Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

iPhone 4G/HD Prototype Spotted outside (?)!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
540 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/04/2010 - 20:00

Παιδιά αυτο που βρήκανε ειναι prototype ....δλδ ειναι απλα ενα κελυφος για το hardware οχι εκτος τοπου και χρόνου με το κανονικό αλλά ειναι κακοφτιαγμένο αν το δείτε που δηλώνει προχειρότητα ,καθόλου καλό φινίρισμα και πολλά άλλα...μην λέτε κινεζικες ποιοτητες και αντιγραφες περιμενετε να δείτε και μην κατακρίνετε αμέσως ..έλεος πια.. :excl:

συμφωναω 1000% μαζι σου...και ετσι να ειναι(σιγα μην ειναι ετσι ωραιο φαινεται)

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 21/04/2010 - 20:00


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   angelo_lagoudakis

angelo_lagoudakis

    iPH Member

  • 300 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:hp_soldier_89

Δημοσίευση 21/04/2010 - 21:51

Παιδιά αυτο που βρήκανε ειναι prototype ....δλδ ειναι απλα ενα κελυφος για το hardware οχι εκτος τοπου και χρόνου με το κανονικό αλλά ειναι κακοφτιαγμένο αν το δείτε που δηλώνει προχειρότητα ,καθόλου καλό φινίρισμα και πολλά άλλα...μην λέτε κινεζικες ποιοτητες και αντιγραφες περιμενετε να δείτε και μην κατακρίνετε αμέσως ..έλεος πια.. :excl:

Πες τα ρε φίλε ....+1 από εμένα!

#198   stavrosczc

stavrosczc

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/04/2010 - 22:27

Προσωπικη μου αποψη αλλα θεωρω οτι η Apple εχει πολυ καλυτερο desing απο αυτο που πλασαρουν για το νεο iPhone HD...
Αυτο το σχεδιο το θεωρω αθλιο και κακογουστο!!!

#199   rouroukos

rouroukos

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 21/04/2010 - 22:54

προσωπικά νομίζω πως είναι χάλια... σαν πλακάκι είναι!. αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί να του αλλάξουν σχέδιο. μια χαρά είναι έτσι όπως είναι, ας κάνουν ότι αλλαγές χρειάζεται από θέμα hardware και όλοι θα είναι happy. αν και στο τέλος αυτό πιστεύω θα γίνει, κάτι παρόμοιο με τα προηγούμενα και λίγο από iPad

Τελευταία επεξεργασία από: rouroukos, 21/04/2010 - 22:57


#200   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 21/04/2010 - 23:07

Εμένα πάλι γιατί μου αρέσει πιο πολύ το τωρινό. Όπως ειπώθηκε και πιο πριν, πολύ τετράγωνο ρε παιδί μου!

#201   Kostas75

Kostas75

    iPH Addict

  • 735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 21/04/2010 - 23:17

Αν έχει τις δυνατότητες που αναφέρονται, είναι πραγματικά όλα αυτά που λείπουν από το 3GS, οπότε θα είναι ότι καλύτερο. Αν και μένει να δούμε και τι επεξεργαστή ιδίως, αλλά και πόση μνήμη θα έχει, ώστε να έχουμε μια ολοκληρωμένη άποψη όσο αφορά το hardware.
Τώρα όσο αφορά το design..... ελπίζω το τελικό προϊόν να είναι πολύ πιο ωραίο, γιατί αυτό που βλέπω είναι εντελώς άκομψο και ιδιαίτερα αν το συγκρίνω με τα 3G/3GS, ειλικρίνα τα 3G/3GS είναι ΠΟΛΥ πιο όμορφα, καμία σχέση!
Θέλω να πιστεύω ότι η Apple δεν θα μας απογοητεύσει και σε αυτό τον τομέα στο release product, αφού μας έχει συνηθίσει τόσα χρόνια να προσέχει την λεπτομέρεια όσο αφορά την εμφάνιση και την εντύπωση που θέλει να δίνουν όλα γενικά τα προϊόντα της.
Θα δούμε όμως, έχουμε χρόνο μέχρι τον Ιούνιο!... ::)

#202   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/04/2010 - 13:31

Κυκλοφόρησε ακόμα ένα πιο πλήρες video από το Gizmodo για το iPhone 4g/HD.


Ας το δούμε :

http://www.youtube.com/watch?v=SewJuJafjTM


Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 22/04/2010 - 13:31

ezgif_com_crop_2.gif


#203   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 22/04/2010 - 13:48

2:21. το μπλε στυλο που ειναι ακριβως μπροστα γραφει Microsoft πανω?? :blink:

#204   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/04/2010 - 13:49

Τι να πω????απορω με την Apple....το πως το αφησε να διαρευσει,αν παντα δουμε ακριβως το ιδιο στο event...κατα τα αλλα,αν θεωρησω οτι ΟΝΤΩΣ ειναι αυτο,το μονο που με χαλαει ειναι οτι ειναι ισιο απο πισω....θα γλιστραει τρελλα...θα πεσει πολυ τουμπα...

#205   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/04/2010 - 13:51

Πάντως τώρα που το είδα δίπλα στο 3GS μου αρέσει που είναι flat! Δείχνει και μικρότερο λίγο... Το μαύρο χρώμμα του πάει καταπληκτικά και φαντάζομαι πως καινούριο και καλογυαλισμένο θα είναι όμορφο!

Επίσεις διάλεξαν και ωραίο κομμάτι... :P

#206   animus

animus

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Animus 2.0

Δημοσίευση 22/04/2010 - 15:43

2:21. το μπλε στυλο που ειναι ακριβως μπροστα γραφει Microsoft πανω?? :blink:

Ναι χααχα!

Πάντως τώρα που το είδα δίπλα στο 3GS μου αρέσει που είναι flat! Δείχνει και μικρότερο λίγο... Το μαύρο χρώμμα του πάει καταπληκτικά και φαντάζομαι πως καινούριο και καλογυαλισμένο θα είναι όμορφο!

Επίσεις διάλεξαν και ωραίο κομμάτι... :P

Εδώ φαίνεται πιο όμορφο απο τις φωτό!Και εμένα μαρεσει το new Design!Αντε να δουμε μένουν ακριβώς 2 μήνες :P

#207   mixail

mixail

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/04/2010 - 15:51

Ναι χααχα!


Εδώ φαίνεται πιο όμορφο απο τις φωτό!Και εμένα μαρεσει το new Design!Αντε να δουμε μένουν ακριβώς 2 μήνες :P



Συμφωνω μαζι σου...ακομα και εγω που συνηθως ειμαι αντιδραστικος..:P εχει πιο μοντερνα σχεδιαση απο το 3gs και ισως αρχισε να μου αρεσει τελικα. ομως νομιζω οτι θελει μερικες καμπυλες...θελει κατι απο ipad για να μου αρεσει λιγακι περισσοτερο :) θελει λιγο "apple" ακομα :)

#208   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 22/04/2010 - 23:15

Όπως ενημερωθήκαμε, το iPhone HD/4G prototype που βρέθηκε στα χέρια του Gizmodo, ήταν “μεταμφιεσμένο” σε iPhone 3GS χάρη σε μία ειδικά διαμορφωμένη θήκη.

Στο video που ακολουθεί έχετε την ευκαιρία να δείτε την εν λόγω θήκη και να πάρετε μία γεύση από τις τεχνικές που χρησιμοποιεί η Apple αλλά και οι υπόλοιπες εταιρείες του χώρου, ώστε να συγκαλήψουν τα prototypes που κυκλοφορόυν ανάμεσα μας:

http://www.youtube.com/watch?v=ub3ARYt7XvI&feature=player_embedded


Behind the Scenes...

#209   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 22/04/2010 - 23:17

Το φοβερό είναι, ότι όλες οι εταιρίες κρύβουν τα prototypes με διαφορους τρόπους, όμως μονο η apple τα χάνει με IMBA τρόπους :D

#210   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 22/04/2010 - 23:23

τελικά το χαμένο τηλέφωνο έγινε δανικό τηλέφωνο για να ψαρέψουν εντυπώσεις για να δουν που θα στρέψουν το design... nice work.

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες