Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

gov.gr Wallet


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
185 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 09/02/2024 - 15:02

Βάλανε να βγάζεις φωτοτυπία της ταυτότητας από το wallet για να τη στείλεις αν και σε μένα δεν δουλεύει ακόμα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 09/02/2024 - 15:25

Έχεις επαναφέρει Backup?
 


Αν εννοεις , αν εβαλα τα δεδομενα απο το παλιο κινητο στο καινουργιο απο backup , ναι. Εκανα backup στο παλιο και εκανα επαναφορα το καινουργιο απο αυτο το back up. Αλλα το εκανε και τελευταιο καιρο και με το παλιο κινητο. Μονο την πρωτη φορα δουλεψε στο παλιο κινητο. Ποτε ξανα.
Παει καπου το μυαλο σου;

#168   ktsak

ktsak

    iPH Enthousiast

  • 545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/02/2024 - 16:06

Βάλανε να βγάζεις φωτοτυπία της ταυτότητας από το wallet για να τη στείλεις αν και σε μένα δεν δουλεύει ακόμα.

Ούτε και σε μένα ..... Βγάζει "signing_invalid_signature"



#169   shodan

shodan

    iPH Enthousiast

  • 448 μηνύματα
  • Twitter:@i_nihl
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 09/02/2024 - 18:26

Ούτε και σε μένα ..... Βγάζει "signing_invalid_signature"

Το ίδιο μου έκανε και εμένα όταν έκανα τη μετάβαση από το 13 Pro Max στο 15 Pro Max. Ναι μεν μου μετέφερε κανονικά, ταυτότητα, δίπλωμα και στοιχεία αυτοκινήτου αλλά όταν επέλεγα "Αντίγραφο" λάμβανα το ίδιο μήνυμα. Έκανα ανάκληση των εγγράφων, απεγκατάσταση της εφαρμογής, εγκατάσταση ξανά και όλα δουλεύουν σωστά.

Επίσης δεν πρόκειται για μια απλή εκτύπωση με τα στοιχεία. Έχει πάνω qr code, και ψηφιακή υπογραφή από το Υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης.



#170   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/02/2024 - 18:31

Αν εννοεις , αν εβαλα τα δεδομενα απο το παλιο κινητο στο καινουργιο απο backup , ναι. Εκανα backup στο παλιο και εκανα επαναφορα το καινουργιο απο αυτο το back up. Αλλα το εκανε και τελευταιο καιρο και με το παλιο κινητο. Μονο την πρωτη φορα δουλεψε στο παλιο κινητο. Ποτε ξανα.
Παει καπου το μυαλο σου;

Κάνε Restore & Set Up As New και θα διορθωθεί.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#171   costasf

costasf

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/02/2024 - 18:35

Το ίδιο μου έκανε και εμένα όταν έκανα τη μετάβαση από το 13 Pro Max στο 15 Pro Max. Ναι μεν μου μετέφερε κανονικά, ταυτότητα, δίπλωμα και στοιχεία αυτοκινήτου αλλά όταν επέλεγα "Αντίγραφο" λάμβανα το ίδιο μήνυμα. Έκανα ανάκληση των εγγράφων, απεγκατάσταση της εφαρμογής, εγκατάσταση ξανά και όλα δουλεύουν σωστά.

Επίσης δεν πρόκειται για μια απλή εκτύπωση με τα στοιχεία. Έχει πάνω qr code, και ψηφιακή υπογραφή από το Υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης.

Ακολούθησα τη συμβουλή σου και δούλεψε. Όλα καλά!



#172   ktsak

ktsak

    iPH Enthousiast

  • 545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/02/2024 - 19:24

Το ίδιο μου έκανε και εμένα όταν έκανα τη μετάβαση από το 13 Pro Max στο 15 Pro Max. Ναι μεν μου μετέφερε κανονικά, ταυτότητα, δίπλωμα και στοιχεία αυτοκινήτου αλλά όταν επέλεγα "Αντίγραφο" λάμβανα το ίδιο μήνυμα. Έκανα ανάκληση των εγγράφων, απεγκατάσταση της εφαρμογής, εγκατάσταση ξανά και όλα δουλεύουν σωστά.

Επίσης δεν πρόκειται για μια απλή εκτύπωση με τα στοιχεία. Έχει πάνω qr code, και ψηφιακή υπογραφή από το Υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης.

Ειχες δικιο, δουλεψε. Ευχαριστουμε για το tip  :rolleyes:



#173   Giorgio2112

Giorgio2112

    iPH Contributor

  • 1.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/02/2024 - 00:25

Το ίδιο μου έκανε και εμένα όταν έκανα τη μετάβαση από το 13 Pro Max στο 15 Pro Max. Ναι μεν μου μετέφερε κανονικά, ταυτότητα, δίπλωμα και στοιχεία αυτοκινήτου αλλά όταν επέλεγα "Αντίγραφο" λάμβανα το ίδιο μήνυμα. Έκανα ανάκληση των εγγράφων, απεγκατάσταση της εφαρμογής, εγκατάσταση ξανά και όλα δουλεύουν σωστά.
Επίσης δεν πρόκειται για μια απλή εκτύπωση με τα στοιχεία. Έχει πάνω qr code, και ψηφιακή υπογραφή από το Υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης.


Έπαιξε και σε μένα το αντίγραφο που έβγαζε σφάλμα

#174   sakissalonika

sakissalonika

    iPH Addict

  • 895 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 10/02/2024 - 11:36

Το έκανα και εγώ ακολουθώντας τις οδηγίες του φίλου και πλέον λειτουργεί.

#175   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 10/02/2024 - 12:10

Κάνε Restore & Set Up As New και θα διορθωθεί.

σε ευχαριστω πολυ. Θα περιμενω οποτε να βγει το ios 17.4 γιατι ακουσα οτι θα υποστηριζει και 3rd party εφαρμογες και θα το κανω τοτε. Απλα περιμενα σε αυτο το ios μηπως βγει καποιο jailbreak.

#176   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/02/2024 - 13:34

Trollstore ναι, JB όπως το ξέραμε όχι.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#177   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 15/02/2024 - 16:48

Trollstore ναι, JB όπως το ξέραμε όχι.


Εχω μια απορια. Ισως χαζη. Καταλαβαινω οτι επειδη επανεφερα στο καινουργιο iphone ,αντιγραφο απο το παλιο. Καποιο μπερδεμα γινεται και δεν λειτουργει το app.οποτε με νεα καθαρη εγκατασταση θα λειτουργουσει. ΑΛΛΑ στο παλιο iphone την πρωτη φορα λειτουργησε.περασα την ταυτοτητα στο wallet του κινητου και μετα εσβησα την εφαρμογη. Οταν αλλαξα την ταυτοτητα( μετα απο κανενα χρονο )ξανακατεβασα το app και δεν μου ξαναλειτουργησε στο παλιο κινητο. Γιατι αυτο;( δεν θυμαμαι αν στο διαστημα αυτο ειχα κανει κανενα update και εκανα επαναφορα απο προηγουμε αντιγραφο). Αν στο παλιο κινητο ειχα κανει update και επαναφορα απο παλιο αντιγραφο του ιδιου κινητου και μετα ξανακατεβασα το app, δικαιολογειτε οτι δεν ξαναδουλεψε ουτε στο παλιο κινητο το app?

Τελευταία επεξεργασία από: activos, 15/02/2024 - 16:52


#178   activos

activos

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 21/02/2024 - 19:02

ξερει κανεις ?



#179   Giorgio2112

Giorgio2112

    iPH Contributor

  • 1.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/02/2024 - 19:06

ξερει κανεις ?



Δοκίμασε να κανείς ανάκληση εγγράφων και απεγκατάσταση εφαρμογής και μετά να την ξαναπεράσεις
Όπως έγραψε ο συμφουριτης πιο πάνω

#180   ThemisD

ThemisD

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2024 - 11:25

Έκανα και εγώ την ίδια διαδικασία (ανάκληση εγγράφων, απεγκατάσταση, επανεγκατάσταση) και ενώ πλέον λειτουργεί το αντίγραφο της ταυτότητας, δε μου περνά τα οχήματα στο wallet. Στο προηγούμενο κινητό είχαν περαστεί κανονικά. Τώρα, μόνο ταυτότητα και δίπλωμα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες