Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

[Solved] Help με Iphone 3gs - Κολλαει στο Blackra1n screen μετα απο install του SBSettings


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   n0reas0n

n0reas0n

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/03/2010 - 00:11

Αρα η μονη λυση απο οτι φαινετε ειναι το upgrade σε 3.1.3 Κ να το κανω jaibreak Με redsn0w ?? εφοσον γινετε γιατι εχω κ το καινουργιο bootrom και δεν ξερω αν γινετε :unsure:

Δεν πιστευω αν γινει ετσι να εχω προβλημα με το restore των data απο το itunes ?


EDIT: ωχ απο οτι καταλαβα το 3gs δεν γινετε?? φακ μαλλον θα γινει το Iphone σκετο phone μεχρι να βγει το καταληλο εργαλειο :mad:

Τελευταία επεξεργασία από: n0reas0n, 24/03/2010 - 00:15


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/03/2010 - 00:15

iphone 3g 3.1.3 + redsnow = jailbreak
iphone 3gs 3.1.3 + redsnow = ΟΧΙ jailbreak

#18   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/03/2010 - 00:20

Αρα η μονη λυση απο οτι φαινετε ειναι το upgrade σε 3.1.3 Κ να το κανω jaibreak Με redsn0w ?? εφοσον γινετε γιατι εχω κ το καινουργιο bootrom και δεν ξερω αν γινετε :unsure:

Δεν πιστευω αν γινει ετσι να εχω προβλημα με το restore των data απο το itunes ?


EDIT: ωχ απο οτι καταλαβα το 3gs δεν γινετε?? φακ μαλλον θα γινει το Iphone σκετο phone μεχρι να βγει το καταληλο εργαλειο :mad:

το καλυτερο που εχεις να κανεις... εαν σε παρηγορει εγω εχω σκετο οπως λες iphone εδω και ενα χρονο... :)

#19   n0reas0n

n0reas0n

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/03/2010 - 14:17

Τελικα η μονη λυση ηταν η αναβαθμιση σε 3.1.3 !!

Προς το παρον τελος navigators κτλ.. Ελπιζω τουλαχιστον μεχρι τον ιουλιο να εχει βρεθει μια λυση γιατι θα χρειαστω tom tom western europe :rolleyes:


Ευχαριστω ολους για οποια βοηθεια η ιδεες !! (close topic plz)

#20   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 25/03/2010 - 14:22

Τελικα η μονη λυση ηταν η αναβαθμιση σε 3.1.3 !!

Προς το παρον τελος navigators κτλ.. Ελπιζω τουλαχιστον μεχρι τον ιουλιο να εχει βρεθει μια λυση γιατι θα χρειαστω tom tom western europe :rolleyes:


Ευχαριστω ολους για οποια βοηθεια η ιδεες !! (close topic plz)

υπομονη φιλε μου...και κατι θα βγει μεχρι τοτε σιγουρα...εαν σε παρηγορει εχω και εγω clean συσκευη εδω και λιγο καιρο και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος...εχω ηρεμησει απο ολα τα:ΜΗΝ αναβαθμισετε εαν...ΜΗΝ το ενα...ΜΗΝ το αλλο...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες