Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

iPhone 4G/HD Prototype Spotted outside (?)!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
540 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:01

Δεν υπάρχει περίπτωση να μπεί κάποιος σε διαδικασία πλαστογράφησης ενός τέτοιου εγγράφου και μετά να το δημοσιεύσει, οπότε το Sony-Ericsson ε...το iPhone είναι αυθεντικό. Αν δεν έχει καμία OLED οθόνη τότε για μένα αποτελεί ένα μεγάλο πισωγύρισμα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:09

της τρελης γινεται. δεν ξερουμε τι να πρωτοπιστεψουμε..οπως εκανα και περσυ ετσι και φετος με το που βλεπω μια εικονα με το καινουργιο iphone την παιρνω και την αποθηκευω. και αφου κυκλοφορησει επισημα κανω τις συγκρισεις μου. περσυ ολες οι φωτογραφιες δεν ειχαν καμια απολυτως σχεση με το 3GS. για να δουμε φετος..

#123   tommacgr

tommacgr

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:11

Παιδια η apple σε ολα τα τελευταια της προιοντα κανει επιστροφη στο αλουμινιο στο back cover. Μην ξεχνατε οτι παντα θελει να εντυπωσιαζει κ το καταφερνει μεχρι τωρα αρκετα καλα. Αν λοιπον αυτο ειναι υποτιθεται το προτοτυπο σιγουρα εχει χρονο να το τροποποιηση μεχρι την τελικη μορφη κ να μας τρελανει παλι ολους. Ειναι απλα πιο λιτο κ εγω πιστευω οτι διπλα διπλα στο 3gs σιγουρα αν το συνιθισουμε λιγο στο ματι θα μας φαινεται αρκετα μα αρκετα καλυτερο οπως κ θα ειναι βεβαια. Οταν μας βγαλανε το 3gs περιμεναμε σαν τρελοι κατι διαφορετικο κ ομως αγορασαμε ενα 3g παλι με καλυτερο hardware κ εκτος οτι δεν μιλησαμε τρελαθηκαμε να το αγοραζουμε. Μην ειμαστε λοιπον αχαριστοι σε κατι καινουριο που εγω πιστευω οτι η apple παλι θα μας κανει να τρεχουμε σαν τρελοι να το αγορασουμε.

#124   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:14

Μα καλα ρε παιδια,σας φαινεται εσας επιστολη απο το νομικο τμημα αυτη???και λεει κιολας παρακαλω ενημερωστε μας για τον τοπο συναντησης....σιγα να μην τους παρουν κ απο το χερακι κ τους δωσουν και παγωτο για να που την αληθεια....παμε καλα??? κ ολοι ξερουμε πολυ καλα για το νομικο τμημα της Apple...αυτη ειναι επιστολη απο ανθρωπο που δεν εχει δει ποτε του ουτε ενα εξωδικο...αν ειναι δυνατον..

#125   tommacgr

tommacgr

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:16

Μα καλα ρε παιδια,σας φαινεται εσας επιστολη απο το νομικο τμημα αυτη???και λεει κιολας παρακαλω ενημερωστε μας για τον τοπο συναντησης....σιγα να μην τους παρουν κ απο το χερακι κ τους δωσουν και παγωτο για να που την αληθεια....παμε καλα??? κ ολοι ξερουμε πολυ καλα για το νομικο τμημα της Apple...αυτη ειναι επιστολη απο ανθρωπο που δεν εχει δει ποτε του ουτε ενα εξωδικο...αν ειναι δυνατον..

Εδω που τα λεμε εχεις κ ενα δικιο φιλε μου. Ακου που θα συναντηθουμε??? Ειναι λιγο γελιο οντως.

#126   tommacgr

tommacgr

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:20

Δεν ξερω αλλα εγω πιστευω οτι στο τελος θα μας αφησουν αφωνους απο το αποτελεσμα. Καποιο λακο εχει η φαβα. Σαν ιστορια Hollywood εξελισεται η κατασταση.

#127   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:23

Μάλλον επίτηδες τα ''χάνει'' η Apple για να κόψει αντιδράσεις.
Μετά τροποποιεί το σχεδιασμό ανάλογα.

#128   tommacgr

tommacgr

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:24

Μάλλον επίτηδες τα ''χάνει'' η Apple για να κόψει αντιδράσεις.
Μετά τροποποιεί το σχεδιασμό ανάλογα.

Αυτο πιστευω κ εγω, μας παραπλανει κ στο τελος το αποτελεσμα θα μας αφησει αφωνους.

#129   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:36

Στο τέλος θα βγάλει συσκευή ολόιδια με το 3G[S] και θα μας κοιταει ο Jobs την ωρα της παρουσίασης με ύφος τύπου σας την έφερα! Και το όνομα αυτού 3G[ST] :P :lol:

#130   jim82jim

jim82jim

    iPH Member

  • 327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:44

Παντως πιστευω οτι η Led οθόνη ειναι must γιατι πλεον ο ανταγωνισμος είναι μεγαλος σε θέμα hardware!

#131   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 20/04/2010 - 09:47

Εδω που τα λεμε εχεις κ ενα δικιο φιλε μου. Ακου που θα συναντηθουμε Ειναι λιγο γελιο οντως.


δεν εχει μονο ενα δικιο ο φιλος.. για αυτο ακριβως το λογο εγω δεν προκειται να ποστεψω τιποτα μεχρι της 22/6.

#132   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 20/04/2010 - 11:01

πάντος και στις φωτογραφίες και στο video έχει πλάκα το μηλαράκι logo Apple το οποίο μου θυμίζει Βερίκοκο :P

YΓ1: για κάντε ένα zoom σε αυτην

ΥΓ2: Διαβάστε λίγο περί VIRAL MARKETING

Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 20/04/2010 - 11:11


#133   mat_pep

mat_pep

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/04/2010 - 11:26

Τι ειναι αυτα που λετε ρε παιδια? Μετα απο ολο αυτο τον χαμο, θα ρισκαραν απο Gizmodo να κανουν θεμα με ψευτικη επιστολη, χρησιμοποιωντας ονομα ανθρωπου της Apple ΚΑΙ υπογραφη του? Ειναι που ειναι μπλεγμενοι και θα εχουν τραβηγματα με τη δικαιοσυνη σιγουρα (δεν θα το αφησει ολο αυτο η Apple να περασει ετσι φανταζομαι), πιστευει κανεις οτι θα ειχαν την ορεξη να το χοντρυνουν και αλλο? Θα τους πανε ολους μεσα και θα τους το κλεισουν το μαγαζι! Η Apple εχει ξεκληρισει επιχειρησεις για αλλα και αλλα απλοτερα, αυτο που ειναι τοσο χοντρο και την θιγει κατ αυτον τον τροπο θα το κυνηγησει οσο δεν παει

Βγαινει ο υπευθυνος ενος απο τα μεγαλυτερα sites τεχνολογιας και δημοσιευει τετοια επιστολη και εμεις συζηταμε αν ειναι αυθεντικη?? Ποιον συμφερει να δημιουργησει μια τετοια επιστολη και να την παρουσιασει ενω ειναι ψευτικη?

Συμφωνω οτι ολο αυτο που γινεται θυμιζει σεναριο Holywood, οτι πιθανοτατα παιζει viral marketing, ακομα ακομα οτι αυτο δεν θα ειναι το τελικο προϊον αλλα δεν μπορω να αμφισβητησω τετοια στοιχεια. Αν ηταν κανα ακυρο site απο τα βαθη της Ανατολης και δεν συμαζευεται θα ημουν πιο δυσπιστος... Αλλα ειτε ολο αυτο ειναι συνεργασια Apple-Gizmodo (ψηλοαπιθανο βεβαια γιατι δεν θα αφηναν να μπλεχτει το Engadget) ειτε ειναι αληθινη ιστορια, τα brandnames ειναι μεγαλα για να κοροϊδευουν τοσο απλοϊκα (ψευτικες επιστολες κτλ)

#134   StyleCollector

StyleCollector

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Style Collector

Δημοσίευση 20/04/2010 - 11:34

Στο τέλος θα βγάλει συσκευή ολόιδια με το 3G[S] και θα μας κοιταει ο Jobs την ωρα της παρουσίασης με ύφος τύπου σας την έφερα! Και το όνομα αυτού 3G[ST] :lol:

θα ειναι το gt[s]! :P θα χει και αναπτιρα.. :P Παντως αν θα ειναι ετσι θα ειναι λιγο πιο πρωτοτυπο και ωραιο..(και ναι μου αρεσουν τα Sony Ericsson :P )

#135   tsouk

tsouk

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/04/2010 - 11:39

1)παιχνιδι Marketing και συμφεροντων
2)σαν το sony ericsson s312 ειναι γυρω γυρω (ελεορρρ)
3)αντε ρε geohot κανε την καλη!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες