Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Παρουσίαση του iPhone OS 4.0


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
237 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:35

συμφωνω φιλε μου...αλλα οχι να αφηνει τοσο κοσμο εξω..ενα προνομιο ειχε το 3gs εναντι του 3g και το εκμεταλευτικε οσο δε παει...θα το σκεφτω παρα πολυ ...και παω προς motorola...αλλα δε μπορω να βλεπω συνεχεια μια μια τα παλια να τα καταργουν...σε αναγκαζει να κανεις jaikbrake...ασε που ετσι που εχω το κινητο σαν το 4.0 ειναι...

Ναι σίγουρα σε αναγκάζει, αλλά εταιρία ειναι και μάλιστα η Apple, φραγκοφωνιάς και το ξέρυμε όλοι μας αυτό.!! οπότε απλά κρατάς το κινητό όπως είναι!! Και το δικό μου έτσι σαν να έχει 4.0 είναι, αλλά το θέμα είναι όι με την 4.0 θα δουλεύει λογικά απροβλημάτιστα!! υπόθεση είναι αυτό εννοείται!! :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Habo

Habo

    iPH Member

  • 326 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:35

ρε παιδια δεν εχει κυκλοφορησει κανα video να του δουμε και εμεις...

#93   phaethon

phaethon

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:36

Ραδιοφωνο θα εχουμε??

#94   mike22

mike22

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:37

Οι πρώτες φωτο συγκεντρωμένες:
Rapidshare


113 User(s) are reading this topic


#95   antoniss

antoniss

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:38

Φίλε μου το ράδιο δεν πρόκειται να μπει ποτέ!! πρέπει να το καταλάβουμε! υπάρχουν εφαρμογές(άπειρες) που κάνουν ακριβώς αυτό, οπότε όπως καταλαβαίνεις είναι σαν να κρεμάει η Apple αυτούς τους developers...


Σήμερα είδαμε SOFTWARE..και τις εξελίξεις για το λειτουργικό σύστημα.
To τσιπακι για το ράδιο υπάρχει μέσα στην πλακέτα του τηλ. αλλά είναι ανενεργό.
Ας περιμένουμε την παρουσίαση του HARDWARE ton Ιούνιο (για τις 2 κάμερες front -back) και FM radio activation και το νεο A9 processor.

Never say Never!!!!!!!!!!

#96   akis12

akis12

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:38

Εχετε δοκιμασει να βαλετε to backgrounder στο 3G ?
αν ανοιξω το safari , ipod kai αλλες δυο εφαρμογες (και πολλα λεω ) , παει σερνετε και σε λιγο κρασαρει το springboard.
Αν εβαζε το multitasking ατο 3G μετα ολοι θα παραπονιωσαστε οτι σερνετε και οτι κρασαρει συνεχεια . Με 30-40 μεσο ορο ram που διαθετει το 3g απο τα 118 για να τρεχεις αλλες εφαρμογες ειναι πολυ λιγο .
Εδω το 3Gs , ανοιγω 8 σελιδες ατο safari , ipod και αμα τρεξω game μετα κανει reload ta page στο safari γιατι δεν μπορει να κρατησει στην ram . E φανταστητε το 3G

#97   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:38

άλλο το ένα άλλο το άλλο ....απλά είσουν άτυχος ....Αυτό δεν έχει καμία σχέση με αυτά που λέγαμε όμως

όχι δεν είναι ατυχία, είναι η ποιότητα κατασκευής. Νοκια, Εricsson και και, απλα κοιτάνε να στα αρπάξουν ετσι... όποιος είχε νόκια ξέρει πως τρίζουν τα καπάκια...έχει βγάλει άλλη εταιρία update σε firmware και να δίνει new features??? το android και το iphone απ όσο ξέρω...

οπότε σκεφτείται τι έδιναν οι άλλοι και τι έχουμε τώρα... 8)

#98   Habo

Habo

    iPH Member

  • 326 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:41

εγω πιστευω αυτα θα τα βαλουν στο 3gs...αλλα θα βαλουν και πολλα περισσοτερα(ακομα και radio) στο καινουργιο iphone....γιατι αμα τα βαλουν ολα στα παλια μηλωφονα δεν θα κανουν τον τζιρο που θελουν στο iphone 4g

#99   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:41

Σήμερα είδαμε SOFTWARE..και τις εξελίξεις για το λειτουργικό σύστημα.
To τσιπακι για το ράδιο υπάρχει μέσα στην πλακέτα του τηλ. αλλά είναι ανενεργό.
Ας περιμένουμε την παρουσίαση του HARDWARE ton Ιούνιο (για τις 2 κάμερες front -back) και FM radio activation και το νεο A9 processor.

Never say Never!!!!!!!!!!

Είπα αυτά που είπα γτ το να βγάλει ραδιο είναι σαν να χάνει λευτακια και η apple και οι devs των radio apps...αν κάνει καμία μαγκιά να ενώσει αυτά τα δύο τότε μονο θα δούμε ραδιο...αλλιώς όλες οι radio apps θα φύγουν νύχτα από app store...

Τελευταία επεξεργασία από: peterboutsis, 08/04/2010 - 20:43


#100   jazzman

jazzman

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:42

όχι δεν είναι ατυχία, είναι η ποιότητα κατασκευής. Νοκια, Εricsson και και, απλα κοιτάνε να στα αρπάξουν ετσι... όποιος είχε νόκια ξέρει πως τρίζουν τα καπάκια...έχει βγάλει άλλη εταιρία update σε firmware και να δίνει new features??? το android και το iphone απ όσο ξέρω...

οπότε σκεφτείται τι έδιναν οι άλλοι και τι έχουμε τώρα... 8)


ναι δεν λέω η Apple είναι από τις καλύτερες σε θέμα update .Ο χρόνος θα δείξει πόσο γερό και πόσο ποιοτικό είναι το iphone ...

#101   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:42

Ναι σίγουρα σε αναγκάζει, αλλά εταιρία ειναι και μάλιστα η Apple, φραγκοφωνιάς και το ξέρυμε όλοι μας αυτό.!! οπότε απλά κρατάς το κινητό όπως είναι!! Και το δικό μου έτσι σαν να έχει 4.0 είναι, αλλά το θέμα είναι όι με την 4.0 θα δουλεύει λογικά απροβλημάτιστα!! υπόθεση είναι αυτό εννοείται!! :lol:

υποθεση ξευποθεση εγω δε αλλαζω αλλο για να παρω παλι και να περιμενω αναβαθμιση μπορει να μεινω με αυτο η motorola...

#102   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:42

στοιχηματίζω ότι είσαι 12 ετών στην καλύτερη.


Μη παίξεις τότε Jocker, δε θα τύχεις ποτέ, τίποτα.
Δεν είναι βαρετό; Το μόνο που μπορείς να κάνεις ειναι η αλλαγή σειράς εικονιδίων. Η οργάνωση σε φακέλους και η ρύθμιση wallpaper είναι κάτι που το έχει και ένα Sony Ericsson.

#103   phaethon

phaethon

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:42

Σήμερα είδαμε SOFTWARE..και τις εξελίξεις για το λειτουργικό σύστημα.
To τσιπακι για το ράδιο υπάρχει μέσα στην πλακέτα του τηλ. αλλά είναι ανενεργό.
Ας περιμένουμε την παρουσίαση του HARDWARE ton Ιούνιο (για τις 2 κάμερες front -back) και FM radio activation και το νεο A9 processor.

Never say Never!!!!!!!!!!


Αλλο οι εφαρμογες&το radio μεσω wi-fi & αλλο η ενεργοποιηση του μεσω του Hardware.Ολος ο κοσμος αυτο ζηταει...Αντε αναμονη ως το καλοκαιρι για το νεο harware

#104   pabou13

pabou13

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:43

όχι δεν είναι ατυχία, είναι η ποιότητα κατασκευής. Νοκια, Εricsson και και, απλα κοιτάνε να στα αρπάξουν ετσι... όποιος είχε νόκια ξέρει πως τρίζουν τα καπάκια...έχει βγάλει άλλη εταιρία update σε firmware και να δίνει new features??? το android και το iphone απ όσο ξέρω...

οπότε σκεφτείται τι έδιναν οι άλλοι και τι έχουμε τώρα... 8)


Ρε φιλε αυτο που σου επαθε το sony ericsson μπορει να στο ειχε παθει ανετα και το iPhone, σιγα την κατασκευη πια...

Τελευταία επεξεργασία από: pabou13, 08/04/2010 - 20:44


#105   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 08/04/2010 - 20:45

Το θέμα είναι πως, δε μπορεί όλος ο κόσμος να χαλάει όλη την ώρα 600άρες. Αυτό όμως η Apple δε το προσέχει ποτέ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες