Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εφαρμογή iKino GREEK


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
69 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   d3m1s

d3m1s

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 10:46

Να σας διακόψω λίγο από την διαμάχη που έχετε και να ρωτήσω αν υποστηρίζει OS 4.1 ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/10/2010 - 10:48

Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς δείχνουν τα "στοιχεία" που παραθέτεται...
Πέραν το ότι επικοινώνησα με την Apple και ζήτησα την αλλαγή του ονόματος της εφαρμογής σας (και όχι την αφαίρεση ή διαγραφή όπως ψευδός αναφέρεται).

Για εμένα Ελλάς και Ελλάδα, είναι το ίδιο. Οπότε το να παίζουμε με τα γράμματα, είναι το λιγότερο αστείο.

Από εκεί και πέρα ας δούμε λίγο τις ασυναρτησίες που γράφετε:

1. Σας θυμίζω ότι από την ώρα που βγήκε προς πώληση η εφαρμογή μου έχετε πραγματικά πέσει σε ένα ανελέητο πόλεμο κάνοντας τα αδύνατα - δυνατά για να την βγάλετε από την μέση!


Πέραν της αλλαγής του ονόματος που ζήτησα από την Αpple, ποιά είναι τα αδύνατα - δυνατά που έχω κάνει?

2. Με κατηγορήσατε ευθέως μέσω αυτού του φόρουμ ότι κατασκευάζω posts τα οποία δημοσιεύω με άλλα ονόματα! Αποδείξεις υπάρχουν στα backup του φόρουμ όπου μπορούμε να φέρουμε πίσω όλα όσα γράφηκαν τότε
και κατόπιν δικής μου παρέμβασης διαγράφηκαν από τον διαχειριστή. Τότε αν θυμάστε σας κατέκριναν οι πραγματικοί συντάκτες των posts αλλά εσείς δεν βάλατε μυαλό και συνεχίσατε.


Για άλλη μια φορά υποβιβάζετε την νοημοσύνη όλων εδώ μέσα.
Μπήκαν λίγο μετά την κυκλοφορία της εφαρμογής σας άτομα που εγγράφηκαν στο φόρουμ για να ποστάρουν ότι κερδίζουνε με το δικό σας πρόγραμμα, ενώ με το δικό μου τίποτα.
Και φυσικά αμφισβήτησα αυτά τα ποστς, γιατί είναι το λιγότερο ύποπτο, να γράφονται κάποιοι σε ένα φόρουμ να μας πούνε αυτά τα πράγματα.

Τώρα ποιος κρύβεται πίσω από κάθε nickname σε ένα φόρουμ, δεν μπορεί να το ξέρει κανείς.
Το ότι απάντησε κάποιος με αυτό το nickname στο φόρουμ, επίσης δεν σημαίνει τίποτα.
Εσείς ο ίδιος παραδεχτήκατε ότι ο πρώτος χρήστης ήταν φίλος σας (κατά σύμπτωση είχε μπει και σε άλλο φόρουμ να ποστάρει τα ίδια)...

3. Με κατηγορήσατε ότι τα όσα γράφω για την εφαρμογή μου είναι ανυπόστατα ψέματα και ότι τίποτε από αυτά δεν ισχύει στην πραγματικότητα.


Για τι ακριβώς σας κατηγόρησα? Σας είπα να μας αποδείξετε αυτό το 80% ποσοστό επιτυχίας που λέτε για την εφαρμογή σας.
Ξέρετε τι σημαίνει 80% ποσοστό επιτυχίας? Σημαίνει από τα 20 νούμερα της κλήρωσης, η εφαρμογή σας προβλέπει σωστά τα 16...
Και θέλετε να πιστέψουμε ότι με 80% ποσοστό επιτυχίας, εσείς δεν γίνατε δισεκατομμυριούχος ήδη...

4. Αφού είδατε ότι δεν μπορούσατε να με πολεμήσετε με αυτό τον τρόπο στραφήκατε στην Apple. Στέλνοντας επιστολή όπου με κατηγορήσατε ότι καταχράστηκα το όνομα iKino. Η απάντησή μου στην Apple με δικαίωσε γι αυτό και δεν "κατέβασε" την εφαρμογή μου από το iTunes παρόλο που της το ζητούσατε ευθέως!


Απάντησα περί αυτού ήδη.

5. Αφού είδατε ότι ούτε αυτό έπιασε σας έπιασε μια υστερία γιατί η δική μου εφαρμογή να εμφανίζεται πρώτη στο iTunes παρότι αλφαβητικά τουλάχιστο έπρεπε να είναι πίσω από τη δικής σας. Τελικά ανακαλύψατε ότι η τιμή ήταν το κριτήριο και αμέσως ανεβάσατε την τιμή της δικής σας εφαρμογής πιο πάνω για να παρουσιάζεται στη πρώτη θέση.


Πέραν της γελοιότητας των λοιπών γραφομένων σας περί της αντίδρασης μου, εγώ άλλαξα την τιμή για λόγους εμπορικούς.
Μάλιστα ποτέ δεν είχα καταλάβει οτι η θέση εμφάνισης της εφαρμογής στην αναζήτηση εξαρτάται από την τιμή, οπότε σας ευχαριστώ για την πληροφορία.
Πάντως τώρα που την έχω τιμολογήσει χαμηλότερα θα πρέπει να είστε ευχαριστημένος, μιας και η δικιά σας εφαρμογή θα εμφανίζεται πρώτη.

6. Δεν τολμώ να γράψω κάτι για να ευχαριστήσω τους πελάτες μου και αμέσως πετάγεστε θιγμένος να γράψετε κακοήθειες!


Φυσικά και θίγομαι όταν κατηγορείται ευθέως το πρόγραμμα μου ότι είναι υποδεέστερο του δικού σας.
Μάλιστα η γελοιότητα είναι οτι θέλετε να αποδείξετε πως το πρόγραμμα σας είναι καλύτερο στην πρόβλεψη τυχαίων αριθμών απότι το δικό μου.

Σας έγραψα λοιπόν πως αφού αυτό νομίζετε, να κάνουμε έναν άτυπο διαγωνισμό εδώ στο φόρουμ για να αποδείξετε την ανωτερότητα του προγράμματος σας.
Αντ' αυτού εσείς αρχίσατε να λέτε πως σας κάνω πόλεμο και διάφορα άλλα ανούσια.
Επί του θέματος όμως, δεν δεχτήκατε.

Τέλος για να απαντήσω στην ερώτηση σας, πως αποδεικνύω οτι το πρόγραμμα μου είναι καλύτερο:

Ποτέ δεν ισχυρίστηκα εγώ, οτι το πρόγραμμα μου είναι καλύτερο στην πρόγνωση τυχαίων (επαναλαμβάνω ΤΥΧΑΊΩΝ) αριθμών.
Το πρόγραμμα μου έγινε για να βοηθάει στην διαλογή δελτίων, στο να βλέπεις προηγούμενες κληρώσεις, στο να μπορείς να παίξεις ένα δελτίο στο πρακτορείο και μετά να βλέπεις τι γίνεται ενώ έχεις φύγει από το πρακτορείο και τέλος στο να παρέχει στατιστικά για της κληρώσεις για να αυξήσουμε τις πιθανότητες νίκης...

Σε ότι αφορά λοιπόν αυτό το κομμάτι, θεωρώ οτι η εφαρμογή μου είναι καλύτερη, αλλά εκεί είναι δικαίωμα σας να θεωρείτε εσείς την δική σας εφαρμογή καλύτερη.

ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΤΥΧΑΙΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ.

Γιατί κύριε μου αν το πρόγραμμα σας απέδιδε κέρδη, δεν θα το μοιραζόσασταν μαζί μας, αλλά θα είχατε τινάξει την μπάνκα στον αέρα.

Από το 1996 που είμαι στον χώρο, έχω μάθει να σέβομαι τους πελάτες μου και να μην τους θεωρώ πρόβατα.
Εσείς προφανώς όχι!

#33   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/10/2010 - 12:44

Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς δείχνουν τα "στοιχεία" που παραθέτεται...
Πέραν το ότι επικοινώνησα με την Apple και ζήτησα την αλλαγή του ονόματος της εφαρμογής σας (και όχι την αφαίρεση ή διαγραφή όπως ψευδός αναφέρεται).

Για εμένα Ελλάς και Ελλάδα, είναι το ίδιο. Οπότε το να παίζουμε με τα γράμματα, είναι το λιγότερο αστείο.

Από εκεί και πέρα ας δούμε λίγο τις ασυναρτησίες που γράφετε:



Πέραν της αλλαγής του ονόματος που ζήτησα από την Αpple, ποιά είναι τα αδύνατα - δυνατά που έχω κάνει?



Για άλλη μια φορά υποβιβάζετε την νοημοσύνη όλων εδώ μέσα.
Μπήκαν λίγο μετά την κυκλοφορία της εφαρμογής σας άτομα που εγγράφηκαν στο φόρουμ για να ποστάρουν ότι κερδίζουνε με το δικό σας πρόγραμμα, ενώ με το δικό μου τίποτα.
Και φυσικά αμφισβήτησα αυτά τα ποστς, γιατί είναι το λιγότερο ύποπτο, να γράφονται κάποιοι σε ένα φόρουμ να μας πούνε αυτά τα πράγματα.

Τώρα ποιος κρύβεται πίσω από κάθε nickname σε ένα φόρουμ, δεν μπορεί να το ξέρει κανείς.
Το ότι απάντησε κάποιος με αυτό το nickname στο φόρουμ, επίσης δεν σημαίνει τίποτα.
Εσείς ο ίδιος παραδεχτήκατε ότι ο πρώτος χρήστης ήταν φίλος σας (κατά σύμπτωση είχε μπει και σε άλλο φόρουμ να ποστάρει τα ίδια)...



Για τι ακριβώς σας κατηγόρησα? Σας είπα να μας αποδείξετε αυτό το 80% ποσοστό επιτυχίας που λέτε για την εφαρμογή σας.
Ξέρετε τι σημαίνει 80% ποσοστό επιτυχίας? Σημαίνει από τα 20 νούμερα της κλήρωσης, η εφαρμογή σας προβλέπει σωστά τα 16...
Και θέλετε να πιστέψουμε ότι με 80% ποσοστό επιτυχίας, εσείς δεν γίνατε δισεκατομμυριούχος ήδη...



Απάντησα περί αυτού ήδη.



Πέραν της γελοιότητας των λοιπών γραφομένων σας περί της αντίδρασης μου, εγώ άλλαξα την τιμή για λόγους εμπορικούς.
Μάλιστα ποτέ δεν είχα καταλάβει οτι η θέση εμφάνισης της εφαρμογής στην αναζήτηση εξαρτάται από την τιμή, οπότε σας ευχαριστώ για την πληροφορία.
Πάντως τώρα που την έχω τιμολογήσει χαμηλότερα θα πρέπει να είστε ευχαριστημένος, μιας και η δικιά σας εφαρμογή θα εμφανίζεται πρώτη.



Φυσικά και θίγομαι όταν κατηγορείται ευθέως το πρόγραμμα μου ότι είναι υποδεέστερο του δικού σας.
Μάλιστα η γελοιότητα είναι οτι θέλετε να αποδείξετε πως το πρόγραμμα σας είναι καλύτερο στην πρόβλεψη τυχαίων αριθμών απότι το δικό μου.

Σας έγραψα λοιπόν πως αφού αυτό νομίζετε, να κάνουμε έναν άτυπο διαγωνισμό εδώ στο φόρουμ για να αποδείξετε την ανωτερότητα του προγράμματος σας.
Αντ' αυτού εσείς αρχίσατε να λέτε πως σας κάνω πόλεμο και διάφορα άλλα ανούσια.
Επί του θέματος όμως, δεν δεχτήκατε.

Τέλος για να απαντήσω στην ερώτηση σας, πως αποδεικνύω οτι το πρόγραμμα μου είναι καλύτερο:

Ποτέ δεν ισχυρίστηκα εγώ, οτι το πρόγραμμα μου είναι καλύτερο στην πρόγνωση τυχαίων (επαναλαμβάνω ΤΥΧΑΊΩΝ) αριθμών.
Το πρόγραμμα μου έγινε για να βοηθάει στην διαλογή δελτίων, στο να βλέπεις προηγούμενες κληρώσεις, στο να μπορείς να παίξεις ένα δελτίο στο πρακτορείο και μετά να βλέπεις τι γίνεται ενώ έχεις φύγει από το πρακτορείο και τέλος στο να παρέχει στατιστικά για της κληρώσεις για να αυξήσουμε τις πιθανότητες νίκης...

Σε ότι αφορά λοιπόν αυτό το κομμάτι, θεωρώ οτι η εφαρμογή μου είναι καλύτερη, αλλά εκεί είναι δικαίωμα σας να θεωρείτε εσείς την δική σας εφαρμογή καλύτερη.

ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΤΥΧΑΙΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ.

Γιατί κύριε μου αν το πρόγραμμα σας απέδιδε κέρδη, δεν θα το μοιραζόσασταν μαζί μας, αλλά θα είχατε τινάξει την μπάνκα στον αέρα.

Από το 1996 που είμαι στον χώρο, έχω μάθει να σέβομαι τους πελάτες μου και να μην τους θεωρώ πρόβατα.
Εσείς προφανώς όχι!


Μάλλον τα ορυκτά που φτιάξατε τα μπερδέψατε με τα φάρμακά σας ή τα φάρμακά σας είναι ληγμένα και δεν ξέρετε τι λέτε!
1. Δεν είναι μομφή όταν αφήνεις να εννοηθεί ότι κάποιος χρησιμοποίησε φτιαχτά nicknames για να ποστάρει κείμενα προς όφελός του??? Είστε ?? ή κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε?
2. Δεν ζητήσατε με το γελοίο αυτό τρόπο να αλλάξει το όνομα της εφαρμογής μου και η Apple μου έστειλε επιστολή με το αίτημά σας αλλιώς να κατέβει η εφαρμογή? Είστε ?? ή κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε?
3. Εχω εξηγήσει πολλές φορές και θα το κάνω για μία ακόμη ότι όταν γράφω πως το πρόγραμμά μου είχε επιτυχία έως και 80% στη πρόβλεψη των αριθμών, αυτό είναι πέρα για πέρα αλήθεια!!!! Εξήγησα σε πολλούς
χρήστες του παρόντος αλλά και άλλων φόρουμς ότι αυτή η μέτρηση έγινε στη περίοδο δοκιμών (που σημαίνει ότι δεν παίζονταν δελτία) και ότι το 80% αφορά στο πλήθος των φορών που το πρόγραμμα
έκανε προβλέψεις που έφερναν κέρδη - και όχι στο πλήθος των κερδοφόρων αριθμών ανά κλήρωση!!!!! Βάλτε το καλά στο μυαλό σας - ο εγωισμός και το πάθος σας - σας οδηγεί σε μοιραία λάθη. Εσείς πιστεύατε ότι το 80% αναφέρονταν στα νούμερα μιας κλήρωσης??????
Hello ......Is anybody there? Μπα μάλλον ακατοίκητο!!

Τελευταία επεξεργασία από: Helios, 08/10/2010 - 12:48


#34   d3m1s

d3m1s

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 14:40

Να σας διακόψω λίγο από την διαμάχη που έχετε και να ρωτήσω αν υποστηρίζει OS 4.1 ?


OK δεν βλέπω να παίρνω απάντηση....μπορείτε να συνεχίσετε για το ποιος έχει την καλύτερη εφαρμογή.

#35   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 08/10/2010 - 14:59

Συμφωνώ με τον Λευτέρη.
Το 80% δυστυχώς είναι το δόλωμα στην όλη υπόθεση.
Δεν ξέρω τι έχει προηγηθεί στο παρελθόν , πάντως δεν το βρίσκω σωστό κ.Helio να δημοσιεύετε mail που ανταλλάξετε με τον κ.Λευτέρη για να μας πείσετε για το τι άνθρωπος είναι.
Επίσης δεν βρίσκω σωστό να ρωτάει ένας Wannable πελάτης σας αν υποστηρίζει η εφαρμογή iOS 4.1 και να μην του δίνετε κάποια απάντηση...

Τελευταία επεξεργασία από: Telephoner, 08/10/2010 - 15:00


#36   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:16

OK δεν βλέπω να παίρνω απάντηση....μπορείτε να συνεχίσετε για το ποιος έχει την καλύτερη εφαρμογή.


Δεν έχει τεσταριστεί σε 4.1, αλλά ευελπιστώ να παίζει μιας και στο 4.0 δεν είχε κανένα πρόβλημα.

#37   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:18

Αν δεν έχουν αντίρηση ΚΑΙ οι δύο πλευρές θα θέλαμε να διαγράψουμε τα off-topic posts.

Αλλιώς τα posts θα παραμείνουν ως έχει προς ενημέρωση των μελών του forum... και τα συμπεράσματα δικά τους.
Behind the Scenes...

#38   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:18

Λόγω των αδυναμιών που έχουμε σαν άνθρωποι, πέσαμε για ακόμη μια φορά στο ατόπημα του ξεκατινιάσματος οπότε και ζήτησα από τον administrator να διαγράψει όλα τα posts στο θέμα iKino GREEK από χθες έως σήμερα. Τον ευχαριστώ για την άμεση απόκρισή του και συγνώμη από τους φίλους αναγνώστες για την όποια αναστάτωση.

#39   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:20

Αναμένουμε και την άποψη της άλλης πλευράς και θα επανέλθουμε
Behind the Scenes...

#40   d3m1s

d3m1s

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:30

Δεν έχει τεσταριστεί σε 4.1, αλλά ευελπιστώ να παίζει μιας και στο 4.0 δεν είχε κανένα πρόβλημα.


Αν δεν εχει τεσταριστεί τοτε δεν μπορω να την αγορασω. Σ'έυχαριστω για την απαντηση.

#41   omokas

omokas

    iPH Contributor

  • 1.188 μηνύματα
  • Twitter:@orestismokas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:32

Αν δεν εχει τεσταριστεί τοτε δεν μπορω να την αγορασω. Σ'έυχαριστω για την απαντηση.


Την αγορασα εχθες και λειτουργει σε 4.2 beta 1 ;)

#42   Helios

Helios

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Twitter:@PanosGermanis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:36

Την αγορασα εχθες και λειτουργει σε 4.2 beta 1 ;)


Σας ευχαριστώ τόσο για την αγορά σας, όσο και για τη χρήσιμη πληροφορία.

#43   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:43

Μια άποψη έτσι γιατί μ' αρέσουν κάποια πράγματα με το όνομά τους..

1. Τα μόνα που σίγουρα ΔΕΝ τιμούν την Helios πλευρά, είναι τα κοσμιτικά επίθετα τύπου. "ακατοίκητο, κοτούλα κο κο κο και ληγμένων φαρμάκων" Εγώ έχω έχω βγάλει το συμπέρασμά μου για το κάθε επιχειρηματία(ίσως και το πόσο χρονών είναι) και ξέρω ποιόν θα προτιμούσα αν ήθελα να αγοράσω, άσχετα τι ψάρια πιάνει το προϊόν του και άσχετα τη διαφορά τιμής.

2. Μέλη που δεν ήταν active παρά μόνο για 2 πρώτες μέρες που γράφτηκαν και ποστ στο παρών νήμα..αυτό μπορούσε να γίνει και στο appstore σαν review..βαλτοί ακούγονται ναι..

3. Κατά την ταπεινή μου άποψη, η Anoxy πλευρά, ορθώς προσπάθησε να υπερασπιστεί το προϊόν της σαν μη υποδεέστερο και έξυπνα προκάλεσε για σύγκριση..που η άλλη πλευρά την απέφυγε, αλλά δε μπορώ να πω με έξυπνο τρόπο..

Τελευταία επεξεργασία από: Leroi, 08/10/2010 - 15:45


#44   prop

prop

    iPH newbie

  • 79 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:54

Καλησπέρα, όσοι το έχουν αγοράσει μπορούν να μας πουν αν τελικά έχουν κέρδη ή όχι?

#45   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2010 - 15:56

Και κάτι οφθαλμοφανές...!!!

Η διεύθυνση εικόνας screenshot του developer είναι:

http://www.enhance.gr/blogPictures/iKino-Wins.jpg

και του "μέλους" που "κέρδισε" 7,500€ είναι:

http://www.enhance.gr/blogPictures/IMG_0004.jpg

Τα συμπεράσματα δικά σας..

cheerz

Τελευταία επεξεργασία από: Leroi, 08/10/2010 - 15:57


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες