Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

gov.gr Wallet


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
185 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1.029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 01/06/2023 - 06:54

Δοκιμασε με log in με τραπεζα καλυτερα οχι με κωδικους taxisnet - κι εμενα τα ιδια αλλα ξεμπλοκαρε 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   Giorgio2112

Giorgio2112

    iPH Contributor

  • 1.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/06/2023 - 07:03

Μια χαρά δουλεύει αλλά και που το πήρα να ψηφίσω ήθελε ο δικαστικός αντιπρόσωπος να αφήσω το κινητό «ομηρο» μέχρι να ψηφίσω .ούτε να σκανάρει ούτε τίποτα δεν ήξερε(δεν ήθελε ; ) να κάνει . Και έφταιγα εγώ που δεν είχα hard-copy την ταυτότητα.

Τελευταία επεξεργασία από: Giorgio2112, 01/06/2023 - 07:04


#153   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 23/08/2023 - 10:58

Εξακολουθω να εχω προβλημα με την εφαρμογη. Κανω log in κανονικα αλλα οταν βγαζει το παραθυρο για να βαλω κωδικο ξεκλειδωματος οθονη 'η faceid, μου εμφανιζει αυτο το μηνυμα και δεν μπορω να προχωρησω. Τι κανω λαθος; Ειτε με taxisnet , ειτε με τραπεζα.το εχω σβησει και κατεβασει πολλες φορες. Το κανει και στο προηγουμε iphone που ειχα και στο καινουργιο.οταν ειχε πρωτοβγει το ειχα κανει μια φορα και ετσι δεν το ξαναδοκιμασα. Αλλα απο περυσι που αλλαξα και διπλωμα και ταυτοτητα δεν μου λειτουργει.Συνημμένο αρχείο  IMG_3349.png   854,94KB   108 λήψεις

Τελευταία επεξεργασία από: activos, 23/08/2023 - 10:59


#154   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2023 - 19:23

αν μπεις στη τραπεζα σου και πας στην επικαιροποιηση στοιχειων εχει περαστει η καινουργια ταυτοτητα?



#155   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 23/08/2023 - 19:42

Ειχα παει απο το καταστημα και το ειχα κανει. Εμενα τους κωδικους τους δεχετε, αλλα βγαζει το μηνυμα οταν βαζω κωδικο για να μπω στο app

Τελευταία επεξεργασία από: activos, 23/08/2023 - 19:44


#156   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2023 - 11:32

Ειχα παει απο το καταστημα και το ειχα κανει. Εμενα τους κωδικους τους δεχετε, αλλα βγαζει το μηνυμα οταν βαζω κωδικο για να μπω στο app

Απενεργοποίησε την λειτουργείς απομόνωσης και θα φτιάξει!……μπαίνεις απόρρητο και ασφάλεια , πας κάτω κάτω που λέει λειτουργείς απομόνωσης και την απενεργοποίησε την!!


Sent from my iPad using Tapatalk

#157   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 08/02/2024 - 00:51

Ξαναπροσπαθησα μετα απο τοσο καιρο και δεν εφτιαξε ουτε με αυτον τον τροπο. Την λειτουργια απομονοσης την ειχα απενεργοποιημενη. Εχει βρει καποιος λυση σε αυτο το προβλημα;εξακολουθει να βγαζει αυτο το σφαλμα. Υπαρχει καποιος αλλος τροπος να περασω την ταυτοτητα στο wallet?

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: activos, 08/02/2024 - 00:52


#158   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/02/2024 - 11:52

Τι έκδοση έχεις στο τηλ?


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#159   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 08/02/2024 - 12:49

Τι έκδοση έχεις στο τηλ?

Καλησπερα Νικο. Εχω το iphone 14 με ios 16.4.1. Στο παλιο το iphone xs, που ειχα το ειχα κανει και λειτουργουσε την πρωτη φορα. Κατεβασα την ταυτοτητα και το διπλωμα και τα ειχα. Οταν αλλαξα διπλωμα, ξανακατεβασα το gov.gr wallet στο iphone xs ΑΛΛΑ δεν ξαναδουλεψε. Εβγαζε ακριβως το ιδιο προβλημα. Ελεγα δεν πειραζει. Θα φταιει το κινητο. Ειχα σκοπο ουτως ή αλλως να παρω καινουργιο κινητο.οταν πηρα το καινουργιο iphone14, μετεφερα τα εγγραφα απο το παλιο wallet του iphone xs στο wallet του iphone 14.μετα απο λιγο καιρο εσβησα απο το wallet του iphone 14 τα παλια εγγραφα που ειχα. Κατεβασα το gov. gr wallet για να βαλω την καινουργια ταυτοτητα και το διπλωμα πλεον(γιατι τα ειχα αλλαξει), ΑΛΛΑ παλι εβγαζε το ιιδιο σφαλμα που εβγαζε και στο παλιο iphone xs. Εχω μεινει σε αυτο το σημειο και δεν μπορω να περασω αυτο το βημα για να ανοιξει η εφαρμογη. Τι μπορω να κανω. Σε παρακαλω βοηθησε με.

Υ.Γ τους κωδικους taxis net ή τους κωδικους της τραπεζας τους δεχετε κανονικα αλλα σταματαω στο επομενο βημα που ειναι και φωτο που εβαλα πιο πανω.

Τελευταία επεξεργασία από: activos, 08/02/2024 - 12:51


#160   vasillios

vasillios

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα

Δημοσίευση 08/02/2024 - 17:23

Καταχωρημένο αριθμό τηλεφώνου εχεις τον σωστό υποθετω. Εκανες ερωτηση στο task της gov?


Sent from my iPhone using Tapatalk

#161   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 08/02/2024 - 19:56

Ναι ο σωστος ειναι. Το support μου ειπε οτι εφοσον κατεβαινει η εφαρμογη , τοτε υπαρχει καποιο προβλημα με τις ρυθμησεις της συσκευης μου. Οταν τους ειπα οτι το εκανα και στα 2 τα κινητα, δεν ξαναπαντησαν

#162   costasf

costasf

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/02/2024 - 20:00

Αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα μετά απο την μεταφορά στοιχείων και εφαρμογών απο iphone 13 pro σε iphone 15 pro. Αν προσπαθήσω να επικυρώσω κάτι στο gov.gr στον υπολογιστή και επιλέξω επιβεβαίωση μέσω της εφαρμογής στο κινητό μου βγάζει το ίδιο μήνυμα. Παρόλα αυτά η ταυτότητα και το δίπλωμα πέρασαν κανονικά. Επίσης εάν προσπαθήσω να βγάλω αντίγραφο πχ για την ταυτότητα στην εφαρμογή μου επιστρέψει "signing_invalid_signature". Έχω υποβάλλει ερώτημα στο gov.gr και αναμένω απάντηση την οποία θα ανεβάσω εάν απαντάει πραγματικά στο πρόβλημα



#163   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/02/2024 - 21:19

Αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα μετά απο την μεταφορά στοιχείων και εφαρμογών απο iphone 13 pro σε iphone 15 pro. Αν προσπαθήσω να επικυρώσω κάτι στο gov.gr στον υπολογιστή και επιλέξω επιβεβαίωση μέσω της εφαρμογής στο κινητό μου βγάζει το ίδιο μήνυμα. Παρόλα αυτά η ταυτότητα και το δίπλωμα πέρασαν κανονικά. Επίσης εάν προσπαθήσω να βγάλω αντίγραφο πχ για την ταυτότητα στην εφαρμογή μου επιστρέψει "signing_invalid_signature". Έχω υποβάλλει ερώτημα στο gov.gr και αναμένω απάντηση την οποία θα ανεβάσω εάν απαντάει πραγματικά στο πρόβλημα

Αντιμετωπίζω το ίδιο. 12PM σε 15PM.



#164   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 08/02/2024 - 23:27

Εμενα το σφαλμα μου το εμφανιζει στο τελευταιο βημα πριν ανοιξει η εφαρμογη.οποτε δεν μπορω να μπω για να περασω την ταυτοτητα και το διπλωμα. Δεν φτανω εως εκει. Υπαρχει καποιο app να σβησω την cache (ή οτι μπορει να εχει μεινει),μηπως εχει απο το αντιγραφο που μετεφερα απο το ενα κινητο στο αλλο εχει παρει τιποτα (κανενα key) και για αυτο μου δημιουργει το προβλημα;
Υ.Γ αν παιζει καποιο ρολο το app gov.gr παιζει κανονικα. Μονο στο gov.gr wallet εχω το θεμα.

Τελευταία επεξεργασία από: activos, 08/02/2024 - 23:34


#165   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/02/2024 - 13:18

Καλησπερα Νικο. Εχω το iphone 14 με ios 16.4.1. Στο παλιο το iphone xs, που ειχα το ειχα κανει και λειτουργουσε την πρωτη φορα. Κατεβασα την ταυτοτητα και το διπλωμα και τα ειχα. Οταν αλλαξα διπλωμα, ξανακατεβασα το gov.gr wallet στο iphone xs ΑΛΛΑ δεν ξαναδουλεψε. Εβγαζε ακριβως το ιδιο προβλημα. Ελεγα δεν πειραζει. Θα φταιει το κινητο. Ειχα σκοπο ουτως ή αλλως να παρω καινουργιο κινητο.οταν πηρα το καινουργιο iphone14, μετεφερα τα εγγραφα απο το παλιο wallet του iphone xs στο wallet του iphone 14.μετα απο λιγο καιρο εσβησα απο το wallet του iphone 14 τα παλια εγγραφα που ειχα. Κατεβασα το gov. gr wallet για να βαλω την καινουργια ταυτοτητα και το διπλωμα πλεον(γιατι τα ειχα αλλαξει), ΑΛΛΑ παλι εβγαζε το ιιδιο σφαλμα που εβγαζε και στο παλιο iphone xs. Εχω μεινει σε αυτο το σημειο και δεν μπορω να περασω αυτο το βημα για να ανοιξει η εφαρμογη. Τι μπορω να κανω. Σε παρακαλω βοηθησε με.

Υ.Γ τους κωδικους taxis net ή τους κωδικους της τραπεζας τους δεχετε κανονικα αλλα σταματαω στο επομενο βημα που ειναι και φωτο που εβαλα πιο πανω.

Έχεις επαναφέρει Backup?

 

Αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα μετά απο την μεταφορά στοιχείων και εφαρμογών απο iphone 13 pro σε iphone 15 pro. Αν προσπαθήσω να επικυρώσω κάτι στο gov.gr στον υπολογιστή και επιλέξω επιβεβαίωση μέσω της εφαρμογής στο κινητό μου βγάζει το ίδιο μήνυμα. Παρόλα αυτά η ταυτότητα και το δίπλωμα πέρασαν κανονικά. Επίσης εάν προσπαθήσω να βγάλω αντίγραφο πχ για την ταυτότητα στην εφαρμογή μου επιστρέψει "signing_invalid_signature". Έχω υποβάλλει ερώτημα στο gov.gr και αναμένω απάντηση την οποία θα ανεβάσω εάν απαντάει πραγματικά στο πρόβλημα

Αντιμετωπίζω το ίδιο. 12PM σε 15PM.

Δοκιμάστε να αλλάξετε τον κωδικό στο Taxis.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες