέπει να σκάσεις 900+ ευρώ για να τα πάρεις. Αυτό είναι για μένα το άσχημο. Θα ήθελα για παράδειγμα να αγόραζα το XR αλλά ούτε full HD έχει αλλά ούτε και τόσο καλή οθόνη όσο τα άλλα. Η εταιρία καλά κάνει και βγάζει διαφορετικά μοντέλα και ακριβά κλπ αλλά θα μπορούσε κάλλιστα να έβγαζε ένα με super amoled και με κουμπί home button όπως έχουμε συνηθίσει μέχρι τώρα. :-( Δηλαδή για να βρούμε ένα φτηνό iphone με super amoled θα πρέπει να περιμένουμε 5 χρόνια για να πέσουν οι τιμές και μετά θα έχει βγει το super duper κινητό που θα θέλεις εκείνο και δεν θα θέλεις το παλιό x που θα έχει παλιώσει..



#110   gkas1973

gkas1973

    iPH Member

  • 206 μηνύματα
  • Twitter:@gkas1973
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:04

Να κάνω μια παρατήρηση, αν αντί για τεχνολογικό - apple friendly - forum ήμασταν σε ένα forum της ferrari, θα σχολιάζαμε για το πόσο κοστίζει ή για το πόσο καλά επιταχύνει, στρίβει, στέκεται το νέο της μοντέλο? Εδώ γιατί ασχολούμαστε μόνο για το πόσο κοστίζει? Θα ήθελα το xs max να κάνει 500 ευρώ για να το πάρω αλλά δεν κάνει τι να κάνουμε απλώς θα το αγοράσει όποιος θέλει/μπορεί. 



#111   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:04

το κακο με οσους υποστηριζουν οτι τα Νεα Iphone ειναι ακριβα και μου προτεινεται αλλες μαρκες γιατι υπαρχει το σκρουτζ με ξεπερναει (ναι στο σκρουτζ ολα τα android χαμηλα σε σχεση με το μηλο). Στα επισημα καταστηματα ποσο κοστιζουν????

 

να σας βοηθησω τιμες public. οι αλλες δεν ειναι ακριβες..οχι καθολου!!

iphone X 64 & 256 = 1225€ & 1425€

samsung note 9 128 & 512 = 1050€ & 1300€

samsung s9/ s9+ = 879€ & 979€

Mate 10 pro = 800€

P20 pro = 700€



#112   Dkoukou

Dkoukou

    iPH Contributor

  • 991 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:07

Χρόνια τώρα κάτοχος iPhone. Από το 4 μέχρι το 8 plus τα έχω όλα. Αλλά νομίζω φτάνει τέλος εποχής. Ότι και να λέμε η χθεσινή παρουσίαση ήταν για γέλια. Εν έτη 2018 και μας διαφήμιζει την μερικώς dual sim λες και ειναι πρωτότυπο; Πάλι χωρίς ένα fast charge; Τιμες πάλι ανεβασμένες; Νομίζω πλέον μόνο το IOS είναι το μόνο που κάνει διαφορά. Αν βελτιωθεί το Android, δύσκολα τα πράγματα για την μαμα Apple

Απο το λειτουργικο για το οποιο εφευρεθηκαν οι οροι "fragmentation" και "microstutter" μην περιμενεις σωτηρια.

Για τα καινουργια μοντελα κανεις δεν ειπε οτι προσφερονται σε τιμη ευκαιριας. Πανακριβα ειναι.

Αλλο αυτο ομως και αλλο να λεμε οτι "δεν αξιζουν-υπαρχουν πολυ καλυτερα" κλπ

 

Οποιος μπορει και θελει τα σκαει και αναβαθμιζει. Οι υπολοιποι να ειναι σιγουροι οτι η Apple θα τους καλυψει για αρκετα χρονια ακομα.



#113   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:10

Θελω μια αλλαγη πλεον στο τηλεφωνο και δεν εννοω να αλλαξω απλα συσκευη σε μια νεοτερη-καλυτερη.
Οσο και να φαινεται παραξενο σε μερικους, μου αρεσουν απιστευτα ολα αυτα τα νεα χαρακτηριστικα που βγηκαν μετα τα iPhone 7, 8 στη καινουργια συσκευη δηλαδη τυπου notch, bezel less οθονες - full face screen, το design του Χ, κ.α
Γενικα μου αρεσουν οι αλλαγες στα κινητα το να προσαρμοζεσαι σε κατι καινουργιο και ολο αυτο το αισθημα.. και γι'αυτο το λογο ηθελα να παρω τρελα καποιο εκ των X-series αλλα δυστυχως το οικονομικο σκελος μου τα χαλαει και δεν μπορω να διαθεσω 1000+ ευρω για να το αποκτησω. Ασε που δεν νιωθω καλα να δωσω τοσα λεφτα για ενα κινητο.
Με το 6S εσκασα 789 και δεν το μετανιωσα καθολου γιατι πρωτοηρθα στα iPhone και αυτο ηταν μια αλλαγη για μενα πολυ ωραια.
Πλεον ειμαι σε διλημμα με ολα αυτα και δεν ξερω τι να κανω..

Το θέμα είναι αν αντέχεις να πας σε Android...Έκανα τη μετάβαση πριν 1,5 χρόνο...Πήρα και το s7 edge και το s8 και το tablet το s3...Μισό χρόνο άντεξα και επέστρεψα...Για μένα το Χ σε τιμή Σκρουτζ είναι αυτη τη στιγμή μια χαρά....Οποτε αν δε θες να σκάσεις 1300 πας σε Χ με 950.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: tselpemts, 13/09/2018 - 15:11


#114   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 359 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:10

το κακο με οσους υποστηριζουν οτι τα Νεα Iphone ειναι ακριβα και μου προτεινεται αλλες μαρκες γιατι υπαρχει το σκρουτζ με ξεπερναει (ναι στο σκρουτζ ολα τα android χαμηλα σε σχεση με το μηλο). Στα επισημα καταστηματα ποσο κοστιζουν :huh:?

 

να σας βοηθησω τιμες public. οι αλλες δεν ειναι ακριβες..οχι καθολου!!

iphone X 64 & 256 = 1225€ & 1425€

samsung note 9 128 & 512 = 1050€ & 1300€

samsung s9/ s9+ = 879€ & 979€

Mate 10 pro = 800€

P20 pro = 700€

Αυτο νομιζω δε στεκει.. Απο τη στιγμη που προσφερεται τοσο φθηνα για ποιο λογο να μην το παρεις.. αυτη ειναι η τιμη του κινητου και οχι του καθε Public.. αν επιμενεις (οχι εσυ, ο καθενας μας) να αγοραζουμε απο τα "ακριβομαγαζα" τοτε εμεις εχουμε το προβλημα.. μας αρεσει να σκαμε ετσι λεφτα στο βροντο..


Τελευταία επεξεργασία από: petran17, 13/09/2018 - 15:12


#115   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:10

Θελω μια αλλαγη πλεον στο τηλεφωνο και δεν εννοω να αλλαξω απλα συσκευη σε μια νεοτερη-καλυτερη.
Οσο και να φαινεται παραξενο σε μερικους, μου αρεσουν απιστευτα ολα αυτα τα νεα χαρακτηριστικα που βγηκαν μετα τα iPhone 7, 8 στη καινουργια συσκευη δηλαδη τυπου notch, bezel less οθονες - full face screen, το design του Χ, κ.α 
Γενικα μου αρεσουν οι αλλαγες στα κινητα το να προσαρμοζεσαι σε κατι καινουργιο και ολο αυτο το αισθημα.. και γι'αυτο το λογο ηθελα να παρω τρελα καποιο εκ των X-series αλλα δυστυχως το οικονομικο σκελος μου τα χαλαει και δεν μπορω να διαθεσω 1000+ ευρω για να το αποκτησω. Ασε που δεν νιωθω καλα να δωσω τοσα λεφτα για ενα κινητο.
Με το 6S εσκασα 789 και δεν το μετανιωσα καθολου γιατι πρωτοηρθα στα iPhone και αυτο ηταν μια αλλαγη για μενα πολυ ωραια. Απιστευτο το iOS και μου ταιριαξε κουτι..
Πλεον ειμαι σε διλημμα με ολα αυτα και δεν ξερω τι να κανω..


Ψάξε να βρεις Χ. Υπάρχουν site αγγελιών που τα βρίσκεις πιο νορμαλ σε τιμή...
Είναι η πιο προσιτή λύση για αυτό που λες δηλ κινητό χωρίς bezels...
Τώρα αν το X-r αξίζει θα περιμένουμε.
Τα αλλά δυο είναι για αυτά που λες απλησίαστα οικονομικά

#116   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:14

Αυτο νομιζω δε στεκει.. Απο τη στιγμη που προσφερεται τοσο φθηνα για ποιο λογο να μην το παρεις :huh: αν επιμενεις (οχι εσυ, ο καθενας μας) να αγοραζουμε απο τα "ακριβομαγαζα" τοτε εμεις εχουμε το προβλημα.. μας αρεσει να σκαμε ετσι λεφτα στο βροντο..

Οχι δεν επιμενω, ουτε ειμαι υπερ των ακριβομαγαζων...απλα συγκρινω τιμες με τα επισημα και πως παρεχονται στην αγορα...ναι στο σκρουτζ day one τα android ειναι ακριβα αλλα λογο ανταγωνισμου πεφτουν σε νορμαλ τιμες...η apple καλως η κακως παιζει μονη της γιαυτο και γλυτωνουμε πολυ μικρο ποσο απο skroutz.

Στα Official store Καθε εταιρειας επισης μπορεις να συγκρινεις...ετσι τα κρινεις!



#117   dgeorge4

dgeorge4

    iPH Enthousiast

  • 489 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:18

Έχω το 6s και φέτος με το iOS 12 που κανονικά ήταν να ξεκινήσει να δείχνει τα χρόνια του, η Apple έκανε ένα «δωράκι» και αντί να τρέχει όπως πχ το 6 πέρσι με την 11 που άρχισε να δείχνει τα χρόνια του, προβλέπεται να πηγαίνει «μπάλα» και φέτος το 6s στην τέταρτη χρονιά ζωής του. Και όχι μόνο αυτό, αλλά επέκτεινε και την υποστήριξη του iOS κατά ένα χρόνο ακόμα. Οπότε λέω να μην υποκύψω στο οποιοδήποτε mind game της Apple, θα αναμένω κι άλλο ένα χρόνο, και επίσης λέω να ξεκινήσω να παίρνω το περσινό μοντέλο για όλους εμάς που το iOS είναι μονόδρομος...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#118   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:35

Εγώ είχα πάρει πέρσι το 8 plus 64 gb το πούλησα φέτος και πάω καρφί για το XS max 256 gb. το περιμένω σαν τρελός έτσι κι αλλιώς 700 € τα έχω από την πώληση άρα η διαφορά που θα βάλω θα είναι μόνο 800 €

#119   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/09/2018 - 15:48

Είχα σκοπό φέτος να αναβαθμίσω το 6S Plus που έχω 2 χρόνια τώρα και που πραγματικά βγήκε σκυλί και απροβλημάτιστο. Περίμενα λοιπόν να δω τι θα παρουσιάσει φέτος η Apple αν και λίγο πολύ ήξερα από τα διάφορα leaks και forum του εξωτερικού τι να περιμένω πάνω κάτω. Έπειτα λοιπόν από τη χθεσινή (απογοητευτική κατ'εμε) παρουσίαση τα δικά μου συμπεράσματα, προβληματισμοί αλλά και ενέργειες από εδώ και στο εξής είναι: 

 

1) Θα συμφωνήσω απόλυτα με κάποιους που ανέφεραν ότι η Apple οφείλει να δικαιολογεί τις ανεβασμένες τιμές προς τους πελάτες τις, ειδικά όταν αυτοί έχουν επενδύσει χρόνο και χρήμα στο οικοσύστημά της και δεν είναι απλά 'περαστικοί' για ένα μοντέλο.

 

2) Σίγουρα δεν κατακρίνω το ότι κάποιοι θα δώσουν τόσα χρήματα για ένα τηλέφωνο καθώς όπως είπε κάποιος άλλος συμφορουμίτης με όλα τα αγαθά η λογική είναι ίδια. Άλλος τα ξοδεύει σε ταξίδια, άλλος σε γυναίκες και άλλος στα μπουζούκια. 

 

3) Φέτος είναι ίσως η πρώτη χρονιά που σκέφτομαι αρκετά πιο σοβαρά τη μετάβαση σε συσκευή Android αν και δυστυχώς δεν είναι κάτι που μου αρέσει. Οι μόνοι λόγοι που με κρατάνε να μην το κάνω (τουλάχιστον όχι ακόμα) είναι οι σαφώς τακτικές και περισσότερες αναβαθμίσεις λειτουργικού που προσφέρει η Apple στις συσκευές της και κατα δεύτερον το ότι είμαι και εγώ ένας από τους αρκετούς που έχουν επενδύσει στο οικοσύστημα που λέγεται iCloud-iOS-OS X με περισσότερες από μία συσκευές. Σε διαφορετική περίπτωση δεν θα είχα κανένα μα κανένα πρόβλημα να προχωρήσω στην αγορά ενός Note 9 που με βολεύει τόσο σαν μέγεθος οθόνης όσο και το πενάκι του που είναι για εμένα επαγγελματικό εργαλείο.

 

Κλείνοντας θα ήθελα να θέσω το εξής ερώτημα:

Βλέποντας την πορεία της Apple τα τελευταία χρόνια και τις παρουσιάσεις που κάνει κάθε χρόνο, πόσο σίγουροι είμαστε τελικά ότι οι εξωφρενικές της τιμές αναφέρονται στις συσκευές και όχι στο βελτιωμένο 'δωρεάν' λογισμικό????  



#120   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/09/2018 - 16:09

Είχα σκοπό φέτος να αναβαθμίσω το 6S Plus που έχω 2 χρόνια τώρα και που πραγματικά βγήκε σκυλί και απροβλημάτιστο. Περίμενα λοιπόν να δω τι θα παρουσιάσει φέτος η Apple αν και λίγο πολύ ήξερα από τα διάφορα leaks και forum του εξωτερικού τι να περιμένω πάνω κάτω. Έπειτα λοιπόν από τη χθεσινή (απογοητευτική κατ'εμε) παρουσίαση τα δικά μου συμπεράσματα, προβληματισμοί αλλά και ενέργειες από εδώ και στο εξής είναι: 
 
1) Θα συμφωνήσω απόλυτα με κάποιους που ανέφεραν ότι η Apple οφείλει να δικαιολογεί τις ανεβασμένες τιμές προς τους πελάτες τις, ειδικά όταν αυτοί έχουν επενδύσει χρόνο και χρήμα στο οικοσύστημά της και δεν είναι απλά 'περαστικοί' για ένα μοντέλο.
 
2) Σίγουρα δεν κατακρίνω το ότι κάποιοι θα δώσουν τόσα χρήματα για ένα τηλέφωνο καθώς όπως είπε κάποιος άλλος συμφορουμίτης με όλα τα αγαθά η λογική είναι ίδια. Άλλος τα ξοδεύει σε ταξίδια, άλλος σε γυναίκες και άλλος στα μπουζούκια. 
 
3) Φέτος είναι ίσως η πρώτη χρονιά που σκέφτομαι αρκετά πιο σοβαρά τη μετάβαση σε συσκευή Android αν και δυστυχώς δεν είναι κάτι που μου αρέσει. Οι μόνοι λόγοι που με κρατάνε να μην το κάνω (τουλάχιστον όχι ακόμα) είναι οι σαφώς τακτικές και περισσότερες αναβαθμίσεις λειτουργικού που προσφέρει η Apple στις συσκευές της και κατα δεύτερον το ότι είμαι και εγώ ένας από τους αρκετούς που έχουν επενδύσει στο οικοσύστημα που λέγεται iCloud-iOS-OS X με περισσότερες από μία συσκευές. Σε διαφορετική περίπτωση δεν θα είχα κανένα μα κανένα πρόβλημα να προχωρήσω στην αγορά ενός Note 9 που με βολεύει τόσο σαν μέγεθος οθόνης όσο και το πενάκι του που είναι για εμένα επαγγελματικό εργαλείο.
 
Κλείνοντας θα ήθελα να θέσω το εξής ερώτημα:
Βλέποντας την πορεία της Apple τα τελευταία χρόνια και τις παρουσιάσεις που κάνει κάθε χρόνο, πόσο σίγουροι είμαστε τελικά ότι οι εξωφρενικές της τιμές αναφέρονται στις συσκευές και όχι στο βελτιωμένο 'δωρεάν' λογισμικό????


Συμφωνώ φίλε σε πολλά που αναφέρεις.
Αν λοιπόν θέλεις μπορείς εύκολα να πας σε ένα 7+/8+ που για μένα είναι κινηταρες και ειλικρινά αν δεν σε καίει η οθόνη χωρίς bezels θα κανείς τέλεια την δουλειά σου με πολύ χαμηλότερο κόστος και σίγουρα μια προσιτή λύση.
Στο λέω γιατί παρά πολλοί που παραδειγματίστηκαν ως λύση στο Android ξαναγύρισαν αρον αρον εδώ και με χειρότερη χασούρα στην τσέπη τους.
Τώρα για το βελτιωμένο- και καλά δωρεάν - λογισμικό εννοείτε όπως εχω ξαναπεί, αυτός είναι ο κύριος λόγος που μας κρατάει τόσα χρόνια εδώ (πες σαν τα πρόβατα θα συμφωνήσω)
Αλλά σκέψου ότι όλα γίνονται στο βωμό του μάρκετιγκ ...Αφού δίνει και καλά πρεστίζ το μήλο στο τραπέζι της καφετέριας, η παρουσίαση γίνεται θέμα σε όλο το κόσμο είτε έχουν iOS είτε δεν έχουν, αλλά και το ότι στα μαγαζιά χρόνια τώρα υπήρχαν τα κινητά αλλά και τα μήλα μόνα τους, καταλαβαίνεις γιατί πουλάει σαν τρελή η μηλοεταιρεια και γιατί ότι μας πλασάρει είτε το αγοράζουμε αμάσητο ή το ζαχαρώνουμε για να το πάρουμε αργότερα.
Λύσεις υπάρχουν όπως είπα.
Δεν χρειάζεται όλοι να τα σκάμε για τα X-R- S (λες και είναι μοντέλο της audi το RS)
Μένουμε στα προηγούμενα ή ψωνίζουμε πιο προσιτά στην τσέπη μοντέλα.

Όταν θα μου χαλάσει και μένα το iOS τότε να δεις που θα τα σπάσω όλα και θα πάω μια χαρά σε άλλα λειτουργικά.
Αυτά :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες