Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Foldable iPhone X (concept)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 746 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 26/02/2019 - 14:54

Τα foldable θα είναι ένα μεγάλο fail. Καταρχήν ξεκίνησαν με λάθος τιμή που τα καθιστά απολύτως απρόσιτα. Ναι, θα πέσει η τιμή τους αλλά πότε; Σε 2,3 ή 5 έτη; Δεύτερον, δεν βλέπω απολύτως καμία χρησιμότητα σε μία τέτοια συσκευή. Είναι δύσχρηστη ακόμη και διπλωμένη, πόσο μάλλον όταν είναι ξεδιπλωμένη. Ας μην ξεχνάμε τον ορισμό του κινητού όπου είναι το mobility. Θα μπαίνει σε τσέπες, θα το κρατάμε στο χέρι περπατώντας θα το στριμώχνουμε σε θήκες στο αμάξι κλπ. Προσωπικά έχω το xs max εδώ και 2 μήνες και οι 6,5΄΄μου φαίνονται πολλές κι ας είμαι 1,90. Ας θυμηθούμε και τις καμπύλες συσκευές (νομίζω LG), ήλθαν και απήλθαν....



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   monotis

monotis

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/03/2019 - 23:07

H αληθεια ειναι πως εχουμε "εκφυλιστει"με το μεγεθος των συσκευων.

Αυτη τη στιγμη με το xs ,και οταν βλεπω καμια φορα το παλιο μου 4s ,δεν το κρυβω οτι μου αρεσει πολυ περισσοτερο.

Ειναι μικρουλικο και εκτος οτι χωραει παντου,το σημαντικοτερο το χειριζεσε πιο ευκολα καθως τα δαχτυλα σου το φτανουν.

 

Αχ!εχε χαρει που πλεον ειναι αργο για το ios και τις εφαρμογες που διανυουμε.



#18   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 19/03/2019 - 00:52

H αληθεια ειναι πως εχουμε "εκφυλιστει"με το μεγεθος των συσκευων.
Αυτη τη στιγμη με το xs ,και οταν βλεπω καμια φορα το παλιο μου 4s ,δεν το κρυβω οτι μου αρεσει πολυ περισσοτερο.
Ειναι μικρουλικο και εκτος οτι χωραει παντου,το σημαντικοτερο το χειριζεσε πιο ευκολα καθως τα δαχτυλα σου το φτανουν.

Αχ!εχε χαρει που πλεον ειναι αργο για το ios και τις εφαρμογες που διανυουμε.


Το 4s μου η αληθεια είναι ότι είναι μικρό βαρύ και αργό πλεον out of date αλλα το SE ναι ελπίζω να μείνει στην κυκλοφορία.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες