Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Και ΑΝ μας ΚΑΤΣΕΙ;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
163 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 16/06/2010 - 12:16

Αν όντως μας "κάτσει" κάτι τέτοιο θα είναι ευχής έργο!!!!Γιατί πρόσφατα που πήγα στην WIND για να δω το πάγιο, μου είπαν πως τέλος οι επιδοτήσεις και πλέον μόνο μείωση στο πάγιο και όχι στην αγορά συσκευής!!!!
Άντε να δούμε τι θα κάνουμε με τόσα λιγότερα λεφτά κάθε μήνα στον μισθό μας και τέτοιο όμορφο κινητό να μας διαολίζει από τον άλλο μήνα!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 01/07/2010 - 10:03

1. Η ιδέα είναι πολύ καλή και μπορεί να βρει πολλές εφαρμογές όχι μόνο σε κινητά κι όχι μόνο για dataplan. Θα μπορούσαμε π.χ. να πετύχουμε αναβάθμιση συσκευής από 3GS σε 4.
2. Για να λειτουργήσει θα πρέπει να ΄΄προσφέρεις΄΄ και κάτι π.χ. διάρκεια συμβολαίου ελκυστική προς τις εταιρείες και πολλά άτομα.
3. Είναι τελείως διαφορετικό η εκπτωτική κάρτα γιατί αυτές οι συμφωνίες δεν είναι δεσμευτικές ως προς τον αριθμό των ατόμων που συμμετέχουν. Π.χ. κάνεις μια συμφωνία για έκπτωση 15% για κάποια ομάδα ή σύλλογο αλλά δεν ξέρεις πόσοι τελικά θα αγοράσουν, για αυτό και δεν είναι ελκυστικές προς τις εταιρείες. Ενώ η δηλωμένη εκ των προτέρων πρόθεση για αγορά είναι πολύ δελεαστική!
4. Σαφώς χρειάζεται δημιουργία κάποιου συλλόγου και σίγουρα κάποια δεδομένα, όπως αριθμός ανά εταιρεία, πότε λήγουν συμβόλαια κλπ.
5. Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν πας σε εταιρεία κινητής και πεις ''είμαι εξουσιοδοτημένος για 500 συμβόλαια, τι μου δίνετε;'' θα πέσουν πάνω σου σαν ταλιμπάν να σε κρατήσουν, είναι πολλά τα λεφτά, Άρη!!!

#153   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 01/07/2010 - 10:27

Μάλιστα, θέλετε λοιπόν να φτιάξετε σύλλογο για να "πιέσετε" τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας. Λοιπόν, λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω, αλλα δεν πρόκειται να τον φτιάξετε. Ο λόγος είναι πολύ απλός: Γιατί το παρόν thread έχει φτάσει τις 8 σελίδες και όλοι λέτε τι ωραία που θα ήταν να φτιάχναμε ένα σύλλογο... Στην καλύτερη περίπτωση να καταφέρετε να 5-6 για κανά καφέ...

#154   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/07/2010 - 04:40

Εχεις μια πολυ ωραια ιδεα.. και να σου πω κ κατι ? μεχρι εταιρια με το λογοτυπο μας θα ανοιγαν αν ειμαστε πανω απο 1000 (Τυπου Q) αλλα ειμαστε Ελληναρες ψαχνουμε τον λακο στην φαβα πριν καν σκεφτουμε αυτο που ακουσαμε.. η Julia ειναι πρωτη στα κλικ στα ελληνικα search.να επικοινονισουμε μαζι της λοιπον.. μονο ετσι !!
Εγω ειμαι μεσα.
Παρε στυλο κ χαρτι και οποιος γραφει την αποψη του να γραφει και αν ειναι IN η OUT
Αφου τα παιδια ειναι OK εδω κανενα προβλημα.
Οσο για την ΕΤΑΙΡΙΑ οποια γινει πιο.. JULIA θα κερδισει αναμεσα στισ 2 η τριτη ειναι JULIA ετων 65..

#155   trendy013

trendy013

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/07/2010 - 11:03

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΣΚΕΨΗ.ΕΑΝ ΚΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ

#156   petoylos

petoylos

    iPH User

  • 140 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/07/2010 - 14:33

Μεσα και εγω !
Αν κ εχω Whats up και αυτου που μιλαω ενα 10αρι - 15αρι ευρο σερ καρτα για εξτρα το βαζω
δν μιλαω ποτε τα 1500 ουτε στελνω τα 1500 sms αλλα σαν προσφορα για κανα 15αρι 20αρι (μαζι με data plan 1GB λεω γω)
θα το δεινα .

Πιστευω πως πρεπει με καποιο τροπο να βγει ενα μεσο ορο μηνιεου παγιου, αλλος μπορει να θελει 10 ευρω και αλλος κανα 50αρι
με κλησεις σε σταθερα απεριοριστο web και δεν ξερω τι αλλο !

Τελευταία επεξεργασία από: petoylos, 04/07/2010 - 14:34


#157   ChainGangSoldier

ChainGangSoldier

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/07/2010 - 15:51

Εννοείται μέσα ;)

#158   johnanad

johnanad

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@johnanad
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:johnanad

Δημοσίευση 05/07/2010 - 15:57

ειμαι μεσα και εγω

#159   tomklm

tomklm

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tomklm

Δημοσίευση 05/07/2010 - 16:07

πολυ καλη σκεψη....στην υλοποιηση θα υπαρχει θεμα...
μην ξεχνας καποιους παραγοντες ομως...
αρκετοι θα ειναι ειδη στον παροχο που θα επιλεξουμε...
ενεργοι δεν νομιζω να ειναι οσοι λες...
πρεπει ολοι να εχουμε ελευθερη τη γραμμη μας για φορητοτητα δηλαδη να μην εχουμε κανει προσφατα ανανεωση συμβολαιου...
αρκετοι θα εχουν καρτοκινητο...
κτλπ κτλπ...

σαν ιδεα παντως στεκει,,,,

#160   johnanad

johnanad

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@johnanad
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:johnanad

Δημοσίευση 05/07/2010 - 16:14

Αδέλφια χάζευα την σελίδα των μελών του φόρουμ μας και διαπίστωσα πως είμαστε εγγεγραμμένοι χρήστες ούτε λίγο ούτε πολύ.....περίπου 17-20000 άτομα!!!!

και αμέσως μου ήρθε η εξής ιδέα......
Πόσο πολύ θα κατέβαζαν το βρακί τους οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας αν πηγαίναμε σαν φόρουμ και τους λέγαμε: "παιδάκια είμαστε (δεν θα τους πω όλους) 7-8000 αριθμοί τηλεφώνων.

ΤΙ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ να έρθουμε / να παραμείνουμε/ να κάνουμε φορητότητα στην εταιρεία σας? εσείς τι λέτε? δεν θα τα κατέβαζαν κανονικότατα τα παντελόνια τους?

Θα μου πεις ρε αδελφέ και πως θα λειτουργήσει το όλο πράγμα? η σκέψη μου είναι η εξής:
εγώ ας πούμε είμαι πολλά πολλά χρόνια συνδρομητής της vodafone και όσο να'ναι είμαι γνωστός στο κατάστημα που έχω τα συμβόλαιά μου, κάνω τις πληρωμές μου και παίρνω τις αναβαθμίσεις μου.
Αν με κάποιο τρόπο "αποκτούσαμε" για παράδειγμα (αφού ολοκληρωνόταν το παζάρι) μία "μοναδική" ηλεκτρονική ταυτότητα μέλους ή έστω αν κάποιος από εμάς (αν θέλετε το αναλαμβάνω) να παραλάβει αριθμούς τηλεφώνων και πρόγραμμα που επιθυμεί ο καθένας και τα δώσει στην εταιρεία που θα μας έκανε τις καλύτερες προσφορές.

Ποιο αναλυτικά:
ας πούμε εγώ πάω στην vodafone και τους λέω την σκέψη "μας" και μας προτείνει π.χ. 3πλάσιο data plan στο πρόγραμμα που θέλει ο καθένας και 15% έκπτωση στο πάγιο εφόσον έρχονται από το iphonehellas φόρουμ, και καταλήγουμε σε αυτή την προσφορά, η εταιρεία θα θέλει μία "πιστοποίηση" στο ότι όντως τα άτομα που αναφέρω και οι αριθμοί είναι μέλη του φόρουμ, εκεί κολλάω σαν σκέψη, και εκεί πρέπει να προβληματιστούμε, γι' αυτό και τα γράφω όλα αυτά.

Απλά.......θα ήθελα τις απόψεις σας......
Η σκέψη είναι απλή και μοναδική: ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΚΙ

σου εστειλα pm αν μοy απαντισες γιατι δεν μπορω να διαβασω τα μυνηματα απο το pm?

#161   Pantel

Pantel

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/07/2010 - 17:33

Μέσα λέμε, αν και πιστέυω οτι αν προχωρήσει αυτο το θέμα θα αρχίσουν τα διάφορα ωραία (ήδη άρχισαν) του στύλ "γιατί cosmote και γιατί vodafone" και "Ο Δημήτρης είναι πρακτορίσκος της Vodafone και εχει χεστεί στο τάληρο" και γενικά αυτη η αιώνια μουρμούρα. Οσο σκ@τ@ τα έχουμε κάνει τόσα χρόνια στην Ελλάδα με αυτούς που μας κυβερνάνε, άλλο τόσο σκ@τ@ τη κόβω να καταλήγει και αυτή η φάση. Όπως και να'χει, βρίσκω την ιδέα εξαιρετική και μακάρι να είναι και υλοποιήσιμη. Σωστόστ ο παίχτης :D

#162   andstag

andstag

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:@andstag13

Δημοσίευση 13/07/2010 - 14:11

Και εγω μεσα ειμαι με συμβολαιο vodafon αλλα δε με ενδιαφερει που θα παμε αρκει να εχουμε καλες προσφορες

#163   Mobhellas

Mobhellas

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/07/2010 - 16:04

Αδέλφια χάζευα την σελίδα των μελών του φόρουμ μας και διαπίστωσα πως είμαστε εγγεγραμμένοι χρήστες ούτε λίγο ούτε πολύ.....περίπου 17-20000 άτομα!!!!

και αμέσως μου ήρθε η εξής ιδέα......
Πόσο πολύ θα κατέβαζαν το βρακί τους οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας αν πηγαίναμε σαν φόρουμ και τους λέγαμε: "παιδάκια είμαστε (δεν θα τους πω όλους) 7-8000 αριθμοί τηλεφώνων.

ΤΙ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ να έρθουμε / να παραμείνουμε/ να κάνουμε φορητότητα στην εταιρεία σας? εσείς τι λέτε? δεν θα τα κατέβαζαν κανονικότατα τα παντελόνια τους?

Θα μου πεις ρε αδελφέ και πως θα λειτουργήσει το όλο πράγμα? η σκέψη μου είναι η εξής:
εγώ ας πούμε είμαι πολλά πολλά χρόνια συνδρομητής της vodafone και όσο να'ναι είμαι γνωστός στο κατάστημα που έχω τα συμβόλαιά μου, κάνω τις πληρωμές μου και παίρνω τις αναβαθμίσεις μου.
Αν με κάποιο τρόπο "αποκτούσαμε" για παράδειγμα (αφού ολοκληρωνόταν το παζάρι) μία "μοναδική" ηλεκτρονική ταυτότητα μέλους ή έστω αν κάποιος από εμάς (αν θέλετε το αναλαμβάνω) να παραλάβει αριθμούς τηλεφώνων και πρόγραμμα που επιθυμεί ο καθένας και τα δώσει στην εταιρεία που θα μας έκανε τις καλύτερες προσφορές.

Ποιο αναλυτικά:
ας πούμε εγώ πάω στην vodafone και τους λέω την σκέψη "μας" και μας προτείνει π.χ. 3πλάσιο data plan στο πρόγραμμα που θέλει ο καθένας και 15% έκπτωση στο πάγιο εφόσον έρχονται από το iphonehellas φόρουμ, και καταλήγουμε σε αυτή την προσφορά, η εταιρεία θα θέλει μία "πιστοποίηση" στο ότι όντως τα άτομα που αναφέρω και οι αριθμοί είναι μέλη του φόρουμ, εκεί κολλάω σαν σκέψη, και εκεί πρέπει να προβληματιστούμε, γι' αυτό και τα γράφω όλα αυτά.

Απλά.......θα ήθελα τις απόψεις σας......
Η σκέψη είναι απλή και μοναδική: ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΚΙ



ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΔΩ...



Επιτρέψτε μου να πω μια φανταστική ιστορία από την εμπειρία μου 14 χρόνια στο χώρο της κινητής και όποιοι θέλετε τα πιστεύετε ...όποιοι άλλοι δεν πειράζει ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΟΥΝ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ Η ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΥΠΟΑΝΑΠΤΥΚΤΕΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ


ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΠΑΡΩ ΩΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΡΕΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ Η ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ Η ΟΜΑΔΕΣ (Η ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΣΤΕ ΤΙΣ)...

Η ΜΙΑ ΤΩΝ 100 ΑΤΟΜΩΝ

Η ΑΛΛΗ ΤΩΝ 500 ΑΤΟΜΩΝ

ΚΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΤΩΝ 1000 ΠΕΛΑΤΩΝ


ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΤΗ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ CONNECTION BONUS H TO PORTABILITY BONUS Η ΑΛΛΙΩΣ Η ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΣΥΝΔΕΣΗΣ Η ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΘΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΥΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (ΔΕΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ...ΚΑΤΗΓΟΡΙΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ) ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ

ΤΑ ΠΟΣΑ ΑΥΤΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΑΥΞΗΣΕΙΣ Η ΑΠΟΚΛΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΣΕ ΤΡΑΓΙΚΟ ΒΑΘΜΟ (ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ)

ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ CUSTOMIZE ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΙΝΑ ΟΦΕΛΗ (Π.Χ. ΔΩΡΕΑΝ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ - ΟΓΚΟΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ Η ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΡΙΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΤΛ.)

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ...

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΠΙ ΤΩΝ ΤΕΛΩΝ (ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ Η ΚΑΙ ΠΑΓΙΑ) ΠΡΟ ΦΟΡΩΝ


ΩΡΑΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ Ε

ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ...ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΛΙΓΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ

ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ

ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΜΑΖΙΚΗ ΛΕΞΗ ΤΟ (ΑΡ ΠΙ ΓΙΟΥ....ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΟ ΑΚΡΩΝΥΜΙΟ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΑΙ ....ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΕΣΟΔΩΝ ΑΝΑ ΧΡΗΣΤΗ

ΒΑΣΕΙ ΑΥΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΒΑΣΗ ΑΥΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΥΡΑ

ΑΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΩΝ 100 ΓΡΑΜΜΩΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΟΛΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ 3000 ΕΥΡΩ (Μ.Ο. 30 ΕΥΡΩ ΑΝΑ ΓΡΑΜΜΗ) ΘΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ 5000 ΕΥΡΩ ΜΑΥΡΑ....
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΑΥΡΑ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΤΑ
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ...ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ ...ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ

ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΑΝΙΑΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΩΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ (ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ) ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΤΑΙΡΙΚΟ ΤΩΝ 2000 ΓΡΑΜΜΩΝ ΜΕ BONUS ΕΝΑ MERCEDES ΤΣΑΜΠΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΓΙΑ 10 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΣΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑΙ ΚΑΙ 50.000 ΕΥΡΩ!!!!!

ΚΑΛΟ Ε? ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΘΗΚΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ....

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ;

Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΛΕΑΡ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΛΚΥΣΕΙ ΜΕ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ....

ΠΑΛΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ Η ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΝ ....ΑΝ ΤΩΡΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ "ΛΙΟΝΤΑΡΙ" ΠΗΡΕ ΑΙΦΟΝ 4 Η 14 ΤΣΑΜΠΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ - ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ 100 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ

ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΠΟΣΒΕΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ "ΛΙΟΝΤΑΡΙ" ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ....

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΟΠΩΣ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ (ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ) ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ....

ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ

#164   sierso

sierso

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 13/07/2010 - 19:49

ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΔΩ...

...

+1

Τελευταία επεξεργασία από: mikexs, 14/07/2010 - 10:00





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες