Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone Xs/Xs Max - Εντυπώσεις


  • Please log in to reply
2531 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2086   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1,647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 25/01/2019 - 17:52

Λες να σου έδωσαν τη ίδια;
Ίσως έχεις αποκτήσει και φοβία να σου φαίνονται όλα στραβά. Αν όχι πες μου 5 νούμερα εγώ θα παίξω όλα τα τζόκερ


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

 

χαχαχαχα οχι ρε συ δεν ειναι η ιδια....  :lol:  :lol:

 

σοβαρα τωρα το αυτο το app το clips Μου κανει την συσκευη να ειναι ζεστη.... δεν το βρισκω εγω νορμαλ....  


Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 25/01/2019 - 17:53.


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2087   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1,409 μηνύματα

Δημοσίευση 25/01/2019 - 17:54

Δεν το έχω το clips σήμερα. Στο 6ρι που είχα παίξει κάποιο καιρό μαζί του ήταν αρκετά βαριά εφαρμογή, ρουφαγε μπαταρία και ζόριζε το κινητό.


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#2088   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1,647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 25/01/2019 - 17:57

Δεν το έχω το clips σήμερα. Στο 6ρι που είχα παίξει κάποιο καιρό μαζί του ήταν αρκετά βαριά εφαρμογή, ρουφαγε μπαταρία και ζόριζε το κινητό.


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

 

ε οποτε λογικα θα ειιναι νορμαλ... παντως μετα απο restore και set as new παλι η συσκευη ηταν λιγο ζεστη... μετα απο ενα restart ολα οκ... λεω να κανω παλι ενα restore μηπως δεν εκατσε καλα η 12.1.3...  



#2089   spyros6spl

spyros6spl

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα

Δημοσίευση 25/01/2019 - 18:58

Βρε όμορφονιε δεν παλεύεσαι, ή μας τρολάρεις ή είσαι ο πιο ψείρας και ψυχαναγκαστικος άνθρωπος που υπάρχει. Αν όλα αυτά που έχεις γράψει όλοοοο αυτό το διάστημα ισχύουν, απορώ πως τη παλεύεις. Ή θ αποφασίσεις να πάψεις να ασχολείσαι με ανούσια πράγματα και θα απολαύσεις το κινητό ή πέτα το και φύγε μακρυά από τα iPhone


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#2090   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1,647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 25/01/2019 - 19:11

Βρε όμορφονιε δεν παλεύεσαι, ή μας τρολάρεις ή είσαι ο πιο ψείρας και ψυχαναγκαστικος άνθρωπος που υπάρχει. Αν όλα αυτά που έχεις γράψει όλοοοο αυτό το διάστημα ισχύουν, απορώ πως τη παλεύεις. Ή θ αποφασίσεις να πάψεις να ασχολείσαι με ανούσια πράγματα και θα απολαύσεις το κινητό ή πέτα το και φύγε μακρυά από τα iPhone


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

ρε συ δεν τρολλαρω... η αληθεια ειναι πως ειμαι αρκετα ψειρας....με ολα τα κινητα..... απλα γυρισα ξανα στο iPhone γιατι δεν αντεχα τα lag του android... και τελικα βλεπω πως και εδω υπαρχουν σοβαρα προβληματα.... σε αρκετα apps....... η αληθεια ειναι πως δεν ειμαι ο μοναδικος που εχω αυτα τα θεματα... ισως να ειμαι ο μοναδικος εδω απλα.... γιατι σε ξενα φορουμ γραφουνε πολλα προβληματα με το xs.... τεσπα... θα ξανακανω restore να δω τι φταιει....  



#2091   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12,705 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 25/01/2019 - 20:54

Κάτοχος εδώ και λίγη ώρα ενός iPhone XS Max.

Δεν μπορώ να πω πολλά ακόμα αλλά η οθόνη είναι ΑΠΟΛΑΥΣΗ.

Ερχόμενος από το iPhone X η διαφορά είναι τεράστια. Καλό, χρυσό το Χ αλλά η οθόνη του Max είναι άλλο πράγμα.

#2092   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113,564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 25/01/2019 - 23:50

Και έχω το άλλο ανέγγιχτο στο κουτί του.

Κάποια στιγμή πρέπει να κάνουμε μια σοβαρη κουβεντά οι 2 μας..


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2093   dimprio

dimprio

    iPH User

  • 178 μηνύματα

Δημοσίευση 25/01/2019 - 23:57

Βρε όμορφονιε δεν παλεύεσαι, ή μας τρολάρεις ή είσαι ο πιο ψείρας και ψυχαναγκαστικος άνθρωπος που υπάρχει. Αν όλα αυτά που έχεις γράψει όλοοοο αυτό το διάστημα ισχύουν, απορώ πως τη παλεύεις. Ή θ αποφασίσεις να πάψεις να ασχολείσαι με ανούσια πράγματα και θα απολαύσεις το κινητό ή πέτα το και φύγε μακρυά από τα iPhone


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

Είναι γνωστό τρολ στα φόρουμ αν ψάξεις . Κακώς του δίνεται σημασία . Ότι συσκευή και να πάρει άχρηστη την βγάζει . Το καλό είναι ότι έχει ίδιο ψευδώνυμο και τον καταλαβαίνουμε αμέσως


Sent from my iPhone XS max

#2094   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1,647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 26/01/2019 - 01:02

Είναι γνωστό τρολ στα φόρουμ αν ψάξεις . Κακώς του δίνεται σημασία . Ότι συσκευή και να πάρει άχρηστη την βγάζει . Το καλό είναι ότι έχει ίδιο ψευδώνυμο και τον καταλαβαίνουμε αμέσως


Sent from my iPhone XS max

ωραίος...!!  και εγώ σύμφωνο  :)

 

Κακώς του δίνεται σημασία του ομορφονιου.....!!!! :P 


Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 26/01/2019 - 01:05.


#2095   teogn7

teogn7

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 26/01/2019 - 14:20

Τουλάχιστον καλύτερο από το άσπρο κατ εμένα.

 

Τώρα για το Xs Max δεν γίνεται, άσε που πλέον γυρνάω στα ποιο μικρά τηλέφωνα (σε όγκο)

 

Τώρα για το S7 ήτανε μαύρο κατράμι κουκλί ήτανε! Αλλά τώρα άλλος το χαίρεται... 

 

Αλλά σαν το συλλεκτικό δεν είναι κανένα! Ότι και να λέγανε ήτανε το μόνο τηλέφωνο που αγόρασα δύο και τα δύο ήτανε όπως θα έπρεπε να ήταν σε αψεγάδιαστα! 

Μια από τα ίδια δεν μαρεσει ο όγκος σε κινητό κ γιαυτο κατέληξα στο Χs. Ποιο χορταστική οθόνη το plus αλλά με το xs έστω μπορείς με το ένα χέρι να κάνεις την δουλειά σου. Βασικά όπως το βλέπει κανείς. 



#2096   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1,647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 26/01/2019 - 17:40

Είναι γνωστό τρολ στα φόρουμ αν ψάξεις . Κακώς του δίνεται σημασία . Ότι συσκευή και να πάρει άχρηστη την βγάζει . Το καλό είναι ότι έχει ίδιο ψευδώνυμο και τον καταλαβαίνουμε αμέσως


Sent from my iPhone XS max

για να είμαστε και ξεκάθαρη... ο τύπος είδε απλά ένα ένα άλλο forum που έγγραφα...το myphone και μπήκε εδώ να μου την πει.. :P  δεν είμαι σε κάποιο άλλο forum με αυτό το nickname... οποτε μάλλον δεν ξέρεις τι λες ρε φιλε...
 
Ειπαν πως εχουν ολοι προβλημα μαζι μου μα
Η σωστη διατυπωση ειναι εγω εχω το προβλημα
 
Αποτελω τον κοσμο των θαυματων
 
Ξέρω ξέρω λένε τόσα συχνά...  Πες τους δεν με ξερουν ούτε μια σταλιά Όλοι γύρω μου μιλάν και ακούς πολλά Μπερδεμένα λόγια μπερδεμένα ποτά
 
Good Vybzzzz  B)

Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 26/01/2019 - 17:43.


#2097   teogn7

teogn7

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 26/01/2019 - 20:01

Σε θέμα ταπετσαρίας πχ 3D εικόνας η live εικόνας γνωρίζουμε καμιά αξιόπιστη εφαρμογή? Sorry για το off topic παιδιά.


Τελευταία επεξεργασία από: teogn7, 26/01/2019 - 20:03.


#2098   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1,409 μηνύματα

Δημοσίευση 26/01/2019 - 22:58

Σε θέμα ταπετσαρίας πχ 3D εικόνας η live εικόνας γνωρίζουμε καμιά αξιόπιστη εφαρμογή? Sorry για το off topic παιδιά.


Έχω βάλει το Everpix έχει ωραίες εικόνες και από το μενού έχει και live (ξεχωριστή εφαρμογή)


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#2099   PanosK212

PanosK212

    iPH Member

  • 311 μηνύματα
  • Twitter:@paonskarav
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 30/01/2019 - 10:18

Επιτελους ήρθε στην παρέα μας κ το facebook messenger optimized για το Max!! μετά από μήνες κ πολλές αναβαθμίσεις..



#2100   Dahanaka

Dahanaka

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/01/2019 - 14:05

Καλησπερα παιδια, ο γερμανος εχει μια προσφορα για τα xs & xs max -200e. Στελνει μηνυμα στο κινητο ενα κωδικο για να κανεις την αγορα. Δυστυχως δεν εστειλαν σ ολους τους πελατες τους(ουτε σ μενα). Αν υπαρχει καποιος που ελαβε το μηνυμα και δεν θελει να κανει την αγορα, θα το εκτιμουσα αν μπορουσε να μου στειλει τον κωδικο σ προσωπικο μηνυμα. Ευχαριστω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες