Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πως σας φάνηκε το νέο iPhone 4;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
85 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Πως σας φάνηκε το νέο iPhone 4;

Το iPhone 4G ήταν αυτό που περιμένατε;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#61   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 02:20

Με την ευκαιρία για όσους ενδιαφέρονται κυκλοφόρησε και ο Safari 5.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 07:09

Κύριοι οι ανορθοδοξες εκφράσεις που δεν συνάυδουν ούτε με το forum αλλά ούτε και με την ως τώρα εικόνα σας διαγραφησαν.. Παρακαλώ να εκφραζεστε κοσμια και χωρίς χαρακτηρισμούς.. Ευχαριστώ!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 08/06/2010 - 07:39


#63   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/06/2010 - 11:00

Παιδιά εξηγήστε μου σας παρακαλώ το MicroSim τι ακριβώς είναι; Ειναι κάποια ειδική κάρτα; Το νέο iPhone δεν θα παίρνει μια κανονική SIM όπως έχω τώρα στο 3GS μου; Και αν το αγοράσω πως θα βάλω την κάρτα μου δηλαδή;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#64   xrisis

xrisis

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:11

microsim ειναι ι καρτα που δεχεται το ipad ,αν κοπσεις το πλαισιο της κανονικης sim τοτε γινεται microsim :P υπαρχει στο youtube video. Νομιζω δεν εχει καποια αλλαγι απλα οτι ειναι πιο μικρη και λογικα με τον ερχομο του iphone 4 στην ελλαδα οι ετερεις θα φερουν και τις microsim

#65   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:35

Δηλαδή αν πάρω το iPhone 4 θα πρέπει να την κοψω την sim μου; Με "τρομάζει" λίγο αυτό. :) θα δουλεύει κανονικά; Δεν θα υπάρχει πρόβλημα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#66   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:42

Παιδιά εξηγήστε μου σας παρακαλώ το MicroSim τι ακριβώς είναι; Ειναι κάποια ειδική κάρτα; Το νέο iPhone δεν θα παίρνει μια κανονική SIM όπως έχω τώρα στο 3GS μου; Και αν το αγοράσω πως θα βάλω την κάρτα μου δηλαδή;


Sent from my iPhone using Tapatalk


εδω θα βρεις ενα οδηγο για το πως μετατρεπεις μια κανονικη sim σε micro.. how to make your own microsim :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 08/06/2010 - 12:42


#67   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:42

Η micro sim δεν είναι απλά «μικρότερη» sim. Οι επαφές είναι ίδιες και η καρτα είναι backward compatible με τις παλιές sim αλλά το κύκλωμα της micro sim δίνει "aditional functionality" ότι και να σημαίνει αυτό. Δλδ. η κλασσική sim αν κοπεί γίνεται micro αλλά αν ο provider σου δίνει κάποιες επιπλέον δυνατότητες που υποστηρίζονται μόνο από την micro sim τότε δεν θα έχουμε πρόσβαση.

Δεν είναι προβλημα όμως γιατί αν οι Ελληνικές εταρειες δεν έχουν σκοπό να χρησιμοποιήσουν τις micro sim για τις δυνατότητες τους τότε απλά μας απασχολεί το μέγεθος της simθάναι κατα συνέπεια αν έχουμε καλό κοπιδι και σταθερό χέρι. .

#68   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:44

ούτε κρύο...ούτε ζέστη...άλλωστε δεν είχα σκοπό να το πάρω, θα περιμένω το επόμενο, σιγά τις διαφορές!

Για HD video, έχω την Sony κάμερά μου και κανένα κινητό δεν την φτάνει...
Για φωτογραφίες, έχω την Canon μου, και κανένα κινητό δεν την φτάνει..
Για ραδιόφωνο, έχω το παλιό Sony Ericsson..κι κανένα iPhone δεν το φτάνει!!! χαχαχα :lol:

#69   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:48

ούτε κρύο...ούτε ζέστη...άλλωστε δεν είχα σκοπό να το πάρω, θα περιμένω το επόμενο, σιγά τις διαφορές!

Για HD video, έχω την Sony κάμερά μου και κανένα κινητό δεν την φτάνει...
Για φωτογραφίες, έχω την Canon μου, και κανένα κινητό δεν την φτάνει..
Για ραδιόφωνο, έχω το παλιό Sony Ericsson..κι κανένα iPhone δεν το φτάνει!!! χαχαχα :lol:

και δεν μ λες ρε αδερφε...αμα θες να πας ταξιδακι...καλοκαιρι....και θες να βγαλεις την κοπελα σου φωτο...τα γκομενακια το βραδυ στο club-ακι βιντεο για να το βλεπεις με τους φιλους σου και θες επισης να εχεις ραδιοφωνο στην θαλασσα επειδη το beach bar παιζει ολο βλακειες τι θα κανεις..?καλα δεν συζηταμε να τα κρεμασεις ολα στον λαιμο...το iphone στα δινει ολα σε ενα νοικοκυρεμενα...

υγ τοτε iphone 3g 3gs π μπορει να εχεις γιατι πηρες αφου υπαρχουν και τ notebooks..η τα απλα κινητα των 30Ε π το μονο π κανουν ειναι οτι τα απλα κινητα..να περνουν τηλ δηλαδη

#70   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:52

και δεν μ λες ρε αδερφε...αμα θες να πας ταξιδακι...καλοκαιρι....και θες να βγαλεις την κοπελα σου φωτο...τα γκομενακια το βραδυ στο club-ακι βιντεο για να το βλεπεις με τους φιλους σου και θες επισης να εχεις ραδιοφωνο στην θαλασσα επειδη το beach bar παιζει ολο βλακειες τι θα κανεις..?καλα δεν συζηταμε να τα κρεμασεις ολα στον λαιμο...το iphone στα δινει ολα σε ενα νοικοκυρεμενα...

υγ τοτε iphone 3g 3gs π μπορει να εχεις γιατι πηρες αφου υπαρχουν και τ notebooks..η τα απλα κινητα των 30Ε π το μονο π κανουν ειναι οτι τα απλα κινητα..να περνουν τηλ δηλαδη



τότε είμαι σαν τους Κινέζους με όλον το εξοπλισμό! χαχαχααα
δεν πήρα το 3gs για την κάμερά του ούτε για το ράδιό του... αλλά για όλα τα άλλα.

#71   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:58

DINFUN, ktzaf - ευχαριστώ πολύ παιδιά! :)

#72   manos112

manos112

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 13:15

Εξωτερικα δεν μου αρεσε και τοσο, παντος δεν παιζει να δουμε ποτε bleutooth απο την apple.

#73   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 08/06/2010 - 13:20

ποτε ομως :(

#74   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 08/06/2010 - 13:25

ούτε κρύο...ούτε ζέστη...άλλωστε δεν είχα σκοπό να το πάρω, θα περιμένω το επόμενο, σιγά τις διαφορές!

Για HD video, έχω την Sony κάμερά μου και κανένα κινητό δεν την φτάνει...
Για φωτογραφίες, έχω την Canon μου, και κανένα κινητό δεν την φτάνει..
Για ραδιόφωνο, έχω το παλιό Sony Ericsson..κι κανένα iPhone δεν το φτάνει!!! χαχαχα :lol:


Μια απο τις πιο ωραιες απαντησεις.Ειδικα το τελευταιο... :lol: :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: Paris1986, 08/06/2010 - 13:26


#75   kteO1

kteO1

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/06/2010 - 13:28

kαλησπερα και απο εμενα!!ερωτηση για οσους ξερουν επειδη εχω ενα φιλο αμερικη ο οποιος δεν ενδιαφερεται για την αναβαθμιση αλλα εγω ενδιαφερομαι οποτε και θα ηθελα να το παρω απο αμερικη καθοτι συμφερει οικονομικα ξερει κανεις αν θα ειναι κλειδωμενο οπως το iphone2g οποτε και θα χρειαζεται unolck kai jailbreak??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες