Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iStorm


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/02/2019 - 00:46

Στο κεντρο μενω :P
Εγω εχω μια ιδιαιτερη περιπτωση που ειμαι εκτος εγγυησης (στη δικια τους φαντασια) ενω μου ειχαν αντικαταστησει το κινητο τον περασμενο Μαιο, και συμφωνα με την επισημη Apple απ το τηλεφωνικο κεντρο Ελλαδος, εχω εναν επιπλεον χρονο εγγυησης, και με προετρεψε να παω στην istorm απο τη στιγμη που μενω Θεσσαλονικη.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 07/02/2019 - 00:48

Στο κεντρο μενω :P
Εγω εχω μια ιδιαιτερη περιπτωση που ειμαι εκτος εγγυησης (στη δικια τους φαντασια) ενω μου ειχαν αντικαταστησει το κινητο τον περασμενο Μαιο, και συμφωνα με την επισημη Apple απ το τηλεφωνικο κεντρο Ελλαδος, εχω εναν επιπλεον χρονο εγγυησης, και με προετρεψε να παω στην istorm απο τη στιγμη που μενω Θεσσαλονικη.


Sent from my iPhone using Tapatalk

αν η apple που μάλλον μίλησες τηλεφωνικά σου είπε ότι έχεις ένα χρόνο εγγύηση , στειλτο απευθείας isquare και γράψε αναφορά στο δέμα το ιστορικό . Θα σε καλέσουν άμεσα μόλις το παραλάβουν


Sent from my iPhone using Tapatalk

#18   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/02/2019 - 00:56

Λογικα αυριο θα εχω νεα. Θα αρχισω και τα τηλεφωνα και στην isquare.

Αυτο το οποιο με προβληματιζει ειναι το γεγονος πως τηλεφωνικα η Apple μου ειπε πως αν ξαναβγει ο ελεγχος καθαρος, τοτε θα πρεπει να το στειλω στην Cosmote, εφοσον ειναι αυτος ο παροχος μου, διοτι σαν εισαγωγεας εχει λεει ειδικα διαγνωστικα προγραμματα για το λογισμικο. Και της λεω, Συγνωμη, τι δουλεια εχει με την cosmote η Apple?

Πραγματικα δεν ξερω τι γινεται.

Επισης απ οτι βλεπω στη σελιδα της isquare, σαν σημεια service σου δινει istorm, infoquest, και isystem. Δε φαινεται να εχει δικο της service.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: YAz, 07/02/2019 - 01:00


#19   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 07/02/2019 - 01:00

Λογικα αυριο θα εχω νεα. Θα αρχισω και τα τηλεφωνα και στην isquare.

Αυτο το οποιο με προβληματιζει ειναι το γεγονος πως τηλεφωνικα η Apple μου ειπε πως αν ξαναβγει ο ελεγχος καθαρος, τοτε θα πρεπει να το στειλω στην Cosmote, εφοσον ειναι αυτος ο παροχος μου, διοτι σαν εισαγωγεας εχει λεει ειδικα διαγνωστικα προγραμματα για το λογισμικο. Και της λεω, Συγνωμη, τι δουλεια εχει με την cosmote η Apple?

Πραγματικα δεν ξερω τι γινεται.


Sent from my iPhone using Tapatalk

παρτο αύριο από iStorm γιατί αλήθεια χάνεις χρόνο .
Στειλτο isquare ,γράψε στο δέμα ένα κείμενο το ιστορικό του κινητού και αν φας και από εκεί άκυρο ΤΟΤΕ βλέπεις . Πιστεύω όμως δε θα φτάσεις σε αυτό το σημείο .
Με εκτίμηση


Sent from my iPhone using Tapatalk

#20   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/02/2019 - 01:09

Παντως, ειρωνικο ο εισαγωγεας να ειναι η isquare, οπου ανηκει στο quest group, οπως και η infoquest και η istorm.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες