Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone OS 4.0 beta4 released!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
241 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   angelo_lagoudakis

angelo_lagoudakis

    iPH Member

  • 300 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:hp_soldier_89

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:16

Λοιπόν το έχουμε πει πάνω από 10 φορές στο συγκεκριμένο topic και πάνω από 100 φορές σε ολόκληρο το forum πως θα κυκλοφορήσει το απόγευμα. ΜΗΝ βαριέστε να διαβάσετε λίγα posts πιο πίσω και πάτε να γράψετε κατευθείαν!!!

8) +1

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   angelo_lagoudakis

angelo_lagoudakis

    iPH Member

  • 300 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:hp_soldier_89

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:17

ενταξι δεν το παρατηρησα!!και συν ολα τα αλλα δεν το εκανα σκοπιμα!!!ενταξη δεν νομιζω πψς εκανα και κανα τραγικο λαθος...και στο κατω κατω δεν εχω παντα τον απετουμενο χρονο για να κανω αυτη την αναζητηση ουτε για να διαβασω ολοκληρο το τοπικ για να βρω αυτη την πληροφορια!!αλλωστε εαν ειναι τοσο ενοχλητικο το ποστ μου,αφενος ζητω συγγνωμη και αφετερου θα μπορουσε καποιοσ mod να το διαγραψει(συν τις αλλης αυτη ειναι μια ακομη αρμοδιοτητα τους,να αδιασουν τα περιτα ή τα υβριστικα σχολια)...
Δεν ειμαι αχαρηστως πολλα ατομα με ειχαν βοηθησει ποιο παλια..και τουσ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ πραγματικα για τις λυσεισ που μου εδωσαν και για τις γνωσεις που μου μετεφεραν!!!!
αλλα ορισμενη δεν πρεπει να ξεχνουν απο που ξεκινησαν, και πως καποτε πιθανον ουτε εκεινοι να μην ειχαν τοσεσ γνωσεισ του θεματος......δεν ειναι αναγκη επειδη εγιναν mod να νιωθουν πως .... και δερνουν πανω στο θεμα!και να μηλουν με τετοιο χαρακτηρα!!!!

anyway αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη και εαν το post μου φανει εκνευριστικο και ασχετο με το θεμα!!!ας το διαγραψουν...φιλικα παντα 8)

υ.γ. Ευχαρηστω και παλι ολα τα ατομα εκεινα μου εδωσαν λυσεισ σε διαφορα προβληματα μου(και οι οποιοι ακομα διατηρουν το υφος και το ιθοσ τους)

8) 8) +1

#138   Spank

Spank

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Twitter:@Spankio
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:SPANKIO7

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:19

ειρήνη ειμην :P θα έχουμε να βρίζουμε την apple σε λίγο που θα έχει κανένα bug το ios 4 :lol:

#139   manosfp

manosfp

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:23

δεν το βλεπω να βγενει....απο τις 10 το πρωι καθομαι στο pc...


Get a life

Sent from my iPhone using Tapatalk

#140   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:24

ενταξι δεν το παρατηρησα!!και συν ολα τα αλλα δεν το εκανα σκοπιμα!!!ενταξη δεν νομιζω πψς εκανα και κανα τραγικο λαθος...και στο κατω κατω δεν εχω παντα τον απετουμενο χρονο για να κανω αυτη την αναζητηση ουτε για να διαβασω ολοκληρο το τοπικ για να βρω αυτη την πληροφορια!!αλλωστε εαν ειναι τοσο ενοχλητικο το ποστ μου,αφενος ζητω συγγνωμη και αφετερου θα μπορουσε καποιοσ mod να το διαγραψει(συν τις αλλης αυτη ειναι μια ακομη αρμοδιοτητα τους,να αδιασουν τα περιτα ή τα υβριστικα σχολια)...
Δεν ειμαι αχαρηστως πολλα ατομα με ειχαν βοηθησει ποιο παλια..και τουσ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ πραγματικα για τις λυσεισ που μου εδωσαν και για τις γνωσεις που μου μετεφεραν!!!!
αλλα ορισμενη δεν πρεπει να ξεχνουν απο που ξεκινησαν, και πως καποτε πιθανον ουτε εκεινοι να μην ειχαν τοσεσ γνωσεισ του θεματος......δεν ειναι αναγκη επειδη εγιναν mod να νιωθουν πως .... και δερνουν πανω στο θεμα!και να μηλουν με τετοιο χαρακτηρα!!!!

anyway αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη και εαν το post μου φανει εκνευριστικο και ασχετο με το θεμα!!!ας το διαγραψουν...φιλικα παντα 8)

υ.γ. Ευχαρηστω και παλι ολα τα ατομα εκεινα μου εδωσαν λυσεισ σε διαφορα προβληματα μου(και οι οποιοι ακομα διατηρουν το υφος και το ιθοσ τους)


Αν αναφέρεσαι σε μένα, τότε τι να πω... Δεν νομίζω να απαιτείται ιδιαίτερος χρόνος για να διαβάσεις 4-5 posts πιο πίσω από το τελευταίο. Σήμερα έχει γεμίσει το forum με ερωτήσεις για τι ώρα θα βγει η νέα έκδοση. Ξέρεις πως είναι τα posts;

post1: Τι ώρα θα βγει η νέα έκδοση;
post2: Τάδε ώρα
post3: μπλα μπλα
post4: μπλα μπλα
post5: μπλα μπλα
post6: μπλα μπλα
post7: Τι ώρα θα βγει η νέα έκδοση;
post8: Τάδε ώρα
post9: μπλα μπλα
...

Πάντως αν αναφέρεσαι προσωπικά σε μένα για το πως ξεκίνησα, όχι δεν ξεκίνησα ρωτώντας συνεχώς χωρίς πρώτα να ψάξω. Για να έχεις τον χρόνο να γράψεις κάτι και μετά να γυρίσεις να δεις και την απάντηση και να ξαναγράψεις σημαίνει πως είχες τον χρόνο και να ρίξεις μια ματιά στα 5 προηγούμενα posts...
Όλων μας ο χρόνος είναι πολύτιμος, όχι μόνο ο δικός σου.

Φιλικά, πάντα

#141   manosfp

manosfp

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:31

Ρε παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι; Πότε θα βγει η ios4???
.
.
.
.
.
.
Μα καλά ρε παιδιά δεν έχετε το Θεό σας μερικοί. Ο φίλος λιγο πιο πάνω κάθεται στο pc του και κάνει refresh ανα δευτερόλεπτο για την αναβάθμιση. Έλεος καλοκαιρακι είναι βγείτε έξω βρείτε κανένα τουριστριάκι κάντε κανένα μπάνιο. Κι εγώ το περιμένω εναγωνίως αλλά έχω και πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ.... Αμάν πια με την κωλοios 4 μη σώσει και βγεί ποτέ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#142   kostasRX8

kostasRX8

    iPH Enthousiast

  • 379 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:34

Πάντως αν αναφέρεσαι προσωπικά σε μένα για το πως ξεκίνησα, όχι δεν ξεκίνησα ρωτώντας συνεχώς χωρίς πρώτα να ψάξω. Για να έχεις τον χρόνο να γράψεις κάτι και μετά να γυρίσεις να δεις και την απάντηση και να ξαναγράψεις σημαίνει πως είχες τον χρόνο και να ρίξεις μια ματιά στα 5 προηγούμενα posts...
Όλων μας ο χρόνος είναι πολύτιμος, όχι μόνο ο δικός σου.

Φιλικά, πάντα


κοιτα εαν καποιοσ βρησκετε στη δουλεια και βρηκε λιγο ελευθερο χρονο για να δει αυτο που τον ενδιαφερει...δεν εχει και τοσο χρονο ωστε να κανει αυτη τη δουλεια!!!!και δεν αμφισβητησα οτι ο χρονοσ ολων μασ ειναι πολιτιμος!!!!και αν σε ενοχλουσε μπορουσεσ απλα να μην ασχοληθεις με την ερωτηση μου....

anyway ποτε δεν ξερουμε σε τι φαση και σε τι καταστασεισ βρησκετε ο καθενας μασ για αυτο μπορουνε να μηλαμε και με καλυτερους τροπους...
στο κατω κατω τις γραφεισ κανενασ μασ δεν ξερει κανεναν(σε προσωπικο επιπεδο)οποτε δεν ειναι κακο να τειρουμε καποιουσ τυπους(πρωσοπικη μου αποψη παντα)

#143   hellenicsun

hellenicsun

    iPH Enthousiast

  • 572 μηνύματα
  • Twitter:@FotisVNakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:hellenicsun

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:35

Τι έγινε; Λέτε να "πλακωθούμε" να περάσει η ώρα;

#144   kostasRX8

kostasRX8

    iPH Enthousiast

  • 379 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:35

Ρε παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι; Πότε θα βγει η ios4???
.
.
.
.
.
.
Μα καλά ρε παιδιά δεν έχετε το Θεό σας μερικοί. Ο φίλος λιγο πιο πάνω κάθεται στο pc του και κάνει refresh ανα δευτερόλεπτο για την αναβάθμιση. Έλεος καλοκαιρακι είναι βγείτε έξω βρείτε κανένα τουριστριάκι κάντε κανένα μπάνιο. Κι εγώ το περιμένω εναγωνίως αλλά έχω και πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ.... Αμάν πια με την κωλοios 4 μη σώσει και βγεί ποτέ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

8) 8) 8)
+1

#145   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:38

Τόση ώρα σας βλέπω έρχεστε σε αντιπαραθέσεις και λοιπά αλλά δε μπορώ να καταλάβω την αιτία.
Anyway.Εγώ έχω μια απορία.Γιώργο τελικά το iOS 4 πότε θα βγεί???

Χαχαχα :lol: :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: pantsos, 21/06/2010 - 17:39


#146   kostasRX8

kostasRX8

    iPH Enthousiast

  • 379 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:39

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!
:lol: :lol: :lol:
+1

#147   madaras

madaras

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:konttina

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:39

Ρε παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι; Πότε θα βγει η ios4???
.
.
.
.
.
.
Μα καλά ρε παιδιά δεν έχετε το Θεό σας μερικοί. Ο φίλος λιγο πιο πάνω κάθεται στο pc του και κάνει refresh ανα δευτερόλεπτο για την αναβάθμιση. Έλεος καλοκαιρακι είναι βγείτε έξω βρείτε κανένα τουριστριάκι κάντε κανένα μπάνιο. Κι εγώ το περιμένω εναγωνίως αλλά έχω και πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ.... Αμάν πια με την κωλοios 4 μη σώσει και βγεί ποτέ.


Sent from my iPhone using Tapatalk


+1 γιατι εισαι ωραιος! ;)

#148   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:40

Δεν νομίζω να είχε κάτι το τόσο ανάγωγο το post μου. Ένα post αγανάκτησης και επισήμανσης ήταν γενικό και όχι συγκεκριμένα σε εσένα, απλά εσύ ήσουν η η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι.

Anyway, δεν θα ασχοληθώ άλλο με το θέμα. Καλή αναμονή σε όλους!

#149   fcandreas

fcandreas

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:40

Τι ώρα θα βγει? :blush:

#150   kostasRX8

kostasRX8

    iPH Enthousiast

  • 379 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2010 - 17:43

Δεν νομίζω να είχε κάτι το τόσο ανάγωγο το post μου. Ένα post αγανάκτησης και επισήμανσης ήταν γενικό και όχι συγκεκριμένα σε εσένα, απλά εσύ ήσουν η η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι.

Anyway, δεν θα ασχοληθώ άλλο με το θέμα. Καλή αναμονή σε όλους!



οκ σορρυ τοτε και απο την πλευρα μου..!!δεν εχω να χωρησω κατι μαζι σου...απλα μου κακοφανηκε λιγο ο τροποσ σου..!!

+1 για την καλη ΜΑΣ αναμονη (σε οσουσ την περιμενουμε,τουλαχηστων)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες