Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Γρατζουνιές στο εσωτερικό της οθόνης;


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
21 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 22/03/2009 - 15:19

Η Vodafone στην Ελλάδα είναι σκ@τ@... αυτό ξέρω εγώ... Στο εξωτερικό δεν είχα ποτέ εμπειρίες αλλά εδώ είναι σκ@τ@...
Προπερσί είχαμε πάει με τη μητέρα μου και την αδερφή μου για ανανέωση συμβολαίου και να πάρουμε νέες συσκευές με επιδότηση...
Πέσαμε σε μια κοπέλα την οποία δυστυχώς είμαι αναγκασμένος να την αποκαλέσω τουλάχιστον Ηλίθια(συγνώμη κι όλας αλλά...)
Η συγκεκριμένη κοπέλα δεν νομίζω να μπορούσε καν να ανοίξει τον υπολογιστή... Δεν είναι κάτι αυτό όμως που σας ενδιαφέρει, οπότε προχωρώ. Μετά από 2,5 ώρες που μας είχε εκεί και μας τυρανούσε, μας λέει ότι πρέπει να πληρώσουμε για τις συσκευές 540Ε... Και τότε λέω εγώ ώς νοημών άνθρωπος:"μήπως θα μπορούσατε να μου εξηγήσετε πώς με επιδότηση πρέπει να πληρώσουμε 540Ε για συσκευές οι οποίες κάνουν χωρίς επιδότηση 457Ε?"
Πολύ απλά ήρθε ένας άλλος άνθρωπος αλλά στο τέλος μας τα βρήκε μια χαρά...
Συνολικά χάσαμε 3 ώρες...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 25/03/2009 - 20:33

ελεος προσεχε τι ευχεσαι  ;)

#18   tol

tol

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/03/2009 - 11:13

παιδια νομιω ειναι και σε τι μαγαζι-προσωπικο θα πεσεις.. εδω στη Λαρισα παντως στο μαγαζι που παω εγω μια χαρα εξυπηρετικοι και σπιρτα ειναι..

#19   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1.174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 28/03/2009 - 22:20

παιδια την πατησα.ειχα παρει το iphonaki μου στην δουλεια(μπογιατζης)κ σημερα που το εβγαλα απο την τσεπη παρατιρισα σε ενα σημειο κατι γρατζουνιες στο τζαμι απ εξω.κ μονο που το βλεπω στο φως μου την δινει.θελω τζαμι που θα βρω?

#20   barcode

barcode

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/03/2009 - 20:00

Quote

παιδια την πατησα.ειχα παρει το iphonaki μου στην δουλεια(μπογιατζης)κ σημερα που το εβγαλα απο την τσεπη παρατιρισα σε ενα σημειο κατι γρατζουνιες στο τζαμι απ εξω.κ μονο που το βλεπω στο φως μου την δινει.θελω τζαμι που θα βρω?

----->Για τζάμι φαντάζομαι στο ebay και απο ελληνικό νομίζω υπάρχει το www.9volto.gr..

Πήγα σήμερα το iphone στη vodafone της περιοχής μου και το παιδί ήταν εξυπηρετικότατο. Μέχρι και ζελατίνα έβαλε
επάνω και μάρκαρε τα καμένα pixel με μαρκαδόρο για να μη λένε ότι δεν τα βρήκαν στο service.
Μάλιστα μου είπε να του πάω και το κουτί για να μου δώσουν καινούρια συσκευασία iphone και όχι μόνο τηλέφωνο.
Τελικά είναι σε τι άνθρωπο θα πέσεις. Άντε να δούμε αν θα μου το αλλάξουν ή αν θα μου αλλάξουν μόνο την οθόνη...

#21   barcode

barcode

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/04/2009 - 20:24

Just for the history με ειδοποίησαν σήμερα και πήγα και πήρα ολοκαίνουριο iphone. Μια χαρά είναι νομίζω μια βδομάδα για αντικατάσταση συσκευής. (Ευτυχώς γιατί είχε αυτές τις καταραμένες γρατζουνιές που δεν αντέχονταν. Χαιρετώ.

#22   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 10/04/2009 - 20:21

gtz και καλοφορετο :P




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες