Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Ξερολες..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 18/03/2010 - 22:26

To Mac OS όταν έχεις συνηθίσει τα Win θα σου ξενίσει λίγο στην αρχή αλλά είναι θέμα συνήθειας. Μπορείς και να περάσεις 2ο λειτουργικό Win και να τα συνδυάσεις. Φυσικά όλα είναι θέμα προσωπικής επιλογής. Ελευθερία απόψεων και ελεύθερη αγορά έχουμε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 18/03/2010 - 22:33

Να σας πω και εγω την αποψη μου! Χροννια σε PC (10) περνoντας σε Mac ενιωσα λιγο σαν να με κοροιδευαν ολα αυτα τα χροννια! Μετα απο ατελειωτα error ασταθειες κτλπ, βρηκα την ηρεμια μου! Οσο για το παλικαρι του τοπικ insidergr, τον καταλαβαινω απολυτα! Ααα! ρε Ελλαδα με τους ειδημωνες σου! :lol:

Υ.Γ Αυτο παει για τα παληκαρια του καθε "service" που προσπαθουνε να μας πεισουνε για την αγορα ενος καινουργιου υπολογιστη, απλως γιατι ειναι καινουργιος αρα καλητερος!! ( και προφανως ακριβωτερος!! ) ασχετα αν το ατομο (πωλητης) δουλευε μεχρι εχθες στα MacDonald's!! :lol:

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#18   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/03/2010 - 22:46

To Mac OS όταν έχεις συνηθίσει τα Win θα σου ξενίσει λίγο στην αρχή αλλά είναι θέμα συνήθειας. Μπορείς και να περάσεις 2ο λειτουργικό Win και να τα συνδυάσεις. Φυσικά όλα είναι θέμα προσωπικής επιλογής. Ελευθερία απόψεων και ελεύθερη αγορά έχουμε.

ακριβώς και για αυτό το λόγο υπάρχει το boot camp

#19   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/03/2010 - 23:11

Να σας πω και εγω την αποψη μου! Χροννια σε PC (10) περνoντας σε Mac ενιωσα λιγο σαν να με κοροιδευαν ολα αυτα τα χροννια! Μετα απο ατελειωτα error ασταθειες κτλπ, βρηκα την ηρεμια μου! Οσο για το παλικαρι του τοπικ insidergr, τον καταλαβαινω απολυτα! Ααα! ρε Ελλαδα με τους ειδημωνες σου! :lol:

Υ.Γ Αυτο παει για τα παληκαρια του καθε "service" που προσπαθουνε να μας πεισουνε για την αγορα ενος καινουργιου υπολογιστη, απλως γιατι ειναι καινουργιος αρα καλητερος!! ( και προφανως ακριβωτερος!! ) ασχετα αν το ατομο (πωλητης) δουλευε μεχρι εχθες στα MacDonald's!! :lol:


Δεν Ηθελα να Αποκαλυψω πολλα πραγματα που θα Θεωρουνταν Ψωνιστικα.. αλλα νομιζω Ηρθε η Στιγμη για να Συστηθουμε και καλυτερα..
Πολλες φορες δεν ξερουμε με ποιον διαπραγματευομαστε και κανουμε Λαθη στην Προσπαθεια να γλιτοσουμε το 100ρικο μ'αρεσει να Κρατω δε Χαμηλους τονους μιας και Πηγα τον Οργανισμο μου και το μυαλο μου στα Κοκκινα για μια 6ετια..
Ασχολουμε με τους Υπολογιστες λοιπον Απο τοτε που Υπηρχε ενα Μαγαζι μονο Στην Σωλομου στα Εξαρχεια με Computers.. Θυμαμαι ενα Μικρο μαυρο πραγμα με Εξωτερικο Printer που κουμπωνε πανω στο Σασι του υπολογιστη και θυμιζε πιο πολυ σημερινο Computeraki λογιστιριου..
Amstrand 6128 μονοχρωμο,Amiga,hyundai 8MHz σε Tourbo mode με Κουμπι hardware. klp klp klp...
Εχω Στησει πανω απο 200 υπολογιστες μιας και η Δουλεια μου (κυριος) δεν ειναι αυτη αλλα επειδη μ'αρεσει την σπουδασα κ την εξασκω μονο στα Μεσοδιαστηματα.. (Τεχνικος) Παρολα αυτα οταν καταλαβα οτι δεν Γινετε να τα Ξερω ολα Χαμηλωσα πολυ τους τονους και Ακουω και τον γιο μου (ετων 14) στο τι βρηκε στο πως το κανει..
Νομιζω οτι Αυτη πρεπει να ειναι η Αντιμετωπιση των Πραγματων Αν δεν θελεις να εισαι Retro και σπασικλας..
Γι'αυτο νομιζω Ανθουν και τα Forums.. για Ανταλαγη αποψεων..
Αυτο το μηνυμα λοιπον Ηθελα να Περασω αν και αρνουμε την λεξη "περασω"
Χαιρομαι παντα να σας διαβαζω και οτι Διαλεξει ο Καθενας ... να κοιταει να περναει καλα με την επιλογη του..
Επισις και κλεινω.. Δεν Υπηρξα ποτε Μιζερος αν και ποτε δεν ειμουν οικονομικα Ακμαιος (ισως γι'αυτο χεχε)
Αλλα πρεπι να μαθουμε να Εκτιμουμε ακομα κ το μυρμιγκι που ελεγε ο Mendor μου...

Φιλικα.. :)

#20   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/03/2010 - 23:35

P.S Γραφτηκατε στο Facebook Στο iPhoneHellas ? Εγω το εκανα Σημερα Ας βρεθουμε και εκει.. ;)

#21   Pinky24

Pinky24

    iPH User

  • 169 μηνύματα
  • Twitter:@Margi_Sk
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:DaizyGR

Δημοσίευση 19/03/2010 - 15:04

Γραφτήκαμε,γραφτήκαμε.. :D

#22   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2010 - 19:56

Γραφτήκαμε,γραφτήκαμε.. :D

Το ξερεις το "GREEN... GREEN.... YELOW ! YELOW ! PINK. :( " ? .Ειναι ενα ΧρωμοGagetistiko Αστειακι.. Αυτο μου Θυμισες με την Gaggetomania Σου κ το NickName σου.
(αντε να διαβασει κανενας απο τους προγονους μας αυτο το Post και να Βγαλει Ακρη !!)

#23   Pinky24

Pinky24

    iPH User

  • 169 μηνύματα
  • Twitter:@Margi_Sk
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:DaizyGR

Δημοσίευση 19/03/2010 - 21:45

Το ξερεις το "GREEN... GREEN.... YELOW ! YELOW ! PINK. :( " ? .Ειναι ενα ΧρωμοGagetistiko Αστειακι.. Αυτο μου Θυμισες με την Gaggetomania Σου κ το NickName σου.
(αντε να διαβασει κανενας απο τους προγονους μας αυτο το Post και να Βγαλει Ακρη !!)


Βασικά δεν το'χω ακούσει αυτό το αστείο,αλλά εγώ θα κρατήσω μόνο το "pink" που μ'αρέσει κιόλας.. :lol:

#24   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2010 - 22:00

Βασικά δεν το'χω ακούσει αυτό το αστείο,αλλά εγώ θα κρατήσω μόνο το "pink" που μ'αρέσει κιόλας.. :lol:

:) Το καταστρεψαμε το Topik.. Πυργακι στην Αμμο.. μου θυμιζει.. χοχοχο..

#25   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2010 - 22:36

να πω πως ειστε off topic.. ειναι περιτο.. νομιζω.. :lol:

#26   Pinky24

Pinky24

    iPH User

  • 169 μηνύματα
  • Twitter:@Margi_Sk
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:DaizyGR

Δημοσίευση 19/03/2010 - 22:41

Ουπςςς....Ναι,παρασυρθήκαμε λίγο!
Sorry!! :blush:

#27   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2010 - 22:45

Ουπςςς....Ναι,παρασυρθήκαμε λίγο!
Sorry!! :blush:


Αυτο το ροζ πραγματακι φταιει Κυριε.. ειναι Παρασυρ(ι)τικο !!!!

#28   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2010 - 00:08

οχι και πραγματακι ολοκληρη γυναικα... προσεχουμε τι λεμε.. :)

#29   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2010 - 00:41

οχι και πραγματακι ολοκληρη γυναικα... προσεχουμε τι λεμε.. :)


Ολοκληρη ε ? ! Αχμμμμ ..... ;)

Καποιος να Κλεισει το τοπικ.. Η θα Ερωτευτουμε η θα Εκτεθουμε !!

Τελευταία επεξεργασία από: insidergr, 20/03/2010 - 00:42


#30   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/03/2010 - 01:14

Παιδιά, σας παρακαλώ ας κρατάμε τα θέματα όσο πιο καθαρά γίνεται. Τέτοια ανούσια post (σε σχέση με το θέμα) μπορείτε να τα στέλνετε με pm.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες