Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

iPhone 4G/HD Prototype Spotted outside (?)!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
540 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   geo90

geo90

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:geo90

Δημοσίευση 18/04/2010 - 14:31

Μα γιατί όλοι λέτε πως δεν σας αρέσει..? Αααααααν είναι αυτό το πραγματικό 4th gen και είναι τούμπανο με 80gb και μπροστά κάμερα γιατί να μην το αγοράσετε? Όλοι για την μούρη το παίρνετε το iPhone? Ή το 1st gen ήταν πιο όμορφο από αυτο? Ή τα satio και κλπ που κυκλοφορούν είναι πιο ωραία από αυτό? Δεν καταλαβαίνω.. Εντάξει μάλλον είναι μούφα, αλλά δεν είναι το παν το πως θάναι εξωτερικά!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   animus

animus

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Animus 2.0

Δημοσίευση 18/04/2010 - 14:43

Καταρχήν το στυλάκι του καταλαβαίνουμε η όχι τι διαβάζουμε κράτα το για σένα και το υφάκι επίσης, είπα την γνώμη μου είτε είναι σεβαστό είτε όχι...
Ακόμα και για την ευρώπη μόνο να είναι αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει να βγει άλλο μοντέλο από την αρχή, γιατί εδώ δεν μιλάμε για μια μικρή χώρα αλλά για την πιο σημαντική αγορά μετά τις ΗΠΑ.

Κάνεις παραποίηση το τι γράφει το άρθρο.
Αυτο το τηλέφωνο προορίζεται για την Αμερική.(Είναι δυνατόν ποτέ να κυκλοφορήσει πρώτα η EU έκδοση? ακόμη και σε prototype?Αμερικάνικη Εταιρία ειναι η Apple πρώτα εκεί κυκλοφορεί ότι βγάζει)
Και εμεις εδώ στην Ελλάδα θα έχουμε με mini-usb .Έτσι έχουν τα πράματα πάρα πολύ απλά!

#48   phed

phed

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2010 - 15:00

θα ήθελα να μου πεις πως κάνω παραποίηση στο τι λέει τι στιγμή που δεν λέω κάτι ούτε για Αμερική αλλά ούτε για Ευρώπη, πολύ απλά γιατί δεν μπορώ να έχω σαν δεδομένο το ότι δεν θα βγει ξεχωριστό μοντέλο στην Ευρώπη εν αντιθέση με εσένα που μάλλον η Apple σου έστειλε την τακτική που θα ακολουθήσει σε Αμερική και Ευρώπη. Γιατί μόνο έτσι μπορείς να είσαι σίγουρος ότι άλλο θα είναι σε Αμερική και άλλο στην Ευρώπη τη στιγμή που μέχρι σήμερα ότι υπάρχει στην Αμερική ακριβώς το ίδιο υπάρχει και στην Ευρώπη με εξαίρεση ένα κλείδωμα επιπλέον στην Αμερική...

#49   alexcbr

alexcbr

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Alex 2000

Δημοσίευση 18/04/2010 - 15:06

Ρε παιδιά μα τι λέτε;; Ένας φίλος μου έχει ένα κινέζικο κλονο και το καλοδιο είναι ακριβός το ίδιο με τα iPhone μας (σε μέγεθος και διαστάσεις)


Sent from my iPhone using Tapatalk

#50   aridaias

aridaias

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2010 - 15:16

Καταρχάς χαλαρώστε... Τσακώνεστε για το τίποτα... Βγήκε μια φωτογραφία και αμέσως πιαστήκατε στα χέρια. Κατά τη γνώμη μου είναι ό,τι πιό ΑΘΛΙΟ έχω δεί ποτέ και πιστεύω ακράδαντα πως είναι μούφα... Αυτά είναι απλά για κατανάλωση... Θα βγεί με το καλό και σε όποιον αρέσει θα το πάρει... Ό,τι και να λέμε τώρα είναι περιτό...

#51   animus

animus

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Animus 2.0

Δημοσίευση 18/04/2010 - 15:20

θα ήθελα να μου πεις πως κάνω παραποίηση στο τι λέει τι στιγμή που δεν λέω κάτι ούτε για Αμερική αλλά ούτε για Ευρώπη, πολύ απλά γιατί δεν μπορώ να έχω σαν δεδομένο το ότι δεν θα βγει ξεχωριστό μοντέλο στην Ευρώπη εν αντιθέση με εσένα που μάλλον η Apple σου έστειλε την τακτική που θα ακολουθήσει σε Αμερική και Ευρώπη. Γιατί μόνο έτσι μπορείς να είσαι σίγουρος ότι άλλο θα είναι σε Αμερική και άλλο στην Ευρώπη τη στιγμή που μέχρι σήμερα ότι υπάρχει στην Αμερική ακριβώς το ίδιο υπάρχει και στην Ευρώπη με εξαίρεση ένα κλείδωμα επιπλέον στην Αμερική...

Μερικά πράματα εννοούνται και δεν πρέπει να γραφτουν με κοκκινα bolded italic γραμματα.Δεν υποννοω απολύτως τίποτα και δεν εχω κάποιο πρόβλημα μαζί σου, οχι ειρωνιες προς εμενα γιατί δεν σε ειρωνευτικα ουτε στο λίγο αυτο που ειπα δεν κταλαβαινουμε την διαβάζουμε πηγε γενικά απλως το ειπα με αφορμη εσένα. όταν συμφωνουνε κάτι για κάπου μόνο εκεί θα ισχύει τέλος!
Δεν το συνεχίζω.Την Apple δεν την συμφερει το universal πάντως.

Τωρα για το κινέζικο που έχει ίδο καλώδιο τι να πω δεν ξέρω ..ατιμοι αυτοι οι κινέζοι!!! :lol:

#52   phed

phed

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2010 - 15:30

Εγώ δεν ξέρω τι διαβάζω εσύ μάλλον δεν ξέρεις τι γράφεις γιατί αν δεν θεωρείς ειρωνεία αυτό που έγραψες αρχικά, μάλλον πρέπει να διαβάζεις τι γράφεις πριν ποστάρεις...
Όσον αφορά το βύσμα θα χαρώ πολύ να μου πεις γιατί δεν την συμφέρει να έχει παντού ένα ενιαίο βύσμα αλλά αντ'αυτού να βγάλει δυο γραμμές παραγωγής να ξοδέψει διπλά λεφτά για να βγάλει άλλο βύσμα στην Αμερική και άλλο στην Ευρώπη.

#53   animus

animus

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Animus 2.0

Δημοσίευση 18/04/2010 - 16:16

Εγώ δεν ξέρω τι διαβάζω εσύ μάλλον δεν ξέρεις τι γράφεις γιατί αν δεν θεωρείς ειρωνεία αυτό που έγραψες αρχικά, μάλλον πρέπει να διαβάζεις τι γράφεις πριν ποστάρεις...
Όσον αφορά το βύσμα θα χαρώ πολύ να μου πεις γιατί δεν την συμφέρει να έχει παντού ένα ενιαίο βύσμα αλλά αντ'αυτού να βγάλει δυο γραμμές παραγωγής να ξοδέψει διπλά λεφτά για να βγάλει άλλο βύσμα στην Αμερική και άλλο στην Ευρώπη.

το καλώδιο της Apple έχει 20 ευρω ενω το mini usb 1 έχει!Και η ειρωνια ήταν γενικη δεν ηταν προς το προσωπο σου μόνο εαν προσβληθηκες ειλικρινα συγνώμη!
Και δεν συνεχιζω αλλο offtopic ότι αλλο θες pm!

#54   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 18/04/2010 - 16:17

ΥΠΕΡ-άθλιο ... απλά αποκλείεται η apple να έχει κάνει κάτι τόσο φθηνό και άσχημο

#55   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 18/04/2010 - 16:21

Μα γιατί όλοι λέτε πως δεν σας αρέσει..? Αααααααν είναι αυτό το πραγματικό 4th gen και είναι τούμπανο με 80gb και μπροστά κάμερα γιατί να μην το αγοράσετε? Όλοι για την μούρη το παίρνετε το iPhone? Ή το 1st gen ήταν πιο όμορφο από αυτο? Ή τα satio και κλπ που κυκλοφορούν είναι πιο ωραία από αυτό? Δεν καταλαβαίνω.. Εντάξει μάλλον είναι μούφα, αλλά δεν είναι το παν το πως θάναι εξωτερικά!


όχι αλλά ένας λόγως που το παίρνεις ειναι και αυτό, η υπέρμετρη αισθητική του
ακόμα και το 1G ηταν υπέροχο ... (για την εποχή του)

#56   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2010 - 16:42

iPhoneHD is a Japanese clone



Αναρτημένη εικόνα


The iPhone 4G images posted yesterday by Engadget have been proven to be fake. Applesfera reports that the device is a Japanese iPhone counterfeit. They have posted another image of the device (above) which is claimed to have been purchased in Japan by a reader.

Τελευταία επεξεργασία από: iPodTouchPro, 18/04/2010 - 16:43


#57   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2010 - 16:47

Μάλιστα... !

Δλδ άλλο ένα fake iPhone ! <_<

#58   aridaias

aridaias

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2010 - 17:18

Σας τα έλεγα...

#59   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 18/04/2010 - 17:43

με πρόλαβες iPodTOuchPRo ;) κοιμόμουν :P

#60   darkrider

darkrider

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2010 - 18:29

μεγαλη αναστατωση για το τιποτα χαχαχαχα μην σας πιανει πρεμουρα οταν βγει θα το δουμε μεσα απο την μαμα εταιρια καθεστε τωρα και περιμενετε απο τωρα να βγουν τα παντα <_< B) :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες