Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εφαρμογή iKino GREEK


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
69 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Plato

Plato

    iPH User

  • 135 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 19:11

Άσχετο : Το ξέρετε οτι οι κληρώσεις του Κινο γίνονται την προηγούμενή μέρα και την μέρα της κλήρωσης "αποσφραγίζονται" και γίνονται reply στα πρακτορεία ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 19:16

Δεν είναι σωστό να σβησω δικό σου μήνυμα και την άποψη σου γενικά χωρίς την άδεια σου.. Να κλειδωσω το topic είναι θεμα του συγγραφέα αλλά να διαγραψω μηνύματα μελών όχι .. Φιλικά!

#63   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 08/10/2010 - 19:19

Δεν είναι σωστό να σβησω δικό σου μήνυμα και την άποψη σου γενικά χωρίς την άδεια σου.. Να κλειδωσω το topic είναι θεμα του συγγραφέα αλλά να διαγραψω μηνύματα μελών όχι .. Φιλικά!


Ναι αλλα το topic είναι για την προώθηση του App του και όχι για να συζητηθούν διάφορες απόψεις..
Δίκιο δέν εχω?

#64   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 19:25

Εαν υπήρχε off topic μήνυμα θα είχε διαγραφεί.. Η εντολή είναι να έχουμε την συγκατάθεση της άλλης πλευράς για διαγραφή και καθαρισμό του διαξιφισμου..

#65   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 20:12

Βλέπω ότι τώρα η Anoxys ρίχνει στον αγώνα τρίτους να την υπερασπίσουν. Σαφώς το screenshot είναι αποθηκευμένο στο δικό μου server!!! Πολύ "έξυπνη" παρατήρηση αλλά δεν έλαβες υπόψη ότι ο χρήστης αρχικά μου έστειλε mail με το screenshot και εγώ τον παρακάλεσα να την κάνει post. Δεν ήξερε που να την ανεβάσει έτσι ώστε να φαίνεται στο post (μιας και του ζητούσε URL) και του πρόσφερα εγώ το link αφού την αποθήκευσα στο δικό μου server.


Δε με έριξε κανένας σε κανέναν αγώνα και δεν έχω τίποτα απολύτως να κερδίσω. Μόνος μου βγήκα και είπα μια άποψη πολύ απλά και με γεγονότα. Και εσείς με τη σειρά σας αμέσως βγήκατε να μου επιτεθείτε και να μιλήσετε με μένος !

Από την στιγμή που συμφωνείς με τις δόλιες προσπάθειες του Anoxys να σταματήσεις την προώθηση του δικού μου προϊόντος - Απορώ με την ηθική σου!!!!


Εγώ δεν αμφισβήτησα την ηθική κανενός, έριξα μόνο στο τραπέζι αυτά που διαπιστώνω και περιμένω άποψη από τον εμπλεκόμενο, δε μιλάω με αερολογίες. Ενώ εσείς με τη σειρά σας μιλάτε με σιγουριά ότι ΕΓΩ συμφωνώ με τις ΔΟΛΙΕΣ (που με σιγουριά κατηγορείτε) προσπάθειες της Anoxys. Και με τη φράση σας "Απορώ με την ηθική σου" εσείς θίγεται ευθέως το πρόσωπό μου, ενώ εγώ δεν κατηγόρησα ευθέως κανέναν, απλά ζήτησα κάποια εξήγηση. Η οποία τελειώνοντας να πω, ότι ΔΕΝ με κάλυψε!!

Παρακαλώ όταν απευθύνεστε σε εμένα να μου μιλάτε στον πλυθηντικό

Και όπως λέει και μια παροιμία "όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται" και αν ο ίδιος έχει ΚΑΙ τη σφίγγα τότε προφανώς σφίγγεται κιόλας..

Παρακαλώ να μη διαγραφούν τα ποστ μου! Και αν "πρέπει" να γίνει, να κρατηθούν για να ανοίξω νήμα αλλού.

Ευχαριστώ

Τελευταία επεξεργασία από: Leroi, 08/10/2010 - 20:17


#66   ipsarros

ipsarros

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 20:58

Καλησπέρα και απο μένα

Πιστεύω οτι γίνεται πολύ φασαρία για το τίποτα...

Ο άνθρωπος έβγαλε μια εφαρμογή και προσπαθεί να την προωθήσει με κάθε τρόπο. Απο εκεί και πέρα είναι θέμα το ποιός θα την αγοράσει και γιατί θα την αγοράσει.
Εγω δεν μπορώ να διανοηθώ οτι ενας νοήμων άνθρωπος θα την αγοράσει με την λογική οτι θα του αποδώσει τρελλά κέρδη (χωρίς να σημαίνει αυτό οτι δεν πρέπει να την αγοράσει ή οτι όποιος την αγοράσει δεν είναι νοήμων) απλώς σκεφτείτε το πιο απλό πράγμα : εχετε στα χέρια σας ενα εργαλείο που έχει σίγουρη επιτυχία (σύμφωνα πάντα με τον δημιουργό του) και αντί να το χρησιμοποιήσετε για πάρτι σας και να χεστείτε στο τάλιρο προσπαθείτε με κάθε τρόπο να το πουλήσετε για ελάχιστα ευρώ :blink:
(ασε που θα αναγκαστεί ο ΟΠΑΠ να αλλάξει και τον λογάριθμο των κληρώσεων του γιατί θα φαληρήσει με τόσους νικητές :P )

Ελέυερο εμπόριο είναι και όλοι ξέρουμε οτι κυκλοφορούνε και κυρίως αγοράζονται άπειρες άχρηστες εφαρμογές (χωρίς και πάλι να εννοώ την συγκεκριμένη)
Απλά καλό θα ήτανε να μην γινόμαστε υπερβολικοί στην περιγραφή της εφαρμογής (και ναι τώρα εννοώ την συγκεκριμένη) γιατί πλέον υπάρχουν και μικρά παιδιά που μπορούν εύκολα να παρασυρθούν. Και δεν μιλάω μόνο για την αγορά της εφαρμογής αλλά όταν πρόκειται για ένα εργαλείο που αφορά τζόγο τότε θέλει πολύ προσοχή.


Πάντα φιλικά...

Τελευταία επεξεργασία από: ipsarros, 08/10/2010 - 21:00


#67   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 21:26

Φίλε ipsarros, αντικειμενικά ποστάρεις το ξερω, απλά επέτρεψε μου να κάνω hightlight μια φράση σου...χωρίς να ξέρω πως εσύ το εννοείς..

Ο άνθρωπος έβγαλε μια εφαρμογή και προσπαθεί να την προωθήσει με κάθε τρόπο. Απο εκεί και πέρα είναι θέμα το ποιός θα την αγοράσει και γιατί θα την αγοράσει.

Πάντα φιλικά...


Πάντα φιλικά και από μένα..

Αυτά..και πολλά είπα για το τίποτα..

Τελευταία επεξεργασία από: Leroi, 08/10/2010 - 21:33


#68   ipsarros

ipsarros

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 22:35

Leroi δεν υπάρχουν αινίγματα σε αυτά που είπα.

Νομίζω οτι ήμουν ξεκάθαρος...

#69   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 09/10/2010 - 12:28

Εγώ δεν συμφωνώ με την διαγραφή των Posts, καθώς την όλη διαδικασία την ξεκίνησε ο ίδιος ο δημιουργός της εφαρμογής, θέλοντας να δείξει σε όλους το τι είδος άνθρωπος είμαι εγώ.

#70   guzel

guzel

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/10/2010 - 12:41

Εγώ δεν συμφωνώ με την διαγραφή των Posts, καθώς την όλη διαδικασία την ξεκίνησε ο ίδιος ο δημιουργός της εφαρμογής, θέλοντας να δείξει σε όλους το τι είδος άνθρωπος είμαι εγώ.



+1

αδικα ασχολουμαστε,

ειναι παντως απαραδεκτο,παραπλανητικο,μηνυσιμο να αναγραφεται 80% επιτυχια! ολοφανερο ειναι δε η χρησιμοποιηση αλλων username απο τον ιδιο χρηστη για την προβολη της εφαρμογης με δηθεν κερδη! απατεωνες υπηρχαν και θα υπαρχουν..ας εχουμε τα ματια μας ανοιχτα πριν αγορασουμε οτιδηποτε!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες