Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αντικατάσταση Μπαταρίας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
126 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/11/2018 - 15:46

Το πρόγραμμα ουσιαστικά βγήκε για όσους είχαν πρόβλημα.

 

Απο τη στιγμή που δε σε ενοχλεί η αυτονομία, ή δε βλέπεις περίεργη συμπεριφορά, δεν υπάρχει λόγος να πας για αντ/σταση.

 

Το Health πάλι δε λέει την αλήθεια και δε πρέπει να είναι βασικό κριτήριο.

 

Τη δουλειά του την έχει κάνει και με το παραπάνω κάτι μήνες τώρα ($$$).


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 12/11/2018 - 15:48

Εμενα ειναι στο 85% και μου γραφει normal peak performance σε 6s
Το εχω το τηλεφωνο 2 χρόνια και δεν έχω κάποιο θέμα.
Πιστεύετε ότι πρέπει να εκμεταλλευτώ την προσφορά ή όχι ?


Και εμένα 82% έγραφε αλλά δεν πρέπει να ήταν ούτε 50% :P
Πάντως αυτό που λέει ο Νίκος αν δεν έχεις πρόβλημα δεν υπάρχει λόγος να αλλάξεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#18   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 12/11/2018 - 18:32

Προσωπικά την πάτησα με την αλλαγή μπαταρίας, την άλλαξα πριν βγει το πρόγραμμα μόνος μου και όταν βγήκε δεν μου την αλλάζαν με τίποτα γιατί είχε ανοιχτεί το τηλέφωνο από μη εξουσιοδοτημενο, την άλλαξα και δεύτερη φορά με original και απο χρόνους χρήσεις είμαι μια χαρά το μόνο θεματακι που έχω είναι ότι το health δεν μου δείχνει τίποτα πάρα μόνο service.

#19   red71

red71

    iPH Addict

  • 693 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 12/11/2018 - 20:16

Προσωπικά την πάτησα με την αλλαγή μπαταρίας, την άλλαξα πριν βγει το πρόγραμμα μόνος μου και όταν βγήκε δεν μου την αλλάζαν με τίποτα γιατί είχε ανοιχτεί το τηλέφωνο από μη εξουσιοδοτημενο, την άλλαξα και δεύτερη φορά με original και απο χρόνους χρήσεις είμαι μια χαρά το μόνο θεματακι που έχω είναι ότι το health δεν μου δείχνει τίποτα πάρα μόνο service.

εμενα  παντως που την ειχα αλαξει πριν ξεκινησει το προγραμμα αντικαταστασης σε 6 plus μου ειπαν να στειλω την παλια γνησια αρκει να μην ειναι κατεστραμενη και θα μου την αντικαταστησουν,το εστειλα σημερα και αναμενω απαντηση!στο isystem στη μεσογειων το εστειλα!


Τελευταία επεξεργασία από: red71, 12/11/2018 - 20:17


#20   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 12/11/2018 - 21:03

εμενα παντως που την ειχα αλαξει πριν ξεκινησει το προγραμμα αντικαταστασης σε 6 plus μου ειπαν να στειλω την παλια γνησια αρκει να μην ειναι κατεστραμενη και θα μου την αντικαταστησουν,το εστειλα σημερα και αναμενω απαντηση!στο isystem στη μεσογειων το εστειλα!


Εύχομαι να στην αλλάξουν, εγώ είχα την παλιά αλλά δεν ήθελαν να μου την αλλάξουν (document).Μικρό το κακό μόνο το health δεν λειτουργεί.


Sent from my iPad using Tapatalk

#21   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/11/2018 - 22:31

Λοιπόν επανέρχομαι με νέες πληροφορίες σχετικά με το θέμα αντικατάστασης μπαταρίας που εγώ ξεκίνησα. Επικοινώνησα με iStorm Τσιμισκή Θεσσαλονίκης και ζήτησα πληροφορίες για το θέμα αντικατάστασης της μπαταρίας. Αφήνω στην άκρη το υφάκι που είχε η συγκεκριμένη κοπέλα στο τηλέφωνο λες και βαριόταν να μιλήσει. Με ενημέρωσε ότι υπάρχει λίστα αναμονής διάρκειας 1,5 μήνα περίπου!!!! και ότι θα πρέπει να αφήσω τα στοιχεία μου ώστε να με πάρουν αυτοί τηλέφωνο και να κλείσουμε ραντεβού για την αντικατάσταση της μπαταρίας μου. Το 'καλό' στην όλη υπόθεση είναι ότι αν δεχτείς να μπεις στη λίστα αναμονής, ταυτόχρονα κατοχυρώνεις το δικαίωμα των 39 ευρώ ακόμα και αν σε καλέσουν μέσα στη νέα χρονιά. Και κάθομαι και αναρωτιέμαι.....υπάρχουν τόσα πολλά iPhone στη Θεσσαλονίκη που χρήζουν αντικατάσταση μπαταρίας ώστε να υπάρχει λίστα αναμονής 1,5 μηνός????? 



#22   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/11/2018 - 22:38

 Και κάθομαι και αναρωτιέμαι.....υπάρχουν τόσα πολλά iPhone στη Θεσσαλονίκη που χρήζουν αντικατάσταση μπαταρίας ώστε να υπάρχει λίστα αναμονής 1,5 μηνός :huh:?? 

 

 Μάλλον θα υπάρχουν :D :D  πλέον και ο κάθε άσχετος iphone θέλει για να φαίνεται το μήλο και να λέει "έχω iphone"


Τελευταία επεξεργασία από: techplastic, 14/11/2018 - 22:38


#23   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2018 - 22:42

Λοιπόν επανέρχομαι με νέες πληροφορίες σχετικά με το θέμα αντικατάστασης μπαταρίας που εγώ ξεκίνησα. Επικοινώνησα με iStorm Τσιμισκή Θεσσαλονίκης και ζήτησα πληροφορίες για το θέμα αντικατάστασης της μπαταρίας. Αφήνω στην άκρη το υφάκι που είχε η συγκεκριμένη κοπέλα στο τηλέφωνο λες και βαριόταν να μιλήσει. Με ενημέρωσε ότι υπάρχει λίστα αναμονής διάρκειας 1,5 μήνα περίπου!!!! και ότι θα πρέπει να αφήσω τα στοιχεία μου ώστε να με πάρουν αυτοί τηλέφωνο και να κλείσουμε ραντεβού για την αντικατάσταση της μπαταρίας μου. Το 'καλό' στην όλη υπόθεση είναι ότι αν δεχτείς να μπεις στη λίστα αναμονής, ταυτόχρονα κατοχυρώνεις το δικαίωμα των 39 ευρώ ακόμα και αν σε καλέσουν μέσα στη νέα χρονιά. Και κάθομαι και αναρωτιέμαι.....υπάρχουν τόσα πολλά iPhone στη Θεσσαλονίκη που χρήζουν αντικατάσταση μπαταρίας ώστε να υπάρχει λίστα αναμονής 1,5 μηνός?????


Και τους πιστεύεις? Υπάρχουν άλλοι πιο αξιόπιστοι πλέον.

#24   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 14/11/2018 - 23:20

Λοιπόν επανέρχομαι με νέες πληροφορίες σχετικά με το θέμα αντικατάστασης μπαταρίας που εγώ ξεκίνησα. Επικοινώνησα με iStorm Τσιμισκή Θεσσαλονίκης και ζήτησα πληροφορίες για το θέμα αντικατάστασης της μπαταρίας. Αφήνω στην άκρη το υφάκι που είχε η συγκεκριμένη κοπέλα στο τηλέφωνο λες και βαριόταν να μιλήσει. Με ενημέρωσε ότι υπάρχει λίστα αναμονής διάρκειας 1,5 μήνα περίπου!!!! και ότι θα πρέπει να αφήσω τα στοιχεία μου ώστε να με πάρουν αυτοί τηλέφωνο και να κλείσουμε ραντεβού για την αντικατάσταση της μπαταρίας μου. Το 'καλό' στην όλη υπόθεση είναι ότι αν δεχτείς να μπεις στη λίστα αναμονής, ταυτόχρονα κατοχυρώνεις το δικαίωμα των 39 ευρώ ακόμα και αν σε καλέσουν μέσα στη νέα χρονιά. Και κάθομαι και αναρωτιέμαι.....υπάρχουν τόσα πολλά iPhone στη Θεσσαλονίκη που χρήζουν αντικατάσταση μπαταρίας ώστε να υπάρχει λίστα αναμονής 1,5 μηνός?????

Document αν το στείλεις Δευτέρα(εφόσον έχεις μιλήσει μαζί τους κ έχουν μπαταρία διαθέσιμη εκεί) Τετάρτη θα το έχεις πίσω. Πρόσφατα άλλαξα στης μητέρας μου το 6αρι το οποίο ήταν στο 82% αλλά έσβηνε στο 40% κανα μήνα τώρα.


On iPad Air 2

#25   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 14/11/2018 - 23:33

Λοιπόν επανέρχομαι με νέες πληροφορίες σχετικά με το θέμα αντικατάστασης μπαταρίας που εγώ ξεκίνησα. Επικοινώνησα με iStorm Τσιμισκή Θεσσαλονίκης και ζήτησα πληροφορίες για το θέμα αντικατάστασης της μπαταρίας. Αφήνω στην άκρη το υφάκι που είχε η συγκεκριμένη κοπέλα στο τηλέφωνο λες και βαριόταν να μιλήσει. Με ενημέρωσε ότι υπάρχει λίστα αναμονής διάρκειας 1,5 μήνα περίπου!!!! και ότι θα πρέπει να αφήσω τα στοιχεία μου ώστε να με πάρουν αυτοί τηλέφωνο και να κλείσουμε ραντεβού για την αντικατάσταση της μπαταρίας μου. Το 'καλό' στην όλη υπόθεση είναι ότι αν δεχτείς να μπεις στη λίστα αναμονής, ταυτόχρονα κατοχυρώνεις το δικαίωμα των 39 ευρώ ακόμα και αν σε καλέσουν μέσα στη νέα χρονιά. Και κάθομαι και αναρωτιέμαι.....υπάρχουν τόσα πολλά iPhone στη Θεσσαλονίκη που χρήζουν αντικατάσταση μπαταρίας ώστε να υπάρχει λίστα αναμονής 1,5 μηνός?????

Ειναι τόσο άσχετοι εκεί που είναι ικανοί να αλλάζουν μια μπαταρία τη μέρα εξού και η αναμονή 1,5 μήνα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#26   orin

orin

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 14/11/2018 - 23:49

με αυτο εδω παω Infoquest πχ και την αλλαζω? αφορα 6s plus 3 χρονων και βαλεΣυνημμένο αρχείο  IMG_8223.PNG   544,29KB   51 λήψεις



#27   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 14/11/2018 - 23:54

Δεν υπάρχει κάποια προυπόθσεη όταν πας με τα 39€.

 

Καλύτερα προς Document.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#28   orin

orin

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 14/11/2018 - 23:58

μου πεφτει μακρυα η document. η infoquest είναι 5 λεπτα από το σπιτι μου. εχουν διαφορα στην ποιοτητα υπηρεσίας ή στον χρονο παραδοσης για να ξερω. μην παω για μαλλι και βγω κουρεμενος



#29   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 15/11/2018 - 00:10

Ναι και στα 2.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#30   orin

orin

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 15/11/2018 - 00:12

ok ευχαριστω nikosgnr



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες