Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone Xs/Xs Max - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2531 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2281   spyros6spl

spyros6spl

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα

Δημοσίευση 05/03/2019 - 20:28

Φίλε το να μπεις σε έξοδα είναι προσωπικό σου θέμα αλλά να ξέρεις ότι το Max πράγματι έχει οθόναρα, ηχειάρα και εξαιρετική κάμερα. Και η ποιότητα κατασκευής δεν υπάρχει πουθενά εκεί έξω. Είδα πρόσφατα το S10plus, ok καλό είναι αλλά το μαξ σου δίνει άλλη αίσθηση


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2282   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 05/03/2019 - 20:34

Πραγματικά έχει περάσει πάνω από μήνα που έχω στη κατοχή μου το Max και δεν χορταίνω την οθόνη του.

Ήμουν πολύ ευχαριστημένος με το Χ που είχα και έλεγα να μην μπω στην διαδικασία αλλαγής γιατί κάλυπτε τις ανάγκες μου αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς μόλις έπιασα στα χέρια μου το Max μπήκε το μικρόβιο μέσα μου.

Εάν έχεις την δυνατότητα να το πάρεις εγώ σου το προτείνω ανεπιφύλακτα.

#2283   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 05/03/2019 - 20:50

Έχω βάλει deadline στον εαυτό μου μέχρι σήμερα το βράδυ για να αποφασίσω :P . Έχω την δυνατότητα να το πάρω ναι, και κατά πάσα πιθανότητα θα το πάρω γιατί όπως γράφεις από πάνω, μπήκε το μικρόβιο μέσα μου.



#2284   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 05/03/2019 - 20:59

Εφόσον έχεις την δυνατότητα τότε από εμένα δεν χρειάζεται να περιμένεις μέχρι το βράδυ. Έχει παρθεί ήδη η απόφαση.

Καλορίζικο εύχομαι από τώρα.

#2285   anskou7

anskou7

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/03/2019 - 21:11

Έχω βάλει deadline στον εαυτό μου μέχρι σήμερα το βράδυ για να αποφασίσω :P . Έχω την δυνατότητα να το πάρω ναι, και κατά πάσα πιθανότητα θα το πάρω γιατί όπως γράφεις από πάνω, μπήκε το μικρόβιο μέσα μου.

Στην ίδια φάση βρισκόμουν κ εγώ
Αλλά με το που το έπιασα στα χέρια μ στο Mediamarkt κατάλαβα πως ένας ήταν ο δρόμος
Η απόκτηση !
Βέβαια μέχρι πρότινος είχα το 6 που μετά από 4 χρόνια σχεδόν παρέδιδε πνεύμα, όποτε η μετάβαση μου φάνηκε λες κ ανακάλυψα τη φωτιά !


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2286   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.409 μηνύματα

Δημοσίευση 05/03/2019 - 21:58

Και εγώ από 6ρι ήρθα και εφαρμόζω αυτή την πολιτική γιατί έτσι το ευχαριστιέμαι πιο πολύ και καταλαβαίνω αισθητές διαφορες. Αν είχα το x δεν θα έβλεπα διαφορες και δεν θα έκανα την μετάβαση. Όπως και τώρα από το Max το επόμενο θα είναι το 13 και τυχερό :)


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#2287   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 05/03/2019 - 22:52

Τώρα θα μου πείτε γιατί ασχολούμαι αλλά xs 1ος μήνα και κάτι όχι με τρελή χρηση καθημερινά (διότι στη δουλειά παίρνω άλλο κινητό), φόρτιση κάθε 2-3 μέρες περίπου έπεσε στο 99%. Παίζει ρόλο που το φορτίζω μόνο ασύρματα;;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#2288   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 05/03/2019 - 22:57

Θα μείνω απλά στις πρώτες 6 λέξεις που έχεις γράψει όχι γιατί έχω κάτι μαζί σου απλά και μόνο γιατί είναι ανούσιο να ασχολείσαι με την μπαταρία σε ένα κινητό που όπως λες είναι ενός μηνός και κάτι.

#2289   gog7

gog7

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 05/03/2019 - 23:12

Τώρα θα μου πείτε γιατί ασχολούμαι αλλά xs 1ος μήνα και κάτι όχι με τρελή χρηση καθημερινά (διότι στη δουλειά παίρνω άλλο κινητό), φόρτιση κάθε 2-3 μέρες περίπου έπεσε στο 99%. Παίζει ρόλο που το φορτίζω μόνο ασύρματα;;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

μη δινεις σημασια, κι εμενα σχεδον στο μηνα επεσε 99% και περασαν αλλοι δυο που το λιωνω με φορτισεις οποτε να 'ναι,και δε κουνηθηκε..πιστευω ειναι τυχαιο. 

και αυτο που ανεφερα προχθες οτι επεφτε το βραδυ γυρω στο 30% με ενα hard reset λυθηκε.

λιωστε τα, χαρειτε τα, ολες οι μπαταριες εχουν ημερομηνια ληξης.. 



#2290   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 06/03/2019 - 04:47

Τώρα θα μου πείτε γιατί ασχολούμαι αλλά xs 1ος μήνα και κάτι όχι με τρελή χρηση καθημερινά (διότι στη δουλειά παίρνω άλλο κινητό), φόρτιση κάθε 2-3 μέρες περίπου έπεσε στο 99%. Παίζει ρόλο που το φορτίζω μόνο ασύρματα;;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Τα ίδια και εγώ μην νομίζεις αλλά συμφωνώ με τον από πάνω φουλ.
Δεν χρειάζεται να μπαίνουμε στη λογική αυτή. Το τηλέφωνο πετάει και έχει πολύ καλή μπαταρία.

#2291   SmartSteli0s

SmartSteli0s

    iPH Enthousiast

  • 406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/03/2019 - 09:44

Τώρα θα μου πείτε γιατί ασχολούμαι αλλά xs 1ος μήνα και κάτι όχι με τρελή χρηση καθημερινά (διότι στη δουλειά παίρνω άλλο κινητό), φόρτιση κάθε 2-3 μέρες περίπου έπεσε στο 99%. Παίζει ρόλο που το φορτίζω μόνο ασύρματα;;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

τα εχουμε ξαναπει ρε συ.φορτισεις οταν φτασει στο 40% και οχι ασυρματα.ζεσταινεται και οσο να ειναι φθειρει η θερμοκρασια την μπαταρια.εγω ειχα xs 3 μηνες και το εδωσα με 100%.



#2292   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.409 μηνύματα

Δημοσίευση 06/03/2019 - 09:46

Υπάρχει κάποιος πολύ συγκεκριμένος λόγος για να φορτιζετε ασύρματα; Με τον κλασικό τρόπο για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#2293   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 06/03/2019 - 11:17

Υπάρχει κάποιος πολύ συγκεκριμένος λόγος για να φορτιζετε ασύρματα; Με τον κλασικό τρόπο για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο
Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk


Υπάρχει ναι, είμαστε γκατζετακηδες!

#2294   PanosK212

PanosK212

    iPH Member

  • 309 μηνύματα
  • Twitter:@paonskarav
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/03/2019 - 11:33

απ την πρωτη μερα το Max όλο το βραδυ στον ασύρματο φορτιστή κ δεν έχει κανένα θέμα ούτε ζεσταίνεται ούτε τίποτα.. μην φοβίζετε τον κόσμο ότι θα πάθει κάτι το κινητό ή η μπαταρια του!!



#2295   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/03/2019 - 12:34

τα εχουμε ξαναπει ρε συ.φορτισεις οταν φτασει στο 40% και οχι ασυρματα.ζεσταινεται και οσο να ειναι φθειρει η θερμοκρασια την μπαταρια.εγω ειχα xs 3 μηνες και το εδωσα με 100%.

Στέλιο δεν το άφησα ποτέ να πέσει κάτω από 15. Με το 40% που λες τι εννοείς;; Μισές φορτίσεις;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες