Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Πιεσόμετρο με bluetooth.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 02/05/2022 - 09:45

Αν υπάρχει διαφορά στις μετρήσεις ανάμεσα στα Withings και Omron, να υποθέσω ότι δεν γνωρίζετε;

θα είχε ενδιαφέρον αυτό μιας και η μια εταιρία κάνει ουσιαστικά γκατσετακια και η άλλη όργανα ιατρικά ,επειδή πρόκειται για την υγεία μάλλον θα προτιμούσα αυτή που ασχολείται με τα ιατρικά

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 02/05/2022 - 10:03

θα είχε ενδιαφέρον αυτό μιας και η μια εταιρία κάνει ουσιαστικά γκατσετακια και η άλλη όργανα ιατρικά ,επειδή πρόκειται για την υγεία μάλλον θα προτιμούσα αυτή που ασχολείται με τα ιατρικά

Δυστυχώς δεν έχω αυτό της Omron, αλλά της Withings έχω από το πρώτο που συνδεόταν με καλώδιο στο iPhone 4 και έχω πάρει και αυτό που συνδέεται με Bluetooth. Μπορεί να κάνει τρεις μετρήσεις και να μετρήσει τον Μ.Ο., μπορείς να έχεις όσα προφίλ θέλεις στο κινητό, κανένα πρόβλημα στις μετρήσεις σε σύγκριση με τα κλασικά πιεσόμετρα.

#18   karmaolis

karmaolis

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2022 - 23:40

Withings το έχω στους γονείς μου ένα χρόνο πιεσόμετρο κ ζυγαριά  ΠΑΝευκολα σύνδεση φόρτιση στο 6μηνο πλας και έχει δίκη του εφαρμογή η οποία συνδέετε κ με την εφαρμογή της apple υγεια και εχεις ολες τις μετρησεις και τα + - των κιλων ή την ωρα που μετρας τη πιεση εχει ενδειξη πρασινο - πορτοκαλι - κοκκινο γενικα πολυ απλα και λειτουργικα.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες