Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Ξερολες..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2010 - 01:23

Sorry συντοπίτη .. Διέγραψε τα για να είναι καθαρό το θέμα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2010 - 01:36

Sorry συντοπίτη .. Διέγραψε τα για να είναι καθαρό το θέμα..

Εγω διαφονω με αυτο αν εχω λογο ως αλλωστε αυτος που ανοιξε το θεμα (καλοπροερετα παντα)
Το θεμα Εξαντληθηκε ναι.. αλλα το παρακατω, Χαρακτηριζοντας τους Συμετεχοντες, νομιζω δινει την Αξια στο θεμα.. με την Απαντηση στα Ερωτηματα..
ποιοι ειναι αυτοι ? ετσι μονο μπορουν να σκεφτουν ? μονο η Gaggetia Τους ενωνει ? μπορουν να ειναι Φιλοι χωρις iPhone στο χερι ?
Δεν θελω να υποδειξω τιποτα.. θελω να δειξω απλα μια αλλη πλευρα.και αφου προλαβα _ το εκανα ! χεχεχ

#33   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/03/2010 - 03:14

Αν θες να μάθεις τις απαντήσεις σε αυτά τα ερωτήματα, μπορείς κάλλιστα να ανοίξεις ένα νέο θέμα για αυτήν την συζήτηση. Η ουσία ενός forum είναι να βρίσκεις μέσα σε κάθε θέμα αυτό που περιμένεις και όχι συζητήσεις εκτός θέματος που απλά σε μπερδεύουν και για κάποιον που τον ενδιαφέρει να διαβάσει κάτι καταντούν πολλές φορές και ενοχλητικές.

Σκέψου το ως εξής. Είσαι σε μια παρέα και μιλάτε για κάποιο θέμα που σε ενδιαφέρει πολύ αλλά κάποιο στην παρέα πετάνε κάποια ξεκάρφωτα πράγματα που δεν σε ενδιαφέρουν και που σου αποσπούν την προσοχή. Δεν είναι και το ότι καλύτερο ;)

#34   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2010 - 04:33

Αν θες να μάθεις τις απαντήσεις σε αυτά τα ερωτήματα, μπορείς κάλλιστα να ανοίξεις ένα νέο θέμα για αυτήν την συζήτηση. Η ουσία ενός forum είναι να βρίσκεις μέσα σε κάθε θέμα αυτό που περιμένεις και όχι συζητήσεις εκτός θέματος που απλά σε μπερδεύουν και για κάποιον που τον ενδιαφέρει να διαβάσει κάτι καταντούν πολλές φορές και ενοχλητικές.

Σκέψου το ως εξής. Είσαι σε μια παρέα και μιλάτε για κάποιο θέμα που σε ενδιαφέρει πολύ αλλά κάποιο στην παρέα πετάνε κάποια ξεκάρφωτα πράγματα που δεν σε ενδιαφέρουν και που σου αποσπούν την προσοχή. Δεν είναι και το ότι καλύτερο ;)

Το Αλατοπιπερο της Παρεας ο Τυπος ετσι ? χεεχεχ
Εχετε δικιο .. Αν Ηταν Ενα Τεχνικο Θεμα το οποιο θα Αποθηκευονταν ος data bank
Αλλα απο την αρχη ηταν ανθροποφιλοσοφικο κλπ.. οπωτε αστο Ανοιχτο να λεμε καμμια Μπουρδα..
Αλλωστε αυτο το Μπλα μπλα - Καφενειο δινει μια αλλη πιο light διασταση απο μονο του..
Ασ πουμε λοιπον αυτο το ποστ Βαλβιδα Εκτονοσης και ισοτητας.. Ομορφο ?
Παντα φιλικα και με Σεβασμο ακομα και στο.... Μυρμιγκι ! :)

#35   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2010 - 09:38

Η αλήθεια είναι πως και εγώ απορώ.. Ποιος θα κάνει search για ξερολες ... Για σαμπάνια ή Τζούλια μπορεί αλλά για ξερολες... :lol:

#36   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2010 - 13:06

Η αλήθεια είναι πως και εγώ απορώ.. Ποιος θα κάνει search για ξερολες ... Για σαμπάνια ή Τζούλια μπορεί αλλά για ξερολες... :lol:

Οποιος Εχει την.. "Μυγα" ισως ? Το Πρωι ειχα βρει και ενα κοινο σημειο Αναμεσα στα Δυο τοπικ..(Julia k Εμεις)..
Τωρα δεν το εχω.. Αργοτερα θα κανω Edit Μαλλον. :)
Καλημερες !




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες